PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-391M 200:00:3300:04:0300:23:0000:41:5901:00:4301:19:34.4501:20:08.05 3:4615,9
2BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-392M 300:00:3300:03:3400:21:3900:40:4301:00:2801:20:26.0501:20:59.55+00:00:513:4815,7
3RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-393M 400:00:3300:04:0600:23:1600:42:3601:02:1901:21:57.1001:22:30.65+00:02:223:5315,4
4LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-394M 600:00:3400:04:1600:24:3000:44:4001:05:3601:27:09.0001:27:43.10+00:07:344:0714,5
5ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-395M 700:00:3700:04:2300:24:5700:45:4601:06:3901:27:26.4001:28:03.55+00:07:514:0814,5
6WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-396M 800:00:3300:04:1700:24:3100:45:0001:06:2601:27:34.5001:28:07.85+00:08:004:0914,5
7GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-397M 1300:00:3400:04:2900:25:3600:46:4601:08:1801:30:09.6501:30:44.35+00:10:354:1614,0
8GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-398M 2400:00:3500:04:3100:26:3300:49:5301:13:5901:38:42.0501:39:17.05+00:19:074:4012,8
9NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-399M 2600:00:3900:05:0000:28:1400:50:4801:14:1601:39:10.8001:39:50.70+00:19:364:4212,8
10GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3910M 2800:00:3600:04:5100:27:5500:51:3101:15:2201:39:28.7001:40:05.20+00:19:544:4212,7
11NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3911M 3200:00:4100:04:3800:26:1400:49:2801:14:3601:40:58.3501:41:40.10+00:21:234:4712,5
12KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3912M 3300:00:3400:04:3100:26:3500:50:2401:15:4701:41:10.6001:41:45.05+00:21:364:4712,5
13JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3913M 4000:00:3800:05:0100:29:0200:53:3401:18:4801:42:49.9001:43:28.45+00:23:154:5212,3
14MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3914M 4100:00:3900:05:2700:30:1000:54:4801:19:2501:43:30.1001:44:09.85+00:23:554:5412,2
15BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3915M 4200:00:4000:05:2600:30:1000:54:4701:19:2301:43:45.0001:44:25.05+00:24:104:5512,2
16GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3916M 4600:00:4100:04:5200:27:5200:52:3701:18:4201:44:45.7001:45:27.00+00:25:114:5712,1
17MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3917M 5000:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:2301:46:32.5501:47:17.10+00:26:585:0211,9
17SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3918M 5100:00:4400:05:4100:29:4700:52:4401:18:2201:46:32.6001:47:17.10+00:26:585:0211,9
19BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3919M 5200:00:5200:05:1900:27:3900:50:2801:14:1801:46:58.0001:47:50.45+00:27:235:0411,8
20MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3920M 5300:00:3700:05:2800:30:4400:55:3601:20:5401:47:07.3001:47:44.55+00:27:325:0411,8
21KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3921M 5400:00:4200:05:2800:30:1600:55:2401:20:5801:47:08.6501:47:51.30+00:27:345:0411,8
22KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3922M 5500:00:4700:05:3300:31:1000:56:4801:23:0501:47:53.4001:48:40.65+00:28:185:0611,7
23WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3923M 5600:00:3500:04:5200:29:0600:54:2001:20:3101:48:00.0001:48:35.60+00:28:255:0711,7
24MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3924M 5800:00:4400:04:5500:28:3400:53:2801:20:0401:48:16.5501:49:00.75+00:28:425:0711,7
25KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3925M 6200:00:4000:05:2500:29:2200:53:2601:18:4101:49:01.7001:49:42.05+00:29:275:1011,6
26EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3926M 6400:00:3800:05:1800:29:3300:54:2801:19:2201:49:15.7501:49:54.20+00:29:415:1011,6
27MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3927M 6500:00:3800:05:1600:30:4000:56:4801:22:5401:49:17.8001:49:55.85+00:29:435:1011,6
28TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3928M 6900:00:4000:04:5900:28:1300:53:5501:21:4601:50:39.1501:51:19.70+00:31:045:1411,4
29BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3929M 7500:00:3700:05:0300:29:0000:55:1401:22:4101:51:17.1501:51:54.65+00:31:425:1611,4
30CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3930M 8100:00:4100:05:0000:28:4900:55:5001:24:2801:52:39.5001:53:20.90+00:33:055:2011,2
31STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3931M 8200:00:4500:05:4100:32:0500:58:0701:24:3901:52:51.0501:53:36.85+00:33:165:2011,2
32ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3932M 8600:00:4200:05:0900:30:1500:57:1201:24:5901:53:35.8501:54:18.65+00:34:015:2311,1
33JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3933M 9200:00:3800:05:1100:29:3400:55:0301:23:5401:54:25.6001:55:04.30+00:34:515:2511,1
34JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3934M 9400:00:5100:04:5400:29:0300:55:5001:23:0001:54:55.9501:55:47.15+00:35:215:2611,0
35SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3935M 9500:00:3700:05:2800:30:4400:55:5901:23:4401:54:58.8001:55:36.75+00:35:245:2611,0
36GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3936M 9600:00:4100:05:5200:33:3301:01:2901:29:4801:55:10.1501:55:51.60+00:35:355:2711,0
37ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3937M 10000:00:4600:05:5000:34:1601:02:2901:29:2301:55:31.3501:56:17.65+00:35:565:2811,0
38KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3938M 11000:00:3700:05:2300:30:2000:56:5601:26:3501:57:31.6501:58:09.20+00:37:575:3410,8
39BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3939M 11200:00:3600:05:3000:30:3200:56:4301:25:0601:57:48.9001:58:25.50+00:38:145:3510,7
40SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3940M 11500:00:4800:05:4200:31:5800:58:5201:27:0501:58:06.6501:58:54.95+00:38:325:3510,7
41JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3941M 11900:00:3600:05:0400:29:0000:55:1701:25:3401:59:13.3001:59:49.95+00:39:385:3910,6
42KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3942M 12400:00:4600:05:2500:31:0000:58:5201:29:0702:00:34.6002:01:20.90+00:41:005:4210,5
43CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3943M 12700:00:4400:05:2400:31:4300:59:3501:29:1602:01:07.8002:01:52.40+00:41:335:4410,5
44ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3944M 13100:00:4200:05:1900:30:0900:58:0201:28:5902:01:56.3002:02:38.85+00:42:215:4610,4
45KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3945M 13200:00:4500:05:3800:32:1001:00:1701:30:1002:02:03.4002:02:48.65+00:42:285:4710,4
46CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3946M 13700:00:4100:05:0800:31:2301:00:0401:31:5902:03:44.6502:04:25.95+00:44:105:5110,2
47DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3947M 13800:00:4700:05:3600:32:1601:02:2501:33:4002:04:22.3002:05:09.55+00:44:475:5310,2
48SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3948M 13900:00:4600:05:3100:31:4900:59:3801:30:2202:04:25.1502:05:11.75+00:44:505:5310,2
49GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3949M 14100:00:5100:05:3900:32:0001:00:0701:30:5902:04:40.0002:05:31.85+00:45:055:5410,2
50PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3950M 14600:00:4200:04:4500:28:1900:54:2101:30:2102:07:04.5002:07:47.45+00:47:306:0110,0
51POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3951M 15100:00:4500:05:4000:33:2901:05:0601:36:3702:08:37.6002:09:23.30+00:49:036:059,8
52STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3952M 15500:00:5200:05:5400:33:2301:02:2701:36:4802:09:17.2502:10:09.50+00:49:426:079,8
53BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3953M 15600:00:5000:06:1800:36:2501:07:5501:40:1202:10:11.9002:11:01.90+00:50:376:109,7
54MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3954M 15800:00:4500:05:2800:31:5201:01:1001:36:5502:10:53.3002:11:38.60+00:51:186:129,7
55TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3955M 16100:00:4000:05:3000:32:1601:04:0801:37:5102:13:15.0002:13:55.10+00:53:406:189,5
56HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3956M 16300:00:3900:05:5000:35:3001:07:3801:40:2302:14:01.1502:14:40.50+00:54:266:219,4
57KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3957M 16400:00:4800:05:4800:32:5401:02:4001:36:1302:14:29.5502:15:18.20+00:54:556:229,4
58BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3958M 16500:00:4300:05:2100:32:2101:06:1801:41:5202:15:04.3002:15:47.55+00:55:296:249,4
59GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3959M 17000:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:1302:17:41.5502:18:34.35+00:58:076:319,2
60OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3960M 17400:00:3400:05:0800:34:0301:07:0301:42:2602:21:28.9502:22:03.85+01:01:546:428,9
61ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3961M 17500:00:3400:06:1500:37:1201:10:1001:45:2402:21:29.5502:22:04.00+01:01:556:428,9
62KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3962M 18100:00:4200:06:0100:37:4301:13:3501:50:4502:31:43.3502:32:26.15+01:12:087:118,3
63PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3963M 18300:00:4000:05:3100:34:4501:13:1201:54:0502:36:09.9002:36:50.55+01:16:357:248,1
64TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3964M 18700:00:3500:04:4100:27:1900:51:07+00:09:094:3613,0
65ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3965M 18800:00:3900:05:1000:29:2900:56:43+00:14:455:0611,7
66LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3966M 18900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45+00:16:465:1711,3
67PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3967M 19000:00:3700:04:1900:25:51+00:05:554:2313,6
Znaleziono 67 wynik(ów)