Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 331
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 329
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
   
1PAZDAN Piotr 1070140MINUT.PLKOWARYM302021-09-04 09:00:0000:29:16
2BRÝDL Pavel 1082MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM402021-09-04 09:00:0000:29:17
3SZKOŁA Wojciech 1003NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM302021-09-04 09:00:0100:30:25
4PYZIK Krzysztof 738VEGESLONIKN TEAM / FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM302021-09-04 09:00:0200:30:31
5SKRAJNY Łukasz 771JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWM402021-09-04 09:00:0200:30:37
6KOTLAREK Dawid 759VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:0200:30:40
7KOLENDA Krzysztof 870220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM402021-09-04 09:00:0200:31:09
8TOMASIAK Adam 1022JELCZ LASKOWICEM182021-09-04 08:59:5600:31:17
9GOŁĘBIOWSKI Tytus 744NGB / ULTRA FALUBAZZIELONA GÓRAM302021-09-04 09:00:0500:31:29
10NOWORYTA Radosław 735ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/WIERZBICKI RUNNING PROJECTLUBRZAM402021-09-04 09:00:0400:31:45
11DUCZMAL Dominika 843TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA/SOBAS TEAMJELENIA GÓRAK182021-09-04 09:00:0000:31:55
12MÓLL Mateusz 935#SOBASTEAMWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0100:31:56
13GRABOWY Paweł 832ŚWIEBODZINM182021-09-04 09:00:0400:32:21
14KUŚNIERCZAK Wiesław 965SUCHY LASM402021-09-04 09:00:0100:32:39
15BIERNACKA Katarzyna 938SBRT WROCŁAWSYCÓWK302021-09-04 09:00:0100:33:31
16GRACZ Paweł 714ZBĄSZYNEKM302021-09-04 09:00:0300:33:34
17GRZEMSKI Marcin 943WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM302021-09-04 09:00:0500:33:35
18WALIGÓRA Mateusz 763WROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:33:38
19BIELA Konrad 997GOPR KARKONOSZEKOWARYM302021-09-04 09:00:0200:33:45
20DYBIŻBAŃSKI Wojciech 963POLICEM302021-09-04 09:00:0300:33:46
21DZIENISZEWSKI Michał 1085DYNAFIT / SKALNIK.PLWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0300:33:47
22ŚWIERK Przemysław 801ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0500:33:48
23SZARAPANOWSKI Damian 758ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM402021-09-04 09:00:0400:34:04
24BARTKOWIAK Michal 914CITYTRAIL TEAMPOZNANM302021-09-04 09:00:0400:34:24
25SADOWSKI Michał 796ŚWIEBODZINM302021-09-04 09:00:0400:34:38
26OLCZYK Grzegorz 1002DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:0500:34:38
27GOLONKA Paweł 781KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM302021-09-04 09:00:0500:34:42
28KUCHARSKI Tomasz 1078ALVO RACING TEAMŚMIGIELM402021-09-04 09:00:1100:35:02
29RAJKOWSKI Przemysław 1057FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNAKLSKIM502021-09-04 09:00:0400:35:11
30TRZCIONKOWSKI Mariusz 995OSV TEAM OLKUSZOLKUSZM402021-09-04 09:00:0600:35:16
31WOJCIESZEK Andrzej 800GEMINI POLSKA TEAMSOPOTM402021-09-04 09:00:0500:35:23
32KUBIAK Jagoda 1047WEJHEROWOK302021-09-04 09:00:0400:35:27
33JAKUBCZAK Konrad 837WARSZAWAM402021-09-04 09:00:4200:35:32
34BOSAKIEWICZ Tomasz 1058OLAWSZŁOTORYJAM302021-09-04 09:00:0300:35:35
