PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 1.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km
   
1BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:34
2SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-4400:00:3300:04:03
3WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:03
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:06
5MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-4400:00:3400:04:06
6MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:06
7CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:07
8RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-4400:00:3400:04:12
9KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:15
10LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:16
11JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-4400:00:3400:04:16
12MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3400:04:16
13WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:17
14CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-6400:00:3500:04:17
15KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-4900:00:3300:04:18
16PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:19
17ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4400:00:3700:04:21
18BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:22
19ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:23
20WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4400:00:3600:04:25
21GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3500:04:27
22MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:27
23GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:29
24STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:29
25UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-4900:00:3300:04:30
26SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3400:04:30
27CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-5400:00:3400:04:30
28JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:30
29KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:31
30KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4400:00:3500:04:31
31GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:31
32PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4900:00:3600:04:32
33SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3500:04:34
34BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-4900:00:3500:04:36
35KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:37
36NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:38
37KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-4400:00:3600:04:39
38KASZTELAN Urszula 91TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:3500:04:40
39TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:41
40SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:42
41TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-4900:00:3500:04:43
42SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3600:04:43
43PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:45
44TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-6900:00:3400:04:48
45GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:51
46WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:52
47GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:52
48MAKSYMOWICZ Kornelia 127KOŁOBRZEGK30-3900:00:3500:04:53
49WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4400:00:3700:04:54
50JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:54
51LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-5400:00:3600:04:55
52MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:55
53BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-5900:00:3900:04:57
54ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4400:00:3700:04:59
55TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:59
56NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:00
57CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:00
58BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4400:00:3400:05:01
59SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5400:00:3500:05:01
60JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:01
61DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:01
62BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:03
63JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:04
64CHORĄŻY Karolina 20KOSZALINK18-2900:00:3800:05:06
65OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-4900:00:4000:05:06
66JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-6900:00:4200:05:07
67OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:08
68CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:08
69TARNIONEK Katarzyna 206DARŁOWOK30-3900:00:3600:05:09
70ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:09
71ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:10
72CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-5900:00:4300:05:10
73NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-5900:00:4900:05:10
74JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:11
75BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3900:05:11
76JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:12
77MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:12
78SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-6900:00:3800:05:13
79PASIEKA Agnieszka 160K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK18-2900:00:4200:05:13
80DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4400:00:4300:05:13
81JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3900:05:15
82KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-6900:00:3300:05:16
83MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:16
84MERDA Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:00:3800:05:16
85KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4400:00:3900:05:16
86KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4400:00:4000:05:16
87CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4500:05:16
88ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-5900:00:4400:05:17
89ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4400:00:4500:05:17
90GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:18
91KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:18
92EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:18
93SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-5400:00:4300:05:18
94ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-6400:00:3700:05:19
95ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:19
96BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:19
97KONIECZNA Anka 101ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4100:05:20
98WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:21
99BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:21
100TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4400:00:4800:05:21
101KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:23
102KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-5900:00:4400:05:23
103CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:24
104KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:25
105JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:05:25
106SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-5900:00:4300:05:25
107KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:25
108LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:26
109BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:26
110MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:27
111OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4000:05:27
112STORCZYK-RAK Agnieszka 197SZCZECINEKK30-3900:00:4200:05:27
113MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:28
114SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:28
115WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5900:00:3900:05:28
116KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:28
117MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:28
118PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4900:00:4600:05:28
119WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:29
120KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4300:05:29
121BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:30
