PROJEKT 21
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-03-22
Miejsce : Polska
Dystans : 105 km
Zgłoszonych : 347
Wystartowało : 307
Nie ukończyło : 157
Ukończyło : 150
Na trasie : 157
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN
2LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN
3NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN
4ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN
5DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN
6WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN
7SZUSTER Alex 70M-OPEN
8BARSKI Zbigniew 83M-OPEN
9KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN
10PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN
11JURCZYSZYN-KAŃKA Edzia 231BAZYL!DZIDA!SZCZECINK-OPEN
12KAŃKA Wojciech 230BAZYL!DZIDA!SZCZECINM-OPEN
13TOREBKO Dana 216K-OPEN
14RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN
15BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN
16GUGAŁKA Aleksandra 205SZCZECINK-OPEN
17PŁAWSKI Witold 203M-OPEN
18KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN
19JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN
20JAROCHA Dorota 189K-OPEN
21KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN
22NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN
23ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN
24SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN
25ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN
26JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN
27PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN
28KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN
29RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN
30JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN
31MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN
32ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN
33MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN
34DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN
35ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN
36PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN
37PŁOSA Monika 156K-OPEN
38KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN
39CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN
40SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN
41KKP Kamila 102K-OPEN
42MUKAN Kamila 266SZCZECINK-OPEN
43BOCZKOWSKI Jakub 257M-OPEN
44GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN
45SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN
46LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN
47KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN
48PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN
49KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN
50KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN
51JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN
52GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN
53NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN
54CZAPLA Tomasz 87M-OPEN
55MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN
56DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN
57ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN
58CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN
59ZAWADZKA Anna 252SZCZECINK-OPEN
60NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN
61SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN
62BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN
63RYBACZEK Kamila 219WARZYMICEK-OPEN
64ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN
65ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN
66WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN
67DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN
68JUDEK Krzysztof 160M-OPEN
69IMIOŁEK Małgorzata 209K-OPEN
70BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN
71WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN
72PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
73SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
74ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN
75STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN
76POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN
77RACINOWSKI Marcin 262M-OPEN
78GÓRSKA Dorota 106K-OPEN
79CWAJDA Karolina 248K-OPEN
80BEKAS Agnieszka 200K-OPEN
81ZYGMUNT Radosław 271SZCZECINM-OPEN
82RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN
83KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN
84NOWYSZ Jakub 227SZCZECINM-OPEN
85HAMERSKI Artur 277SZCZECINM-OPEN
86WALENT Marta 19K-OPEN
87PĘDZIK Marek 220M-OPEN
88BOCHNIAK Katarzyna 265K-OPEN
89MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN
90SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN
91PINCZEWSKA Ewa 244SZCZECINK-OPEN
92SABAT-ŚPIEWAK Magdalena 226K-OPEN
