Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 331
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 329
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 23km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
Droga pod Reglami
23km
     
1BRÝDL Pavel 1082MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM402021-09-04 09:00:0000:29:1700:50:1602:04:23
2PAZDAN Piotr 1070140MINUT.PLKOWARYM302021-09-04 09:00:0000:29:1600:50:1502:04:46
3SZKOŁA Wojciech 1003NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM302021-09-04 09:00:0100:30:2500:52:3502:12:10
4PYZIK Krzysztof 738VEGESLONIKN TEAM / FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM302021-09-04 09:00:0200:30:3100:52:3602:13:03
5DZIENISZEWSKI Michał 1085DYNAFIT / SKALNIK.PLWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0300:33:4700:57:2702:15:21
6SKRAJNY Łukasz 771JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWM402021-09-04 09:00:0200:30:3700:52:3902:18:23
7KUŚNIERCZAK Wiesław 965SUCHY LASM402021-09-04 09:00:0100:32:3900:55:3702:18:44
8GRABOWY Paweł 832ŚWIEBODZINM182021-09-04 09:00:0400:32:2100:55:2702:20:07
9TOMASIAK Adam 1022JELCZ LASKOWICEM182021-09-04 08:59:5600:31:1700:54:1702:20:19
10KOLENDA Krzysztof 870220V/KALMAR RUNNERSSZCZECINM402021-09-04 09:00:0200:31:0900:54:1202:21:42
11DYBIŻBAŃSKI Wojciech 963POLICEM302021-09-04 09:00:0300:33:4600:57:5002:23:12
12KOTLAREK Dawid 759VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:0200:30:4000:52:3802:25:10
13DUCZMAL Dominika 843TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA/SOBAS TEAMJELENIA GÓRAK182021-09-04 09:00:0000:31:5500:55:2002:25:30
14OLCZYK Grzegorz 1002DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:0500:34:3800:57:4902:26:47
15NOWORYTA Radosław 735ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/WIERZBICKI RUNNING PROJECTLUBRZAM402021-09-04 09:00:0400:31:4500:55:0202:26:49
16MÓLL Mateusz 935#SOBASTEAMWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0100:31:5600:55:3302:28:25
17GRACZ Paweł 714ZBĄSZYNEKM302021-09-04 09:00:0300:33:3400:57:2802:29:36
18ŁUCZYŃSKI Maciej 962KŁODAWAM402021-09-04 09:00:0200:36:1301:01:5502:30:00
19BARTKOWIAK Michal 914CITYTRAIL TEAMPOZNANM302021-09-04 09:00:0400:34:2401:00:5002:31:00
20BIELA Konrad 997GOPR KARKONOSZEKOWARYM302021-09-04 09:00:0200:33:4500:58:1102:31:28
21SZELEŻYŃSKI Kamil 850RUMIAM182021-09-04 09:00:1700:37:4601:04:1602:33:54
22BIERNACKA Katarzyna 938SBRT WROCŁAWSYCÓWK302021-09-04 09:00:0100:33:3100:57:3902:34:08
23BOSAKIEWICZ Tomasz 1058OLAWSZŁOTORYJAM302021-09-04 09:00:0300:35:3501:01:0602:35:24
24GOLONKA Paweł 781KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLM302021-09-04 09:00:0500:34:4200:59:1002:35:30
25NOWIK Kamil 737ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0500:35:3601:01:2102:35:35
26ŚWIERK Przemysław 801ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0500:33:4800:58:1502:35:36
27SZARAPANOWSKI Damian 758ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM402021-09-04 09:00:0400:34:0400:58:4802:35:37
28STELMACH Szymon 1028DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM182021-09-04 09:00:0700:36:1601:02:3402:35:38
29JAKUBCZAK Konrad 837WARSZAWAM402021-09-04 09:00:4200:35:3201:00:4802:36:26
30KUBIAK Jagoda 1047WEJHEROWOK302021-09-04 09:00:0400:35:2701:01:0502:36:50
31WOJNAROWICZ Paweł 923WILKSZYNM302021-09-04 09:00:0500:36:2401:02:1202:38:09
32WALIGÓRA Mateusz 763WROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:33:3800:58:2002:40:14
33GRZEMSKI Marcin 943WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM302021-09-04 09:00:0500:33:3500:58:1502:40:35
34PIOTROWICZ Kamila 775JELENIA GÓRAK182021-09-04 09:00:0100:37:0001:03:3902:40:38
35MACHOWIAK Maciej 1006LESZNOM302021-09-04 09:00:1600:35:4401:00:5502:40:46