35NOWIK Kamil 737ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0500:35:36
36MACHOWIAK Maciej 1006LESZNOM302021-09-04 09:00:1600:35:44
37SCHRODER Patryk 1026ULTRAFUNZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:1000:35:50
38DAUKSZO Maciej 761SBRT WARSZAWAWARSZAWAM182021-09-04 09:00:0200:36:00
39KAŁUŻNY Wojciech 880BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM402021-09-04 09:00:1000:36:02
40HENDEL Mirela 1064IZBICKO W BIEGUKROŚNICAK182021-09-04 09:00:0400:36:06
41PODSKARBI Dawid 1084GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM402021-09-04 09:00:1000:36:11
42MICHALSKI Krzysztof 863OSTRÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 09:00:2200:36:12
43ŁUCZYŃSKI Maciej 962KŁODAWAM402021-09-04 09:00:0200:36:13
44STELMACH Szymon 1028DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM182021-09-04 09:00:0700:36:16
45ZDEBSKA Magdalena 1072JANOWICE WIELKIEK302021-09-04 09:00:0400:36:18
46KORONA-SIERADZKA Bogusława 882WARSZAWAK302021-09-04 09:00:0100:36:20
47WOJNAROWICZ Paweł 923WILKSZYNM302021-09-04 09:00:0500:36:24
48CZERWIŃSKI Dominik 1077ALVO RACING TEAMKOMORNIKIM402021-09-04 09:00:1200:36:30
49BURA Krystian 784BIEGAJ LESZNOLESZNOM302021-09-04 09:00:0800:36:35
50BANACH Tomasz 756SZCZECINM602021-09-04 09:00:0700:36:37
51WRÓBLEWSKI Wojciech 717WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1400:36:38
52BŁAŻEJCZYK Zbigniew 1009M402021-09-04 09:00:1000:36:41
53LORENC Joanna 1048ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:0400:36:45
54WILK Maciej 1015WROCŁAWM302021-09-04 09:00:0900:36:52
55MRUK Paweł 1038140MINUT.PLWYSOWA-ZDRÓJM302021-09-04 09:00:0700:36:53
56CZAJKOWSKA Sylwia 941ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK402021-09-04 09:00:0600:36:58
57BOROWSKA Karolina 811KGHM ZG RUNLUBINK302021-09-04 09:00:0100:36:59
58PIOTROWICZ Kamila 775JELENIA GÓRAK182021-09-04 09:00:0100:37:00
59BOĆKO Ewa 931TRZEBNICAK402021-09-04 09:00:0500:37:01
60FERET Hubert 778DERBHM302021-09-04 09:00:0000:37:05
61SIKORSKA Aleksandra 1089K302021-09-04 09:00:1400:37:12
62JAZ Ernest 1040ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:1300:37:13
63PALCZYŃSKI Krzysztof 725BOLESŁAWIECM302021-09-04 09:00:0900:37:15
64WYPYCH Dorota 767KOSTRZYCAK302021-09-04 09:00:0000:37:18
65KUŁAKOWSKA Małgorzata 748ŚWDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK302021-09-04 09:00:0900:37:22
66MATUSZ Adam 877JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:0700:37:43
67INGLOT Paweł 1087WOŁÓWM302021-09-04 09:00:1000:37:45
68SZELEŻYŃSKI Kamil 850RUMIAM182021-09-04 09:00:1700:37:46
69MROWCA Paweł 780LUBAŃM302021-09-04 09:00:4000:37:46
70WINTER Piotr 890NIGHT RUNNERSPOZNAŃM302021-09-04 09:00:0600:37:48
71KACZMAREK Maciej 979M302021-09-04 09:00:4600:37:54
72ADAMSKA Zofia 745ZŁOTNIKIK302021-09-04 09:00:0500:38:00
73MARCINKOWSKI Jacek 813SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM402021-09-04 09:00:0800:38:14
74OLEJNIK Agnieszka 1051ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:0900:38:32
75BUDYNEK Tadeusz 1076ALVO RACING TEAMDABROWAM302021-09-04 09:00:1200:38:35
