PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-541M 1400:00:3500:04:2700:25:4000:47:0701:08:4701:30:13.4501:30:48.75 4:1614,0
2CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-542M 2100:00:3400:04:3000:26:3700:49:2801:13:1601:36:48.9501:37:23.65+00:06:354:3513,1
3CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-543M 3600:00:4500:05:1600:29:3300:54:2201:18:4401:42:12.1501:42:57.55+00:11:584:5012,4
4STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-544M 5900:00:4000:05:3200:30:5400:56:1501:21:5901:48:26.1501:49:06.65+00:18:125:0811,7
5BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-545M 7700:00:3900:05:1100:29:0600:54:1601:23:0201:52:00.0501:52:39.05+00:21:465:1811,3
6SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-546M 8000:00:4300:05:1800:30:1000:55:5501:23:4801:52:20.9501:53:04.05+00:22:075:1911,3
7CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-547M 8400:00:4400:05:4900:31:4900:58:4201:26:1601:52:56.2501:53:41.05+00:22:425:2111,2
8SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-548M 8500:00:3500:05:0100:28:5600:56:3701:25:3701:53:03.7501:53:39.70+00:22:505:2111,2
9LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-549M 8700:00:3600:04:5500:28:5500:56:1201:24:3101:53:56.3001:54:33.25+00:23:425:2411,1
10SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5410M 12200:00:3700:05:3500:32:0100:59:1001:27:5601:59:48.2002:00:25.25+00:29:345:4010,6
11SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5411M 12600:00:3900:05:5800:33:1401:01:3001:30:5002:00:53.2502:01:33.20+00:30:395:4310,5
12NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5412M 12900:00:4400:05:4600:31:4600:59:2201:30:2502:01:31.4002:02:16.10+00:31:175:4510,4
13CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5413M 14800:00:3800:05:3300:32:0401:01:1501:34:1202:08:23.5002:09:01.95+00:38:106:059,9
14WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5414M 16800:00:4800:06:1900:38:3001:10:5801:44:2702:16:39.3502:17:28.15+00:46:256:289,3
15KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5415M 16900:00:4000:06:1600:35:1101:06:0701:38:1702:17:08.0502:17:48.45+00:46:546:299,2
16JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5416M 17200:00:4000:05:2500:31:4401:02:2601:39:3502:21:08.8002:21:49.75+00:50:556:419,0
Znaleziono 16 wynik(ów)