PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1km
      
1SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-4400:00:3300:04:0300:23:0000:42:0401:01:05
2WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:0300:23:0000:41:5901:00:43
3BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:3400:21:3900:40:4301:00:28
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:0600:23:1600:42:3601:02:19
5WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:1700:24:3100:45:0001:06:26
6KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-4900:00:3300:04:1800:24:3200:45:1601:07:07
7UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-4900:00:3300:04:3000:26:3100:49:1301:15:18
8KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-6900:00:3300:05:1600:31:3100:59:4301:27:14
9MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-4400:00:3400:04:0600:23:3500:43:3201:03:54
10LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:1600:24:3000:44:4001:05:36
11GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:2900:25:3600:46:4601:08:18
12RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-4400:00:3400:04:1200:24:3300:46:0701:08:54
13SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3400:04:3000:26:2200:48:3001:11:36
14JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:24:4700:47:4701:12:10
15CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-5400:00:3400:04:3000:26:3700:49:2801:13:16
16KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:3100:26:3500:50:2401:15:47
17MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:26:4700:50:5301:15:58
18MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:0600:26:1000:52:2101:20:25
19BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4400:00:3400:05:0100:29:3500:55:3201:23:30
20TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-6900:00:3400:04:4800:30:3800:58:0501:28:06
21OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:0800:34:0301:07:0301:42:26
22ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:1500:37:1201:10:1001:45:24
23TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:4100:27:1900:51:07
24CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-6400:00:3500:04:1700:24:3000:45:3101:07:32
25KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:1500:24:3000:44:5801:06:50
26GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3500:04:2700:25:4000:47:0701:08:47
27MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:2700:25:3900:46:5201:09:22
28BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-4900:00:3500:04:3600:26:4800:49:0401:11:21
29TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-4900:00:3500:04:4300:27:2000:50:0501:13:33
30KASZTELAN Urszula 91TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:3500:04:4000:26:2100:49:2401:13:38
31KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4400:00:3500:04:3100:26:3800:49:4001:13:58
32GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:3100:26:3300:49:5301:13:59
33JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:3000:26:5400:51:4401:18:06
34SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3500:04:3400:28:0200:53:0701:19:13
35SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:4200:27:5800:53:1701:18:55
36WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:5200:29:0600:54:2001:20:31
37SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5400:00:3500:05:0100:28:5600:56:3701:25:37
38MAKSYMOWICZ Kornelia 127KOŁOBRZEGK30-3900:00:3500:04:5300:29:1800:55:1301:24:37
39HORDEJUK Damaris 58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKK18-2900:00:3500:05:4600:33:1001:02:0301:33:17
40CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:0700:25:0100:45:3001:06:56
41TARNIONEK Katarzyna 206DARŁOWOK30-3900:00:3600:05:0900:30:1100:59:18
42KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-4400:00:3600:04:3900:27:0800:49:5301:12:56
43STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:2900:26:2600:50:0801:14:43
44SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3600:04:4300:27:2400:51:0501:15:11
45GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:5100:27:5500:51:3101:15:22
46WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4400:00:3600:04:2500:26:3100:50:2301:15:43
47LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-5400:00:3600:04:5500:28:5500:56:1201:24:31
48BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:3000:30:3200:56:4301:25:06
49JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:0400:29:0000:55:1701:25:34
50WALIŃSKA Agnieszka 217BBLSŁUPSKK40-4400:00:3600:05:3200:32:1600:59:1401:27:11
51PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4900:00:3600:04:3200:29:4701:00:1601:32:55
52MIZERA Agnieszka 143LĘDOWO OSIEDLEK45-4900:00:3600:05:4000:35:1501:05:3301:37:45
53ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4400:00:3600:05:3300:35:1101:06:4901:39:14
54JANKOWSKA Justyna 71SŁUPSKK30-3900:00:3600:05:3000:35:3301:10:1701:47:42
55PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:1900:25:51
56GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:1800:30:1700:56:0201:23:20
57ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:2300:24:5700:45:4601:06:39
58WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4400:00:3700:04:5400:27:3400:50:2501:14:19
59ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4400:00:3700:04:2100:26:3500:50:1501:15:17
60MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:3601:20:54
61ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4400:00:3700:04:5900:28:5400:54:1301:20:41
62BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:0300:29:0000:55:1401:22:41
63SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:5901:23:44
64KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:1800:31:0200:58:2201:26:13
65ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-6400:00:3700:05:1900:31:0500:58:1001:26:48
66KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:3700:27:0400:51:3401:30:00
67KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:2300:30:2000:56:5601:26:35
68OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-6400:00:3700:05:4200:32:1701:00:0301:28:36
69WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4900:00:3700:05:3000:31:3400:59:0701:28:00
70SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5400:00:3700:05:3500:32:0100:59:1001:27:56
71DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:1700:35:2201:08:0301:49:39
72BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:2200:25:5400:48:26
73JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:0100:29:0200:53:3401:18:48
74CHORĄŻY Karolina 20KOSZALINK18-2900:00:3800:05:0600:29:0500:54:3001:20:36
75EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:1800:29:3300:54:2801:19:22
76MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:4801:22:54
77MERDA Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:4801:22:54
78GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-4900:00:3800:05:3700:32:3301:00:3501:28:25
79JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:1100:29:3400:55:0301:23:54
80SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-6900:00:3800:05:1300:31:1500:58:2801:26:22
81CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3800:05:3300:32:0000:59:3201:28:19
82KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5900:00:3800:05:5300:34:1201:03:5001:32:57
83JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4900:00:3800:05:3500:31:4901:00:2601:31:28
84RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3800:05:4100:32:1601:00:1501:33:48
85CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5400:00:3800:05:3300:32:0401:01:1501:34:12
86LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45
87ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:1000:29:2900:56:43
88NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:0000:28:1400:50:4801:14:16
89BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-5900:00:3900:04:5700:27:4900:51:3301:16:10
90MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:2700:30:1000:54:4801:19:25
91BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3900:05:1100:29:0600:54:1601:23:02
92JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-4900:00:3900:05:3400:31:4700:58:2601:25:01
93JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3900:05:1500:30:4000:56:4801:25:10
94CHODOR Martyna 251KOSZALINK30-3900:00:3900:05:3000:30:5900:57:0701:25:57
95KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4400:00:3900:05:1600:29:5800:56:5001:25:54
96SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5400:00:3900:05:5800:33:1401:01:3001:30:50
97KALBARCZYK Jolanta 83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOK40-4400:00:3900:05:3700:32:3101:02:3701:32:15
98HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:5000:35:3001:07:3801:40:23
99WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5900:00:3900:05:2800:33:1001:06:2001:42:29
100JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:1200:32:4101:05:3901:45:58
101BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:2600:30:1000:54:4701:19:23
102STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-5400:00:4000:05:3200:30:5400:56:1501:21:59
103KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:2500:29:2200:53:2601:18:41
104TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:5900:28:1300:53:5501:21:46
105KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4400:00:4000:05:1600:29:3500:55:1901:24:18
106OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-4900:00:4000:05:0600:30:0200:56:4501:25:33
107JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4400:00:4000:05:3000:31:2800:57:5201:25:45
108OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4000:05:2700:32:0701:01:2301:34:37
109TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:3000:32:1601:04:0801:37:51
110KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:06:1600:35:1101:06:0701:38:17
111JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:05:2500:31:4401:02:2601:39:35
112PRENDECKA Sylwia 169RUNNERS OF WAŁCZKŁĘBOWIECK30-3900:00:4000:05:4900:37:0301:11:1801:45:31
113GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-6400:00:4000:05:3200:30:5700:57:5701:27:37
114PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:3100:34:4501:13:1201:54:05
115NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:3800:26:1400:49:2801:14:36
116WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:2100:29:2100:53:1101:17:36
117GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:5200:27:5200:52:3701:18:42
118MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:3200:31:1600:56:4301:23:13
119CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:0000:28:4900:55:5001:24:28
120KONIECZNA Anka 101ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4100:05:2000:29:0400:54:2601:23:01
121WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:2900:30:2000:56:3701:25:13
122GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:5200:33:3301:01:2901:29:48
123CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-5900:00:4100:05:3000:31:5500:59:1301:27:42
124CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:0800:31:2301:00:0401:31:59
125KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4100:05:3200:33:4801:03:5601:36:53
126DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4400:00:4100:06:0900:35:2301:09:0801:45:44
127GZELA Olga 55BIEGNIJMY.PLKOSZALINK30-3900:00:4100:05:5700:38:2301:14:1201:51:29
128PASIEKA Agnieszka 160K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK18-2900:00:4200:05:1300:29:3900:54:2501:19:19
129KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:2800:30:1600:55:2401:20:58
130JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-6900:00:4200:05:0700:28:3800:54:0401:20:39
131STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6400:00:4200:05:3000:30:3700:56:4201:23:23
132ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:0900:30:1500:57:1201:24:59
133GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4400:00:4200:05:3300:32:1200:58:4701:26:36
134STORCZYK-RAK Agnieszka 197SZCZECINEKK30-3900:00:4200:05:2700:30:5700:57:1901:26:15
135DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4200:05:5100:33:3201:01:2801:29:48
136ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:1900:30:0900:58:0201:28:59
137KĘPKA Karolina 243STOPASŁUPSKK40-4400:00:4200:05:3700:32:3001:01:1101:31:40
138PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:4500:28:1900:54:2101:30:21
139MALINOWSKA Małgorzata 129STR- ŚWIDWINŚWIDWINK55-5900:00:4200:05:5300:37:1901:14:1001:51:13
140KUREK Aneta 120GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOK40-4400:00:4200:06:1900:37:0401:13:5201:51:03
141KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:0100:37:4301:13:3501:50:45
142DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:0100:29:0000:54:2901:20:05
143CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-5900:00:4300:05:1000:28:5500:54:0101:20:38
144SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-5900:00:4300:05:2500:30:1500:56:3701:23:51
145KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4300:05:2900:31:0100:57:2701:24:11
146ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:3400:30:5400:56:3501:23:26
147SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-5400:00:4300:05:1800:30:1000:55:5501:23:48
148DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4400:00:4300:05:1300:30:3700:58:0601:26:47
149PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4400:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:50
150DIAKOWICZ Magdalena 250KOSZALINK30-3900:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:50
151WYGLĄDACZ Alicja 230SZCZECINK40-4400:00:4300:05:5000:33:5001:04:1101:37:31
152BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:2100:32:2101:06:1801:41:52
153KANIA Paulina 87HERB PIETRUSZKIKOSZALINK18-2900:00:4300:05:5400:35:1601:08:0801:44:59
154PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4400:00:4300:06:1700:37:0301:13:5101:51:01
155ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-5900:00:4400:05:1700:29:3400:54:2401:18:45
156MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:23
157SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:22
158MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:5500:28:3400:53:2801:20:04
159MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-5900:00:4400:05:4200:31:3700:56:5201:22:53
160KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-5900:00:4400:05:2300:30:2700:56:3201:23:05
161CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-5400:00:4400:05:4900:31:4900:58:4201:26:16
162WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5900:00:4400:05:3100:31:4000:58:5701:28:17
163JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4900:00:4400:06:0500:34:1801:02:3701:31:47
164CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:2400:31:4300:59:3501:29:16
165NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5400:00:4400:05:4600:31:4600:59:2201:30:25
166SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:4400:05:5500:33:1801:02:1401:32:50
167KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4400:00:4400:06:0500:35:0801:05:1201:35:25
168MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:5300:35:1501:08:0801:47:48
169CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4500:05:1600:29:3300:54:2201:18:44
170MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:1200:28:0900:51:5401:17:12
171STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:4100:32:0500:58:0701:24:39
172ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4400:00:4500:05:1700:30:4800:58:5101:28:21
173KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:3800:32:1001:00:1701:30:10
174WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4400:00:4500:05:5700:34:0601:03:1901:35:11
175POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:4000:33:2901:05:0601:36:37
176FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+00:00:4500:06:1600:35:1101:04:5101:36:23
177GUDANIEC Dorota 53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK55-5900:00:4500:06:0800:35:0301:05:2801:37:15
178MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:2800:31:5201:01:1001:36:55
179NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4400:00:4500:06:5500:41:3401:16:1301:51:56
180SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4400:00:4600:06:52
181ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:5000:34:1601:02:2901:29:23
182KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:2500:31:0000:58:5201:29:07
183PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4900:00:4600:05:2800:31:4201:00:4101:32:18
184SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:3100:31:4900:59:3801:30:22
185KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5900:00:4600:05:3500:33:1701:05:5701:38:03
186NOWAK-IGNACAK Monika 152BIAŁOGARDK40-4400:00:4600:06:2900:36:4301:07:0501:37:39
187JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-6400:00:4600:05:4900:35:0701:07:1201:40:39
188WOSZTYL Alicja 228BĘDZINOK18-2900:00:4600:06:1500:36:1101:08:0801:41:45
189KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 111KOSZALINK40-4400:00:4600:06:5400:41:3301:16:1201:51:56
190KAMIŃSKA Agata 85KŁAM SZCZECINSZCZECINK30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:4801:23:05
191KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:4801:23:05
192NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-5900:00:4700:05:3700:32:4200:59:3401:26:05
193WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:4500:32:3401:00:2801:30:16
194DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:3600:32:1601:02:2501:33:40
195WALCZAK Agnieszak 216TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:05:3700:32:4201:02:5201:35:37
196PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-6900:00:4700:05:3700:33:4201:04:3001:36:46
197RUDNIK Janina Ewa 176KRĘPA SŁUPSKAK30-3900:00:4700:06:1400:36:0101:07:4901:39:37
198PASTERNAK Magdalena 162KOŁOBRZEGK30-3900:00:4700:06:2000:36:4701:08:4101:41:42
199BRODOWSKA Honorata 16KOSZALINK30-3900:00:4700:06:1500:37:5901:11:3201:46:16
200TREJDER Maria 210BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:06:5300:40:5901:18:2401:57:14
201PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4800:05:4600:32:0700:58:3001:24:59
202TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4400:00:4800:05:2100:29:1600:54:4001:23:04
203SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4200:31:5800:58:5201:27:05
204ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5900:00:4800:05:4300:31:4200:59:1701:26:56
205KRZEWIŃSKA Monika 115KOSZALINK18-2900:00:4800:06:0000:34:2501:03:3501:32:22
206KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4800:32:5401:02:4001:36:13
207KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4900:00:4800:06:2000:38:3001:10:5801:44:26
208WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5400:00:4800:06:1900:38:3001:10:5801:44:27
209KOMOROWSKA Beata 99ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4800:06:2700:38:5701:15:2501:54:35
210NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-5900:00:4900:05:1000:27:5200:51:1301:15:12
211GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5900:34:2401:03:3501:32:22
212WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4400:00:4900:05:5100:34:0901:03:5101:35:33
213NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4900:00:4900:06:1300:35:1201:04:5101:37:44
214VON BARDELEBEN Agnieszka 214BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4900:06:1900:36:2901:08:0401:41:44
215JAKUBCZYK Agnieszka 64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOK18-2900:00:4900:06:1900:36:2801:08:0401:41:44
216PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5500:34:4501:06:1701:39:50
217MAZUREK Barbara 133BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4900:06:1200:35:5101:07:2501:40:36
218DĄBROWSKA Alicja 116TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5400:00:4900:06:1300:36:0201:08:3901:45:18
219WOLF Weronika 241TKKF KOSZALINSIANÓWK40-4400:00:5000:05:4300:32:1200:59:2601:27:35
220ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-4900:00:5000:05:5000:32:0900:59:2101:27:08
221MALESZA-HOUSIN Joanna 128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINK40-4400:00:5000:06:1100:35:5101:06:5301:37:45
222BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:1800:36:2501:07:5501:40:12
223MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:4600:32:3101:02:1501:34:57
224MĘDEL Marta 137KOSZALINK40-4400:00:5000:05:4400:32:3401:00:4801:30:32
225HAŁAJKO Magdalena 56BABECZKIKOSZALINK30-3900:00:5000:05:4300:32:1201:05:3601:39:43
226KURCZ Barbara 118BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:5000:07:0000:42:0001:19:3801:59:27
227PASEK Jan 159DUNOWOM60-6400:00:5000:06:4300:41:4301:21:3902:04:09
228JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:5400:29:0300:55:5001:23:00
229MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4400:00:5100:05:4300:32:3301:00:4601:30:31
230BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4400:00:5100:06:3100:35:3701:04:1601:32:59
231GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:3900:32:0001:00:0701:30:59
232PASEK Paula 158DUNOWOK30-3900:00:5100:06:4200:41:4201:21:3702:04:08
233BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:1900:27:3900:50:2801:14:18
234STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:5400:33:2301:02:2701:36:48
235JANICKA Katarzyna 68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:13
236GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:13
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF01:30:29 DNF
Znaleziono 237 wynik(ów)