93WÓJTOWICZ Grzegorz 279SELFA SZCZECINM-OPEN
94NOWICKA Justyna 243H-RT ✨K-OPEN
95WOJCIK Marta 20K-OPEN
96MALEC Milena 18K-OPEN
97DEMBCZYŃSKI Mateusz 236M-OPEN
98KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN
99DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN
100ROSIŃSKI Mateusz 242IDE_BO_KOBITA_KAZAŁASZCZECINM-OPEN
101SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN
102WASYLÓW Emil 202M-OPEN
103WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN
104DOMAŃSKA Anna 246K-OPEN
105MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN
106BOŚKO Paulina 107K-OPEN
107SEŃ Agata 128K-OPEN
108CHABIŃSKI Artur 224M-OPEN
109WOROCH Tomasz 260SZCZECINM-OPEN
110RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN
111KRAJEWSKA Mariola 233INSULINKIK-OPEN
112CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 278SZCZECINK-OPEN
113PŁYTNIK Anna 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN
114SIWEK Justyna 255K-OPEN
115BOREK Magdalena 270SZCZECINK-OPEN
116ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN
117KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN
118KANIEWSKA Magdalena 225K-OPEN
119MIKOŁAJEWSKA Alicja 282K-OPEN
120NOWAK Ireneusz 176M-OPEN
121OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN
122MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN
123SOWA Krzysztof 9M-OPEN
124SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN
125WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN
126MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN
127DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN
128KOZŁOWSKI Łukasz 273M-OPEN
129DALMATA Adrianna 14K-OPEN
130JANIKOWSKI Daniel 240M-OPEN
131SOBIERAJ Marcin 281M-OPEN
132DZIUBA Monika 12K-OPEN
133MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN
134HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN
135DYBAŁA Agata 16K-OPEN
136CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN
137MACULEWICZ Łukasz 259POLMOTORSZCZECINM-OPEN
138GÓRALCZYK Magdalena 223K-OPEN
139MACZKIEWICZ Jakub 222M-OPEN
140RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN
141KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN
142KULIŃSKA Emilia 237K-OPEN
143CHASZCZOWSKA Anna 229K-OPEN
144JASTAK Paweł 138M-OPEN
145OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN
146MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN
147URBAŃSKI Dawid 232FB.COM/PHOTO.DAWIDUSTOWOM-OPEN
148KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN
149ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN
150RUBAJ Anna 17K-OPEN
151MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
152MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN
153ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN
154ZAJĄCZKOWSKA Katarzyna 184SZCZECINK-OPEN
155ŁOZOWSKA Natalia 296SZCZECINK-OPEN
156WESOŁA Małgorzata 284SZCZECINK-OPEN
157RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN
158CHOLEWA Łukasz 268M-OPEN
159ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN
160MINER Artur 174M-OPEN
161SZUBRYT Dorota 261K-OPEN
162KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN
163PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN
164PIERNICKI Zbigniew 283M-OPEN
165PUNDYK Paulina 274SZCZECINK-OPEN
166GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN
167CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN
168LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN
169BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN
170KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN
171JAKUBOWSKI Paweł 235M-OPEN
172GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina 234INSULINKISZCZECINK-OPEN
173NOWICKA Katarzyna 217SZCZECINK-OPEN
174TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN
175KOWALSKA Anna 47K-OPEN
176LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN
177DYLĄG Robert 210M-OPEN
178FYDRYCH Marta 207SZCZECINK-OPEN
179CRASTO Renata 204SZCZECINK-OPEN
180RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN
181KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN
182ZAWADZKI Piotr 163M-OPEN
183ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN
184ANDRZEJAK Dawid 172SZCZECINM-OPEN
185ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN
186MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN
187BUDNICKI Grzegorz 110SZCZECINM-OPEN
188KLABAN Tetiana 267KOMPAS TEAMK-OPEN
189BOHATYREWICZ Patryk 254M-OPEN
190PODGAJNA Sandra 253K-OPEN
191CEGIELSKA Renata 249SZCZECINK-OPEN
192BELING Małgorzata 118K-OPEN
193FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN
194ROZMUS Tomasz 97M-OPEN
195SZAKOŁA Paweł 94MIERZYNM-OPEN
196DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN
197BRZEZIŃSKI Piotr 59M-OPEN
198SKOWROŃSKI Robert 58M-OPEN
199KIELISZEK Anna 28K-OPEN
