Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 260 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 228 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOKSA Dariusz | 261 | SIANÓW | M18-29 | 00:00:34 | 00:04:06 | 00:26:10 | 00:52:21 | 01:20:25 | ||
2 | KĘPKA Adrian | 92 | DARŁOWO/WIEKOWO | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:15 | 00:24:30 | 00:44:58 | 01:06:50 | ||
3 | MAGALSKI Tomasz | 126 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:27 | 00:25:39 | 00:46:52 | 01:09:22 | |
4 | JAMNIAK Bartosz | 66 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:30 | 00:26:54 | 00:51:44 | 01:18:06 | |
5 | SAPIECHO Bartłomiej | 179 | RONIN GOLD TEAM | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:42 | 00:27:58 | 00:53:17 | 01:18:55 | |
6 | CHRZĄSZCZ Piotr | 21 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:07 | 00:25:01 | 00:45:30 | 01:06:56 | ||
7 | STACHOWIAK Adrian | 193 | 280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNA | KOŁOBRZEG | M18-29 | 00:00:36 | 00:04:29 | 00:26:26 | 00:50:08 | 01:14:43 | |
8 | GOŃKA Krzysztof | 47 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:37 | 00:05:18 | 00:30:17 | 00:56:02 | 01:23:20 | |
9 | KUBALA Mateusz | 117 | CZARNE | M18-29 | 00:00:37 | 00:05:18 | 00:31:02 | 00:58:22 | 01:26:13 | ||
10 | KORCZYŃSKI Sławomir | 102 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:37 | 00:04:37 | 00:27:04 | 00:51:34 | 01:30:00 | |
11 | DZIUBA Krzysztof | 254 | LUBLINIEC | M18-29 | 00:00:37 | 00:06:17 | 00:35:22 | 01:08:03 | 01:49:39 | ||
12 | BIELSKI Sebastian | 8 | NOWOGARD | NOWOGARD | M18-29 | 00:00:38 | 00:04:22 | 00:25:54 | 00:48:26 | ||
13 | JAROSZ Jakub | 78 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M18-29 | 00:00:39 | 00:05:12 | 00:32:41 | 01:05:39 | 01:45:58 | |
14 | WILEWSKI Paweł | 220 | STARGARD | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:21 | 00:29:21 | 00:53:11 | 01:17:36 | ||
15 | MARCINIAK Kacper | 132 | WARSZAWA | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:32 | 00:31:16 | 00:56:43 | 01:23:13 | ||
16 | WASZAK Karol | 28 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:29 | 00:30:20 | 00:56:37 | 01:25:13 | |
17 | MARZEC Edwin | 255 | HERB PIETRUSZKI | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:44 | 00:05:53 | 00:35:15 | 01:08:08 | 01:47:48 | |
18 | MILCZAREK Grzegorz | 141 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M18-29 | 00:00:45 | 00:05:12 | 00:28:09 | 00:51:54 | 01:17:12 | ||
19 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 225 | INOWROCŁAW | M18-29 | 00:00:47 | 00:05:45 | 00:32:34 | 01:00:28 | 01:30:16 | ||
20 | GAWROŃSKI Paweł | 42 | OGIEŃ W SZOPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:49 | 00:05:59 | 00:34:24 | 01:03:35 | 01:32:22 | |
21 | PANASZEWSKI Przemysław | 157 | NEW YORK ISLANDERS | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:49 | 00:05:55 | 00:34:45 | 01:06:17 | 01:39:50 | |
22 | MISZCZYK Jan | 142 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:50 | 00:05:46 | 00:32:31 | 01:02:15 | 01:34:57 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GODLEWSKI Tomasz | 45 | KOSZALIN | M18-29 | DNF | 00:05:57 DNF | 00:32:12 DNF | 00:58:49 DNF | 01:30:29 DNF |
Znaleziono 23 wynik(ów)