76SAWICKI Bartosz 757DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 09:00:1400:38:40
77GANDYRA Rafał 1044STARE SIOŁKOWICEM302021-09-04 09:00:2900:38:42
78SZKUDLARSKI Tomasz 9983M RUNNING TEAMWROCŁAWM402021-09-04 09:00:1300:38:47
79KLIŃSKI Wojciech 1001TRAFICAŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0600:38:52
80SENFTLEBEN Marek 1018LESZNOM302021-09-04 09:00:1800:38:54
81STRÓŻEK Jan 971KOPANIECM402021-09-04 09:00:2100:38:58
82OKOŁOTOWICZ Michał 952NOAWROCLAWM302021-09-04 09:00:3100:39:01
83PAWLAK Maciej 10393TEAMKONIN/MPEC-KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:04
84WŁODARCZYK Krzysztof 10353TEAM MPEC KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:05
85JAGODZIŃSKI Paweł 1036VILMED 3TEAM KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:05
86LIPPA Wojciech 985CYKLOFANOPOLEM402021-09-04 09:00:2100:39:26
87MOCZULSKI Kamil 937MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:39:27
88SKOWRON Marek 1025DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:0800:39:28
89STAŃCZYK Krzysztof 909SWARZĘDZSWARZĘDZM402021-09-04 09:00:0200:39:39
90KLIMCZAK Paweł 823WARSZAWAM502021-09-04 09:00:1400:39:40
91WILCZEWSKI Piotr 1010GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKWOEGORZÓW WLKPM302021-09-04 09:00:1400:39:42
92PLOK Krzysztof 920POLKOWICEM502021-09-04 09:00:0800:39:43
93PIETRUSA Mariusz 986CYKLOFANKĘPAM302021-09-04 09:00:2100:39:43
94SZCZĘSNY Paweł 820ŚWIEBODZINM182021-09-04 09:00:1100:39:45
95NYKIEL Rafał 966ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM402021-09-04 09:00:0600:39:52
96MORAŃSKI Paweł 1092BOLESŁAWIECM302021-09-04 09:00:0400:39:55
97SZCZECIŃSKI Piotr 904ZBĄSZYŃM402021-09-04 09:00:2000:39:55
98WRÓBEL Marcin 903ZBĄSZYŃM302021-09-04 09:00:2100:39:55
99GDULA Jakub 734JEM KLOPSAPOZNAŃM182021-09-04 09:00:0700:39:56
100GĄTKIEWICZ Paweł 932ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM402021-09-04 09:00:0300:40:01
101BARYSKI Maciej 1008WROCŁAWM302021-09-04 09:00:5100:40:08
102PELCZAR Joanna 849KROSNOK182021-09-04 09:00:0100:40:10
103PAWZUN Bartek 910WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1300:40:13
104STRZELECKI Robert 803WARSZAWAM302021-09-04 09:00:0800:40:24
105WIEWIÓRKO Mateusz 1016WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1000:40:30
106HALESZCZUK Tomasz 1074PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM402021-09-04 09:00:0500:40:38
107KARBOWSKI Łukasz 731ZIELONA GÓRAM302021-09-04 09:00:0600:40:44
108STASZEWSKI Piotr 1011GORZÓW WLKPM302021-09-04 09:00:4000:40:46
109STEFANIAK Marcin 1023PIASECZNOM402021-09-04 09:00:3900:40:47
110SZELIGA Jacek 887SZELIGA TEAMWROCŁAWM402021-09-04 09:00:2000:40:52
111KRAJEWSKI Marcin 1079NOAWROCŁAWM302021-09-04 09:00:3300:40:52
112OLESIAK Roman 996KROSNO ODRZAŃSKIEM402021-09-04 09:00:2000:40:53
113BASIŃSKI Tomasz 944ORION TEAMPOZNAŃM302021-09-04 09:00:2100:40:53
114CHOCIAJ Daniel 1050ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM402021-09-04 09:00:2600:40:59
115PRZYBOROWSKI Bartosz 873ŻUROMINM302021-09-04 09:00:1400:41:17
116BOROWSKI Radosław 839MLKS KRAJNABYDGOSZCZM302021-09-04 09:00:1400:41:18
117PISKORSKI Łukasz 973POZNAŃM302021-09-04 09:00:1600:41:18
118PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 838MLKS KRAJNA SĘPÓLNOJEŻÓW SUDECKIM302021-09-04 09:00:1500:41:21
119GRABOWA Paulina 831ŚWIEBODZINK182021-09-04 09:00:0500:41:29
Niesklasyfikowani
HALSKI Mateusz 895SZCZECINM182021-09-04 09:00:1700:41:29 DNF
121CAL Piotr 7995K RUN EVERY DAYŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:0600:41:41
122ZYWERT Mateusz 798ROKITNICAM302021-09-04 09:00:0700:41:43
123TOMASIEWICZ Brunon 959WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1400:41:47
124KOŚCIÓW Katarzyna 924CYKLOFRAJDAOPOLEK402021-09-04 09:00:2200:41:48
125JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 968RUNEDAREDAK402021-09-04 09:00:2100:41:58
126CIĘŻKI Konrad 977ŁÓDŹM302021-09-04 09:00:1800:41:59
127ZDUŃCZYK Paulina 978ŁÓDŹK302021-09-04 09:00:1800:41:59
128WRÓBLEWSKI Witold 728ZŁOTORYJAM302021-09-04 09:00:2700:42:04
129BARTMAŃSKA Mirosława 788CRAZY KILIBIELANY WROCŁAWSKIEK402021-09-04 09:00:4000:42:09
130STARCZEWSKA Izabela 709ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINK502021-09-04 09:00:0500:42:10
131SZUMSKI Zbigniew 795ŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:1300:42:10
132MYŚLICKA-PIWKO Marta 791MOCNA GRUPA CEZARASMOLECK402021-09-04 09:00:4000:42:10
133CYBULSKI Robert 999LEGIONOWOM402021-09-04 09:00:0300:42:13
134ABULEWICZ Wojciech 874TRENING STUDIO 17WROCŁAWM502021-09-04 09:00:1300:42:14
135MAĆKOWSKI Mateusz 810NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM402021-09-04 09:00:2200:42:18
136SALSKI Jaroslaw 733WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM302021-09-04 09:00:0100:42:26
137HALSKI Waldemar 894SZCZECINM502021-09-04 09:00:1700:42:28
138KUBIAK Andrzej 1037RUMIAM602021-09-04 09:00:0900:42:31
139FARION Marzena 860STRZEGOMK402021-09-04 09:00:1600:42:31
140SUCHOLAS Maciej 1019WITKOWOM502021-09-04 09:00:1600:42:43
141PLUTA Tomasz 906SZCZECINM502021-09-04 09:00:2800:42:43
142GIMZICKA Ewa 827WANDAPOZNAŃK402021-09-04 09:00:2200:42:49
143KRYSIEWICZ Marcin 1063WARSZAWAM402021-09-04 09:00:2100:42:56
144CHOJNICKA Magdalena 1059POZNANK302021-09-04 08:59:5600:43:02
145ŁOPATA Witold 940WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM402021-09-04 09:00:3600:43:05
146OSICA Łukasz 730ŚWIĘTOCHŁOWICEM302021-09-04 09:00:1300:43:22
147MADEJ Anna 833VEGE RUNNERSKATOWICEK402021-09-04 09:00:1300:43:23
148KUCZYŃSKA Anetta 1083STAJNIA CROSSFITPOZNAŃK402021-09-04 09:00:0700:43:29
149WABERSKI Przemysław 872POZNAŃM302021-09-04 09:00:1400:43:29
150KACZMAREK Dorota 845RADZIKIWROCŁAWK302021-09-04 09:00:1700:43:29
151JASKÓLSKA Katarzyna 9281ON1 TEAMŁÓDŹK302021-09-04 09:00:2500:43:37
152HABIERA Robert 1004WARSZAWAM502021-09-04 09:00:0700:43:40
153MUSIELAK Maciej 1053LESZNOM402021-09-04 09:00:0800:43:40
154KOZŁOWSKI Tomasz 1056LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM502021-09-04 09:00:0800:43:40
155BALIŃSKI Wiktor 844ŚWIDNICAM182021-09-04 09:00:1800:43:43
156LUBELCZYK Grzegorz 842SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM502021-09-04 09:00:5000:43:44
157GODŁOŃ Jeży 1099WROCŁAWM302021-09-04 09:00:3200:43:46
158KOZŁOWSKI Jacek 1005GUAPA TEAMZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:1100:43:49