200BERGER Marzanna 72MIERZYNK-OPEN
201STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN
202ZALESKA Beata 11K-OPEN
203SROKA Kamila 161WARZYMICEK-OPEN
204MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN
205MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN
206KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN
207MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN
208MACIOCHA Basia 241SZCZECINK-OPEN
209KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN
210KUPIS Krzysztof 85M-OPEN
211WÓJCICKA Marta 36K-OPEN
212MOSKWA Martyna 55K-OPEN
213KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN
214LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN
215PODBRZESKI Jakub 228M-OPEN
216LIWUŚ Anna 24K-OPEN
217JAROSZ Artur 113M-OPEN
218KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN
219MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN
220DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN
221KASZYŃSKI Marcin 289SZCZECINM-OPEN
222BORYS Jacek 162M-OPEN
223WĄSOWSKA Patrycja 302K-OPEN
224GOŁUBOWICZ Marzena 206K-OPEN
225SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN
226JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN
227IMIANOWSKA Ewa 272K-OPEN
228BURYN Rafał 250SZCZECINM-OPEN
229KOTWICKA Ela 256K-OPEN
230KOBA Magdalena 300SZCZECINK-OPEN
231KORDASZEWSKA Karolina 299SZCZECINK-OPEN
232CISIUK Sebastian 221M-OPEN
233WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN
234STOSIO Klaudia 311K-OPEN
235KUCA Anita 316K-OPEN
236SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN
237STEMPIŃSKI Paweł 276GRYFUS SZCZECINM-OPEN
238SKRZYPKOWIAK Marcin 258SZCZECINM-OPEN
239SPYCHALSKI Wacław 187UNITED VAMPIRESRESKOM-OPEN
240BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN
241KUCZYŃSKA Daria 309K-OPEN
242TRYSZCZ Tobiasz 317SZCZECINM-OPEN
243NOWAK Anna 320K-OPEN
244TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN
245PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN
246KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN
247CHAJREWICZ Patryk 295SZCZECINM-OPEN
248DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN
249HORWAT Krystian 313KLUB ZIMNEGO PIWAM-OPEN
250STOLARCZUK Bartosz 303M-OPEN
251KŁOS Piotr 292BEZRZECZEM-OPEN
252KŁOS Sylwia 291BEZRZECZEK-OPEN
253ZALEPA Natalia 170K-OPEN
254BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN
255FALARZ Katarzyna 321K-OPEN
256MARCHEWKA Jakub 280M-OPEN
257PELC-MALESZKA Alicja 8K-OPEN
258SCHEURING Dorian 173M-OPEN
259FLIS Anna 290K-OPEN
260ANIELSKA Anna 275KARLINOK-OPEN
261ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN
262ŚWITALSKA Edyta 42SCTPK-OPEN
263SZAMETA Agata 286SZCZECINK-OPEN
264DIETRICH Agnieszka 285K-OPEN
265WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN
266OTKAŁA Karol 312M-OPEN
267HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN
268JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN
269MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
270KOWALSKI Tomasz 308SZCZECINM-OPEN
271WARTALSKA Daria 150K-OPEN
272STAŃCZYK Piotr 324M-OPEN
273BIEŃKOWSKI Mateusz 325SZCZECINM-OPEN
274JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN
275LEPER Kinga 305K-OPEN
276NOGA Karolina 301K-OPEN
277KOZŁOWSKI Grzegorz 6M-OPEN
278KRZEMIŃSKI Jakub 323M-OPEN
279MARKIEWICZ Agnieszka 319WOŁCZKOWOK-OPEN
280WÓJCIK Katarzyna 108FIZJOBIEGACZE SZCZECINSTOBNOK-OPEN
281KUBICKA Karolina 288K-OPEN
282SMOGUŁA Monika 315K-OPEN
283RAULIN Iza 314K-OPEN
284KRUPA Andrzej 318M-OPEN
285IGNATOWICZ Anna 330LEJDISSZCZECINK-OPEN
286WINTER Marlena 331PATO LEJDISSZCZECINK-OPEN
287CHRUŚCIŃSKA Sandra 329PATO LEJDISSZCZECINK-OPEN
288BURCHACKI Maciej 326M-OPEN
289ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN
290BĄCZYK Filip 342MŁODZI I PIĘKNIM-OPEN
291TUMIDAJSKA Magdalena 332SZCZECINK-OPEN
292WITKOWSKI Tomasz 346M-OPEN
293GALANT Kamil 344KONDOMINIUMM-OPEN
294PRZYBYSZ Marcin 322PRZYBYSZ FAMILYSZCZECINM-OPEN
295KUJAWA Filip 327SZCZECINM-OPEN
296WITKOWSKA Dorota 347SZCZECINK-OPEN
297CHYLA Marcin 345MICHAEL SCOTT'S DUNDER MIFFLIN SCRANTON MEREDITH PALMER MEMORIAL CELEBRITY RABIES AWARENESS PRO-AM FUN RUN RACE FOR THE CUREM-OPEN
298BIENAS Norbert 328WARZYMICEM-OPEN
299PREŚ Martyna 335KASKK-OPEN
300HARWAT Tomasz 340PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-OPEN
301WASILEWSKI Daniel 334KASK - KLUB AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ KAMIENIARZM-OPEN
302ROSIŃSKI Stefan 343M-OPEN
303CZEKAŁA Róża 341PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN
304WIŚNIEWSKA Agnieszka 337PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN
305KANAR Piotr 297M-OPEN
306WIŚNIEWSKI Arkadiusz 338PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN
307HARWAT Katarzyna 339PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-OPEN
Znaleziono 307 wynik(ów)