36RAJKOWSKI Przemysław 1057FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNAKLSKIM502021-09-04 09:00:0400:35:1101:01:0602:40:51
37FERET Hubert 778DERBHM302021-09-04 09:00:0000:37:0501:03:4702:40:54
38KORONA-SIERADZKA Bogusława 882WARSZAWAK302021-09-04 09:00:0100:36:2001:02:4102:40:55
39MICHALSKI Krzysztof 863OSTRÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 09:00:2200:36:1201:01:1502:41:03
40SCHRODER Patryk 1026ULTRAFUNZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:1000:35:5001:01:1602:41:14
41DAUKSZO Maciej 761SBRT WARSZAWAWARSZAWAM182021-09-04 09:00:0200:36:0001:02:3802:42:00
42MRUK Paweł 1038140MINUT.PLWYSOWA-ZDRÓJM302021-09-04 09:00:0700:36:5301:02:3602:42:01
43HENDEL Mirela 1064IZBICKO W BIEGUKROŚNICAK182021-09-04 09:00:0400:36:0601:01:4302:42:12
44OKOŁOTOWICZ Michał 952NOAWROCLAWM302021-09-04 09:00:3100:39:0101:05:0002:42:49
45KACZMAREK Maciej 979M302021-09-04 09:00:4600:37:5401:04:0502:42:53
46CZERWIŃSKI Dominik 1077ALVO RACING TEAMKOMORNIKIM402021-09-04 09:00:1200:36:3001:02:0402:43:32
47KAŁUŻNY Wojciech 880BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM402021-09-04 09:00:1000:36:0201:01:4002:43:47
48MROWCA Paweł 780LUBAŃM302021-09-04 09:00:4000:37:4601:03:1702:43:55
49WINTER Piotr 890NIGHT RUNNERSPOZNAŃM302021-09-04 09:00:0600:37:4801:03:5802:44:04
50KUCHARSKI Tomasz 1078ALVO RACING TEAMŚMIGIELM402021-09-04 09:00:1100:35:0201:00:4302:44:33
51WILK Maciej 1015WROCŁAWM302021-09-04 09:00:0900:36:5201:03:4302:44:58
52BOROWSKA Karolina 811KGHM ZG RUNLUBINK302021-09-04 09:00:0100:36:5901:03:3902:45:08
53TRZCIONKOWSKI Mariusz 995OSV TEAM OLKUSZOLKUSZM402021-09-04 09:00:0600:35:1601:02:1002:45:43
54BUDYNEK Tadeusz 1076ALVO RACING TEAMDABROWAM302021-09-04 09:00:1200:38:3501:03:5502:45:52
55BŁAŻEJCZYK Zbigniew 1009M402021-09-04 09:00:1000:36:4101:02:2202:46:12
56BOĆKO Ewa 931TRZEBNICAK402021-09-04 09:00:0500:37:0101:03:1602:47:43
57MORAŃSKI Paweł 1092BOLESŁAWIECM302021-09-04 09:00:0400:39:5501:08:4202:47:44
58KUŁAKOWSKA Małgorzata 748ŚWDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK302021-09-04 09:00:0900:37:2201:03:0702:47:50
59WILCZEWSKI Piotr 1010GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKWOEGORZÓW WLKPM302021-09-04 09:00:1400:39:4201:06:3302:49:08
60STRÓŻEK Jan 971KOPANIECM402021-09-04 09:00:2100:38:5801:07:2602:49:20
61SADOWSKI Michał 796ŚWIEBODZINM302021-09-04 09:00:0400:34:3800:57:5102:49:49
62PALCZYŃSKI Krzysztof 725BOLESŁAWIECM302021-09-04 09:00:0900:37:1501:03:5002:49:54
63GDULA Jakub 734JEM KLOPSAPOZNAŃM182021-09-04 09:00:0700:39:5601:09:0702:50:34
64WOJCIESZEK Andrzej 800GEMINI POLSKA TEAMSOPOTM402021-09-04 09:00:0500:35:2301:02:0902:50:35
65PAWLAK Maciej 10393TEAMKONIN/MPEC-KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:0401:05:4902:50:56
66WŁODARCZYK Krzysztof 10353TEAM MPEC KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:0501:05:5202:50:57
67MATUSZ Adam 877JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:0700:37:4301:04:5702:51:06
68LORENC Joanna 1048ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:0400:36:4501:02:4402:52:24
69ZDEBSKA Magdalena 1072JANOWICE WIELKIEK302021-09-04 09:00:0400:36:1801:03:3102:52:57
70PODSKARBI Dawid 1084GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM402021-09-04 09:00:1000:36:1101:03:1502:53:02
71SZELIGA Jacek 887SZELIGA TEAMWROCŁAWM402021-09-04 09:00:2000:40:5201:07:5402:54:10
72SAWICKI Bartosz 757DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 09:00:1400:38:4001:04:0602:55:43
73WRÓBLEWSKI Wojciech 717WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1400:36:3801:03:3902:56:02
74LIPPA Wojciech 985CYKLOFANOPOLEM402021-09-04 09:00:2100:39:2601:07:1102:56:02
75STASZEWSKI Piotr 1011GORZÓW WLKPM302021-09-04 09:00:4000:40:4601:07:3602:56:34
76SZKUDLARSKI Tomasz 9983M RUNNING TEAMWROCŁAWM402021-09-04 09:00:1300:38:4701:05:3302:57:13
