Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 260 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 228 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASZTELAN Urszula | 91 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:40 | 00:26:21 | 00:49:24 | 01:13:38 | |
2 | PASIEKA Agnieszka | 160 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K18-29 | 00:00:42 | 00:05:13 | 00:29:39 | 00:54:25 | 01:19:19 | |
3 | CHORĄŻY Karolina | 20 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:38 | 00:05:06 | 00:29:05 | 00:54:30 | 01:20:36 | ||
4 | MERDA Katarzyna | 136 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 00:00:38 | 00:05:16 | 00:30:40 | 00:56:48 | 01:22:54 | |
5 | KONIECZNA Anka | 101 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:41 | 00:05:20 | 00:29:04 | 00:54:26 | 01:23:01 | |
6 | KAMIŃSKA Agata | 85 | KŁAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:05:33 | 00:31:10 | 00:56:48 | 01:23:05 | |
7 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 127 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:53 | 00:29:18 | 00:55:13 | 01:24:37 | ||
8 | CHODOR Martyna | 251 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:39 | 00:05:30 | 00:30:59 | 00:57:07 | 01:25:57 | ||
9 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 197 | SZCZECINEK | K30-39 | 00:00:42 | 00:05:27 | 00:30:57 | 00:57:19 | 01:26:15 | ||
10 | WALIŃSKA Agnieszka | 217 | BBL | SŁUPSK | K40-44 | 00:00:36 | 00:05:32 | 00:32:16 | 00:59:14 | 01:27:11 | |
11 | WOLF Weronika | 241 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K40-44 | 00:00:50 | 00:05:43 | 00:32:12 | 00:59:26 | 01:27:35 | |
12 | MĘDEL Marta | 137 | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:50 | 00:05:44 | 00:32:34 | 01:00:48 | 01:30:32 | ||
13 | KĘPKA Karolina | 243 | STOPA | SŁUPSK | K40-44 | 00:00:42 | 00:05:37 | 00:32:30 | 01:01:11 | 01:31:40 | |
14 | KALBARCZYK Jolanta | 83 | SZCZECIN BIEGA | ŚWIERZNO | K40-44 | 00:00:39 | 00:05:37 | 00:32:31 | 01:02:37 | 01:32:15 | |
15 | KRZEWIŃSKA Monika | 115 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:48 | 00:06:00 | 00:34:25 | 01:03:35 | 01:32:22 | ||
16 | HORDEJUK Damaris | 58 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | GDAŃSK | K18-29 | 00:00:35 | 00:05:46 | 00:33:10 | 01:02:03 | 01:33:17 | |
17 | DIAKOWICZ Magdalena | 250 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | 00:05:37 | 00:32:06 | 01:01:42 | 01:33:50 | ||
18 | WALCZAK Agnieszak | 216 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:47 | 00:05:37 | 00:32:42 | 01:02:52 | 01:35:37 | |
19 | GUDANIEC Dorota | 53 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K55-59 | 00:00:45 | 00:06:08 | 00:35:03 | 01:05:28 | 01:37:15 | |
20 | WYGLĄDACZ Alicja | 230 | SZCZECIN | K40-44 | 00:00:43 | 00:05:50 | 00:33:50 | 01:04:11 | 01:37:31 | ||
21 | NOWAK-IGNACAK Monika | 152 | BIAŁOGARD | K40-44 | 00:00:46 | 00:06:29 | 00:36:43 | 01:07:05 | 01:37:39 | ||
22 | MIZERA Agnieszka | 143 | LĘDOWO OSIEDLE | K45-49 | 00:00:36 | 00:05:40 | 00:35:15 | 01:05:33 | 01:37:45 | ||
23 | MALESZA-HOUSIN Joanna | 128 | ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:50 | 00:06:11 | 00:35:51 | 01:06:53 | 01:37:45 | |
24 | RUDNIK Janina Ewa | 176 | KRĘPA SŁUPSKA | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:14 | 00:36:01 | 01:07:49 | 01:39:37 | ||
25 | HAŁAJKO Magdalena | 56 | BABECZKI | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:50 | 00:05:43 | 00:32:12 | 01:05:36 | 01:39:43 | |
26 | MAZUREK Barbara | 133 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:49 | 00:06:12 | 00:35:51 | 01:07:25 | 01:40:36 | |
27 | JANICKA Katarzyna | 68 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:52 | 00:06:14 | 00:35:59 | 01:07:28 | 01:41:13 | |
28 | PASTERNAK Magdalena | 162 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:20 | 00:36:47 | 01:08:41 | 01:41:42 | ||
29 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 214 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:49 | 00:06:19 | 00:36:29 | 01:08:04 | 01:41:44 | |
30 | JAKUBCZYK Agnieszka | 64 | BABECZKI KOSZALIN | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:49 | 00:06:19 | 00:36:28 | 01:08:04 | 01:41:44 | |
31 | WOSZTYL Alicja | 228 | BĘDZINO | K18-29 | 00:00:46 | 00:06:15 | 00:36:11 | 01:08:08 | 01:41:45 | ||
32 | KANIA Paulina | 87 | HERB PIETRUSZKI | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:43 | 00:05:54 | 00:35:16 | 01:08:08 | 01:44:59 | |
33 | DĄBROWSKA Alicja | 116 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-54 | 00:00:49 | 00:06:13 | 00:36:02 | 01:08:39 | 01:45:18 | |
34 | PRENDECKA Sylwia | 169 | RUNNERS OF WAŁCZ | KŁĘBOWIEC | K30-39 | 00:00:40 | 00:05:49 | 00:37:03 | 01:11:18 | 01:45:31 | |
35 | BRODOWSKA Honorata | 16 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:15 | 00:37:59 | 01:11:32 | 01:46:16 | ||
36 | JANKOWSKA Justyna | 71 | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:30 | 00:35:33 | 01:10:17 | 01:47:42 | ||
37 | KUREK Aneta | 120 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | K40-44 | 00:00:42 | 00:06:19 | 00:37:04 | 01:13:52 | 01:51:03 | |
38 | MALINOWSKA Małgorzata | 129 | STR- ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K55-59 | 00:00:42 | 00:05:53 | 00:37:19 | 01:14:10 | 01:51:13 | |
39 | GZELA Olga | 55 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | 00:05:57 | 00:38:23 | 01:14:12 | 01:51:29 | |
40 | KOZŁOWSKA-NAJDER Magda | 111 | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:46 | 00:06:54 | 00:41:33 | 01:16:12 | 01:51:56 | ||
41 | KOMOROWSKA Beata | 99 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:48 | 00:06:27 | 00:38:57 | 01:15:25 | 01:54:35 | |
42 | TREJDER Maria | 210 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:47 | 00:06:53 | 00:40:59 | 01:18:24 | 01:57:14 | |
43 | KURCZ Barbara | 118 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:50 | 00:07:00 | 00:42:00 | 01:19:38 | 01:59:27 | |
44 | PASEK Paula | 158 | DUNOWO | K30-39 | 00:00:51 | 00:06:42 | 00:41:42 | 01:21:37 | 02:04:08 | ||
45 | TARNIONEK Katarzyna | 206 | DARŁOWO | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:09 | 00:30:11 | 00:59:18 |
Znaleziono 45 wynik(ów)