PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-441M 100:00:3300:04:0300:23:0000:42:0401:01:0501:19:23.9501:19:57.20 3:4515,9
2WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-391M 200:00:3300:04:0300:23:0000:41:5901:00:4301:19:34.4501:20:08.05+00:00:103:4615,9
3BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-392M 300:00:3300:03:3400:21:3900:40:4301:00:2801:20:26.0501:20:59.55+00:01:023:4815,7
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-393M 400:00:3300:04:0600:23:1600:42:3601:02:1901:21:57.1001:22:30.65+00:02:333:5315,4
5MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-442M 500:00:3400:04:0600:23:3500:43:3201:03:5401:25:01.7001:25:35.80+00:05:374:0114,9
6LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-394M 600:00:3400:04:1600:24:3000:44:4001:05:3601:27:09.0001:27:43.10+00:07:454:0714,5
7ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-395M 700:00:3700:04:2300:24:5700:45:4601:06:3901:27:26.4001:28:03.55+00:08:024:0814,5
8WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-396M 800:00:3300:04:1700:24:3100:45:0001:06:2601:27:34.5001:28:07.85+00:08:104:0914,5
9CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-291M 900:00:3500:04:0700:25:0100:45:3001:06:5601:28:04.0001:28:39.00+00:08:404:1014,4
10CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-641M 1000:00:3500:04:1700:24:3000:45:3101:07:3201:29:36.3001:30:12.25+00:10:124:1414,1
11KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-292M 1100:00:3500:04:1500:24:3000:44:5801:06:5001:29:46.0501:30:21.20+00:10:224:1514,1
12KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-491M 1200:00:3300:04:1800:24:3200:45:1601:07:0701:29:49.9501:30:23.90+00:10:264:1514,1
13GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-397M 1300:00:3400:04:2900:25:3600:46:4601:08:1801:30:09.6501:30:44.35+00:10:454:1614,0
14GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-541M 1400:00:3500:04:2700:25:4000:47:0701:08:4701:30:13.4501:30:48.75+00:10:494:1614,0
15RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-443M 1500:00:3400:04:1200:24:3300:46:0701:08:5401:31:23.4001:31:58.10+00:11:594:1913,9
16MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-293M 1600:00:3500:04:2700:25:3900:46:5201:09:2201:32:14.7501:32:50.05+00:12:504:2213,7
17BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-492M 1700:00:3500:04:3600:26:4800:49:0401:11:2101:33:41.5501:34:17.20+00:14:174:2613,5
18KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-444M 1800:00:3600:04:3900:27:0800:49:5301:12:5601:35:45.1501:36:21.15+00:16:214:3213,2
19SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-445M 1900:00:3400:04:3000:26:2200:48:3001:11:3601:35:47.7001:36:22.55+00:16:234:3213,2
20JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-446M 2000:00:3400:04:1600:24:4700:47:4701:12:1001:36:12.4001:36:46.65+00:16:484:3313,2
21CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-542M 2100:00:3400:04:3000:26:3700:49:2801:13:1601:36:48.9501:37:23.65+00:17:254:3513,1
22TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-493M 2200:00:3500:04:4300:27:2000:50:0501:13:3301:37:16.2001:37:51.50+00:17:524:3613,0
23KASZTELAN Urszula 91TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-391K 100:00:3500:04:4000:26:2100:49:2401:13:3801:37:38.2001:38:14.10+00:18:144:3713,0
24KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-447M 2300:00:3500:04:3100:26:3800:49:4001:13:5801:38:14.0501:38:49.25+00:18:504:3912,9
25GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-398M 2400:00:3500:04:3100:26:3300:49:5301:13:5901:38:42.0501:39:17.05+00:19:184:4012,8
26STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-294M 2500:00:3600:04:2900:26:2600:50:0801:14:4301:38:53.5001:39:29.60+00:19:294:4112,8
27NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-399M 2600:00:3900:05:0000:28:1400:50:4801:14:1601:39:10.8001:39:50.70+00:19:464:4212,8
28SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-448M 2700:00:3600:04:4300:27:2400:51:0501:15:1101:39:21.2501:39:57.60+00:19:574:4212,7
29GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3910M 2800:00:3600:04:5100:27:5500:51:3101:15:2201:39:28.7001:40:05.20+00:20:044:4212,7
30WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-449M 2900:00:3700:04:5400:27:3400:50:2501:14:1901:39:31.9501:40:09.70+00:20:084:4312,7
31NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-591M 3000:00:4900:05:1000:27:5200:51:1301:15:1201:40:37.6001:41:27.00+00:21:134:4612,6
32WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4410M 3100:00:3600:04:2500:26:3100:50:2301:15:4301:40:54.7501:41:30.95+00:21:304:4612,5
33NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3911M 3200:00:4100:04:3800:26:1400:49:2801:14:3601:40:58.3501:41:40.10+00:21:344:4712,5
34KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3912M 3300:00:3400:04:3100:26:3500:50:2401:15:4701:41:10.6001:41:45.05+00:21:464:4712,5
35MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4411M 3400:00:3400:04:1600:26:4700:50:5301:15:5801:41:15.1501:41:49.35+00:21:514:4712,5
36ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4412M 3500:00:3700:04:2100:26:3500:50:1501:15:1701:41:42.5001:42:19.55+00:22:184:4912,4
37CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-543M 3600:00:4500:05:1600:29:3300:54:2201:18:4401:42:12.1501:42:57.55+00:22:484:5012,4
38ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-592M 3700:00:4400:05:1700:29:3400:54:2401:18:4501:42:12.6501:42:57.60+00:22:484:5012,4
39BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-593M 3800:00:3900:04:5700:27:4900:51:3301:16:1001:42:29.7501:43:08.90+00:23:054:5112,4
40MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-295M 3900:00:4500:05:1200:28:0900:51:5401:17:1201:42:49.1501:43:34.25+00:23:254:5212,3
41JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3913M 4000:00:3800:05:0100:29:0200:53:3401:18:4801:42:49.9001:43:28.45+00:23:254:5212,3
42MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3914M 4100:00:3900:05:2700:30:1000:54:4801:19:2501:43:30.1001:44:09.85+00:24:064:5412,2
43PASIEKA Agnieszka 160K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK18-291K 200:00:4200:05:1300:29:3900:54:2501:19:1901:43:44.3501:44:26.45+00:24:204:5412,2
44BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3915M 4200:00:4000:05:2600:30:1000:54:4701:19:2301:43:45.0001:44:25.05+00:24:214:5512,2
45WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-296M 4300:00:4100:05:2100:29:2100:53:1101:17:3601:43:56.4001:44:37.85+00:24:324:5512,2
46UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-494M 4400:00:3300:04:3000:26:3100:49:1301:15:1801:43:57.6001:44:31.40+00:24:334:5512,2
47JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-297M 4500:00:3500:04:3000:26:5400:51:4401:18:0601:44:34.9001:45:10.65+00:25:104:5712,1
48GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3916M 4600:00:4100:04:5200:27:5200:52:3701:18:4201:44:45.7001:45:27.00+00:25:214:5712,1
49DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4413M 4700:00:4300:05:0100:29:0000:54:2901:20:0501:45:34.1001:46:17.55+00:26:105:0012,0
50SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4414M 4800:00:3500:04:3400:28:0200:53:0701:19:1301:45:56.3501:46:31.80+00:26:325:0112,0
51SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-298M 4900:00:3500:04:4200:27:5800:53:1701:18:5501:46:19.7501:46:55.55+00:26:555:0211,9
52MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3917M 5000:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:2301:46:32.5501:47:17.10+00:27:085:0211,9
53SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3918M 5100:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:2201:46:32.6001:47:17.10+00:27:085:0211,9
54BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3919M 5200:00:5200:05:1900:27:3900:50:2801:14:1801:46:58.0001:47:50.45+00:27:345:0411,8
55MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3920M 5300:00:3700:05:2800:30:4400:55:3601:20:5401:47:07.3001:47:44.55+00:27:435:0411,8
56KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3921M 5400:00:4200:05:2800:30:1600:55:2401:20:5801:47:08.6501:47:51.30+00:27:445:0411,8
57KAMIŃSKA Agata 85KŁAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 300:00:4700:05:3300:31:1000:56:4801:23:0501:47:53.3001:48:40.55+00:28:295:0611,7
58KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3922M 5500:00:4700:05:3300:31:1000:56:4801:23:0501:47:53.4001:48:40.65+00:28:295:0611,7
59WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3923M 5600:00:3500:04:5200:29:0600:54:2001:20:3101:48:00.0001:48:35.60+00:28:365:0711,7
60CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-594M 5700:00:4300:05:1000:28:5500:54:0101:20:3801:48:00.5001:48:44.20+00:28:365:0711,7
61CHORĄŻY Karolina 20KOSZALINK18-292K 400:00:3800:05:0600:29:0500:54:3001:20:3601:48:10.7001:48:49.55+00:28:465:0711,7
62MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3924M 5800:00:4400:04:5500:28:3400:53:2801:20:0401:48:16.5501:49:00.75+00:28:525:0711,7
63STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-544M 5900:00:4000:05:3200:30:5400:56:1501:21:5901:48:26.1501:49:06.65+00:29:025:0811,7
64JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-691M 6000:00:4200:05:0700:28:3800:54:0401:20:3901:48:34.8501:49:17.25+00:29:105:0811,7
65ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4415M 6100:00:3700:04:5900:28:5400:54:1301:20:4101:48:40.2001:49:17.35+00:29:165:0911,7
66KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3925M 6200:00:4000:05:2500:29:2200:53:2601:18:4101:49:01.7001:49:42.05+00:29:375:1011,6
67MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-595M 6300:00:4400:05:4200:31:3700:56:5201:22:5301:49:14.8501:49:59.10+00:29:505:1011,6
68EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3926M 6400:00:3800:05:1800:29:3300:54:2801:19:2201:49:15.7501:49:54.20+00:29:515:1011,6
69MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3927M 6500:00:3800:05:1600:30:4000:56:4801:22:5401:49:17.8001:49:55.85+00:29:535:1011,6
70MERDA Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-393K 500:00:3800:05:1600:30:4000:56:4801:22:5401:49:18.2001:49:56.35+00:29:545:1011,6
71KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-596M 6600:00:4400:05:2300:30:2700:56:3201:23:0501:49:27.2001:50:12.05+00:30:035:1111,6
72MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-299M 6700:00:4100:05:3200:31:1600:56:4301:23:1301:50:22.2501:51:03.90+00:30:585:1311,5
73SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-597M 6800:00:4300:05:2500:30:1500:56:3701:23:5101:50:34.2501:51:17.35+00:31:105:1411,5
74TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3928M 6900:00:4000:04:5900:28:1300:53:5501:21:4601:50:39.1501:51:19.70+00:31:155:1411,4
75STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-642M 7000:00:4200:05:3000:30:3700:56:4201:23:2301:50:39.7001:51:21.75+00:31:155:1411,4
76KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-643M 7100:00:4300:05:2900:31:0100:57:2701:24:1101:50:43.2001:51:26.55+00:31:195:1411,4
77MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2910M 7200:00:3400:04:0600:26:1000:52:2101:20:2501:50:46.3501:51:21.05+00:31:225:1511,4
78PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-495M 7300:00:4800:05:4600:32:0700:58:3001:24:5901:50:52.5501:51:41.35+00:31:285:1511,4
79TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4416M 7400:00:4800:05:2100:29:1600:54:4001:23:0401:51:12.0001:52:00.80+00:31:485:1611,4
80BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3929M 7500:00:3700:05:0300:29:0000:55:1401:22:4101:51:17.1501:51:54.65+00:31:535:1611,4
81BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4417M 7600:00:3400:05:0100:29:3500:55:3201:23:3001:51:52.8501:52:27.25+00:32:285:1811,3
82BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-545M 7700:00:3900:05:1100:29:0600:54:1601:23:0201:52:00.0501:52:39.05+00:32:365:1811,3
83ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4418M 7800:00:4300:05:3400:30:5400:56:3501:23:2601:52:01.5501:52:44.70+00:32:375:1811,3
84JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-496M 7900:00:3900:05:3400:31:4700:58:2601:25:0101:52:16.4001:52:55.80+00:32:525:1911,3
85SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-546M 8000:00:4300:05:1800:30:1000:55:5501:23:4801:52:20.9501:53:04.05+00:32:575:1911,3
86CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3930M 8100:00:4100:05:0000:28:4900:55:5001:24:2801:52:39.5001:53:20.90+00:33:155:2011,2
87KONIECZNA Anka 101ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK45-491K 600:00:4100:05:2000:29:0400:54:2601:23:0101:52:49.8001:53:31.60+00:33:255:2011,2
88STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3931M 8200:00:4500:05:4100:32:0500:58:0701:24:3901:52:51.0501:53:36.85+00:33:275:2011,2
89NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-598M 8300:00:4700:05:3700:32:4200:59:3401:26:0501:52:51.1001:53:38.95+00:33:275:2011,2
90CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-547M 8400:00:4400:05:4900:31:4900:58:4201:26:1601:52:56.2501:53:41.05+00:33:325:2111,2
91SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-548M 8500:00:3500:05:0100:28:5600:56:3701:25:3701:53:03.7501:53:39.70+00:33:395:2111,2
92MAKSYMOWICZ Kornelia 127KOŁOBRZEGK30-394K 700:00:3500:04:5300:29:1800:55:1301:24:3701:53:17.9501:53:53.30+00:33:545:2211,2
93ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3932M 8600:00:4200:05:0900:30:1500:57:1201:24:5901:53:35.8501:54:18.65+00:34:115:2311,1
94LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-549M 8700:00:3600:04:5500:28:5500:56:1201:24:3101:53:56.3001:54:33.25+00:34:325:2411,1
95WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2911M 8800:00:4100:05:2900:30:2000:56:3701:25:1301:54:11.8001:54:52.95+00:34:475:2411,1
96JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4419M 8900:00:3900:05:1500:30:4000:56:4801:25:1001:54:14.2501:54:53.25+00:34:505:2411,1
97GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4420M 9000:00:4200:05:3300:32:1200:58:4701:26:3601:54:16.9001:54:59.05+00:34:525:2411,1
98GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-497M 9100:00:3800:05:3700:32:3301:00:3501:28:2501:54:18.6501:54:57.00+00:34:545:2511,1
99JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3933M 9200:00:3800:05:1100:29:3400:55:0301:23:5401:54:25.6001:55:04.30+00:35:015:2511,1
100CHODOR Martyna 251KOSZALINK30-395K 800:00:3900:05:3000:30:5900:57:0701:25:5701:54:36.4001:55:16.15+00:35:125:2511,0
101KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4421M 9300:00:4000:05:1600:29:3500:55:1901:24:1801:54:48.3001:55:28.80+00:35:245:2611,0
102JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3934M 9400:00:5100:04:5400:29:0300:55:5001:23:0001:54:55.9501:55:47.15+00:35:325:2611,0
103SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3935M 9500:00:3700:05:2800:30:4400:55:5901:23:4401:54:58.8001:55:36.75+00:35:345:2611,0
104GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3936M 9600:00:4100:05:5200:33:3301:01:2901:29:4801:55:10.1501:55:51.60+00:35:465:2711,0
105KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2912M 9700:00:3700:05:1800:31:0200:58:2201:26:1301:55:12.0001:55:49.75+00:35:485:2711,0
106SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-692M 9800:00:3800:05:1300:31:1500:58:2801:26:2201:55:13.8501:55:52.20+00:35:495:2711,0
107OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-498M 9900:00:4000:05:0600:30:0200:56:4501:25:3301:55:21.0501:56:01.15+00:35:575:2811,0
108ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3937M 10000:00:4600:05:5000:34:1601:02:2901:29:2301:55:31.3501:56:17.65+00:36:075:2811,0
109STORCZYK-RAK Agnieszka 197SZCZECINEKK30-396K 900:00:4200:05:2700:30:5700:57:1901:26:1501:55:31.8501:56:13.90+00:36:075:2811,0
110KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-693M 10100:00:3300:05:1600:31:3100:59:4301:27:1401:55:51.4001:56:25.35+00:36:275:2910,9
111DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4422M 10200:00:4300:05:1300:30:3700:58:0601:26:4701:55:56.8001:56:40.70+00:36:325:2910,9
112WOLF Weronika 241TKKF KOSZALINSIANÓWK40-441K 1000:00:5000:05:4300:32:1200:59:2601:27:3501:56:00.2501:56:50.45+00:36:365:2910,9
113ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-644M 10300:00:3700:05:1900:31:0500:58:1001:26:4801:56:21.6501:56:59.00+00:36:575:3010,9
114JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4423M 10400:00:4000:05:3000:31:2800:57:5201:25:4501:56:25.6001:57:05.80+00:37:015:3110,9
115CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-599M 10500:00:4100:05:3000:31:5500:59:1301:27:4201:56:27.1501:57:08.40+00:37:035:3110,9
116ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-499M 10600:00:5000:05:5000:32:0900:59:2101:27:0801:56:33.9501:57:23.95+00:37:105:3110,9
117TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-694M 10700:00:3400:04:4800:30:3800:58:0501:28:0601:56:38.8501:57:13.25+00:37:145:3110,9
118WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5910M 10800:00:4400:05:3100:31:4000:58:5701:28:1701:57:12.9001:57:56.95+00:37:485:3310,8
119KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2913M 10900:00:3700:04:3700:27:0400:51:3401:30:0001:57:28.3001:58:05.55+00:38:045:3410,8
120KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3938M 11000:00:3700:05:2300:30:2000:56:5601:26:3501:57:31.6501:58:09.20+00:38:075:3410,8
121KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4424M 11100:00:3900:05:1600:29:5800:56:5001:25:5401:57:41.2001:58:20.65+00:38:175:3410,8
122BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3939M 11200:00:3600:05:3000:30:3200:56:4301:25:0601:57:48.9001:58:25.50+00:38:245:3510,7
123CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4425M 11300:00:3800:05:3300:32:0000:59:3201:28:1901:57:53.0501:58:31.25+00:38:295:3510,7
124OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-645M 11400:00:3700:05:4200:32:1701:00:0301:28:3601:58:05.6501:58:43.10+00:38:415:3510,7
125SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3940M 11500:00:4800:05:4200:31:5800:58:5201:27:0501:58:06.6501:58:54.95+00:38:425:3510,7
126ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4426M 11600:00:4500:05:1700:30:4800:58:5101:28:2101:58:19.3001:59:05.00+00:38:555:3610,7
127GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-646M 11700:00:4000:05:3200:30:5700:57:5701:27:3701:58:20.1001:59:01.00+00:38:565:3610,7
128WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4910M 11800:00:3700:05:3000:31:3400:59:0701:28:0001:59:07.4501:59:45.00+00:39:435:3810,6
129JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3941M 11900:00:3600:05:0400:29:0000:55:1701:25:3401:59:13.3001:59:49.95+00:39:495:3910,6
130ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5911M 12000:00:4800:05:4300:31:4200:59:1701:26:5601:59:15.1002:00:03.55+00:39:515:3910,6
131KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5912M 12100:00:3800:05:5300:34:1201:03:5001:32:5701:59:22.8502:00:01.10+00:39:585:3910,6
132KRZEWIŃSKA Monika 115KOSZALINK18-293K 1100:00:4800:06:0000:34:2501:03:3501:32:2201:59:45.8002:00:34.70+00:40:215:4010,6
133SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5410M 12200:00:3700:05:3500:32:0100:59:1001:27:5601:59:48.2002:00:25.25+00:40:245:4010,6
134WALIŃSKA Agnieszka 217BBLSŁUPSKK40-442K 1200:00:3600:05:3200:32:1600:59:1401:27:1101:59:55.2002:00:31.75+00:40:315:4010,6
135DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4911M 12300:00:4200:05:5100:33:3201:01:2801:29:4802:00:09.5002:00:51.75+00:40:455:4110,5
136KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3942M 12400:00:4600:05:2500:31:0000:58:5201:29:0702:00:34.6002:01:20.90+00:41:105:4210,5
137JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4912M 12500:00:4400:06:0500:34:1801:02:3701:31:4702:00:49.4002:01:33.90+00:41:255:4310,5
138SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5411M 12600:00:3900:05:5800:33:1401:01:3001:30:5002:00:53.2502:01:33.20+00:41:295:4310,5
139CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3943M 12700:00:4400:05:2400:31:4300:59:3501:29:1602:01:07.8002:01:52.40+00:41:435:4410,5
140MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4427M 12800:00:5100:05:4300:32:3301:00:4601:30:3102:01:30.3002:02:21.30+00:42:065:4510,4
141NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5412M 12900:00:4400:05:4600:31:4600:59:2201:30:2502:01:31.4002:02:16.10+00:42:075:4510,4
142WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2914M 13000:00:4700:05:4500:32:3401:00:2801:30:1602:01:48.6002:02:35.85+00:42:245:4610,4
143ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3944M 13100:00:4200:05:1900:30:0900:58:0201:28:5902:01:56.3002:02:38.85+00:42:325:4610,4
144KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3945M 13200:00:4500:05:3800:32:1001:00:1701:30:1002:02:03.4002:02:48.65+00:42:395:4710,4
145KĘPKA Karolina 243STOPASŁUPSKK40-443K 1300:00:4200:05:3700:32:3001:01:1101:31:4002:02:13.8002:02:56.55+00:42:495:4710,4
146GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2915M 13300:00:4900:05:5900:34:2401:03:3501:32:2202:02:20.7002:03:10.20+00:42:565:4710,3
147BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4428M 13400:00:5100:06:3100:35:3701:04:1601:32:5902:02:24.9502:03:16.85+00:43:015:4810,3