159MATUSIAK Mateusz 1017ZIELONA GÓRAM182021-09-04 09:00:0900:43:52
160STASIAK Łukasz 797LUBINM302021-09-04 09:00:1800:43:55
161BERESIŃSKA Dorota 881SIEDLĘCINK182021-09-04 09:00:2800:43:56
162ANTOLIK Aneta 732POWER TRAININGWARSZAWAK182021-09-04 09:00:2300:43:58
163ANTOLIK Arkadiusz 736WARSZAWAM182021-09-04 09:00:2200:43:59
164ROKSELA Paweł 764WROCLAWM302021-09-04 09:00:3300:44:06
165PASTUCHEWICZ Przemysław 89316DBOTGRYFÓW ŚLĄSKIM402021-09-04 09:00:0800:44:08
166ROKSELA Wojciech 765OSTRÓW WIELKOPOLSKIM602021-09-04 09:00:3300:44:09
167BRONIEWICZ Dariusz 1066ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM402021-09-04 09:00:2700:44:12
168LORENC Paweł 1065ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:2400:44:13
169KIRKIEWICZ Lucyna 1068ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:2600:44:14
170ROLIŃSKI Radosław 836OLEŚNICAM402021-09-04 09:00:1400:44:19
171KORZENIOWSKI Oskar 957WIENM182021-09-04 09:00:2500:44:19
172KRZYŻANOWSKA-KORZENIOWSKA Anna Maria 958WIENK302021-09-04 09:00:2500:44:19
173MISTUR Szymon 702HAKUNA MATATAPRZYBYSZEWOM302021-09-04 09:00:1600:44:22
174RUPINSKI Jacek 817DOBRZYKOWICEM402021-09-04 09:00:3300:44:24
175RUSIELIK Robert 889SZCZECINM502021-09-04 09:00:2300:44:25
176MATCZAK Jacek 862BOLESŁAWIECM402021-09-04 09:00:2300:44:30
177DOMOSŁAWSKA Joanna 1031WROCŁAWK402021-09-04 09:00:1000:44:31
178WRÓBEL Sebastian 802GEMINI TEAMGDYNIAM402021-09-04 09:00:1300:44:43
179MERUNOWICZ Iwona 739LMKS SFORA CHOJNÓWCHOJNÓWK402021-09-04 09:00:1000:44:49
180ROMANIUK Bartosz 729WROCŁAWM302021-09-04 09:00:5500:45:02
181PAWLIKOWSKA Monika 930WROCŁAWK302021-09-04 09:00:5300:45:04
182KRYCZEK Piotr 857WARSZAWAM502021-09-04 09:00:2000:45:09
183NOWAK Tomasz 897WROCŁAWM302021-09-04 09:00:3400:45:29
184FERENC Stanislaw 911SWIETA KATARZYNAM302021-09-04 09:00:1300:45:36
185SZYMAŃSKI Michał 1100V-MOTORSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM182021-09-04 09:00:1500:45:39
186KOMADA Wojciech 1043ŚWIDNICAM402021-09-04 09:00:1300:45:42
187GIDASZEWSKA Jolanta 772LESZNOK402021-09-04 09:00:0800:45:46
188WESOŁOWSKA Iwona 975PLEWISKAK302021-09-04 09:00:1600:45:52
189MORAWSKI Wojciech 933WROCŁAWM302021-09-04 09:03:4700:45:55
190DANKOWSKA Ewelina 1046ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK402021-09-04 09:00:2600:46:01
191DANKOWSKI Bartosz 1049ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:2700:46:03
192TYLKA Gosia 749LEGNICAK302021-09-04 09:00:1900:46:05
193KOWALSKA Renata 864KM TEAMDĘBNOK302021-09-04 09:00:3600:46:14
194MUĆKA Paweł 1088M402021-09-04 09:00:3700:46:14
195SYPNIEWSKI Rafał 987EVERRUNŁÓDŹM402021-09-04 09:00:2000:46:20
196KUMOR Weronika 976EVERRUNŁÓDŹK402021-09-04 09:00:1800:46:21
197MALICKA Małgorzata 704ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1100:46:24
198MORAWSKI Marcin 762RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM402021-09-04 09:00:1700:46:25
199RUDZIEWICZ Michał 899SZCZECINM402021-09-04 09:00:3100:46:25
200RUDZIEWICZ Urszula 898SZCZECINK302021-09-04 09:00:3000:46:27
201GRUSZKA Anna 1029PLEWISKAK402021-09-04 09:00:0700:46:29
201HAWRYLISZYN Jan 1030PIASECZNO RUNNINGŁOZINAM302021-09-04 09:00:0700:46:29
