PROJEKT 21
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-03-22
Miejsce : Polska
Dystans : 105 km
Zgłoszonych : 347
Wystartowało : 307
Nie ukończyło : 157
Ukończyło : 150
Na trasie : 157
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2GALANT Kamil 344KONDOMINIUMM-OPEN 2M 2019:58:00.020d 01:02:00210
3KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 3M 3028:18:04.021d 01:00:39210
4BĄCZYK Filip 342MŁODZI I PIĘKNIM-OPEN 4M 4028:33:48.023d 00:58:47210
5KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
6TRYSZCZ Tobiasz 317SZCZECINM-OPEN 5M 5017:41:52.032d 00:34:47210
7MIKOŁAJEWSKA Alicja 282K-OPEN 2K 2027:58:14.035d 01:01:45210
8JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 3K 3025:18:41.047d 00:55:55210
9LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 6M 6024:53:28.052d 00:43:58210
10RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 4K 4011:52:05.059d 00:49:42210
11WÓJTOWICZ Grzegorz 279SELFA SZCZECINM-OPEN 7M 7012:07:25.061d 00:28:27210
12HAMERSKI Artur 277SZCZECINM-OPEN 8M 8029:33:09.061d 01:27:10210
13LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 5K 5027:12:27.063d 01:19:41210
14KRZEMIŃSKI Jakub 323M-OPEN 9M 9012:59:05.065d 00:37:46210
15GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 10M 10026:25:34.067d 01:23:54210
16KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 11M 11030:54:26.069d 01:02:28210
17PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 12M 12034:02:42.071d 01:17:59210
18PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 13M 13022:18:35.076d 00:42:39210
19PŁOSA Monika 156K-OPEN 6K 6024:30:52.077d 01:15:54210
20SOBIERAJ Marcin 281M-OPEN 14M 14013:24:56.078d 00:27:12210
21CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 278SZCZECINK-OPEN 7K 7025:32:29.080d 01:08:38210
22GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 15M 15015:41:26.082d 00:53:08210
23SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 16M 16012:37:05.084d 00:36:06210
24WESOŁA Małgorzata 284SZCZECINK-OPEN 8K 8037:29:59.084d 01:34:36210
25PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 17M 17028:25:49.088d 01:25:31210
26JAROCHA Dorota 189K-OPEN 9K 9029:09:05.089d 01:42:30210
27SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 10K 10026:18:23.090d 00:30:41210
28SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 18M 18010:43:43.099d 00:27:09210
29ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 11K 11037:24:37.0104d 01:45:19210
30CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 12K 12038:59:56.0104d 01:45:22210
31RACINOWSKI Marcin 262M-OPEN 19M 19016:19:10.0106d 00:41:21210
32RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 13K 13021:21:56.0111d 00:34:30210
33NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 14K 14021:51:23.0111d 00:35:00210
34DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 15K 15052:25:47.0112d 02:39:17210
35CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 20M 20015:47:06.0113d 00:34:53210
36NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 16K 16024:37:05.0120d 01:03:22210
37KOZŁOWSKI Łukasz 273M-OPEN 21M 21029:20:17.0121d 01:20:48210
38BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 17K 17031:09:58.0124d 01:32:22210
39BOREK Magdalena 270SZCZECINK-OPEN 18K 18029:05:49.0125d 01:30:28210
40BOCHNIAK Katarzyna 265K-OPEN 19K 19034:50:38.0126d 01:09:14210
41SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 22M 22029:10:08.0135d 00:56:27210
42BUDNICKI Grzegorz 110SZCZECINM-OPEN 23M 23013:02:22.0143d 00:28:34210
43WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 20K 20030:26:00.0147d 01:06:17210
44PIERNICKI Zbigniew 283M-OPEN 24M 24038:27:53.0151d 01:27:37210
45CWAJDA Karolina 248K-OPEN 21K 21034:41:51.0152d 00:50:45210
46BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 22K 22036:04:22.0154d 01:16:00210
47CHASZCZOWSKA Anna 229K-OPEN 23K 23016:16:12.0155d 00:44:11210
48NOWYSZ Jakub 227SZCZECINM-OPEN 25M 25040:43:35.0169d 00:47:35210
49POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 26M 26030:52:00.0174d 01:18:00210
50PINCZEWSKA Ewa 244SZCZECINK-OPEN 24K 24032:16:11.0174d 01:40:00210
51KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 27M 27022:20:14.0175d 00:46:42210
52RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN 25K 25021:59:16.0175d 00:53:04210
53KOWALSKA Anna 47K-OPEN 26K 26031:28:21.0177d 03:22:25210
54BEKAS Agnieszka 200K-OPEN 27K 27025:58:00.0178d 01:09:00210