77JAGODZIŃSKI Paweł 1036VILMED 3TEAM KONINKONINM402021-09-04 09:00:0300:39:0501:05:5202:57:51
78TOMASIEWICZ Brunon 959WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1400:41:4701:11:2402:58:21
79PIETRUSA Mariusz 986CYKLOFANKĘPAM302021-09-04 09:00:2100:39:4301:07:4902:58:50
80SZCZECIŃSKI Piotr 904ZBĄSZYŃM402021-09-04 09:00:2000:39:5501:05:4702:58:57
81WRÓBEL Marcin 903ZBĄSZYŃM302021-09-04 09:00:2100:39:5501:05:4602:58:57
82BURA Krystian 784BIEGAJ LESZNOLESZNOM302021-09-04 09:00:0800:36:3501:02:2402:59:28
83GANDYRA Rafał 1044STARE SIOŁKOWICEM302021-09-04 09:00:2900:38:4201:07:2102:59:42
84BOROWSKI Radosław 839MLKS KRAJNABYDGOSZCZM302021-09-04 09:00:1400:41:1801:09:3802:59:43
85SIKORSKA Aleksandra 1089K302021-09-04 09:00:1400:37:1201:04:1402:59:51
86MOCZULSKI Kamil 937MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:39:2701:09:3703:00:01
87OLESIAK Roman 996KROSNO ODRZAŃSKIEM402021-09-04 09:00:2000:40:5301:09:5403:00:08
88SENFTLEBEN Marek 1018LESZNOM302021-09-04 09:00:1800:38:5401:05:3803:00:40
89KLIMCZAK Paweł 823WARSZAWAM502021-09-04 09:00:1400:39:4001:06:5603:01:07
90KRAJEWSKI Marcin 1079NOAWROCŁAWM302021-09-04 09:00:3300:40:5201:09:0303:01:24
91INGLOT Paweł 1087WOŁÓWM302021-09-04 09:00:1000:37:4501:05:3003:02:44
92HALESZCZUK Tomasz 1074PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM402021-09-04 09:00:0500:40:3801:08:4103:02:45
93CZAJKOWSKA Sylwia 941ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK402021-09-04 09:00:0600:36:5801:03:3503:02:56
94ADAMSKA Zofia 745ZŁOTNIKIK302021-09-04 09:00:0500:38:0001:07:2903:04:15
95GĄTKIEWICZ Paweł 932ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM402021-09-04 09:00:0300:40:0101:08:4503:05:09
96JAZ Ernest 1040ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:1300:37:1301:04:2803:05:25
97OLEJNIK Agnieszka 1051ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:0900:38:3201:06:0703:05:29
98STRZELECKI Robert 803WARSZAWAM302021-09-04 09:00:0800:40:2401:09:3903:05:58
99BASIŃSKI Tomasz 944ORION TEAMPOZNAŃM302021-09-04 09:00:2100:40:5301:09:1603:06:53
100MAĆKOWSKI Mateusz 810NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM402021-09-04 09:00:2200:42:1801:10:3603:07:19
101STEFANIAK Marcin 1023PIASECZNOM402021-09-04 09:00:3900:40:4701:07:3703:07:47
102PELCZAR Joanna 849KROSNOK182021-09-04 09:00:0100:40:1001:09:5003:08:08
103CHOCIAJ Daniel 1050ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM402021-09-04 09:00:2600:40:5901:09:1203:08:27
104WABERSKI Przemysław 872POZNAŃM302021-09-04 09:00:1400:43:2901:14:5103:08:29
105MARCINKOWSKI Jacek 813SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM402021-09-04 09:00:0800:38:1401:05:5803:08:38
106STASIAK Łukasz 797LUBINM302021-09-04 09:00:1800:43:5501:15:1803:09:13
107GRYKIEL Tomasz 840KS JULIANPOZNAŃM402021-09-04 09:00:5300:46:4801:14:5503:09:32
108MORAWSKI Wojciech 933WROCŁAWM302021-09-04 09:03:4700:45:5501:17:5703:09:38
109FARION Marzena 860STRZEGOMK402021-09-04 09:00:1600:42:3101:12:1803:09:41
110BERESIŃSKA Dorota 881SIEDLĘCINK182021-09-04 09:00:2800:43:5601:14:3503:09:42
111SZCZĘSNY Paweł 820ŚWIEBODZINM182021-09-04 09:00:1100:39:4501:08:5803:09:57
112BARYSKI Maciej 1008WROCŁAWM302021-09-04 09:00:5100:40:0801:08:5803:10:48
113ABULEWICZ Wojciech 874TRENING STUDIO 17WROCŁAWM502021-09-04 09:00:1300:42:1401:12:5603:11:33
114CHOJNICKA Magdalena 1059POZNANK302021-09-04 08:59:5600:43:0201:12:3803:11:57
115PANKAŁA Rafał 993WROCŁAWM402021-09-04 09:00:2900:46:3201:17:0003:12:43
116BANACH Tomasz 756SZCZECINM602021-09-04 09:00:0700:36:3701:05:0203:12:49
117ROMANIUK Bartosz 729WROCŁAWM302021-09-04 09:00:5500:45:0201:15:3303:12:50
118LUBELCZYK Grzegorz 842SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM502021-09-04 09:00:5000:43:4401:13:5403:13:02
