PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKark_Przelecz
16.7km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM201M 100:00:0201:32:4202:28:50.0002:28:52.85 5:0711.7
2GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM202M 200:00:0301:36:2302:30:35.3502:30:38.50+00:01:455:1111.6
3LANGNER Radosław 762WROCŁAWM301M 300:00:0301:38:3902:33:13.8502:33:17.10+00:04:245:1711.4
4ZYCH Marcin 500WROCŁAWM302M 400:00:0302:49:32.7502:49:36.40+00:20:435:5010.3
5CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM303M 500:00:0401:46:5702:49:31.6502:49:36.60+00:20:435:5010.3
6ARAK Tomasz 2119TriWawaPIASECZNO M 600:00:0201:49:2402:50:41.6502:50:44.60+00:21:515:5310.2
7OBSTÓJ Karolina 767Muay Running Team / #Sobas TeamKIEŁCZÓWK201K 100:00:0301:47:1502:52:43.8002:52:46.85+00:23:545:5710.1
8JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM401M 700:00:0401:51:4002:53:42.7002:53:46.95+00:24:545:5910
9NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM304M 800:00:0501:50:4102:54:00.6002:54:05.90+00:25:136:0010
10KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM203M 900:00:0401:51:1602:54:27.0502:54:31.50+00:25:386:0010
11NOWAK Marcin 654MOSINAM305M 1000:00:0401:49:2002:55:32.5002:55:37.45+00:26:446:039.9
12ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM204M 1100:00:0301:51:1103:00:06.7503:00:10.55+00:31:176:129.7
13ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM306M 1200:00:0301:53:3803:01:23.4503:01:26.80+00:32:336:159.6
14ŻUKIEWICZ Maciej 2103Obozy GórskieBŁONIE M 1300:00:0401:58:1203:04:20.7503:04:24.80+00:35:316:219.4
15BIEGUS Jan 728WROCŁAWM307M 1400:00:0401:55:5903:07:34.9503:07:39.00+00:38:466:289.3
16SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 737WROCLAWK301K 200:00:0502:00:2803:07:36.5503:07:41.70+00:38:486:289.3
17KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM308M 1500:00:0402:01:2803:11:45.1003:11:49.35+00:42:566:369.1
18LITWIN Michał 2114Litwin TeamPASIKUROWICE M 1600:00:1201:59:4103:12:58.5003:13:10.50+00:44:176:399
19WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM402M 1700:00:0302:04:5903:14:07.8003:14:10.90+00:45:186:419
20KOMISARCZYK Anna 2107SZCZECIN K 300:00:0502:05:5603:14:47.1003:14:52.15+00:45:596:438.9
21LULIS Anna 524WROCŁAWK302K 400:00:0402:05:3203:15:06.2503:15:11.10+00:46:186:438.9
22SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM309M 1800:00:0202:03:3303:16:08.2003:16:11.10+00:47:186:458.9
23MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3010M 1900:00:0502:01:1203:16:09.4003:16:14.40+00:47:216:458.9
24IDZIAK Jakub 753POZNANM205M 2000:00:0602:07:1303:16:19.3003:16:25.85+00:47:336:468.9
25GAWLEWICZ Krystyna 2117Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOK K 500:00:0502:07:0403:16:41.6503:16:46.65+00:47:536:468.8
26BRZĄKAŁA Katarzyna 2106WROCŁAW K 600:00:0502:07:3803:17:27.5003:17:33.15+00:48:406:488.8
27CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3011M 2100:00:0902:00:2103:17:55.4503:18:04.45+00:49:116:498.8
28BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3012M 2200:00:0602:03:4103:18:05.7003:18:11.95+00:49:196:498.8
29KIMBORT Piotr 2121GOPR Karkonosze/Szwagier TeamKARPACZ M 2300:00:0602:04:3803:19:07.5003:19:13.65+00:50:206:518.7
30POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3013M 2400:00:0602:03:3003:19:29.0003:19:35.35+00:50:426:528.7
31MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3014M 2500:00:0502:04:4903:21:57.4503:22:02.60+00:53:096:578.6
