PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-291M 900:00:3500:04:0700:25:0100:45:3001:06:5601:28:04.0001:28:39.00 4:1014,4
2KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-292M 1100:00:3500:04:1500:24:3000:44:5801:06:5001:29:46.0501:30:21.20+00:01:424:1514,1
3MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-293M 1600:00:3500:04:2700:25:3900:46:5201:09:2201:32:14.7501:32:50.05+00:04:104:2213,7
4STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-294M 2500:00:3600:04:2900:26:2600:50:0801:14:4301:38:53.5001:39:29.60+00:10:494:4112,8
5MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-295M 3900:00:4500:05:1200:28:0900:51:5401:17:1201:42:49.1501:43:34.25+00:14:454:5212,3
6WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-296M 4300:00:4100:05:2100:29:2100:53:1101:17:3601:43:56.4001:44:37.85+00:15:524:5512,2
7JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-297M 4500:00:3500:04:3000:26:5400:51:4401:18:0601:44:34.9001:45:10.65+00:16:304:5712,1
8SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-298M 4900:00:3500:04:4200:27:5800:53:1701:18:5501:46:19.7501:46:55.55+00:18:155:0211,9
9MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-299M 6700:00:4100:05:3200:31:1600:56:4301:23:1301:50:22.2501:51:03.90+00:22:185:1311,5
10MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2910M 7200:00:3400:04:0600:26:1000:52:2101:20:2501:50:46.3501:51:21.05+00:22:425:1511,4
11WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2911M 8800:00:4100:05:2900:30:2000:56:3701:25:1301:54:11.8001:54:52.95+00:26:075:2411,1
12KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2912M 9700:00:3700:05:1800:31:0200:58:2201:26:1301:55:12.0001:55:49.75+00:27:085:2711,0
13KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2913M 10900:00:3700:04:3700:27:0400:51:3401:30:0001:57:28.3001:58:05.55+00:29:245:3410,8
14WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2914M 13000:00:4700:05:4500:32:3401:00:2801:30:1602:01:48.6002:02:35.85+00:33:445:4610,4
15GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2915M 13300:00:4900:05:5900:34:2401:03:3501:32:2202:02:20.7002:03:10.20+00:34:165:4710,3
16MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2916M 15700:00:5000:05:4600:32:3101:02:1501:34:5702:10:21.9002:11:12.85+00:42:176:109,7
17PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2917M 16600:00:4900:05:5500:34:4501:06:1701:39:5002:15:59.3002:16:48.70+00:47:556:269,3
18JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2918M 17600:00:3900:05:1200:32:4101:05:3901:45:5802:23:17.0002:23:56.65+00:55:136:478,8
19MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2919M 17800:00:4400:05:5300:35:1501:08:0801:47:4802:28:20.5002:29:04.70+01:00:167:018,5
20DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2920M 18200:00:3700:06:1700:35:2201:08:0301:49:3902:31:55.6502:32:32.80+01:03:517:118,3
21GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2921M 18500:00:3700:05:1800:30:1700:56:0201:23:20+00:16:235:1011,6
22BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2922M 18600:00:3800:04:2200:25:5400:48:26+00:02:554:2113,8
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF01:30:29 DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)