119STAŃCZYK Krzysztof 909SWARZĘDZSWARZĘDZM402021-09-04 09:00:0200:39:3901:09:2203:13:23
120KORZENIOWSKI Oskar 957WIENM182021-09-04 09:00:2500:44:1901:14:3003:13:25
121KRZYŻANOWSKA-KORZENIOWSKA Anna Maria 958WIENK302021-09-04 09:00:2500:44:1901:14:3003:13:25
122KUBIAK Andrzej 1037RUMIAM602021-09-04 09:00:0900:42:3101:13:5803:13:32
123PISKORSKI Łukasz 973POZNAŃM302021-09-04 09:00:1600:41:1801:10:2103:13:33
124JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 968RUNEDAREDAK402021-09-04 09:00:2100:41:5801:10:4303:13:35
125KRYSIEWICZ Marcin 1063WARSZAWAM402021-09-04 09:00:2100:42:5601:13:3003:13:48
126WYPYCH Dorota 767KOSTRZYCAK302021-09-04 09:00:0000:37:1801:06:4003:13:49
127PLOK Krzysztof 920POLKOWICEM502021-09-04 09:00:0800:39:4301:08:2203:13:53
128STARCZEWSKA Izabela 709ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINK502021-09-04 09:00:0500:42:1001:12:3603:14:22
129RUPINSKI Jacek 817DOBRZYKOWICEM402021-09-04 09:00:3300:44:2401:14:2603:14:32
130STANKIEWICZ Pawel 990WROCLAWM302021-09-04 09:00:2900:46:3201:17:1703:14:36
131KOZŁOWSKI Tomasz 1056LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM502021-09-04 09:00:0800:43:4001:15:1403:14:51
132ZYWERT Mateusz 798ROKITNICAM302021-09-04 09:00:0700:41:4301:09:5403:15:25
133GIMZICKA Ewa 827WANDAPOZNAŃK402021-09-04 09:00:2200:42:4901:12:4503:15:33
134ROKSELA Wojciech 765OSTRÓW WIELKOPOLSKIM602021-09-04 09:00:3300:44:0901:14:3003:15:51
135PAWZUN Bartek 910WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1300:40:1301:09:5403:16:16
136BARTMAŃSKA Mirosława 788CRAZY KILIBIELANY WROCŁAWSKIEK402021-09-04 09:00:4000:42:0901:11:0903:16:18
137ANTOLIK Arkadiusz 736WARSZAWAM182021-09-04 09:00:2200:43:5901:14:3503:16:27
138ANTOLIK Aneta 732POWER TRAININGWARSZAWAK182021-09-04 09:00:2300:43:5801:14:4103:16:28
139ROKSELA Paweł 764WROCLAWM302021-09-04 09:00:3300:44:0601:14:4503:17:15
140NYKIEL Rafał 966ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM402021-09-04 09:00:0600:39:5201:08:1703:17:18
141PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 838MLKS KRAJNA SĘPÓLNOJEŻÓW SUDECKIM302021-09-04 09:00:1500:41:2101:10:4303:19:03
142OSICA Łukasz 730ŚWIĘTOCHŁOWICEM302021-09-04 09:00:1300:43:2201:14:5603:19:55
143MADEJ Anna 833VEGE RUNNERSKATOWICEK402021-09-04 09:00:1300:43:2301:14:5503:19:55
144KACZMAREK Dorota 845RADZIKIWROCŁAWK302021-09-04 09:00:1700:43:2901:13:3003:19:55
145PLUTA Tomasz 906SZCZECINM502021-09-04 09:00:2800:42:4301:12:0903:20:16
146WIEWIÓRKO Mateusz 1016WROCŁAWM302021-09-04 09:00:1000:40:3001:13:1303:20:17
147BALIŃSKI Wiktor 844ŚWIDNICAM182021-09-04 09:00:1800:43:4301:12:4603:20:30
148GODŁOŃ Jeży 1099WROCŁAWM302021-09-04 09:00:3200:43:4601:17:1303:21:26
149HALSKI Waldemar 894SZCZECINM502021-09-04 09:00:1700:42:2801:13:1003:21:37
150KLIŃSKI Wojciech 1001TRAFICAŚWIEBODZINM402021-09-04 09:00:0600:38:5201:08:0803:21:49
151GRABOWA Paulina 831ŚWIEBODZINK182021-09-04 09:00:0500:41:2901:10:5403:22:15
152PAWLIKOWSKA Monika 930WROCŁAWK302021-09-04 09:00:5300:45:0401:16:5003:22:39
153KUCZYŃSKA Anetta 1083STAJNIA CROSSFITPOZNAŃK402021-09-04 09:00:0700:43:2901:14:2103:22:47
154SKOWRON Marek 1025DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:0800:39:2801:08:3503:22:52
155PRZYBOROWSKI Bartosz 873ŻUROMINM302021-09-04 09:00:1400:41:1701:10:4103:22:52
156KAZUBOWSKA Ola 992GORZÓW WLKP.K402021-09-04 09:00:0900:48:2301:20:5303:23:44
157CIĘŻKI Konrad 977ŁÓDŹM302021-09-04 09:00:1800:41:5901:14:0703:25:38
158ZDUŃCZYK Paulina 978ŁÓDŹK302021-09-04 09:00:1800:41:5901:14:0603:25:38
159CAL Piotr 7995K RUN EVERY DAYŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:0600:41:4101:10:0503:26:12
160LORENC Paweł 1065ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:2400:44:1301:15:3303:26:14
161MYŚLICKA-PIWKO Marta 791MOCNA GRUPA CEZARASMOLECK402021-09-04 09:00:4000:42:1001:11:5103:26:30