32KRZYWICKA Martyna 523Zabiegani.com.pl58-560K202K 700:00:0702:12:3803:23:35.0503:23:42.55+00:54:497:018.5
33MURAWSKA Wioletta 711SZCZECINK501K 800:00:0003:24:34.0503:24:34.05+00:55:417:038.5
34ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3015M 2600:00:0402:05:5803:26:34.9503:26:39.30+00:57:467:078.4
35STRZELECKI Michał 2115Smashing PąpkinsWARSZAWA M 2700:00:0602:10:2303:27:37.6503:27:44.50+00:58:517:098.4
36BROK Jacek 702PLEWISKAM403M 2800:00:1002:10:3903:28:59.6503:29:10.00+01:00:177:128.3
37FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3016M 2900:00:0502:11:5003:29:10.3503:29:16.00+01:00:237:128.3
38WAŁACH-BIŚTA Zuza 528KATOWICEK303K 900:00:0402:15:5103:29:12.6503:29:17.45+01:00:247:128.3
39WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM404M 3000:00:0402:06:0503:29:43.9003:29:48.45+01:00:557:138.3
40TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM206M 3100:00:0402:03:3303:31:02.2003:31:06.85+01:02:147:168.2
41JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM405M 3200:00:0402:13:3703:31:32.0003:31:36.50+01:02:437:178.2
42RESPONDEK Anna 610ZIELONA GÓRAK304K 1000:00:0702:13:4803:32:56.9003:33:04.05+01:04:117:208.2
43GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3017M 3300:00:2402:08:1203:32:45.0003:33:09.25+01:04:167:208.2
44MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3018M 3400:00:0602:16:4303:34:24.3003:34:31.05+01:05:387:238.1
45CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM207M 3500:00:0402:14:0503:35:06.8503:35:11.00+01:06:187:258.1
46JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM406M 3600:00:1002:16:1903:36:07.5503:36:18.00+01:07:257:278.1
47KOWALIK Ewelina 614Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK203K 1100:00:0502:17:3703:36:24.9503:36:29.95+01:07:377:278
48SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM407M 3700:00:0902:16:5703:37:35.7503:37:44.75+01:08:517:308
49TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM208M 3800:00:0502:12:0003:37:42.4003:37:47.65+01:08:547:308
50DOMAGAŁA Grażyna 602night runnersWROCŁAWK305K 1200:00:0502:19:4103:39:15.0003:39:20.95+01:10:287:337.9
51WOJCIECHOWSKI Andrzej 2101Wolsztyński Klub BiegowyKARPICKO M 3900:00:1702:17:3203:39:05.4003:39:23.10+01:10:307:337.9
52MARKIEWICZ Agnieszka 720ProRunning PromotionŁOSICEK306K 1300:00:0402:21:0203:39:22.2503:39:26.80+01:10:337:337.9
53JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3019M 4000:00:2002:20:0903:39:19.3503:39:39.75+01:10:467:337.9
54JACKOWIAK Agnieszka 564Runner's PowerŚREMK307K 1400:00:2002:20:1203:39:18.9503:39:39.85+01:10:477:337.9
55DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM408M 4100:00:0802:19:2903:42:00.1503:42:08.45+01:13:157:397.8
56NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3020M 4200:00:0802:17:2603:42:43.8503:42:52.15+01:13:597:407.8
57ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM409M 4300:00:1202:14:1603:43:15.4503:43:28.30+01:14:357:417.8
58BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM501M 4400:00:0702:21:5603:43:59.8003:44:06.85+01:15:147:437.8
59PIĄTEK Anita 764V-MotorsWROCŁAWK308K 1500:00:0002:17:4303:44:24.7503:44:24.75+01:15:317:447.8
60LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3021M 4500:00:1702:16:2803:44:27.1503:44:44.40+01:15:517:447.8
61CHRAPLEWSKA Karolina 627PRO366POZNAŃK309K 1600:00:0602:25:4703:44:47.9003:44:54.85+01:16:027:457.7
62CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3022M 4600:00:1602:20:0503:44:47.3003:45:03.40+01:16:107:457.7
63RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3023M 4700:00:0702:17:1503:45:31.8503:45:39.00+01:16:467:467.7
64ZYCH Marcin 615ŻARYM4010M 4800:00:2702:22:5703:45:17.0503:45:44.75+01:16:517:467.7
65JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3024M 4900:00:0902:19:5903:46:11.2003:46:20.95+01:17:287:477.7
66OSMOLAK Agnieszka 562PRO RUN WROCLAWWROCŁAWK3010K 1700:00:0402:25:1603:46:54.1503:46:58.75+01:18:057:497.7
67PAZDAN Natalia 700KOWARYK3011K 1800:00:0702:24:1303:47:12.1503:47:20.10+01:18:277:507.7
68BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4011M 5000:00:0702:16:4303:47:14.4503:47:21.60+01:18:287:507.7
69GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4012M 5100:00:1702:21:3703:47:04.2003:47:21.90+01:18:297:497.7
70BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4013M 5200:00:0902:23:2203:47:36.7003:47:46.05+01:18:537:507.6
71ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4014M 5300:00:0502:23:2603:47:49.2503:47:55.15+01:19:027:517.6
72SZYNWELSKA Żaneta 743ŚRODA WIELKOPOLSKAK401K 1900:00:1802:24:1803:48:09.5503:48:27.85+01:19:357:527.6
73CHOJNACKA Marta 597LUBINK3012K 2000:00:3102:24:4303:49:32.0003:50:03.45+01:21:107:547.6
74KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3025M 5400:00:0802:24:0503:50:56.5503:51:05.25+01:22:127:577.5
75FALIŃSKA Magdalena 516LWÓWEK ŚLĄSKIK204K 2100:00:1902:25:1103:50:46.5503:51:06.50+01:22:137:577.5
76KOZŁOWSKA Iwona 547LESZNOK402K 2200:00:0402:30:3503:51:33.3503:51:37.80+01:22:447:597.5
77ŁACHACZ Irmina 604SwimrunblondesSZCZECINK3013K 2300:00:0702:25:5603:53:08.3503:53:15.95+01:24:238:027.5
78GAPSKA Anna 2100GDAŃSK K 2400:00:1202:28:1903:53:04.2003:53:16.90+01:24:248:027.5
79NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4015M 5500:00:0802:25:1203:54:38.7503:54:47.00+01:25:548:057.4
80BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 736Pro Run WrocławWROCŁAWK3014K 2500:00:0402:26:5903:56:05.4503:56:09.95+01:27:178:087.4
81STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM209M 5600:00:0602:30:5103:59:19.6003:59:26.25+01:30:338:157.3
81BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3026M 5700:00:0802:32:4303:59:17.3503:59:26.25+01:30:338:157.3
83ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4016M 5800:00:1502:32:3803:59:11.0003:59:26.70+01:30:338:147.3
84ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM502M 5900:00:0402:30:1304:00:52.2504:00:56.40+01:32:038:187.2
85PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM601M 6000:00:1702:24:1804:01:07.0004:01:24.70+01:32:318:187.2
86SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3027M 6100:00:0602:31:1804:01:22.2504:01:28.80+01:32:358:197.2
87PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4017M 6200:00:2502:26:4104:01:09.3004:01:34.95+01:32:428:187.2
88CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3028M 6300:00:1302:30:1904:02:14.4504:02:28.10+01:33:358:217.2
89PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3029M 6400:00:1302:32:1304:04:09.8004:04:22.85+01:35:308:257.1
90KONOPKA-LULEK Agnieszka 2118RUN is FUNPOZNAŃ K 2600:00:0602:34:0804:05:04.7004:05:11.25+01:36:188:277.1
91GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4018M 6500:00:0502:32:4504:05:49.0004:05:54.05+01:37:018:287.1
92PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4019M 6600:00:1302:38:4204:05:42.7504:05:56.05+01:37:038:287.1
93TOŁWIŃSKA-TRZECIAK Gabriela 670Karkonosz running teamJELENIA GÓRAK3015K 2700:00:1402:40:0704:05:55.5504:06:09.80+01:37:168:287.1
94GÓRECKA Milena 2122Panda TeamWRONKI K 2800:00:2002:36:2704:05:49.7504:06:09.95+01:37:178:287.1
95SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM503M 6700:00:2502:36:2304:05:45.1504:06:10.20+01:37:178:287.1
96ŁAPCZYŃSKA Magdalena 612Karpacz SportJELENIA GÓRAK403K 2900:00:0402:34:2304:07:36.0004:07:40.65+01:38:478:327
97ZAGOŻDŻON Marta 759LKS Zorza GdyniaGDYNIAK181K 3000:00:0602:31:2104:08:26.0004:08:32.75+01:39:398:347
98GÓRSKA Anna 635PIECHOWICEK404K 3100:00:0502:33:4104:08:59.0004:09:04.10+01:40:118:357
99GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3030M 6800:00:0902:33:2504:08:56.0004:09:05.75+01:40:128:357
100SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM504M 6900:00:1302:37:5004:09:14.2504:09:27.25+01:40:348:357
101NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4020M 7000:00:0802:43:1404:09:19.0004:09:27.85+01:40:358:357
102KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3031M 7100:00:1402:39:3004:09:50.8004:10:05.50+01:41:128:367
103SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4021M 7200:00:1602:31:5704:10:17.2004:10:33.20+01:41:408:377
104ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4022M 7300:00:1402:29:3404:11:18.4504:11:32.65+01:42:398:396.9
105MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3032M 7400:00:1202:39:1004:11:25.6004:11:38.45+01:42:458:406.9
106ŁOPATA Anna 2104Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYN K 3200:00:1602:39:0504:11:22.9004:11:38.90+01:42:468:406.9
107SARNOWSKA Karolina 715ProRunning PromotionWARSZAWAK3016K 3300:00:0602:38:1304:12:00.5504:12:07.00+01:43:148:416.9
108PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3033M 7500:00:1502:36:3304:13:27.0004:13:42.85+01:44:508:446.9
109SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4023M 7600:00:2502:37:0504:13:58.2504:14:24.15+01:45:318:456.9
110SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3034M 7700:00:1302:40:1904:15:18.5004:15:32.10+01:46:398:486.8
111AMBROZIAK Anna 577Dzikie DzikiRZEKUŃK205K 3400:00:2702:42:1504:15:40.1004:16:07.10+01:47:148:486.8
112WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4024M 7800:00:2502:42:1504:15:41.5504:16:07.45+01:47:148:496.8
113BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4025M 7900:00:1202:40:2004:16:08.1504:16:21.00+01:47:288:496.8
114CHABKO Jacek 659WROCŁAWM505M 8000:00:2102:40:4304:16:37.2504:16:59.20+01:48:068:506.8
115GIMRICZA Ewa 770POZNAŃK405K 3500:00:1202:43:3504:17:18.5004:17:31.00+01:48:388:526.8
116MROSKOWIAK Ania 629GARBYK3017K 3600:00:1002:47:3504:17:20.9004:17:31.85+01:48:398:526.8
117ZIĘCIAK Ewelina 590STARGARDK3018K 3700:00:0702:34:4304:18:17.3004:18:24.85+01:49:328:546.7
118OCHNIO Ewa 515BOLESŁAWIECK3019K 3800:00:1502:43:0404:18:55.3504:19:10.55+01:50:178:556.7
119STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3035M 8100:00:1802:43:4504:18:54.9004:19:13.70+01:50:208:556.7
120PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3036M 8200:00:0802:46:4504:19:27.3004:19:35.45+01:50:428:566.7
121MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3037M 8300:00:1002:34:5104:21:13.1504:21:23.80+01:52:309:006.7
122RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM506M 8400:00:1102:39:4904:21:13.0504:21:24.10+01:52:319:006.7
123MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3038M 8500:00:1102:42:4504:23:42.6004:23:54.55+01:55:019:056.6
124KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3039M 8600:00:1302:46:5504:23:42.6504:23:56.60+01:55:039:056.6
125MYSŁEK Tomasz 2105JELENIA GÓRA M 8700:00:0402:41:1704:24:13.9004:24:18.35+01:55:259:066.6
126PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4026M 8800:00:1502:49:2304:24:26.8004:24:42.60+01:55:499:076.6
127KRÓL-PIDANTY Marzena 696STRZEGOMK406K 3900:00:1602:49:2304:24:25.7004:24:42.65+01:55:499:076.6
128LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4027M 8900:00:0502:54:3804:25:17.4004:25:22.40+01:56:299:086.6
129LIPSKA Małgorzata 751Klub 42,2LĘBORKK206K 4000:00:0702:45:2704:25:44.1504:25:51.70+01:56:589:096.5
130SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3040M 9000:00:2502:41:5804:26:50.4504:27:15.70+01:58:229:126.5
131BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3041M 9100:00:1502:45:1304:27:42.0504:27:57.40+01:59:049:136.5
132GOSTYŃSKA Weronika 593KRAKÓWK407K 4100:00:0802:54:0904:29:51.9504:30:00.70+02:01:079:186.4
133MURAWSKA Nikola 712SZCZECINK182K 4200:00:0004:30:52.9004:30:52.90+02:02:009:206.4
134PODOLAK Olek 624WROCLAWM3042M 9200:00:2702:41:5604:31:25.4504:31:52.75+02:02:599:216.4
135MAJEWSKA Anna 2102AKG ŁódźŁÓDŹ K 4300:00:1402:51:3704:32:17.4004:32:31.75+02:03:389:236.4
136CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4028M 9300:00:2302:46:0104:34:01.1004:34:24.20+02:05:319:266.3
137PARCHANOWICZ Bożena 583Bez GranicSTRZEGOMK502K 4400:00:1602:53:5504:34:08.5004:34:24.75+02:05:319:276.3
138ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4029M 9400:00:2103:01:4404:34:09.0504:34:30.75+02:05:379:276.3
139ZIMNIEWICZ Joanna 552SZCZYTNIKIK408K 4500:00:2303:01:4204:34:07.3004:34:31.05+02:05:389:276.3
140MATYJA Andrzej 708ŚREMM4030M 9500:00:2602:57:4604:34:30.4504:34:56.85+02:06:049:276.3
141MATYJA Wioleta 738Runner's PowerŚREMK409K 4600:00:2402:57:4804:34:32.5004:34:57.20+02:06:049:286.3
142CYPROWSKI Malwina 644POZNAŃK207K 4700:00:1702:52:3504:34:42.5504:35:00.40+02:06:079:286.3
143PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3043M 9600:00:1702:47:3004:35:57.0004:36:14.85+02:07:229:306.3
144STAWIŃSKA Zuzanna 596WARSZAWAK3020K 4800:00:3002:53:5204:36:10.8004:36:41.70+02:07:489:316.3
145CZAPIK Marta 645Aktywność ze SmakiemZANIEMYŚLK208K 4900:00:1702:57:1604:36:43.2004:37:00.90+02:08:089:326.3
146KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3044M 9700:00:1602:51:0204:37:10.2004:37:26.70+02:08:339:336.3
147MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3045M 9800:00:1202:46:3104:37:37.1504:37:49.15+02:08:569:346.3
148LUBAŃSKA Alicja 522SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK503K 5000:00:0602:54:2004:38:05.3004:38:11.85+02:09:199:356.3
149NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4031M 9900:00:0502:47:2704:38:52.9504:38:58.90+02:10:069:376.2
150ŚWISTEK Ola 691LASKOWOK209K 5100:00:1802:50:5904:39:00.1504:39:18.20+02:10:259:376.2
151WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3046M 10000:00:1802:50:1304:39:49.4504:40:08.30+02:11:159:386.2
152BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4032M 10100:00:0002:43:5204:40:15.6004:40:15.60+02:11:229:396.2
153JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3047M 10200:00:1202:52:1404:41:42.7004:41:55.15+02:13:029:426.2
154SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4033M 10300:00:2402:49:2504:41:55.3004:42:19.75+02:13:269:436.2
155ZASADA Magdalena 574DZIWISZÓWK3021K 5200:00:1202:54:2504:43:23.5504:43:35.80+02:14:429:466.1
156PUTANS Wiesława 613JELENIA GÓRAK504K 5300:00:0802:57:5404:43:40.2004:43:49.05+02:14:569:466.1
157SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4034M 10400:00:0902:46:2004:43:42.0004:43:51.65+02:14:589:466.1
158KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 560Matner Running TeamLEGNICAK3022K 5400:00:2003:00:2204:43:38.7004:43:59.25+02:15:069:466.1
159OLECHNOWICZ Magda 520BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.K4010K 5500:00:0803:04:1804:44:16.5504:44:25.45+02:15:329:486.1
160SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3048M 10500:00:1002:56:1804:45:51.6504:46:02.10+02:17:099:516.1
161OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4035M 10600:00:2503:01:4704:45:52.1504:46:17.55+02:17:249:516.1
162ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4036M 10700:00:2503:01:4904:45:54.7004:46:19.85+02:17:279:516.1
163SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3049M 10800:00:1102:55:0004:46:20.8504:46:31.95+02:17:399:526.1
164UNIEJEWSKA Marzena 503KIEŁCZÓWK3023K 5600:00:1003:01:2904:46:30.9504:46:41.10+02:17:489:526.1
165SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4037M 10900:00:2602:51:1104:48:24.6504:48:50.75+02:19:579:566
165JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3050M 11000:00:2202:51:1304:48:28.2004:48:50.75+02:19:579:566
167SOSNOWSKA Justyna 581IZABELINK3024K 5700:00:1303:02:1304:48:57.3004:49:10.80+02:20:179:576
168SZYMANKIEWICZ Edyta 665Cross Straceńców TeamGLOGOWK4011K 5800:00:1602:55:0704:50:00.1504:50:16.25+02:21:2310:006
169DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4038M 11100:00:1802:55:0404:49:58.0504:50:16.60+02:21:239:596
170DONAJ Adam 656KOŚCIANM4039M 11200:00:2903:08:0704:50:06.4004:50:36.15+02:21:4310:006
171FISZER Jan 2113Centrum FiszerSZKLARSKA PORĘBA M 11300:00:0802:52:3304:51:51.8004:52:00.70+02:23:0710:036
172SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2010M 11400:00:0004:52:35.0004:52:35.00+02:23:4210:055.9
173BENTKOWSKA Magdalena 725Dirty SparrowsPOZNAŃK3025K 5900:00:0802:54:5404:53:28.8504:53:37.60+02:24:4410:075.9
174KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3051M 11500:00:1002:57:5004:55:37.8004:55:48.75+02:26:5510:115.9
175KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3052M 11600:00:1702:59:3204:56:58.7504:57:16.60+02:28:2310:145.9
176SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4040M 11700:00:2202:57:2404:57:59.2004:58:21.20+02:29:2810:165.8
177JAROSZEWICZ Joanna 671POLICEK4012K 6000:00:1003:10:5704:58:27.6504:58:38.55+02:29:4510:175.8
178JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4041M 11800:00:1003:10:4704:58:28.2504:58:38.75+02:29:4510:175.8
179KACIUPA Agnieszka 2109Wierzbicki Running ProjectSZCZECIN K 6100:00:1203:17:0904:58:39.1004:58:51.65+02:29:5810:175.8
180PIOSIK Zuzanna 706KGHM ZG RUNGŁOGÓWK3026K 6200:00:1603:06:4504:59:20.2004:59:36.45+02:30:4310:195.8
181PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3053M 11900:00:1903:06:4204:59:17.5504:59:36.65+02:30:4310:195.8
182PLUTA Tomasz 652SZCZECINM507M 12000:00:1503:17:4004:59:58.4005:00:13.45+02:31:2010:205.8