148KALBARCZYK Jolanta 83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOK40-444K 1400:00:3900:05:3700:32:3101:02:3701:32:1502:02:34.4502:03:13.90+00:43:105:4810,3
149JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4913M 13500:00:3800:05:3500:31:4901:00:2601:31:2802:03:04.1502:03:42.20+00:43:405:4910,3
150PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4914M 13600:00:3600:04:3200:29:4701:00:1601:32:5502:03:32.0002:04:08.00+00:44:085:5110,2
151CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3946M 13700:00:4100:05:0800:31:2301:00:0401:31:5902:03:44.6502:04:25.95+00:44:205:5110,2
152DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3947M 13800:00:4700:05:3600:32:1601:02:2501:33:4002:04:22.3002:05:09.55+00:44:585:5310,2
153SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3948M 13900:00:4600:05:3100:31:4900:59:3801:30:2202:04:25.1502:05:11.75+00:45:015:5310,2
154PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4915M 14000:00:4600:05:2800:31:4201:00:4101:32:1802:04:25.4502:05:11.45+00:45:015:5310,2
155HORDEJUK Damaris 58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKK18-294K 1500:00:3500:05:4600:33:1001:02:0301:33:1702:04:34.3002:05:09.65+00:45:105:5410,2
156GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3949M 14100:00:5100:05:3900:32:0001:00:0701:30:5902:04:40.0002:05:31.85+00:45:165:5410,2
157SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4429M 14200:00:4400:05:5500:33:1801:02:1401:32:5002:04:42.4502:05:26.45+00:45:185:5410,2
158KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4430M 14300:00:4400:06:0500:35:0801:05:1201:35:2502:05:51.2002:06:35.90+00:46:275:5710,1
159RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4431M 14400:00:3800:05:4100:32:1601:00:1501:33:4802:06:20.2502:06:59.00+00:46:565:5910,0
160PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4432M 14500:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:5002:06:59.8502:07:43.50+00:47:356:0110,0
161DIAKOWICZ Magdalena 250KOSZALINK30-397K 1600:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:5002:07:00.1502:07:43.60+00:47:366:0110,0
162PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3950M 14600:00:4200:04:4500:28:1900:54:2101:30:2102:07:04.5002:07:47.45+00:47:406:0110,0
163WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4433M 14700:00:4900:05:5100:34:0901:03:5101:35:3302:07:36.5002:08:26.40+00:48:126:029,9
164WALCZAK Agnieszak 216TKKF KOSZALINKOSZALINK40-445K 1700:00:4700:05:3700:32:4201:02:5201:35:3702:07:40.0502:08:27.10+00:48:166:039,9
165CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5413M 14800:00:3800:05:3300:32:0401:01:1501:34:1202:08:23.5002:09:01.95+00:48:596:059,9
166WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4434M 14900:00:4500:05:5700:34:0601:03:1901:35:1102:08:35.0002:09:20.80+00:49:116:059,8
167PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-695M 15000:00:4700:05:3700:33:4201:04:3001:36:4602:08:37.2502:09:24.80+00:49:136:059,8
168POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3951M 15100:00:4500:05:4000:33:2901:05:0601:36:3702:08:37.6002:09:23.30+00:49:136:059,8
169KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5913M 15200:00:4600:05:3500:33:1701:05:5701:38:0302:08:58.0002:09:44.95+00:49:346:069,8
170KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-647M 15300:00:4100:05:3200:33:4801:03:5601:36:5302:09:05.9002:09:47.20+00:49:416:079,8
171FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+1M 15400:00:4500:06:1600:35:1101:04:5101:36:2302:09:11.8002:09:56.90+00:49:476:079,8
172STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3952M 15500:00:5200:05:5400:33:2301:02:2701:36:4802:09:17.2502:10:09.50+00:49:536:079,8
173GUDANIEC Dorota 53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK55-591K 1800:00:4500:06:0800:35:0301:05:2801:37:1502:09:17.5502:10:03.00+00:49:536:079,8
174NOWAK-IGNACAK Monika 152BIAŁOGARDK40-446K 1900:00:4600:06:2900:36:4301:07:0501:37:3902:09:21.9002:10:08.40+00:49:576:079,8
175MALESZA-HOUSIN Joanna 128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINK40-447K 2000:00:5000:06:1100:35:5101:06:5301:37:4502:09:37.4502:10:28.10+00:50:136:089,8
176BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3953M 15600:00:5000:06:1800:36:2501:07:5501:40:1202:10:11.9002:11:01.90+00:50:476:109,7
177MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2916M 15700:00:5000:05:4600:32:3101:02:1501:34:5702:10:21.9002:11:12.85+00:50:576:109,7
178MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3954M 15800:00:4500:05:2800:31:5201:01:1001:36:5502:10:53.3002:11:38.60+00:51:296:129,7
179OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-648M 15900:00:4000:05:2700:32:0701:01:2301:34:3702:10:53.9002:11:34.75+00:51:296:129,7
180MĘDEL Marta 137KOSZALINK40-448K 2100:00:5000:05:4400:32:3401:00:4801:30:3202:10:56.0002:11:46.80+00:51:326:129,7
181MIZERA Agnieszka 143LĘDOWO OSIEDLEK45-492K 2200:00:3600:05:4000:35:1501:05:3301:37:4502:11:06.9502:11:43.60+00:51:436:129,7
182WYGLĄDACZ Alicja 230SZCZECINK40-449K 2300:00:4300:05:5000:33:5001:04:1101:37:3102:11:30.0002:12:13.55+00:52:066:139,6
183RUDNIK Janina Ewa 176KRĘPA SŁUPSKAK30-398K 2400:00:4700:06:1400:36:0101:07:4901:39:3702:12:28.8002:13:16.55+00:53:046:169,6
184NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4916M 16000:00:4900:06:1300:35:1201:04:5101:37:4402:12:59.2002:13:48.30+00:53:356:189,5
185TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3955M 16100:00:4000:05:3000:32:1601:04:0801:37:5102:13:15.0002:13:55.10+00:53:516:189,5
186ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4435M 16200:00:3600:05:3300:35:1101:06:4901:39:1402:13:23.1002:13:59.50+00:53:596:199,5
187HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3956M 16300:00:3900:05:5000:35:3001:07:3801:40:2302:14:01.1502:14:40.50+00:54:376:219,4
188KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3957M 16400:00:4800:05:4800:32:5401:02:4001:36:1302:14:29.5502:15:18.20+00:55:056:229,4
189PASTERNAK Magdalena 162KOŁOBRZEGK30-399K 2500:00:4700:06:2000:36:4701:08:4101:41:4202:14:59.5002:15:47.15+00:55:356:239,4
190BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3958M 16500:00:4300:05:2100:32:2101:06:1801:41:5202:15:04.3002:15:47.55+00:55:406:249,4
191JAKUBCZYK Agnieszka 64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOK18-295K 2600:00:4900:06:1900:36:2801:08:0401:41:4402:15:40.8502:16:30.55+00:56:166:259,3
192VON BARDELEBEN Agnieszka 214BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-493K 2700:00:4900:06:1900:36:2901:08:0401:41:4402:15:41.2502:16:30.45+00:56:176:259,3
193PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2917M 16600:00:4900:05:5500:34:4501:06:1701:39:5002:15:59.3002:16:48.70+00:56:356:269,3
194HAŁAJKO Magdalena 56BABECZKIKOSZALINK30-3910K 2800:00:5000:05:4300:32:1201:05:3601:39:4302:16:26.6502:17:16.80+00:57:026:279,3
195MAZUREK Barbara 133BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3911K 2900:00:4900:06:1200:35:5101:07:2501:40:3602:16:30.0002:17:19.10+00:57:066:289,3
196JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-649M 16700:00:4600:05:4900:35:0701:07:1201:40:3902:16:30.8502:17:17.15+00:57:066:289,3
197WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5414M 16800:00:4800:06:1900:38:3001:10:5801:44:2702:16:39.3502:17:28.15+00:57:156:289,3
198WOSZTYL Alicja 228BĘDZINOK18-296K 3000:00:4600:06:1500:36:1101:08:0801:41:4502:17:04.7502:17:51.05+00:57:406:299,2
199KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5415M 16900:00:4000:06:1600:35:1101:06:0701:38:1702:17:08.0502:17:48.45+00:57:446:299,2
200JANICKA Katarzyna 68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK30-3912K 3100:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:1302:17:41.2502:18:34.20+00:58:176:319,2
201GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3959M 17000:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:1302:17:41.5502:18:34.35+00:58:176:319,2
202KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4917M 17100:00:4800:06:2000:38:3001:10:5801:44:2602:18:04.1502:18:52.30+00:58:406:329,2
203JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5416M 17200:00:4000:05:2500:31:4401:02:2601:39:3502:21:08.8002:21:49.75+01:01:446:419,0
204WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5914M 17300:00:3900:05:2800:33:1001:06:2001:42:2902:21:08.9502:21:48.05+01:01:456:419,0
205OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3960M 17400:00:3400:05:0800:34:0301:07:0301:42:2602:21:28.9502:22:03.85+01:02:056:428,9
206ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3961M 17500:00:3400:06:1500:37:1201:10:1001:45:2402:21:29.5502:22:04.00+01:02:056:428,9
207BRODOWSKA Honorata 16KOSZALINK30-3913K 3200:00:4700:06:1500:37:5901:11:3201:46:1602:21:33.5502:22:20.80+01:02:096:428,9
208KANIA Paulina 87HERB PIETRUSZKIKOSZALINK18-297K 3300:00:4300:05:5400:35:1601:08:0801:44:5902:22:32.5002:23:16.40+01:03:086:458,9
209DĄBROWSKA Alicja 116TKKF KOSZALINSIANÓWK50-541K 3400:00:4900:06:1300:36:0201:08:3901:45:1802:23:08.9002:23:58.60+01:03:446:478,8
210JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2918M 17600:00:3900:05:1200:32:4101:05:3901:45:5802:23:17.0002:23:56.65+01:03:536:478,8
211PRENDECKA Sylwia 169RUNNERS OF WAŁCZKŁĘBOWIECK30-3914K 3500:00:4000:05:4900:37:0301:11:1801:45:3102:23:50.6502:24:30.85+01:04:266:498,8
212DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4436M 17700:00:4100:06:0900:35:2301:09:0801:45:4402:24:24.3502:25:06.30+01:05:006:508,8
213JANKOWSKA Justyna 71SŁUPSKK30-3915K 3600:00:3600:05:3000:35:3301:10:1701:47:4202:24:48.9002:25:25.45+01:05:246:518,7
214MALINOWSKA Małgorzata 129STR- ŚWIDWINŚWIDWINK55-592K 3700:00:4200:05:5300:37:1901:14:1001:51:1302:27:59.8502:28:42.50+01:08:357:008,6
215MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2919M 17800:00:4400:05:5300:35:1501:08:0801:47:4802:28:20.5002:29:04.70+01:08:567:018,5
216KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 111KOSZALINK40-4410K 3800:00:4600:06:5400:41:3301:16:1201:51:5602:28:42.5002:29:29.20+01:09:187:028,5
217NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4437M 17900:00:4500:06:5500:41:3401:16:1301:51:5602:28:43.0502:29:28.75+01:09:197:028,5
218PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4438M 18000:00:4300:06:1700:37:0301:13:5101:51:0102:29:58.1002:30:41.35+01:10:347:068,4
219KUREK Aneta 120GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOK40-4411K 3900:00:4200:06:1900:37:0401:13:5201:51:0302:29:59.4502:30:41.70+01:10:357:068,4
220KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3962M 18100:00:4200:06:0100:37:4301:13:3501:50:4502:31:43.3502:32:26.15+01:12:197:118,3
221GZELA Olga 55BIEGNIJMY.PLKOSZALINK30-3916K 4000:00:4100:05:5700:38:2301:14:1201:51:2902:31:53.2502:32:34.70+01:12:297:118,3
222DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2920M 18200:00:3700:06:1700:35:2201:08:0301:49:3902:31:55.6502:32:32.80+01:12:317:118,3
223KOMOROWSKA Beata 99ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-3917K 4100:00:4800:06:2700:38:5701:15:2501:54:3502:34:32.7502:35:20.75+01:15:087:198,2
224TREJDER Maria 210BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4412K 4200:00:4700:06:5300:40:5901:18:2401:57:1402:35:53.8002:36:41.75+01:16:297:238,1
225PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3963M 18300:00:4000:05:3100:34:4501:13:1201:54:0502:36:09.9002:36:50.55+01:16:457:248,1
226KURCZ Barbara 118BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-494K 4300:00:5000:07:0000:42:0001:19:3801:59:2702:42:38.3502:43:28.55+01:23:147:427,8
227PASEK Paula 158DUNOWOK30-3918K 4400:00:5100:06:4200:41:4201:21:3702:04:0802:50:32.3502:51:23.85+01:31:088:047,4
228PASEK Jan 159DUNOWOM60-6410M 18400:00:5000:06:4300:41:4301:21:3902:04:0902:50:33.5002:51:24.10+01:31:098:057,4
229GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2921M 18500:00:3700:05:1800:30:1700:56:0201:23:20+00:22:145:1011,6
230BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2922M 18600:00:3800:04:2200:25:5400:48:26+00:06:214:2113,8
231TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3964M 18700:00:3500:04:4100:27:1900:51:07+00:09:034:3613,0
232ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3965M 18800:00:3900:05:1000:29:2900:56:43+00:14:395:0611,7
233LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3966M 18900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45+00:16:405:1711,3
234TARNIONEK Katarzyna 206DARŁOWOK30-3919K 4500:00:3600:05:0900:30:1100:59:18+00:17:145:2011,2
235PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3967M 19000:00:3700:04:1900:25:51+00:05:534:2313,6
236SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4439M 19100:00:4600:06:52+00:14:276:419,0
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF01:30:29 DNF DNF DNF--
Znaleziono 237 wynik(ów)