Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 260 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 228 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 6 | MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAW | KOSZALIN-NACŁAW | M30-39 | 00:00:33 | 00:03:34 | |
2 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 226 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:03 | ||
3 | RUDNIK Krzysztof | 177 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:06 | |
4 | LECKI Mateusz | 123 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:16 | |
5 | WOŚ Kamil | 229 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:17 | |
6 | PRZYKUCKI Tomasz | 170 | MROZÓW | M30-39 | 00:00:37 | 00:04:19 | ||
7 | ANDRUSZ Kamil | 2 | TRIDEA / MNIAM.NET | GDYNIA | M30-39 | 00:00:37 | 00:04:23 | |
8 | GOLIŃSKI Łukasz | 46 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:29 | |
9 | KAPUŚCIŃSKI Robert | 88 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:31 | |
10 | GROCHOWALSKI Rafał | 50 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:31 | |
11 | NOWACKI Rafał | 151 | PRZECHLEWO | M30-39 | 00:00:41 | 00:04:38 | ||
12 | TOMCZAK Marek | 208 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:41 | |
13 | PSTRĄGOWSKI Marcin | 171 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:04:45 | |
14 | GRĘŻLIKOWSKI Adam | 49 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:36 | 00:04:51 | ||
15 | WILKOWSKI Krzysztof | 222 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:52 | ||
16 | GLIŃSKI Łukasz | 44 | ŚMIECHÓW | M30-39 | 00:00:41 | 00:04:52 | ||
17 | JANUSZEK Adam | 76 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:51 | 00:04:54 | ||
18 | MALINOWSKI Mariusz | 130 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:04:55 | ||
19 | TOMALIK Karol | 253 | PORANNE BIEGANIE | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:04:59 | |
20 | NAKONIECZNY Rafał | 147 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:00 | |
21 | CZAPLIŃSKI Jacek | 27 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:00 | ||
22 | JAMROZIAK Grzegorz | 67 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:01 | |
23 | BRESZKA Tomasz | 15 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:03 | |
24 | JAKUBOWSKI Krystian | 65 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:36 | 00:05:04 | |
25 | OLINSKI Arek | 153 | WIDZEW | SIANÓW | M30-39 | 00:00:34 | 00:05:08 | |
26 | CINCIO Robert | 26 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:08 | |
27 | ŻYWICKI Bartosz | 237 | DZIKI KOSZALIN | STARKOWO | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:09 | |
28 | ROSZCZYNIALSKI Michał | 175 | GDYNIA | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:10 | ||
29 | JAKIMA Szymon | 63 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:11 | ||
30 | MERDA Piotr | 135 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:16 | |
31 | EMILIT Grzegorz | 38 | GARNKI | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:18 | ||
32 | ŁOPIŃSKI Piotr | 124 | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:19 | ||
33 | BONISŁAWSKI Jarosław | 12 | FADOMODA TEAM | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:52 | 00:05:19 | |
34 | BAR Wojciech | 3 | RZESZÓW | M30-39 | 00:00:43 | 00:05:21 | ||
35 | KURCZYK Zbigniew | 119 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:23 | ||
36 | CHOŁUJ Karol | 19 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:24 | |
37 | KOBUS Maciej | 97 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:25 | ||
38 | KIEŁTYKA Rafał | 94 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:25 | ||
39 | LECH Sylwester | 122 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:26 | |
40 | BIELIŃSKI Michał | 7 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:26 | |
41 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 125 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:27 | |
42 | MOSEK Radosław | 144 | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:28 | ||
43 | SZEWCZUK Paweł | 202 | - | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:28 | |
44 | KORDYLAS Michał | 103 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:28 | ||
45 | MIĄSEK Ryszard | 139 | MANOWO | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:28 | ||
46 | BARANOWSKI Piotr | 4 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:05:30 | |
47 | TORCZ Karol | 209 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:30 | |
48 | PIOR Tomasz | 168 | KONIKOWO | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:31 | ||
49 | SUBALSKI Michał | 200 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:31 | ||
50 | KAMIŃSKI Łukasz | 86 | KŁAM SZCZECIN | SZCZECIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:05:33 | |
51 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 37 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:05:36 | ||
52 | KORUS Marcin | 105 | SIEMIANICE | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:38 | ||
53 | GWIZDAŁA Radosław | 54 | MY OWN CLUB | REDA | M30-39 | 00:00:51 | 00:05:39 | |
54 | POLIKOWSKI Patryk | 257 | ORP ISKRA | SOPOT | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:40 | |
55 | MROCZKOWSKI Marek | 145 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:41 | |
56 | SKIERKA Grzegorz | 184 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | KWASOWO | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:41 | |
57 | STOKROCKI Wojciech | 196 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:41 | ||
58 | SOROKA Piotr | 188 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:05:42 | ||
59 | KOWALCZYK Piotr | 108 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:05:48 | ||
60 | HRYCIÓW Paweł | 59 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:50 | |
61 | ZADROŻNY Szymon | 231 | RUNNER'S OF WAŁCZ | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:50 | |
62 | GOŁDYN Marek | 239 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:52 | |
63 | STOSIO Krzysztof | 198 | WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:52 | 00:05:54 | |
64 | KURŁOWICZ Krzysiek | 260 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:06:01 | ||
65 | GRUDZIŃŚKI Marcin | 51 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:52 | 00:06:14 | ||
66 | ŻUREK Kamila | 240 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:06:15 | ||
67 | BORYS Przemysław | 14 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:50 | 00:06:18 |
Znaleziono 67 wynik(ów)