PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 6.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km
    
1BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:3400:21:39
2SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-4400:00:3300:04:0300:23:00
3WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:0300:23:00
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:0600:23:16
5MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-4400:00:3400:04:0600:23:35
6LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:1600:24:30
7CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-6400:00:3500:04:1700:24:30
8KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:1500:24:30
9WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:1700:24:31
10KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-4900:00:3300:04:1800:24:32
11RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-4400:00:3400:04:1200:24:33
12JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:24:47
13ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:2300:24:57
14CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:0700:25:01
15GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:2900:25:36
16MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:2700:25:39
17GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3500:04:2700:25:40
18PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:1900:25:51
19BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:2200:25:54
20MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:0600:26:10
21NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:3800:26:14
22KASZTELAN Urszula 91TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:3500:04:4000:26:21
23SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3400:04:3000:26:22
24STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:2900:26:26
25UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-4900:00:3300:04:3000:26:31
26WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4400:00:3600:04:2500:26:31
27GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:3100:26:33
28KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:3100:26:35
29ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4400:00:3700:04:2100:26:35
30CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-5400:00:3400:04:3000:26:37
31KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4400:00:3500:04:3100:26:38
32MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:26:47
33BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-4900:00:3500:04:3600:26:48
34JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:3000:26:54
35KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:3700:27:04
36KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-4400:00:3600:04:3900:27:08
37TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:4100:27:19
38TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-4900:00:3500:04:4300:27:20
39SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3600:04:4300:27:24
40WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4400:00:3700:04:5400:27:34
41BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:1900:27:39
42BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-5900:00:3900:04:5700:27:49
43GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:5200:27:52
44NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-5900:00:4900:05:1000:27:52
45GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:5100:27:55
46SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:4200:27:58
47SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3500:04:3400:28:02
48MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:1200:28:09
49TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:5900:28:13
50NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:0000:28:14
51PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:4500:28:19
52MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:5500:28:34
53JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-6900:00:4200:05:0700:28:38
54CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:0000:28:49
55ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4400:00:3700:04:5900:28:54
56LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-5400:00:3600:04:5500:28:55
57CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-5900:00:4300:05:1000:28:55
58SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5400:00:3500:05:0100:28:56
59JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:0400:29:00
60BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:0300:29:00
61DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:0100:29:00
62JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:0100:29:02
63JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:5400:29:03
64KONIECZNA Anka 101ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4100:05:2000:29:04
65CHORĄŻY Karolina 20KOSZALINK18-2900:00:3800:05:0600:29:05
66WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:5200:29:06
67BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3900:05:1100:29:06
68TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4400:00:4800:05:2100:29:16
69MAKSYMOWICZ Kornelia 127KOŁOBRZEGK30-3900:00:3500:04:5300:29:18
70WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:2100:29:21
71KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:2500:29:22
72ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:1000:29:29
73EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:1800:29:33
74CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4500:05:1600:29:33
75JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:1100:29:34
76ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-5900:00:4400:05:1700:29:34
77BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4400:00:3400:05:0100:29:35
78KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4400:00:4000:05:1600:29:35
79PASIEKA Agnieszka 160K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK18-2900:00:4200:05:1300:29:39
80PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4900:00:3600:04:3200:29:47
81MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:4100:29:47
82SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:4100:29:47
83KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4400:00:3900:05:1600:29:58
84OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-4900:00:4000:05:0600:30:02
85ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:1900:30:09
86MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:2700:30:10
87BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:2600:30:10
88SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-5400:00:4300:05:1800:30:10
89TARNIONEK Katarzyna 206DARŁOWOK30-3900:00:3600:05:0900:30:11
90ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:0900:30:15
91SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-5900:00:4300:05:2500:30:15
92KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:2800:30:16
93GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:1800:30:17
94KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:2300:30:20
95WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:2900:30:20
96KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-5900:00:4400:05:2300:30:27
97BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:3000:30:32
98STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6400:00:4200:05:3000:30:37
99DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4400:00:4300:05:1300:30:37
100TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-6900:00:3400:04:4800:30:38
101LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:2600:30:39
102MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:1600:30:40
103MERDA Katarzyna 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:00:3800:05:1600:30:40
104JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3900:05:1500:30:40
105MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:44
106SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:44
107ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4400:00:4500:05:1700:30:48
108STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-5400:00:4000:05:3200:30:54
109ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:3400:30:54
110GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-6400:00:4000:05:3200:30:57
111STORCZYK-RAK Agnieszka 197SZCZECINEKK30-3900:00:4200:05:2700:30:57
112CHODOR Martyna 251KOSZALINK30-3900:00:3900:05:3000:30:59
113KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:2500:31:00
114KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4300:05:2900:31:01
115KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:1800:31:02
116ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-6400:00:3700:05:1900:31:05
117KAMIŃSKA Agata 85KŁAM SZCZECINSZCZECINK30-3900:00:4700:05:3300:31:10
118KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:3300:31:10
119SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-6900:00:3800:05:1300:31:15
120MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:3200:31:16
121CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:0800:31:23
122JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4400:00:4000:05:3000:31:28
123KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-6900:00:3300:05:1600:31:31
124WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4900:00:3700:05:3000:31:34
125MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-5900:00:4400:05:4200:31:37
126WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5900:00:4400:05:3100:31:40
127PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4900:00:4600:05:2800:31:42
128ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5900:00:4800:05:4300:31:42
129CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:2400:31:43
130JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:05:2500:31:44
131NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5400:00:4400:05:4600:31:46
132JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-4900:00:3900:05:3400:31:47
133JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4900:00:3800:05:3500:31:49
134CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-5400:00:4400:05:4900:31:49
135SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:3100:31:49
136MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:2800:31:52
137CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-5900:00:4100:05:3000:31:55
138SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4200:31:58
139CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3800:05:3300:32:00
140GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:3900:32:00
141SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5400:00:3700:05:3500:32:01
142CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5400:00:3800:05:3300:32:04
143STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:4100:32:05
144PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4400:00:4300:05:3700:32:06
145DIAKOWICZ Magdalena 250KOSZALINK30-3900:00:4300:05:3700:32:06
146OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4000:05:2700:32:07
147PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4800:05:4600:32:07
148ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-4900:00:5000:05:5000:32:09
149KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:3800:32:10
150GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4400:00:4200:05:3300:32:12
151WOLF Weronika 241TKKF KOSZALINSIANÓWK40-4400:00:5000:05:4300:32:12
152HAŁAJKO Magdalena 56BABECZKIKOSZALINK30-3900:00:5000:05:4300:32:12
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF
154WALIŃSKA Agnieszka 217BBLSŁUPSKK40-4400:00:3600:05:3200:32:16
155RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3800:05:4100:32:16
156TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:3000:32:16
157DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:3600:32:16
158OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-6400:00:3700:05:4200:32:17
159BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:2100:32:21
160KĘPKA Karolina 243STOPASŁUPSKK40-4400:00:4200:05:3700:32:30