203WÓDKIEWICZ Maciej 1042WLKP MOUNTAINS ULTRATULCEM502021-09-04 09:00:2700:46:31
204STANKIEWICZ Pawel 990WROCLAWM302021-09-04 09:00:2900:46:32
205PANKAŁA Rafał 993WROCŁAWM402021-09-04 09:00:2900:46:32
206PAJĄK Monika 1027HERNIK TEAMSKÓRZEWOK302021-09-04 09:00:1200:46:34
207SOJKA Przemek 853ORANGE POLSKAWROCŁAWM402021-09-04 09:00:1700:46:34
208WACHOWSKA Alina 994SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK602021-09-04 09:00:2200:46:35
209RADOMY Tomasz 1073BOGUCINM402021-09-04 09:00:3600:46:35
210WOJCIECHOWSKI Tomasz 1071POZNAŃM402021-09-04 09:00:3700:46:35
211SMYK Paweł 720WROCŁAWM402021-09-04 09:00:1600:46:36
212MENDAK Magdalena 789JELENIA GORAK402021-09-04 09:00:0900:46:38
213NOWAK Paulina 953ŻAGAŃK302021-09-04 09:00:2500:46:39
214GRYKIEL Tomasz 840KS JULIANPOZNAŃM402021-09-04 09:00:5300:46:48
215WALCZAK Anna 773WARSZAWAK402021-09-04 09:00:2400:46:50
216SUWAJ Roman 716ZOMBIEZIELONA GÓRAM602021-09-04 09:00:1100:46:57
217ZASADA Iwona 711ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1000:47:00
218JAKUBIAK Magdalena 724ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1100:47:00
219MEYER Marcin 746LUCKY RUN CLUBWARSZAWAM402021-09-04 09:00:1600:47:04
220TERLECKA Justyna 776POZNAŃK302021-09-04 09:00:1200:47:07
221PIĄTEK Filip 818COSWIGM402021-09-04 09:00:4400:47:12
222ADAMSKA Karolina 912ŁÓDŹK182021-09-04 09:00:2600:47:22
223PALUSZKIEWICZ Dorota 956RUNEDAREDAK302021-09-04 09:00:2700:47:23
224STOLIŃSKA Michalina 988RUNEDAREDAK182021-09-04 09:00:2600:47:24
225WOSIAK Karolina 782NOAWROCŁAWK302021-09-04 09:00:3100:47:27
226STARCZEWSKI Krzysztof 723ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:1500:47:51
227LEDWIG Dariusz 942CYKLOFANCZECHOWICE DZEDZICEM402021-09-04 09:00:2100:47:54
228MARKIEWICZ Joanna Zuza 805TJPOZNAŃK402021-09-04 09:00:0600:47:57
229BLADOWSKA Katarzyna 1034RUNEDAREDAK402021-09-04 09:00:2500:47:59
230GRZEGRZÓŁKA Anna 792ZABIEGANI Z LEŚNEJLUBAŃK402021-09-04 09:00:4100:48:09
231WINNICKA Edyta 741ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK302021-09-04 09:00:1300:48:10
232MATYJA Andrzej 858RUNNER'S POWERŚREMM402021-09-04 09:00:1900:48:12
233MATYJA Wioleta 786RUNNER'S POWERŚREMK402021-09-04 09:00:1900:48:13
234SZCZĘSNY Maciej 821ŚWIEBODZINM602021-09-04 09:00:4000:48:16
235KAZUBOWSKA Ola 992GORZÓW WLKP.K402021-09-04 09:00:0900:48:23
236KAZUBOWSKA Małgorzata 991GORZÓW WLKP.K402021-09-04 09:00:0900:48:24
237CZARNOTA Sławomir 828ŻARYM302021-09-04 09:00:1700:48:25
238PRZYBYSZEWSKA Lidia 721ULTRA DIABŁYŚWIEBODZINK402021-09-04 09:00:0500:48:28
239KROP Matuesz 879JELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:3900:48:29
240LECH Jacek 989ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:0600:48:33
241DOMOSŁAWSKI Paweł 1032WROCŁAWM502021-09-04 09:00:1100:48:47
242PLIS Jordan 919JELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:2000:48:49
243ŻBIK Natalia 819SMART THERAPYPLEWISKAK302021-09-04 09:00:1600:48:50
244SZYMAŃSKI Adam 755LĘBORK BIEGACZE 42,2LĘBORKM402021-09-04 09:00:3900:48:53
245KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 742KLUB J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4200:48:58