183KAWECKA Magdalena 633Kawa bez papierosaWARSZAWAK3027K 6300:00:0603:12:3905:00:30.4505:00:37.00+02:31:4410:215.8
184SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM602M 12100:00:2203:01:4305:00:33.2005:00:55.25+02:32:0210:215.8
185CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 726POZNAŃ SIEROSŁAWK505K 6400:00:2303:10:3705:02:37.4505:03:01.15+02:34:0810:265.7
186MARCINKIEWICZ Marta 502Matner Running TeamWROCŁAWK506K 6500:00:1705:02:59.7005:03:17.10+02:34:2410:265.7
187KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM508M 12200:00:0902:56:3405:04:20.1505:04:29.90+02:35:3710:295.7
188MORAWSKA Anna 512WARSZAWAK601K 6600:00:0703:12:1005:04:50.6005:04:58.40+02:36:0510:305.7
189GÓRNA Aldona 544Żółwice w bieguŚREMK4013K 6700:00:0203:10:4205:06:31.9005:06:34.85+02:37:4210:345.7
190LANGE Hanna 507Żółwice w bieguŚREMK4014K 6800:00:0205:06:32.3505:06:35.05+02:37:4210:345.7
191TETERYCZ-DYTKO Katarzyna 2111K2 MISZKOWICELUBAWKA K 6900:00:1005:07:06.2505:07:17.00+02:38:2410:355.7
192KOPCIŃSKA Natalia 675WARSZAWAK3028K 7000:00:2503:12:2105:10:19.6505:10:45.05+02:41:5210:425.6
193STRYCZEK Ewa 603AktywnyWeekendŁODYGOWICEK3029K 7100:00:2103:10:5705:11:07.0005:11:28.80+02:42:3510:435.6
194KOISZEWSKA Izabela 658Stowarzyszenie klub 42,2 LęborkLĘBORKK4015K 7200:00:0805:11:36.3505:11:44.50+02:42:5110:445.6
195WĄTROBA Dorota 566Klub 42,2 LęborkLĘBORKK3030K 7300:00:0903:10:1805:11:35.2005:11:44.55+02:42:5110:445.6
196POLAŃSKA Małgorzata 517Klub Lechia PiechowicePIECHOWICEK4016K 7400:00:1803:08:5705:12:35.8505:12:54.25+02:44:0110:465.6
197BĄDZIUL Dorota 591RZESZÓWK3031K 7500:00:1003:18:0605:15:05.3505:15:16.25+02:46:2310:515.5
198RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3054M 12300:00:2703:18:4105:14:49.4505:15:16.45+02:46:2310:515.5
199RZECZYŃSKA Anna 567BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIK4017K 7600:00:0703:26:3605:16:12.1505:16:19.75+02:47:2610:545.5
200JARMUŁO Agnieszka 530BOLESŁAWIECK3032K 7700:00:1503:19:1605:16:53.3005:17:08.30+02:48:1510:555.5
201SOBIERAJSKA Paulina 572BOLESŁAWIECK4018K 7800:00:1403:19:1805:16:54.5505:17:09.25+02:48:1610:555.5
202SALONI-SADOWSKA Maria 734WARSZAWAK4019K 7900:00:0603:11:2905:17:31.9505:17:38.50+02:48:4510:565.5
203SIEDY Jadwiga 688KROMOLINK3033K 8000:00:2303:18:3505:18:19.3005:18:42.55+02:49:4910:585.5
204WIELICZKO Karolina 651Fat & FuriousKOPANIECK2010K 8100:00:1103:16:5405:18:48.7505:19:00.45+02:50:0710:595.5
205PEPLIŃSKA Iwona 546Łeba Mors PolandLĘBORKK507K 8200:00:1603:20:1305:19:42.2005:19:59.05+02:51:0611:015.4
206KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3055M 12400:00:2203:13:4105:20:18.4505:20:41.25+02:51:4811:025.4
207BEDNARSKA Katarzyna 2120ŁÓDŹ K 8300:00:2003:16:5405:20:36.7505:20:56.85+02:52:0411:035.4
208CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4042M 12500:00:1503:10:4505:20:45.0505:21:00.25+02:52:0711:035.4
209MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3056M 12600:00:3003:22:2805:23:33.7505:24:04.50+02:55:1111:095.4
210JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM509M 12700:00:0903:19:3805:24:37.3005:24:47.05+02:55:5411:115.4
211KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3057M 12800:00:1103:13:2505:25:03.3005:25:15.05+02:56:2211:125.4
212JAGUSZEWSKA Agnieszka 599Fat & FuriousKARPACZK3034K 8400:00:1403:21:1005:25:01.1005:25:15.25+02:56:2211:125.4
213HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5010M 12900:00:1503:18:2605:26:57.0005:27:12.80+02:58:1911:165.3
