PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 11.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km11.1km
     
1BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:3400:21:3900:40:43
2WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:0300:23:0000:41:59
3SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-4400:00:3300:04:0300:23:0000:42:04
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:0600:23:1600:42:36
5MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-4400:00:3400:04:0600:23:3500:43:32
6LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:1600:24:3000:44:40
7KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:1500:24:3000:44:58
8WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:1700:24:3100:45:00
9KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-4900:00:3300:04:1800:24:3200:45:16
10CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:0700:25:0100:45:30
11CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-6400:00:3500:04:1700:24:3000:45:31
12ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:2300:24:5700:45:46
13RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-4400:00:3400:04:1200:24:3300:46:07
14GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:2900:25:3600:46:46
15MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:2700:25:3900:46:52
16GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3500:04:2700:25:4000:47:07
17JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:24:4700:47:47
18BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:2200:25:5400:48:26
19SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3400:04:3000:26:2200:48:30
20BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-4900:00:3500:04:3600:26:4800:49:04
21UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-4900:00:3300:04:3000:26:3100:49:13
22KASZTELAN Urszula 91TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:3500:04:4000:26:2100:49:24
23CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-5400:00:3400:04:3000:26:3700:49:28
24NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:3800:26:1400:49:28
25KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4400:00:3500:04:3100:26:3800:49:40
26GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:3100:26:3300:49:53
27KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-4400:00:3600:04:3900:27:0800:49:53
28TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-4900:00:3500:04:4300:27:2000:50:05
29STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:2900:26:2600:50:08
30ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4400:00:3700:04:2100:26:3500:50:15
31WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4400:00:3600:04:2500:26:3100:50:23
32KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:3100:26:3500:50:24
33WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4400:00:3700:04:5400:27:3400:50:25
34BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:1900:27:3900:50:28
35NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:0000:28:1400:50:48
36MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:26:4700:50:53
37SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3600:04:4300:27:2400:51:05
38TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:4100:27:1900:51:07
39NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-5900:00:4900:05:1000:27:5200:51:13
40GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:5100:27:5500:51:31
41BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-5900:00:3900:04:5700:27:4900:51:33
42KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:3700:27:0400:51:34
43JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:3000:26:5400:51:44
44MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:1200:28:0900:51:54
45MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:0600:26:1000:52:21
46GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:5200:27:5200:52:37
47MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
48SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
49SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3500:04:3400:28:0200:53:07
50WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:2100:29:2100:53:11
51SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:4200:27:5800:53:17
52KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:2500:29:2200:53:26
53MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:5500:28:3400:53:28
54JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:0100:29:0200:53:34
55TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:5900:28:1300:53:55
56CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-5900:00:4300:05:1000:28:5500:54:01
57JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-6900:00:4200:05:0700:28:3800:54:04
58ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4400:00:3700:04:5900:28:5400:54:13
59BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3900:05:1100:29:0600:54:16
60WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:5200:29:0600:54:20
61PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:4500:28:1900:54:21
62CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4500:05:1600:29:3300:54:22
63ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-5900:00:4400:05:1700:29:3400:54:24
64PASIEKA Agnieszka 160K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK18-2900:00:4200:05:1300:29:3900:54:25
65KONIECZNA Anka 101ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4100:05:2000:29:0400:54:26
66EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:1800:29:3300:54:28
67DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:0100:29:0000:54:29
68CHORĄŻY Karolina 20KOSZALINK18-2900:00:3800:05:0600:29:0500:54:30
69TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4400:00:4800:05:2100:29:1600:54:40
70BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:2600:30:1000:54:47
71MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:2700:30:1000:54:48
72JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:1100:29:3400:55:03
73MAKSYMOWICZ Kornelia 127KOŁOBRZEGK30-3900:00:3500:04:5300:29:1800:55:13
74BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:0300:29:0000:55:14
75JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:0400:29:0000:55:17
76KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4400:00:4000:05:1600:29:3500:55:19
77KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:2800:30:1600:55:24
78BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4400:00:3400:05:0100:29:3500:55:32
79MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:36
80CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:0000:28:4900:55:50
81JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:5400:29:0300:55:50
82SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-5400:00:4300:05:1800:30:1000:55:55
83SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:59
84GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:1800:30:1700:56:02
85LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-5400:00:3600:04:5500:28:5500:56:12
86STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-5400:00:4000:05:3200:30:5400:56:15
87KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-5900:00:4400:05:2300:30:2700:56:32
88ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:3400:30:5400:56:35
89SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5400:00:3500:05:0100:28:5600:56:37
90WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:2900:30:2000:56:37
91SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-5900:00:4300:05:2500:30:1500:56:37
92STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6400:00:4200:05:3000:30:3700:56:42
93BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:3000:30:3200:56:43
94ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:1000:29:2900:56:43
95MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:3200:31:1600:56:43
96OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-4900:00:4000:05:0600:30:0200:56:45
97MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:48
98MERDA Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:48
99JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3900:05:1500:30:4000:56:48
100KAMIŃSKA Agata 85KŁAM SZCZECINSZCZECINK30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:48
101KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:48
102KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4400:00:3900:05:1600:29:5800:56:50
103MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-5900:00:4400:05:4200:31:3700:56:52
104KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:2300:30:2000:56:56
105CHODOR Martyna 251KOSZALINK30-3900:00:3900:05:3000:30:5900:57:07
106ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:0900:30:1500:57:12
107STORCZYK-RAK Agnieszka 197SZCZECINEKK30-3900:00:4200:05:2700:30:5700:57:19
108KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4300:05:2900:31:0100:57:27
109JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4400:00:4000:05:3000:31:2800:57:52
110GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-6400:00:4000:05:3200:30:5700:57:57
111ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:1900:30:0900:58:02
112TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-6900:00:3400:04:4800:30:3800:58:05
113DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4400:00:4300:05:1300:30:3700:58:06
114STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:4100:32:0500:58:07
115ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-6400:00:3700:05:1900:31:0500:58:10
116KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:1800:31:0200:58:22
117JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-4900:00:3900:05:3400:31:4700:58:26
118SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-6900:00:3800:05:1300:31:1500:58:28
119PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4800:05:4600:32:0700:58:30
120CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-5400:00:4400:05:4900:31:4900:58:42
121LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45
122GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4400:00:4200:05:3300:32:1200:58:47
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF
124ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4400:00:4500:05:1700:30:4800:58:51
125KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:2500:31:0000:58:52
126SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4200:31:5800:58:52
127WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5900:00:4400:05:3100:31:4000:58:57
128WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4900:00:3700:05:3000:31:3400:59:07
129SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5400:00:3700:05:3500:32:0100:59:10
130CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-5900:00:4100:05:3000:31:5500:59:13
131WALIŃSKA Agnieszka 217BBLSŁUPSKK40-4400:00:3600:05:3200:32:1600:59:14
132ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5900:00:4800:05:4300:31:4200:59:17
133TARNIONEK Katarzyna 206DARŁOWOK30-3900:00:3600:05:0900:30:1100:59:18
134ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-4900:00:5000:05:5000:32:0900:59:21
135NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5400:00:4400:05:4600:31:4600:59:22
136WOLF Weronika 241TKKF KOSZALINSIANÓWK40-4400:00:5000:05:4300:32:1200:59:26
137CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3800:05:3300:32:0000:59:32
138NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-5900:00:4700:05:3700:32:4200:59:34
139CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:2400:31:4300:59:35
140SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:3100:31:4900:59:38
141KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-6900:00:3300:05:1600:31:3100:59:43
142OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-6400:00:3700:05:4200:32:1701:00:03
143CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:0800:31:2301:00:04
144GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:3900:32:0001:00:07
145RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3800:05:4100:32:1601:00:15
146PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4900:00:3600:04:3200:29:4701:00:16
147KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:3800:32:1001:00:17
148JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4900:00:3800:05:3500:31:4901:00:26
149WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:4500:32:3401:00:28
150GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-4900:00:3800:05:3700:32:3301:00:35
151PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4900:00:4600:05:2800:31:4201:00:41
152MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4400:00:5100:05:4300:32:3301:00:46
153MĘDEL Marta 137KOSZALINK40-4400:00:5000:05:4400:32:3401:00:48
154MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:2800:31:5201:01:10
155KĘPKA Karolina 243STOPASŁUPSKK40-4400:00:4200:05:3700:32:3001:01:11
156CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5400:00:3800:05:3300:32:0401:01:15
157OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4000:05:2700:32:0701:01:23
158DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4200:05:5100:33:3201:01:28
159GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:5200:33:3301:01:29
160SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5400:00:3900:05:5800:33:1401:01:30
161PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4400:00:4300:05:3700:32:0601:01:42
162DIAKOWICZ Magdalena 250KOSZALINK30-3900:00:4300:05:3700:32:0601:01:42
163HORDEJUK Damaris 58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKK18-2900:00:3500:05:4600:33:1001:02:03
164SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:4400:05:5500:33:1801:02:14
165MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:4600:32:3101:02:15
166DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:3600:32:1601:02:25
167JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:05:2500:31:4401:02:26
168STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:5400:33:2301:02:27
169ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:5000:34:1601:02:29
170KALBARCZYK Jolanta 83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOK40-4400:00:3900:05:3700:32:3101:02:37
171JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4900:00:4400:06:0500:34:1801:02:37
172KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4800:32:5401:02:40
173WALCZAK Agnieszak 216TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:05:3700:32:4201:02:52
174WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4400:00:4500:05:5700:34:0601:03:19
175KRZEWIŃSKA Monika 115KOSZALINK18-2900:00:4800:06:0000:34:2501:03:35
176GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5900:34:2401:03:35
177KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5900:00:3800:05:5300:34:1201:03:50
178WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4400:00:4900:05:5100:34:0901:03:51
179KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4100:05:3200:33:4801:03:56
180TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:3000:32:1601:04:08
181WYGLĄDACZ Alicja 230SZCZECINK40-4400:00:4300:05:5000:33:5001:04:11
182BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4400:00:5100:06:3100:35:3701:04:16
183PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-6900:00:4700:05:3700:33:4201:04:30
184FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+00:00:4500:06:1600:35:1101:04:51
185NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4900:00:4900:06:1300:35:1201:04:51
186POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:4000:33:2901:05:06
187KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4400:00:4400:06:0500:35:0801:05:12
188GUDANIEC Dorota 53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK55-5900:00:4500:06:0800:35:0301:05:28
189MIZERA Agnieszka 143LĘDOWO OSIEDLEK45-4900:00:3600:05:4000:35:1501:05:33
190HAŁAJKO Magdalena 56BABECZKIKOSZALINK30-3900:00:5000:05:4300:32:1201:05:36
191JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:1200:32:4101:05:39
192KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5900:00:4600:05:3500:33:1701:05:57
193KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:06:1600:35:1101:06:07
194PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5500:34:4501:06:17
195BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:2100:32:2101:06:18
196WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5900:00:3900:05:2800:33:1001:06:20
197ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4400:00:3600:05:3300:35:1101:06:49
198MALESZA-HOUSIN Joanna 128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINK40-4400:00:5000:06:1100:35:5101:06:53
199OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:0800:34:0301:07:03
200NOWAK-IGNACAK Monika 152BIAŁOGARDK40-4400:00:4600:06:2900:36:4301:07:05
201JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-6400:00:4600:05:4900:35:0701:07:12
202MAZUREK Barbara 133BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4900:06:1200:35:5101:07:25
203JANICKA Katarzyna 68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:28
204GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:28
205HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:5000:35:3001:07:38
206RUDNIK Janina Ewa 176KRĘPA SŁUPSKAK30-3900:00:4700:06:1400:36:0101:07:49
207BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:1800:36:2501:07:55
208DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:1700:35:2201:08:03
209VON BARDELEBEN Agnieszka 214BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4900:06:1900:36:2901:08:04
210JAKUBCZYK Agnieszka 64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOK18-2900:00:4900:06:1900:36:2801:08:04
211KANIA Paulina 87HERB PIETRUSZKIKOSZALINK18-2900:00:4300:05:5400:35:1601:08:08
212MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:5300:35:1501:08:08
213WOSZTYL Alicja 228BĘDZINOK18-2900:00:4600:06:1500:36:1101:08:08
214DĄBROWSKA Alicja 116TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5400:00:4900:06:1300:36:0201:08:39
215PASTERNAK Magdalena 162KOŁOBRZEGK30-3900:00:4700:06:2000:36:4701:08:41
216DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4400:00:4100:06:0900:35:2301:09:08
217ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:1500:37:1201:10:10
218JANKOWSKA Justyna 71SŁUPSKK30-3900:00:3600:05:3000:35:3301:10:17
219KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4900:00:4800:06:2000:38:3001:10:58
220WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5400:00:4800:06:1900:38:3001:10:58
221PRENDECKA Sylwia 169RUNNERS OF WAŁCZKŁĘBOWIECK30-3900:00:4000:05:4900:37:0301:11:18
222BRODOWSKA Honorata 16KOSZALINK30-3900:00:4700:06:1500:37:5901:11:32
223PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:3100:34:4501:13:12
224KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:0100:37:4301:13:35
225PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4400:00:4300:06:1700:37:0301:13:51
226KUREK Aneta 120GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOK40-4400:00:4200:06:1900:37:0401:13:52
227MALINOWSKA Małgorzata 129STR- ŚWIDWINŚWIDWINK55-5900:00:4200:05:5300:37:1901:14:10
228GZELA Olga 55BIEGNIJMY.PLKOSZALINK30-3900:00:4100:05:5700:38:2301:14:12
229KOMOROWSKA Beata 99ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4800:06:2700:38:5701:15:25
230KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 111KOSZALINK40-4400:00:4600:06:5400:41:3301:16:12
231NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4400:00:4500:06:5500:41:3401:16:13
232TREJDER Maria 210BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:06:5300:40:5901:18:24
233KURCZ Barbara 118BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:5000:07:0000:42:0001:19:38
234PASEK Paula 158DUNOWOK30-3900:00:5100:06:4200:41:4201:21:37
235PASEK Jan 159DUNOWOM60-6400:00:5000:06:4300:41:4301:21:39
236PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:1900:25:51
237SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4400:00:4600:06:52
Znaleziono 237 wynik(ów)