246IŁOWIECKI Dominik 1054NBR TEAMPOZNAŃM402021-09-04 09:00:2400:49:00
247KARCZEWSKA Izabela 1055GDAŃSKK302021-09-04 09:00:2500:49:00
248KACZMAREK Mariusz 947SULECHÓWM602021-09-04 09:00:3700:49:03
249ŁADOŃSKA Agata 1012WROCŁAWK302021-09-04 09:00:2800:49:06
250BANACH-SKOWRONEK Joanna 752POZNAŃK302021-09-04 09:00:2800:49:06
251SKOWRONEK Tomasz 754POZNAŃM302021-09-04 09:00:2800:49:06
252LEŻAŃSKI Michał 896ZWARTA GRUPA BOJOWA BIEGACZYDOPIEWIECM402021-09-04 09:00:3400:49:07
253BORODYN Andrzej 825BOROFAMILY RUNNING TEAMSZCZECINM402021-09-04 09:00:3700:49:31
254SZYMCZAK Łukasz 1081FARTY PUSZCZY / SZYMTECHSZCZECINM402021-09-04 09:00:3600:49:32
255GLUBA Bartosz 9161ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM302021-09-04 09:00:2700:49:34
256TASZAREK Ewa 1069MROWINOK402021-09-04 09:00:1600:49:36
257DIUWE Marzena 1041ŚWIDNICAK302021-09-04 09:00:1300:49:37
258BANASZCZAK Dagmara 869ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAWROCŁAWK302021-09-04 09:00:1000:49:39
259BARANOWSKI Szymon 1020POZNAŃM302021-09-04 09:00:1800:49:45
260SZCZOTKA Katarzyna 1021POZNAŃK182021-09-04 09:00:1900:49:45
261FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 1080FARTY PUSZCZYSZCZECINK302021-09-04 09:00:3500:49:47
262WIŚNIEWSKI Tomasz 793ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM402021-09-04 09:00:1900:49:50
263RĄCZKOWIAK Mateusz 712USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:49:59
264BEDNARSKI Grzegorz 1060KIELCEM502021-09-04 09:00:4100:50:29
265DZIEKONSKI Jacek 929KONSTANCIN JEZIORNAM602021-09-04 09:00:3700:50:31
266HOFFMANN Grzegorz 905KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM402021-09-04 09:00:3800:50:34
267WOJDAŁOWICZ Ewa 713SZCZECINK402021-09-04 09:00:4300:50:35
268SZCZAPA Karol 92512TRI.PLWARSZAWAM302021-09-04 09:00:3600:50:45
269BORKOWSKI Krzysztof 779GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 09:00:1800:51:00
270KROSIŃSKI Janusz 948JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:1900:51:02
271MALINOWSKA Zyta 705ŚWIEBODZINK402021-09-04 09:00:1900:51:05
272SIARKIEWICZ Jola 806BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK602021-09-04 09:00:0800:51:06
273FLESZER Urszula 790SULECHÓWK402021-09-04 09:00:1700:51:07
274TUTKO Paweł 969POLKOWICEM402021-09-04 09:00:4600:51:10
275PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 703INOWŁÓDZK402021-09-04 09:00:2900:51:15
276MORAWSKA Anna 847WARSZAWAK602021-09-04 09:00:0900:51:35
277SIWA Michał 706ŚWIEBODZINM302021-09-04 09:00:5500:51:42
278KWIATKOWSKA Marta 981IGI-TEAMPOZNAŃK302021-09-04 09:00:4600:51:44
279KAMINSKI Igor 980IGI-TEAMPOZNAŃM302021-09-04 09:00:4600:51:45
280KAŁŁAUR Krzysztof 848WARSZAWAM302021-09-04 09:00:1400:51:46
281MARKOWSKI Piotr 892WROCŁAWM402021-09-04 09:00:2100:52:08
282MARKOWSKA Lidia 891WROCŁAWK402021-09-04 09:00:2000:52:09
283KAPŁON Anna 774WARSZAWAK402021-09-04 09:00:2400:52:13
284KWIATKOWSKA Kinga 835DĄBRÓWKAK302021-09-04 09:00:3500:52:17
285ZYGMAN Marta 715LUBINK302021-09-04 09:00:2000:52:24
286RABENDA Paweł 727J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4900:52:38
287HARASZCZUK Krystian 900SZCZECINM302021-09-04 09:00:3000:52:45