214RUDZIEWICZ Urszula 662Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK3035K 8500:00:1503:17:3905:26:57.1005:27:12.90+02:58:2011:165.3
215HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3058M 13000:00:1403:18:2905:26:58.3005:27:13.20+02:58:2011:165.3
216ŚPICA Dorota 693Recepta na zdrowieBYDGOSZCZK508K 8600:00:2403:16:4105:26:55.7005:27:20.25+02:58:2711:165.3
216PIENIĄŻEK Justyna 729JELENIA GÓRAK2011K 8700:00:1903:16:4605:27:00.3505:27:20.25+02:58:2711:165.3
218MANDES Anna 742izabelin na startLASKIK3036K 8800:00:1703:14:1005:27:22.9505:27:40.85+02:58:4811:175.3
219PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5011M 13100:00:2703:19:2505:27:22.2005:27:49.55+02:58:5611:175.3
220PIETROWSKA Hallik 556KTOŚTAKI biegająPOZNAŃK509K 8900:00:2903:19:2405:27:20.5005:27:49.75+02:58:5611:175.3
221PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5012M 13200:00:1803:20:3205:27:59.2505:28:17.55+02:59:2411:185.3
222STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3059M 13300:00:1203:06:1205:29:06.1505:29:18.90+03:00:2611:205.3
223ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5013M 13400:00:2503:21:5405:31:54.0505:32:19.35+03:03:2611:265.2
224RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3060M 13500:00:0403:20:1005:33:51.2505:33:56.00+03:05:0311:305.2
225BOR Monika 588Pobiedziska Running Team/ Kobiety biegająWIERZYCEK4020K 9000:00:1903:29:1805:35:24.0005:35:43.05+03:06:5011:335.2
226JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM603M 13600:00:1003:12:5505:39:03.6005:39:14.05+03:10:2111:415.1
227DOBROWOLSKA Bozena 582sportowi emeryciJELENIA GORAK602K 9100:00:0703:33:5405:41:26.1505:41:34.05+03:12:4111:465.1
228KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4043M 13700:00:1403:14:2105:42:41.0505:42:55.55+03:14:0211:495.1
228KRÓLIKOWSKA Karolina 733GŁOGÓWK4021K 9200:00:1603:14:2505:42:38.6505:42:55.55+03:14:0211:485.1
230BEDNAREK Grażyna 750Run PasjaBYDGOSZCZK4022K 9300:00:2303:43:2405:43:20.4505:43:44.15+03:14:5111:505.1
231WRONKOWSKA Katarzyna 587SULEJÓWEKK4023K 9400:00:1103:34:5605:46:48.4505:47:00.00+03:18:0711:575
232FURMAN Agnieszka 539OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3037K 9500:00:2703:32:4405:52:17.4005:52:44.70+03:23:5112:084.9
233FURMAN Michał 550KRAKÓWM3061M 13800:00:3203:32:4005:52:21.7005:52:54.10+03:24:0112:094.9
234BEZDEL Anna 648BOLKÓWK4024K 9600:00:1903:48:5406:01:32.3006:01:51.60+03:32:5812:284.8
235WOJNAROWSKA-STADLER Izabela 527WITKÓWK3038K 9700:00:1104:01:0906:11:41.9506:11:53.10+03:43:0012:494.7
236SREBRO Michał 747POZNAŃM4044M 13900:00:2603:28:2906:11:51.9006:12:18.75+03:43:2512:494.7
237WLEKLIK Marek 704LESZNOM4045M 14000:00:2903:46:4106:28:26.2006:28:55.30+04:00:0213:234.5
238BAŁĘCZNA-NOWACKA Małgorzata 555Pobiedziska Running TeamLEDNOGÓRAK5010K 9800:00:1904:07:0806:30:52.8506:31:11.85+04:02:1913:284.5
239MIELCAREK Anna 714No Excuses TeamPOZNAŃK3039K 9900:00:2004:11:2206:32:04.0506:32:24.15+04:03:3113:314.4
240RATAJCZAK Anna 605HERNIK TEAMDOLSKK4025K 10000:00:2004:11:2706:32:17.1506:32:37.50+04:03:4413:314.4
241ZAJĄCZKOWSKA Marta 569ALPENRODK3040K 10100:00:0403:56:1606:43:01.1006:43:05.25+04:14:1213:534.3
242LIS Iwona 504JELENIA GÓRAK3041K 10200:00:1104:11:0706:52:32.0506:52:43.10+04:23:5014:134.2
243KLAMUT Michał 765KARPACZM2011M 14100:00:02   
244BIELA Konrad
GADZIMSKI Michał
2108Kowary biegająKOWARY M 14200:00:02   
Znaleziono 244 wynik(ów)