162SOJKA Przemek 853ORANGE POLSKAWROCŁAWM402021-09-04 09:00:1700:46:3401:17:0503:26:34
163CYBULSKI Robert 999LEGIONOWOM402021-09-04 09:00:0300:42:1301:13:1203:26:51
164MUSIELAK Maciej 1053LESZNOM402021-09-04 09:00:0800:43:4001:15:2403:27:01
165SZUMSKI Zbigniew 795ŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:1300:42:1001:11:5303:27:06
166LEŻAŃSKI Michał 896ZWARTA GRUPA BOJOWA BIEGACZYDOPIEWIECM402021-09-04 09:00:3400:49:0701:23:2503:27:17
167NOWAK Tomasz 897WROCŁAWM302021-09-04 09:00:3400:45:2901:18:3203:27:54
168ROLIŃSKI Radosław 836OLEŚNICAM402021-09-04 09:00:1400:44:1901:15:5303:29:13
169PASTUCHEWICZ Przemysław 89316DBOTGRYFÓW ŚLĄSKIM402021-09-04 09:00:0800:44:0801:16:0103:29:23
170MATCZAK Jacek 862BOLESŁAWIECM402021-09-04 09:00:2300:44:3001:15:1503:29:30
171BRONIEWICZ Dariusz 1066ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM402021-09-04 09:00:2700:44:1201:15:3803:29:39
172KARBOWSKI Łukasz 731ZIELONA GÓRAM302021-09-04 09:00:0600:40:4401:10:2703:29:57
173KOMADA Wojciech 1043ŚWIDNICAM402021-09-04 09:00:1300:45:4201:19:0703:30:39
174RADOMY Tomasz 1073BOGUCINM402021-09-04 09:00:3600:46:3501:20:1803:30:40
175KOWALSKA Renata 864KM TEAMDĘBNOK302021-09-04 09:00:3600:46:1401:17:0403:31:00
176MUĆKA Paweł 1088M402021-09-04 09:00:3700:46:1401:17:0403:31:00
177TYLKA Gosia 749LEGNICAK302021-09-04 09:00:1900:46:0501:18:2703:31:05
178DANKOWSKA Ewelina 1046ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK402021-09-04 09:00:2600:46:0101:18:3503:31:41
179PALUSZKIEWICZ Dorota 956RUNEDAREDAK302021-09-04 09:00:2700:47:2301:19:3303:32:06
180STOLIŃSKA Michalina 988RUNEDAREDAK182021-09-04 09:00:2600:47:2401:19:3503:32:08
181MENDAK Magdalena 789JELENIA GORAK402021-09-04 09:00:0900:46:3801:22:0803:33:44
182WOSIAK Karolina 782NOAWROCŁAWK302021-09-04 09:00:3100:47:2701:20:5603:34:28
183MATYJA Wioleta 786RUNNER'S POWERŚREMK402021-09-04 09:00:1900:48:1301:23:0803:34:43
184MATYJA Andrzej 858RUNNER'S POWERŚREMM402021-09-04 09:00:1900:48:1201:23:0903:34:43
185KROP Matuesz 879JELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:3900:48:2901:22:5303:34:48
186WOJCIECHOWSKI Tomasz 1071POZNAŃM402021-09-04 09:00:3700:46:3501:20:1903:34:50
187GIDASZEWSKA Jolanta 772LESZNOK402021-09-04 09:00:0800:45:4601:18:1703:36:37
188KARCZEWSKA Izabela 1055GDAŃSKK302021-09-04 09:00:2500:49:0001:21:3903:36:58
189IŁOWIECKI Dominik 1054NBR TEAMPOZNAŃM402021-09-04 09:00:2400:49:0001:21:3803:36:59
190SUCHOLAS Maciej 1019WITKOWOM502021-09-04 09:00:1600:42:4301:14:1003:37:21
191ŁOPATA Witold 940WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM402021-09-04 09:00:3600:43:0501:13:4703:37:35
192WRÓBEL Sebastian 802GEMINI TEAMGDYNIAM402021-09-04 09:00:1300:44:4301:17:2303:38:31
193DOMOSŁAWSKA Joanna 1031WROCŁAWK402021-09-04 09:00:1000:44:3101:15:0203:39:18
194WRÓBLEWSKI Witold 728ZŁOTORYJAM302021-09-04 09:00:2700:42:0401:12:0803:39:55
195JASKÓLSKA Katarzyna 9281ON1 TEAMŁÓDŹK302021-09-04 09:00:2500:43:3701:15:5303:40:07
196MISTUR Szymon 702HAKUNA MATATAPRZYBYSZEWOM302021-09-04 09:00:1600:44:2201:15:1903:40:32
197KRYCZEK Piotr 857WARSZAWAM502021-09-04 09:00:2000:45:0901:19:4603:40:44
198RUSIELIK Robert 889SZCZECINM502021-09-04 09:00:2300:44:2501:16:1903:40:49
199WALCZAK Anna 773WARSZAWAK402021-09-04 09:00:2400:46:5001:20:4503:41:14
200KOZŁOWSKI Jacek 1005GUAPA TEAMZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:1100:43:4901:15:2103:42:02
201MATUSIAK Mateusz 1017ZIELONA GÓRAM182021-09-04 09:00:0900:43:5201:15:2503:42:05
202JAKUBIAK Magdalena 724ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1100:47:0001:19:4803:42:16
203ZASADA Iwona 711ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1000:47:0001:19:4703:42:17
204MALICKA Małgorzata 704ZIELONA GÓRAK402021-09-04 09:00:1100:46:2401:19:4703:42:17
205KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 742KLUB J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4200:48:5801:22:2403:42:44
206SZYMAŃSKI Michał 1100V-MOTORSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM182021-09-04 09:00:1500:45:3901:17:2803:43:14
207MORAWSKI Marcin 762RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM402021-09-04 09:00:1700:46:2501:21:5603:43:41
208BEDNARSKI Grzegorz 1060KIELCEM502021-09-04 09:00:4100:50:2901:22:5603:43:43
209FERENC Stanislaw 911SWIETA KATARZYNAM302021-09-04 09:00:1300:45:3601:18:5003:43:51
210KOŚCIÓW Katarzyna 924CYKLOFRAJDAOPOLEK402021-09-04 09:00:2200:41:4801:12:4703:43:54
211HABIERA Robert 1004WARSZAWAM502021-09-04 09:00:0700:43:4001:19:3903:44:08
212DOMOSŁAWSKI Paweł 1032WROCŁAWM502021-09-04 09:00:1100:48:4701:24:3503:45:47
213HAWRYLISZYN Jan 1030PIASECZNO RUNNINGŁOZINAM302021-09-04 09:00:0700:46:2901:17:2403:47:11
213GRUSZKA Anna 1029PLEWISKAK402021-09-04 09:00:0700:46:2901:17:2603:47:13
215ADAMSKA Karolina 912ŁÓDŹK182021-09-04 09:00:2600:47:2201:21:5403:49:36
216GRZEGRZÓŁKA Anna 792ZABIEGANI Z LEŚNEJLUBAŃK402021-09-04 09:00:4100:48:0901:22:2403:50:05
217WÓDKIEWICZ Maciej 1042WLKP MOUNTAINS ULTRATULCEM502021-09-04 09:00:2700:46:3101:19:2103:50:34
218ŻBIK Natalia 819SMART THERAPYPLEWISKAK302021-09-04 09:00:1600:48:5001:23:2603:50:37
219MARKIEWICZ Joanna Zuza 805TJPOZNAŃK402021-09-04 09:00:0600:47:5701:23:0603:50:56
220SZCZAPA Karol 92512TRI.PLWARSZAWAM302021-09-04 09:00:3600:50:4501:27:4203:51:26
221DIUWE Marzena 1041ŚWIDNICAK302021-09-04 09:00:1300:49:3701:25:4703:51:30
222MEYER Marcin 746LUCKY RUN CLUBWARSZAWAM402021-09-04 09:00:1600:47:0401:19:5503:51:33
223HOFFMANN Grzegorz 905KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM402021-09-04 09:00:3800:50:3401:26:4403:52:11
224SALSKI Jaroslaw 733WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM302021-09-04 09:00:0100:42:2601:14:4603:53:45
225PAJĄK Monika 1027HERNIK TEAMSKÓRZEWOK302021-09-04 09:00:1200:46:3401:19:4303:54:00
226MORAWSKA Anna 847WARSZAWAK602021-09-04 09:00:0900:51:3501:28:2603:54:33
227SUWAJ Roman 716ZOMBIEZIELONA GÓRAM602021-09-04 09:00:1100:46:5701:19:4703:54:46
228SZCZĘSNY Maciej 821ŚWIEBODZINM602021-09-04 09:00:4000:48:1601:24:2903:54:56
229BARANOWSKI Szymon 1020POZNAŃM302021-09-04 09:00:1800:49:4501:25:3503:56:07
230WACHOWSKA Alina 994SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK602021-09-04 09:00:2200:46:3501:21:2303:56:39
231SZCZOTKA Katarzyna 1021POZNAŃK182021-09-04 09:00:1900:49:4501:25:3503:56:46
232PIĄTEK Filip 818COSWIGM402021-09-04 09:00:4400:47:1201:21:1403:56:59
233RUDZIEWICZ Michał 899SZCZECINM402021-09-04 09:00:3100:46:2501:16:5503:57:22
234RUDZIEWICZ Urszula 898SZCZECINK302021-09-04 09:00:3000:46:2701:16:5703:57:25
235FLESZER Urszula 790SULECHÓWK402021-09-04 09:00:1700:51:0701:29:2803:57:46
236SZYMAŃSKI Adam 755LĘBORK BIEGACZE 42,2LĘBORKM402021-09-04 09:00:3900:48:5301:23:5303:58:13
237MIKUTANIEC Sebastian 809MARKIM402021-09-04 09:00:4700:53:4001:32:2903:58:14
238ŁADOŃSKA Agata 1012WROCŁAWK302021-09-04 09:00:2800:49:0601:26:5803:58:25
239MERUNOWICZ Iwona 739LMKS SFORA CHOJNÓWCHOJNÓWK402021-09-04 09:00:1000:44:4901:17:3303:58:51
240DANKOWSKI Bartosz 1049ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM302021-09-04 09:00:2700:46:0301:18:4003:58:58
241KIRKIEWICZ Lucyna 1068ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK302021-09-04 09:00:2600:44:1401:15:3603:59:00
242SMYK Paweł 720WROCŁAWM402021-09-04 09:00:1600:46:3601:20:1303:59:14
243BLADOWSKA Katarzyna 1034RUNEDAREDAK402021-09-04 09:00:2500:47:5901:23:0104:00:00
244NOWAK Paulina 953ŻAGAŃK302021-09-04 09:00:2500:46:3901:20:4004:00:01
245SZYMCZAK Łukasz 1081FARTY PUSZCZY / SZYMTECHSZCZECINM402021-09-04 09:00:3600:49:3201:26:0404:00:11
246TERLECKA Justyna 776POZNAŃK302021-09-04 09:00:1200:47:0701:21:2504:00:24
247FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 1080FARTY PUSZCZYSZCZECINK302021-09-04 09:00:3500:49:4701:26:0404:00:37
248CZARNOTA Sławomir 828ŻARYM302021-09-04 09:00:1700:48:2501:23:1104:00:56
249KAŁŁAUR Krzysztof 848WARSZAWAM302021-09-04 09:00:1400:51:4601:29:2704:02:13
250MALINOWSKA Zyta 705ŚWIEBODZINK402021-09-04 09:00:1900:51:0501:29:2504:02:13
251WIŚNIEWSKI Tomasz 793ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM402021-09-04 09:00:1900:49:5001:28:2604:02:19
252PLIS Jordan 919JELENIA GÓRAM302021-09-04 09:00:2000:48:4901:25:2004:02:27
253KAZUBOWSKA Małgorzata 991GORZÓW WLKP.K402021-09-04 09:00:0900:48:2401:21:0704:02:28
254WESOŁOWSKA Iwona 975PLEWISKAK302021-09-04 09:00:1600:45:5201:19:1404:02:52
255STARCZEWSKI Krzysztof 723ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM502021-09-04 09:00:1500:47:5101:23:0204:03:51
256LEDWIG Dariusz 942CYKLOFANCZECHOWICE DZEDZICEM402021-09-04 09:00:2100:47:5401:25:1504:05:37
257TASZAREK Ewa 1069MROWINOK402021-09-04 09:00:1600:49:3601:26:5404:05:47
258KROSIŃSKI Janusz 948JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:1900:51:0201:28:5504:06:04
259KNĄBER Piotr 726J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4800:52:4901:29:0804:06:37
260STASIUTE Aurelija 960#UNBREAKABLEVILNIUSK302021-09-04 09:00:3100:53:2401:32:2604:07:16
261BANACH-SKOWRONEK Joanna 752POZNAŃK302021-09-04 09:00:2800:49:0601:26:5704:07:18
262SKOWRONEK Tomasz 754POZNAŃM302021-09-04 09:00:2800:49:0601:26:5704:07:19
263RABENDA Paweł 727J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4900:52:3801:27:0804:07:26
264KAPŁON Anna 774WARSZAWAK402021-09-04 09:00:2400:52:1301:31:2704:09:27
265PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 703INOWŁÓDZK402021-09-04 09:00:2900:51:1501:28:1104:09:30
266BANASZCZAK Dagmara 869ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAWROCŁAWK302021-09-04 09:00:1000:49:3901:27:0604:09:45
267MASIAREK Czesław 852JELENIA GÓRAM602021-09-04 09:00:5000:54:1101:33:2004:10:26
268KUMOR Weronika 976EVERRUNŁÓDŹK402021-09-04 09:00:1800:46:2101:19:5004:10:31
269KACZMAREK Mariusz 947SULECHÓWM602021-09-04 09:00:3700:49:0301:23:5604:11:56
270WINNICKA Edyta 741ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK302021-09-04 09:00:1300:48:1001:24:2404:12:04
271PRZYBYSZEWSKA Lidia 721ULTRA DIABŁYŚWIEBODZINK402021-09-04 09:00:0500:48:2801:23:1304:12:22
272RĄCZKOWIAK Mateusz 712USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIWROCŁAWM302021-09-04 09:00:0200:49:5901:28:3304:12:59
273TUTKO Paweł 969POLKOWICEM402021-09-04 09:00:4600:51:1001:26:5504:13:30
274WOJDAŁOWICZ Ewa 713SZCZECINK402021-09-04 09:00:4300:50:3501:26:1504:13:47
275ŚLUSAREK Rafał 1013KONARZEWOM302021-09-04 09:00:3300:52:4901:31:1104:14:12
276ZYGMAN Marta 715LUBINK302021-09-04 09:00:2000:52:2401:29:2204:14:27
277ŚLUSAREK Grzegorz 972GOŁUSKIM402021-09-04 09:00:3200:53:0101:31:1304:15:15
278MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 750DEVI HIMAL TEAMWĘGRÓWK402021-09-04 09:00:2400:53:3001:33:1604:15:23
279LECH Jacek 989ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAZIELONA GÓRAM402021-09-04 09:00:0600:48:3301:29:4104:16:33
280SIARKIEWICZ Jola 806BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK602021-09-04 09:00:0800:51:0601:30:4204:17:07
281BORODYN Andrzej 825BOROFAMILY RUNNING TEAMSZCZECINM402021-09-04 09:00:3700:49:3101:26:1704:19:17
282SZCZĘSNA Agata 967ŚWIEBODZINK182021-09-04 09:00:3900:54:5901:34:3004:19:30
283KWIATKOWSKA Kinga 835DĄBRÓWKAK302021-09-04 09:00:3500:52:1701:28:0504:20:17
284BORKOWSKI Krzysztof 779GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 09:00:1800:51:0001:28:3004:20:37
285SPRINGER Marta 934NIGHT RUNNERSPOZNAŃK302021-09-04 09:00:2300:55:3301:35:0204:20:43
286STRYCZEK Ewa 768AKTYWNYWEEKENDŁODYGOWICEK302021-09-04 09:00:2100:52:5101:32:2904:22:00