122JANKOWSKA Justyna 71SŁUPSKK30-3900:00:3600:05:30
123WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4900:00:3700:05:30
124CHODOR Martyna 251KOSZALINK30-3900:00:3900:05:30
125JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4400:00:4000:05:30
126TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:30
127CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-5900:00:4100:05:30
128STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6400:00:4200:05:30
129PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:31
130WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5900:00:4400:05:31
131SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:31
132WALIŃSKA Agnieszka 217BBLSŁUPSKK40-4400:00:3600:05:32
133STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-5400:00:4000:05:32
134GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-6400:00:4000:05:32
135MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:32
136KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4100:05:32
137ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4400:00:3600:05:33
138CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3800:05:33
139CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5400:00:3800:05:33
140GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4400:00:4200:05:33
141KAMIŃSKA Agata 85KŁAM SZCZECINSZCZECINK30-3900:00:4700:05:33
142KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:33
143JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-4900:00:3900:05:34
144ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:34
145SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5400:00:3700:05:35
146JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4900:00:3800:05:35
147KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5900:00:4600:05:35
148DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:36
149GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-4900:00:3800:05:37
150KALBARCZYK Jolanta 83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOK40-4400:00:3900:05:37
151KĘPKA Karolina 243STOPASŁUPSKK40-4400:00:4200:05:37
152PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4400:00:4300:05:37
153DIAKOWICZ Magdalena 250KOSZALINK30-3900:00:4300:05:37
154NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-5900:00:4700:05:37
155WALCZAK Agnieszak 216TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:05:37
156PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-6900:00:4700:05:37
157KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:38
158GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:39
159MIZERA Agnieszka 143LĘDOWO OSIEDLEK45-4900:00:3600:05:40
160POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:40
161RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3800:05:41
162MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:41
163SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:41
164STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:41
165OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-6400:00:3700:05:42
166MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-5900:00:4400:05:42
167SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:42
168ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5900:00:4800:05:43
169WOLF Weronika 241TKKF KOSZALINSIANÓWK40-4400:00:5000:05:43
170HAŁAJKO Magdalena 56BABECZKIKOSZALINK30-3900:00:5000:05:43
171MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4400:00:5100:05:43
172MĘDEL Marta 137KOSZALINK40-4400:00:5000:05:44
173WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:45
174HORDEJUK Damaris 58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKK18-2900:00:3500:05:46
175NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5400:00:4400:05:46
176PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4800:05:46
177MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:46
178KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:48
179PRENDECKA Sylwia 169RUNNERS OF WAŁCZKŁĘBOWIECK30-3900:00:4000:05:49
180CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-5400:00:4400:05:49
181JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-6400:00:4600:05:49
182HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:50
183WYGLĄDACZ Alicja 230SZCZECINK40-4400:00:4300:05:50
184ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:50
185ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-4900:00:5000:05:50
186DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4200:05:51
187WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4400:00:4900:05:51
188GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:52
189KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5900:00:3800:05:53
190MALINOWSKA Małgorzata 129STR- ŚWIDWINŚWIDWINK55-5900:00:4200:05:53
191MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:53
192KANIA Paulina 87HERB PIETRUSZKIKOSZALINK18-2900:00:4300:05:54
193STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:54
194SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:4400:05:55
195PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:55
196GZELA Olga 55BIEGNIJMY.PLKOSZALINK30-3900:00:4100:05:57
197WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4400:00:4500:05:57
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF
199SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5400:00:3900:05:58
200GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:59
201KRZEWIŃSKA Monika 115KOSZALINK18-2900:00:4800:06:00
202KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:01
203JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4900:00:4400:06:05
204KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4400:00:4400:06:05
205GUDANIEC Dorota 53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK55-5900:00:4500:06:08
206DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4400:00:4100:06:09
207MALESZA-HOUSIN Joanna 128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINK40-4400:00:5000:06:11
208MAZUREK Barbara 133BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4900:06:12
209NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4900:00:4900:06:13
210DĄBROWSKA Alicja 116TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5400:00:4900:06:13
211RUDNIK Janina Ewa 176KRĘPA SŁUPSKAK30-3900:00:4700:06:14
212JANICKA Katarzyna 68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5200:06:14
213GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:14
214ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:15
215WOSZTYL Alicja 228BĘDZINOK18-2900:00:4600:06:15
216BRODOWSKA Honorata 16KOSZALINK30-3900:00:4700:06:15
217KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:06:16
218FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+00:00:4500:06:16
219DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:17
220PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4400:00:4300:06:17
221BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:18
222KUREK Aneta 120GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOK40-4400:00:4200:06:19
223WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5400:00:4800:06:19
224VON BARDELEBEN Agnieszka 214BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4900:06:19
225JAKUBCZYK Agnieszka 64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOK18-2900:00:4900:06:19
226PASTERNAK Magdalena 162KOŁOBRZEGK30-3900:00:4700:06:20
227KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4900:00:4800:06:20
228KOMOROWSKA Beata 99ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4800:06:27
229NOWAK-IGNACAK Monika 152BIAŁOGARDK40-4400:00:4600:06:29
230BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4400:00:5100:06:31
231PASEK Paula 158DUNOWOK30-3900:00:5100:06:42
232PASEK Jan 159DUNOWOM60-6400:00:5000:06:43
233SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4400:00:4600:06:52
234TREJDER Maria 210BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:06:53
235KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 111KOSZALINK40-4400:00:4600:06:54
236NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4400:00:4500:06:55
237KURCZ Barbara 118BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:5000:07:00
Znaleziono 237 wynik(ów)