PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km9km
    
1STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:17:41
2MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0300:14:3100:50:13
3DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:18
4ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:1901:00:57
5DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:2200:55:02
6BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:58
7MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:0500:17:5901:01:38
8ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn00:00:0500:19:1101:02:44
9KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0600:17:3400:59:10
10DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn00:00:0600:18:0901:02:11
11RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn00:00:0800:17:04
12WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn00:00:0800:18:5201:03:18
13ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:17:4500:58:49
14ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn00:00:0900:21:1701:09:40
15KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn00:00:1000:16:4600:54:43
16PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:17:48
17URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn00:00:1000:18:4201:01:42
18KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:18
19WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:4701:10:22
20MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1000:20:2301:09:51
21BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:1100:19:0001:04:47
22ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:09
23KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:1201:01:19
24KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn00:00:1200:20:0601:05:28
25WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1300:19:5601:06:26
26WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:1400:19:5501:06:47
27ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:20:1501:11:10
28PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1400:21:5001:12:14
29ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:24:3101:22:36
30WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:31
31BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:24
32LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:21:0001:08:50
33SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:1901:09:26
Znaleziono 33 wynik(ów)