PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-441M 100:00:3300:04:0300:23:0000:42:0401:01:0501:19:23.9501:19:57.20 3:4515,9
2MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-442M 500:00:3400:04:0600:23:3500:43:3201:03:5401:25:01.7001:25:35.80+00:05:374:0114,9
3RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-443M 1500:00:3400:04:1200:24:3300:46:0701:08:5401:31:23.4001:31:58.10+00:11:594:1913,9
4KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-444M 1800:00:3600:04:3900:27:0800:49:5301:12:5601:35:45.1501:36:21.15+00:16:214:3213,2
5SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-445M 1900:00:3400:04:3000:26:2200:48:3001:11:3601:35:47.7001:36:22.55+00:16:234:3213,2
6JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-446M 2000:00:3400:04:1600:24:4700:47:4701:12:1001:36:12.4001:36:46.65+00:16:484:3313,2
7KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-447M 2300:00:3500:04:3100:26:3800:49:4001:13:5801:38:14.0501:38:49.25+00:18:504:3912,9
8SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-448M 2700:00:3600:04:4300:27:2400:51:0501:15:1101:39:21.2501:39:57.60+00:19:574:4212,7
9WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-449M 2900:00:3700:04:5400:27:3400:50:2501:14:1901:39:31.9501:40:09.70+00:20:084:4312,7
10WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4410M 3100:00:3600:04:2500:26:3100:50:2301:15:4301:40:54.7501:41:30.95+00:21:304:4612,5
11MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4411M 3400:00:3400:04:1600:26:4700:50:5301:15:5801:41:15.1501:41:49.35+00:21:514:4712,5
12ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4412M 3500:00:3700:04:2100:26:3500:50:1501:15:1701:41:42.5001:42:19.55+00:22:184:4912,4
13DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4413M 4700:00:4300:05:0100:29:0000:54:2901:20:0501:45:34.1001:46:17.55+00:26:105:0012,0
14SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4414M 4800:00:3500:04:3400:28:0200:53:0701:19:1301:45:56.3501:46:31.80+00:26:325:0112,0
15ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4415M 6100:00:3700:04:5900:28:5400:54:1301:20:4101:48:40.2001:49:17.35+00:29:165:0911,7
16TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4416M 7400:00:4800:05:2100:29:1600:54:4001:23:0401:51:12.0001:52:00.80+00:31:485:1611,4
17BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4417M 7600:00:3400:05:0100:29:3500:55:3201:23:3001:51:52.8501:52:27.25+00:32:285:1811,3
18ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4418M 7800:00:4300:05:3400:30:5400:56:3501:23:2601:52:01.5501:52:44.70+00:32:375:1811,3
19JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4419M 8900:00:3900:05:1500:30:4000:56:4801:25:1001:54:14.2501:54:53.25+00:34:505:2411,1
20GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4420M 9000:00:4200:05:3300:32:1200:58:4701:26:3601:54:16.9001:54:59.05+00:34:525:2411,1
21KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4421M 9300:00:4000:05:1600:29:3500:55:1901:24:1801:54:48.3001:55:28.80+00:35:245:2611,0
22DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4422M 10200:00:4300:05:1300:30:3700:58:0601:26:4701:55:56.8001:56:40.70+00:36:325:2910,9
23JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4423M 10400:00:4000:05:3000:31:2800:57:5201:25:4501:56:25.6001:57:05.80+00:37:015:3110,9
24KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4424M 11100:00:3900:05:1600:29:5800:56:5001:25:5401:57:41.2001:58:20.65+00:38:175:3410,8
25CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4425M 11300:00:3800:05:3300:32:0000:59:3201:28:1901:57:53.0501:58:31.25+00:38:295:3510,7
26ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4426M 11600:00:4500:05:1700:30:4800:58:5101:28:2101:58:19.3001:59:05.00+00:38:555:3610,7
27MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4427M 12800:00:5100:05:4300:32:3301:00:4601:30:3102:01:30.3002:02:21.30+00:42:065:4510,4
28BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4428M 13400:00:5100:06:3100:35:3701:04:1601:32:5902:02:24.9502:03:16.85+00:43:015:4810,3
29SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4429M 14200:00:4400:05:5500:33:1801:02:1401:32:5002:04:42.4502:05:26.45+00:45:185:5410,2
30KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4430M 14300:00:4400:06:0500:35:0801:05:1201:35:2502:05:51.2002:06:35.90+00:46:275:5710,1
31RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4431M 14400:00:3800:05:4100:32:1601:00:1501:33:4802:06:20.2502:06:59.00+00:46:565:5910,0
32PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4432M 14500:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:5002:06:59.8502:07:43.50+00:47:356:0110,0
33WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4433M 14700:00:4900:05:5100:34:0901:03:5101:35:3302:07:36.5002:08:26.40+00:48:126:029,9
34WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4434M 14900:00:4500:05:5700:34:0601:03:1901:35:1102:08:35.0002:09:20.80+00:49:116:059,8
35ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4435M 16200:00:3600:05:3300:35:1101:06:4901:39:1402:13:23.1002:13:59.50+00:53:596:199,5
36DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4436M 17700:00:4100:06:0900:35:2301:09:0801:45:4402:24:24.3502:25:06.30+01:05:006:508,8
37NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4437M 17900:00:4500:06:5500:41:3401:16:1301:51:5602:28:43.0502:29:28.75+01:09:197:028,5
38PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4438M 18000:00:4300:06:1700:37:0301:13:5101:51:0102:29:58.1002:30:41.35+01:10:347:068,4
39SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4439M 19100:00:4600:06:52+00:14:276:419,0
Znaleziono 39 wynik(ów)