161KALBARCZYK Jolanta 83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOK40-4400:00:3900:05:3700:32:31
162MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:4600:32:31
163GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-4900:00:3800:05:3700:32:33
164MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4400:00:5100:05:4300:32:33
165WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:4500:32:34
166MĘDEL Marta 137KOSZALINK40-4400:00:5000:05:4400:32:34
167JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:1200:32:41
168NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-5900:00:4700:05:3700:32:42
169WALCZAK Agnieszak 216TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:05:3700:32:42
170KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4800:32:54
171HORDEJUK Damaris 58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKK18-2900:00:3500:05:4600:33:10
172WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5900:00:3900:05:2800:33:10
173SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5400:00:3900:05:5800:33:14
174KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5900:00:4600:05:3500:33:17
175SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:4400:05:5500:33:18
176STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:5400:33:23
177POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:4000:33:29
178DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4200:05:5100:33:32
179GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:5200:33:33
180PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-6900:00:4700:05:3700:33:42
181KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4100:05:3200:33:48
182WYGLĄDACZ Alicja 230SZCZECINK40-4400:00:4300:05:5000:33:50
183OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:0800:34:03
184WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4400:00:4500:05:5700:34:06
185WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4400:00:4900:05:5100:34:09
186KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5900:00:3800:05:5300:34:12
187ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:5000:34:16
188JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4900:00:4400:06:0500:34:18
189GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5900:34:24
190KRZEWIŃSKA Monika 115KOSZALINK18-2900:00:4800:06:0000:34:25
191PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:3100:34:45
192PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5500:34:45
193GUDANIEC Dorota 53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK55-5900:00:4500:06:0800:35:03
194JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-6400:00:4600:05:4900:35:07
195KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4400:00:4400:06:0500:35:08
196ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4400:00:3600:05:3300:35:11
197KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:06:1600:35:11
198FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+00:00:4500:06:1600:35:11
199NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4900:00:4900:06:1300:35:12
200MIZERA Agnieszka 143LĘDOWO OSIEDLEK45-4900:00:3600:05:4000:35:15
201MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:5300:35:15
202KANIA Paulina 87HERB PIETRUSZKIKOSZALINK18-2900:00:4300:05:5400:35:16
203DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:1700:35:22
204DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4400:00:4100:06:0900:35:23
205HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:5000:35:30
206JANKOWSKA Justyna 71SŁUPSKK30-3900:00:3600:05:3000:35:33
207BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4400:00:5100:06:3100:35:37
208MAZUREK Barbara 133BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4900:06:1200:35:51
209MALESZA-HOUSIN Joanna 128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINK40-4400:00:5000:06:1100:35:51
210JANICKA Katarzyna 68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5200:06:1400:35:59
211GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:1400:35:59
212RUDNIK Janina Ewa 176KRĘPA SŁUPSKAK30-3900:00:4700:06:1400:36:01
213DĄBROWSKA Alicja 116TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5400:00:4900:06:1300:36:02
214WOSZTYL Alicja 228BĘDZINOK18-2900:00:4600:06:1500:36:11
215BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:1800:36:25
216JAKUBCZYK Agnieszka 64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOK18-2900:00:4900:06:1900:36:28
217VON BARDELEBEN Agnieszka 214BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:4900:06:1900:36:29
218NOWAK-IGNACAK Monika 152BIAŁOGARDK40-4400:00:4600:06:2900:36:43
219PASTERNAK Magdalena 162KOŁOBRZEGK30-3900:00:4700:06:2000:36:47
220PRENDECKA Sylwia 169RUNNERS OF WAŁCZKŁĘBOWIECK30-3900:00:4000:05:4900:37:03
221PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4400:00:4300:06:1700:37:03
222KUREK Aneta 120GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOK40-4400:00:4200:06:1900:37:04
223ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:1500:37:12
224MALINOWSKA Małgorzata 129STR- ŚWIDWINŚWIDWINK55-5900:00:4200:05:5300:37:19
225KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:0100:37:43
226BRODOWSKA Honorata 16KOSZALINK30-3900:00:4700:06:1500:37:59
227GZELA Olga 55BIEGNIJMY.PLKOSZALINK30-3900:00:4100:05:5700:38:23
228KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4900:00:4800:06:2000:38:30
229WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5400:00:4800:06:1900:38:30
230KOMOROWSKA Beata 99ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:4800:06:2700:38:57
231TREJDER Maria 210BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4400:00:4700:06:5300:40:59
232KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 111KOSZALINK40-4400:00:4600:06:5400:41:33
233NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4400:00:4500:06:5500:41:34
234PASEK Paula 158DUNOWOK30-3900:00:5100:06:4200:41:42
235PASEK Jan 159DUNOWOM60-6400:00:5000:06:4300:41:43
236KURCZ Barbara 118BABECZKI KOSZALINKOSZALINK45-4900:00:5000:07:0000:42:00
237SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4400:00:4600:06:52
Znaleziono 237 wynik(ów)