288ŚLUSAREK Rafał 1013KONARZEWOM302021-09-04 09:00:3300:52:49
289KNĄBER Piotr 726J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4800:52:49
290STRYCZEK Ewa 768AKTYWNYWEEKENDŁODYGOWICEK302021-09-04 09:00:2100:52:51
291HARASZCZUK Jerzy 922MORŚWINY SZCZECINZAŁOMM502021-09-04 09:00:3100:52:54
292KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 926WARSZAWAK402021-09-04 09:00:3500:52:58
293JEZIERSKA Karina 92712TRI.PL TEAM ZABIEGANEDN IWARSZAWAK402021-09-04 09:00:3500:52:58
294HARASZCZUK Joanna 901SZCZECINK302021-09-04 09:00:3000:53:01
295ŚLUSAREK Grzegorz 972GOŁUSKIM402021-09-04 09:00:3200:53:01
296KACZMAREK Łukasz 983WAŁBRZYCHM302021-09-04 09:00:4400:53:03
297LEWICKA Bożena 949GONIMYKĘTYK602021-09-04 09:00:2300:53:14
298BIEŃ Piotr 945LEGIONOWOM302021-09-04 09:00:0400:53:15
299BIEŃ Małgorzata 946LEGIONOWOK402021-09-04 09:00:0300:53:16
300STASIUTE Aurelija 960#UNBREAKABLEVILNIUSK302021-09-04 09:00:3100:53:24
301MATERLIŃSKI Szymon 883-TŁOKINIA KOŚCIELNAM402021-09-04 09:00:2100:53:25
302MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 750DEVI HIMAL TEAMWĘGRÓWK402021-09-04 09:00:2400:53:30
303MIKUTANIEC Patrycja 760MARKIK402021-09-04 09:00:4700:53:40
304MIKUTANIEC Sebastian 809MARKIM402021-09-04 09:00:4700:53:40
305SREBRO Kacper Antoni 815POZNAŃM182021-09-04 09:00:1500:53:43
306SIERANT Marian 826BYDGOSZCZM602021-09-04 09:00:4400:54:06
307MASIAREK Czesław 852JELENIA GÓRAM602021-09-04 09:00:5000:54:11
308SZCZĘSNA Agata 967ŚWIEBODZINK182021-09-04 09:00:3900:54:59
309SPRINGER Marta 934NIGHT RUNNERSPOZNAŃK302021-09-04 09:00:2300:55:33
310ZEMŁA Krzysztof 747MALINOWICEM502021-09-04 09:00:3500:56:21
311KWIECIŃSKI Łukasz 718J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4200:56:57
312PYTKO Elźbieta 907ŁÓDŹK502021-09-04 09:00:2600:57:02
313JURKIEWICZ Paulina 1052WROCŁAWK302021-09-04 09:00:3800:57:08
314LACH Jakub 902JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:3300:57:15
315SREBRO Michał 787POZNAŃM502021-09-04 09:00:1600:57:26
316MUCHA Aleksandra 1000CREZY TEAMKRAKÓWK402021-09-04 09:00:4000:57:38
317KOZIOŁ Ewa 974KRAKÓWK402021-09-04 09:00:4000:57:39
318KUCA Iwona 766GRAŻYNY W GÓRACHZŁOTORYJAK402021-09-04 09:00:0400:58:16
319KSIAZKIEWICZ Elzbieta 710GORZÓW WLKPK302021-09-04 09:00:1500:58:16
320WIŚNIEWSKA Dorota 794ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK402021-09-04 09:00:1900:58:33
321OSZCZĘDA Marzena 875ŻORYK402021-09-04 09:00:1200:58:41
322PERKA Barbara 846PROSZKÓWK402021-09-04 09:00:1700:59:13
323HORĘZGA Dorota 1086BRZEGK302021-09-04 09:00:0800:59:17
324PASIEKA Magda 814DRZEWIANOWOK402021-09-04 09:00:4401:00:09
325MYSZYWODA Monika 884WROCŁAWK302021-09-04 09:00:2401:03:12
326KĘPSKI Grzegorz 885WROCŁAWM302021-09-04 09:00:2501:03:12
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
327SZYMAŃSKI Jarosław 777FUJITSU RUNNING TEAM / 1ON1 TEAMŁÓDŹM302021-09-04 09:00:2701:08:11
328RUSIELIK Irena 915SZCZECINK502021-09-04 09:00:4201:12:46
329RUSIELIK Sabina 917SZCZECINK182021-09-04 09:00:4201:12:47
330PATELSKA Katarzyna 859ŁOSINIECK302021-09-04 08:59:5603:24:42
ROGOWSKI Paweł 970CHOJNÓWM30 DNF
Znaleziono 331 wynik(ów)