PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
217
Wystartowało:
170
Nie ukończyło:
166
Ukończyło:
4
Na trasie:
166
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KKP Kamila 102K-OPEN
2ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN
3BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN
4MOSKWA Martyna 55K-OPEN
5CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN
6PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN
7KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN
8KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN
9ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN
10SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN
11SCHEURING Dorian 173M-OPEN
12ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN
13RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN
14NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN
15SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN
16RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN
17SOWA Krzysztof 9M-OPEN
18DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN
19ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN
20ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN
21PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN
22JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN
23MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN
24ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN
25MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN
26DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN
27BARSKI Zbigniew 83M-OPEN
28BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN
29WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN
30JAROSZ Artur 113M-OPEN
31RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN
32ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN
33ROZMUS Tomasz 97M-OPEN
34HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN
35KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN
36ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN
37KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN
38MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN
39KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN
40JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN
41WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN
42WOJCIK Marta 20K-OPEN
43MALEC Milena 18K-OPEN
44KUPIS Krzysztof 85M-OPEN
45KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN
46MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN
47HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN
48KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN
49NOWAK Ireneusz 176M-OPEN
50WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN
51MINER Artur 174M-OPEN
52ZALEPA Natalia 170K-OPEN
53ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN
54WARTALSKA Daria 150K-OPEN
55MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN
56RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN
57KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN
58ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN
59SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN
60WÓJCICKA Marta 36K-OPEN
61STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN
62BELING Małgorzata 118K-OPEN
63DALMATA Adrianna 14K-OPEN
64DZIUBA Minika 12K-OPEN
65DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN
66ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN
67KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN
68JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN
69NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN
70DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN
71PŁOSA Monika 156K-OPEN
72JAROCHA Dorota 189K-OPEN
73DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN
74FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN
75RUBAJ Anna 17K-OPEN
76KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN
77WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN
78ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN
79KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN
80PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN
81GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN
82JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN
83OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN
84DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN
85WASYLÓW Emil 202M-OPEN
86KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN
87MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN
88ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN
89KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN
90CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN
91BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN
92JUDEK Krzysztof 160M-OPEN
93JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN
94SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN
95RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN
96LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN
97STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN
98NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN
99WALENT Marta 19K-OPEN
100WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN
101KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN
102BEKAS Agnieszka 200K-OPEN
103POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN
104DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN
105BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN
106BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN
107TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN
108KOWALSKA Anna 47K-OPEN
109ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN
110NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN
111RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN
112WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN
113MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN
114SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN
115RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN
116MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN
117CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN
118SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN
119SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN
120PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN
121KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN
122MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN
123CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN
124ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN
125KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN
126JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN
127PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN
128SZUSTER Alex 70M-OPEN
129SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN
130TOREBKO Dana 216K-OPEN
131MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN
132MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN
133LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN
134MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN
135DYBAŁA Agata 16K-OPEN
136KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN
137ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN
138KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN
139WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN
140OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN
141JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN
142JASTAK Paweł 138M-OPEN
143KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN
144ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN
145KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN
146LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN
147MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN
148GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN
149MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN
150DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN
151BOŚKO Paulina 107K-OPEN
152GÓRSKA Dorota 106K-OPEN
153MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
154MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN
155MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN
156DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN
157SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN
158TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN
159LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN
160PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
161SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN
162BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN
163LIWUŚ Anna 24K-OPEN
164GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN
165CZAPLA Tomasz 87M-OPEN
166LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN
167BORYS Jacek 162M-OPEN
168SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN
169KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN
170PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN
Znaleziono 170 wynik(ów)