POTĘGOWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Potęgowo |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 49 |
Wystartowało : | 44 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 44 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | laps 1.1km | laps 3.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNITTER Tomasz | 346 | TOMASZ KNITTER | DZIEMIANY | M18-29 | 00:07:20 | 00:23:59 | |||
2 | BARCZYK Bogdan | 331 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:07:30 | 00:24:29 | |||
3 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 377 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:07:35 | 00:24:38 | |||
4 | HAŁAS Marcin | 340 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:07:46 | 00:24:48 | |||
5 | NACZK Leonard | 105 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M40-49 | 1 | 00:07:45 | 00:24:53 | ||
6 | KOŁODZIEJ Joanna | 348 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:07:38 | 00:24:56 | |||
7 | SPYCHAŁA Marzena | 365 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K40-49 | 00:07:44 | 00:25:05 | |||
8 | SZULC Alicja | 368 | MŁAWA | K40-49 | 00:07:42 | 00:25:37 | ||||
9 | KOLMETZ Katarzyna | 347 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K40-49 | 00:07:57 | 00:25:45 | |||
10 | KUBISZYN Mirosław | 350 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | M30-39 | 00:07:47 | 00:25:50 | |||
11 | CIESIELSKI Jan | 333 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 1 | 00:08:02 | 00:26:01 | ||
12 | ŚCIBUT Ania | 369 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:07:57 | 00:26:05 | |||
13 | LENZ Andrzej | 352 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M50-59 | 00:08:07 | 00:26:17 | |||
14 | STACHOWICZ Joanna | 367 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:07:48 | 00:26:21 | |||
15 | ŻAMOJCIN Marek | 376 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:08:07 | 00:26:23 | |||
16 | PLEWIŃSKI Rafał | 359 | GDYNIA | M30-39 | 00:07:51 | 00:26:33 | ||||
17 | RAKOWIECKI Zbigniew | 361 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:08:10 | 00:26:33 | |||
18 | GROS Agnieszka | 339 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-49 | 00:07:56 | 00:26:47 | |||
19 | NOWICZ Mariusz | 357 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:07:58 | 00:26:50 | |||
20 | CIESIELSKI Jerzy | 334 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M18-29 | 2 | 00:08:04 | 00:26:51 | ||
21 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 338 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M50-59 | 00:08:20 | 00:26:51 | |||
22 | MĄDRY Grzegorz | 354 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60+ | 00:08:39 | 00:26:58 | |||
23 | STĘPIEŃ Lucyna | 366 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:08:16 | 00:27:04 | |||
24 | PAPROTNA Agnieszka | 358 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:08:16 | 00:27:08 | |||
25 | JANOSZKA Irena | 341 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K50-59 | 00:08:19 | 00:27:19 | |||
26 | FRANKIEWICZ Mirosław | 337 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:08:21 | 00:27:21 | |||
27 | BUCZKOWSKA Wiesława | 332 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:08:32 | 00:27:25 | |||
28 | WESOŁOWSKI Wojciech | 372 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M60+ | 00:08:39 | 00:27:30 | |||
29 | KUŚMIEREK Patryk | 351 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:09:00 | 00:27:31 | |||
30 | RESEMAN Sylwia | 362 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŻUKOWO | K50-59 | 00:08:26 | 00:27:34 | |||
31 | NIETRZEBKA Paweł | 356 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | M30-39 | 00:08:40 | 00:28:44 | |||
32 | KACZMAREK Jarosław | 342 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 00:08:54 | 00:28:52 | |||
33 | DANKIEWICZ Barbara | 335 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁOWICZ | K40-49 | 00:08:56 | 00:29:01 | |||
34 | DUSZA Anna | 336 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 | 00:08:46 | 00:29:04 | |||
35 | MALINOWSKA Katarzyna | 353 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:09:01 | 00:29:18 | |||
36 | NIETRZEBKA Aleksandra | 378 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K18-29 | 00:08:52 | 00:29:26 | |||
37 | POSTEK Danuta | 360 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:08:55 | 00:29:31 | |||
38 | KACZMAREK Zofia | 343 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:09:04 | 00:29:37 | |||
39 | SOBAŃSKA Grażyna | 364 | DRUŻBICE | K60+ | 00:09:22 | 00:30:06 | ||||
40 | ROZMUS Jolanta | 363 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:09:25 | 00:30:23 | |||
41 | WENDT Jarosław | 371 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M50-59 | 00:09:30 | 00:31:14 | |||
42 | ZAWADZKA Maria | 375 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:09:26 | 00:31:17 | |||
43 | KARASIEWICZ Iwona | 344 | NORDICLUB SZCZECIN | WARSZAWA | K30-39 | 00:09:52 | 00:33:13 | |||
44 | MÓRAWSKI Sławomir | 355 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:10:21 | 00:33:52 |
Znaleziono 44 wynik(ów)