287PYTKO Elźbieta 907ŁÓDŹK502021-09-04 09:00:2600:57:0201:37:0604:22:57
288KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 926WARSZAWAK402021-09-04 09:00:3500:52:5801:39:3904:23:34
289JEZIERSKA Karina 92712TRI.PL TEAM ZABIEGANEDN IWARSZAWAK402021-09-04 09:00:3500:52:5801:39:4004:23:35
290SIERANT Marian 826BYDGOSZCZM602021-09-04 09:00:4400:54:0601:30:1104:23:37
291JURKIEWICZ Paulina 1052WROCŁAWK302021-09-04 09:00:3800:57:0801:36:3704:23:44
292SREBRO Kacper Antoni 815POZNAŃM182021-09-04 09:00:1500:53:4301:34:5604:24:17
293SIWA Michał 706ŚWIEBODZINM302021-09-04 09:00:5500:51:4201:30:0604:24:30
294MIKUTANIEC Patrycja 760MARKIK402021-09-04 09:00:4700:53:4001:32:2404:25:00
295SYPNIEWSKI Rafał 987EVERRUNŁÓDŹM402021-09-04 09:00:2000:46:2001:19:4704:25:17
296DZIEKONSKI Jacek 929KONSTANCIN JEZIORNAM602021-09-04 09:00:3700:50:3101:27:3904:27:39
297BIEŃ Piotr 945LEGIONOWOM302021-09-04 09:00:0400:53:1501:31:5504:29:22
298BIEŃ Małgorzata 946LEGIONOWOK402021-09-04 09:00:0300:53:1601:31:5504:29:23
299MARKOWSKI Piotr 892WROCŁAWM402021-09-04 09:00:2100:52:0801:29:3104:29:29
300MARKOWSKA Lidia 891WROCŁAWK402021-09-04 09:00:2000:52:0901:29:3404:29:30
301KACZMAREK Łukasz 983WAŁBRZYCHM302021-09-04 09:00:4400:53:0301:30:0704:32:36
302HARASZCZUK Joanna 901SZCZECINK302021-09-04 09:00:3000:53:0101:26:5904:33:00
302HARASZCZUK Jerzy 922MORŚWINY SZCZECINZAŁOMM502021-09-04 09:00:3100:52:5401:26:4204:33:02
304HARASZCZUK Krystian 900SZCZECINM302021-09-04 09:00:3000:52:4501:26:4404:33:11
305LEWICKA Bożena 949GONIMYKĘTYK602021-09-04 09:00:2300:53:1401:31:4504:34:00
306GLUBA Bartosz 9161ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM302021-09-04 09:00:2700:49:3401:25:4504:35:00
307KWIATKOWSKA Marta 981IGI-TEAMPOZNAŃK302021-09-04 09:00:4600:51:4401:29:0204:39:28
308KAMINSKI Igor 980IGI-TEAMPOZNAŃM302021-09-04 09:00:4600:51:4501:28:5404:39:29
309KUCA Iwona 766GRAŻYNY W GÓRACHZŁOTORYJAK402021-09-04 09:00:0400:58:1601:40:3204:43:21
310KWIECIŃSKI Łukasz 718J&JWARSZAWAM302021-09-04 09:00:4200:56:5701:37:5304:46:45
311OSZCZĘDA Marzena 875ŻORYK402021-09-04 09:00:1200:58:4101:41:5904:51:04
312SREBRO Michał 787POZNAŃM502021-09-04 09:00:1600:57:2601:38:1704:51:25
313WIŚNIEWSKA Dorota 794ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK402021-09-04 09:00:1900:58:3301:41:5004:51:28
314PASIEKA Magda 814DRZEWIANOWOK402021-09-04 09:00:4401:00:0901:43:5204:51:42
315PERKA Barbara 846PROSZKÓWK402021-09-04 09:00:1700:59:1301:44:1904:51:51
316MUCHA Aleksandra 1000CREZY TEAMKRAKÓWK402021-09-04 09:00:4000:57:3801:38:2404:53:51
317KOZIOŁ Ewa 974KRAKÓWK402021-09-04 09:00:4000:57:3901:38:2404:53:51
318HORĘZGA Dorota 1086BRZEGK302021-09-04 09:00:0800:59:1701:44:4004:58:57
319KSIAZKIEWICZ Elzbieta 710GORZÓW WLKPK302021-09-04 09:00:1500:58:1601:41:3704:59:47
320LACH Jakub 902JELENIA GÓRAM402021-09-04 09:00:3300:57:1501:39:4705:02:36
321ZEMŁA Krzysztof 747MALINOWICEM502021-09-04 09:00:3500:56:2101:36:2905:02:52
322KĘPSKI Grzegorz 885WROCŁAWM302021-09-04 09:00:2501:03:1201:48:3305:03:47
323MYSZYWODA Monika 884WROCŁAWK302021-09-04 09:00:2401:03:1201:48:3305:03:48
324MATERLIŃSKI Szymon 883-TŁOKINIA KOŚCIELNAM402021-09-04 09:00:2100:53:2501:34:4305:20:04
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
325SZYMAŃSKI Jarosław 777FUJITSU RUNNING TEAM / 1ON1 TEAMŁÓDŹM302021-09-04 09:00:2701:08:1101:55:2805:32:07
326GOŁĘBIOWSKI Tytus 744NGB / ULTRA FALUBAZZIELONA GÓRAM302021-09-04 09:00:0500:31:2900:54:1205:32:41
327RUSIELIK Irena 915SZCZECINK502021-09-04 09:00:4201:12:4602:05:0605:56:21
328RUSIELIK Sabina 917SZCZECINK182021-09-04 09:00:4201:12:4702:05:0705:56:21
329PATELSKA Katarzyna 859ŁOSINIECK302021-09-04 08:59:5603:24:42
Niesklasyfikowani
ROGOWSKI Paweł 970CHOJNÓWM30 DNF DNF DNF
HALSKI Mateusz 895SZCZECINM182021-09-04 09:00:1700:41:29 DNF01:14:20 DNF DNF
Znaleziono 331 wynik(ów)