55ROSIŃSKI Mateusz 242IDE_BO_KOBITA_KAZAŁASZCZECINM-OPEN 28M 28026:04:40.0179d 01:13:52210
56PĘDZIK Marek 220M-OPEN 29M 29012:57:15.0180d 00:26:04210
57DOMAŃSKA Anna 246K-OPEN 28K 28026:47:30.0181d 01:11:41210
58SABAT-ŚPIEWAK Magdalena 226K-OPEN 29K 29025:59:51.0182d 01:25:27210
59PŁYTNIK Anna 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 30K 30023:32:22.0183d 01:04:22210
60CHABIŃSKI Artur 224M-OPEN 30M 30013:23:48.0184d 00:31:42210
61PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 31K 31027:55:08.0189d 00:58:53210
62SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 32K 32028:05:06.0189d 00:58:55210
63WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 33K 33027:45:10.0189d 00:58:56210
64KRAJEWSKA Mariola 233INSULINKIK-OPEN 34K 34028:34:19.0190d 01:29:00210
65ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 31M 31019:47:05.0193d 00:31:06210
66MACULEWICZ Łukasz 259POLMOTORSZCZECINM-OPEN 32M 32024:07:33.0197d 01:16:24210
67STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 33M 33011:55:32.0202d 00:27:08210
68GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 35K 35024:29:55.0208d 01:00:29210
69KANIEWSKA Magdalena 225K-OPEN 36K 36040:00:41.0208d 01:23:23210
70WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN 37K 37030:00:29.0210d 01:17:15210
71WASYLÓW Emil 202M-OPEN 34M 34029:37:32.0210d 01:17:21210
72JANIKOWSKI Daniel 240M-OPEN 35M 35022:14:47.0211d 00:39:11210
73STOLARCZUK Bartosz 303M-OPEN 36M 36032:06:17.0213d 00:56:12210
74WALENT Marta 19K-OPEN 38K 38030:32:45.0215d 01:21:20210
75SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 39K 39024:49:30.0217d 00:31:14210
76KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 37M 37034:45:37.0217d 01:27:06210
77RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 40K 40021:28:54.0224d 01:02:07210
78KULIŃSKA Emilia 237K-OPEN 41K 41017:23:39.0224d 01:02:13210
79URBAŃSKI Dawid 232FB.COM/PHOTO.DAWIDUSTOWOM-OPEN 38M 38024:17:25.0224d 01:10:00210
80MACZKIEWICZ Jakub 222M-OPEN 39M 39030:13:30.0226d 01:40:38210
81GÓRALCZYK Magdalena 223K-OPEN 42K 42030:35:23.0226d 01:41:55210
82PUNDYK Paulina 274SZCZECINK-OPEN 43K 43034:53:35.0227d 02:21:47210
83MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 44K 44039:09:42.0230d 00:56:57210
84BOŚKO Paulina 107K-OPEN 45K 45039:30:56.0230d 00:57:07210
85MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 40M 40029:39:09.0230d 01:14:37210
86DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN 46K 46032:42:21.0233d 01:02:38210
87DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 41M 41027:30:44.0235d 00:38:43210
88MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN 47K 47019:09:15.0236d 00:43:51210
89CHAJREWICZ Patryk 295SZCZECINM-OPEN 42M 42017:25:35.0238d 01:38:25210
90KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 48K 48025:22:29.0241d 00:38:22210
91KRUPA Andrzej 318M-OPEN 43M 43027:29:24.0241d 00:45:12210
92WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 49K 49035:02:35.0242d 01:29:11210
93NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 44M 44024:09:49.0243d 01:05:30210
94ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN 50K 50017:53:35.0245d 01:07:26210
95RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN 51K 51027:58:07.0246d 00:57:47210
96KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN 52K 52031:40:15.0249d 00:46:23210
97OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 53K 53030:33:21.0253d 01:32:27210
98ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 45M 45017:18:47.0255d 00:41:25210
99DZIUBA Monika 12K-OPEN 54K 54022:12:10.0258d 00:56:01210
100DALMATA Adrianna 14K-OPEN 55K 55022:37:39.0258d 00:56:02210
101KŁOS Piotr 292BEZRZECZEM-OPEN 46M 46028:51:13.0260d 01:13:00210
102KŁOS Sylwia 291BEZRZECZEK-OPEN 56K 56030:31:50.0260d 01:13:35210
103KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 57K 57035:45:11.0262d 00:42:05210
104OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 47M 47016:30:12.0263d 00:37:10210
105SOWA Krzysztof 9M-OPEN 48M 48014:19:57.0264d 00:30:26210
106SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 58K 58026:57:27.0264d 00:56:38210
107JASTAK Paweł 138M-OPEN 49M 49015:47:19.0264d 01:14:15210
108MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 50M 50027:55:45.0265d 01:08:42210
109MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 51M 51055:43:56.0266d 02:47:00210
110HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 59K 59029:12:00.0267d 01:05:00210
111CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 52M 52017:07:36.0270d 00:55:49210
112MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 60K 60031:58:12.0270d 01:19:47210
113BELING Małgorzata 118K-OPEN 61K 61027:57:28.0271d 01:10:48210
114FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 53M 53035:59:21.0276d 02:13:08210
115DYBAŁA Agata 16K-OPEN 62K 62025:07:21.0277d 00:38:09210
116ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 54M 54036:28:23.0277d 00:44:56210
117MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 55M 55017:25:58.0279d 00:40:19210
118RUBAJ Anna 17K-OPEN 63K 63036:59:21.0279d 01:45:43210
119BOHATYREWICZ Patryk 254M-OPEN 56M 56023:46:27.0307d 01:06:01210
120PODGAJNA Sandra 253K-OPEN 64K 64031:15:22.0312d 01:16:17210
121KUJAWA Filip 327SZCZECINM-OPEN 57M 57024:29:19.0318d 00:32:25210
122RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 65K 65015:11:42.0319d 00:40:47210
123DYLĄG Robert 210M-OPEN 58M 58020:32:50.0325d 00:38:22210
124DIETRICH Agnieszka 285K-OPEN 66K 66030:40:10.0325d 01:16:52210
125GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina 234INSULINKISZCZECINK-OPEN 67K 67034:34:04.0325d 01:27:38210
126SZAKOŁA Paweł 94MIERZYNM-OPEN 59M 59015:38:11.0328d 00:30:13210
127SZAMETA Agata 286SZCZECINK-OPEN 68K 68029:31:34.0330d 01:18:17210
128NOWICKA Katarzyna 217SZCZECINK-OPEN 69K 69029:28:15.0336d 01:46:56210
129MINER Artur 174M-OPEN 60M 60028:56:03.0337d 01:10:18210
130SROKA Kamila 161WARZYMICEK-OPEN 70K 70032:58:18.0337d 01:32:10210
131TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN 71K 71024:53:03.0338d 01:04:16210
132KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN 72K 72018:24:30.0347d 01:07:57210
133KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 61M 61031:12:27.0352d 01:41:40210
134RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 73K 73031:52:16.0356d 01:15:21210
135ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 74K 74026:11:57.0366d 01:45:08210
136MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 75K 75024:25:07.0367d 01:20:07210
137MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 62M 62016:53:05.0369d 00:41:51210
138LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 76K 76031:21:56.0372d 01:13:29210
139STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 77K 77021:37:19.0376d 00:34:56210
140CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 63M 63024:06:12.0382d 00:36:39210
141ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 78K 78024:34:12.0383d 00:39:51210
142GOŁUBOWICZ Marzena 206K-OPEN 79K 79028:04:14.0401d 00:34:13210
143DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 80K 80041:13:57.0430d 01:14:31210
144JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 81K 81042:09:23.0438d 01:39:00210
145BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 64M 64026:59:25.0507d 01:12:53210
146ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 65M 65027:11:55.0559d 00:41:27210
147SCHEURING Dorian 173M-OPEN 66M 66022:52:56.0559d 00:41:55210
148ZALEPA Natalia 170K-OPEN 82K 82023:13:19.0559d 00:42:13210
149BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 83K 83041:34:11.0585d 01:15:00210
150JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 84K 84030:08:24.0636d 00:47:40210
151RAULIN Iza 314K-OPEN 85K 85026:00:39.0281d 01:22:1419-2
152MACIOCHA Basia 241SZCZECINK-OPEN 86K 86022:59:10.0322d 00:40:2319-2
153BORYS Jacek 162M-OPEN 67M 67025:21:09.0419d 01:00:3019-2
154MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 68M 68024:53:48.0633d 01:11:2119-2
155BURCHACKI Maciej 326M-OPEN 69M 69016:44:56.0160d 00:33:0318-3
156MARKIEWICZ Agnieszka 319WOŁCZKOWOK-OPEN 87K 87016:11:32.0189d 00:55:2418-3
157SMOGUŁA Monika 315K-OPEN 88K 88024:08:52.0281d 01:21:2218-3
158MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 70M 70023:20:45.0358d 01:33:0418-3
159BURYN Rafał 250SZCZECINM-OPEN 71M 71019:35:54.0379d 01:04:4118-3
160PRZYBYSZ Marcin 322PRZYBYSZ FAMILYSZCZECINM-OPEN 72M 72017:17:25.0402d 00:50:0718-3
161ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 89K 89033:06:54.0875d 02:00:0018-3
162MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 73M 73022:38:43.0280d 01:11:1717-4
163MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 90K 90022:43:41.0280d 01:11:2117-4
164LIWUŚ Anna 24K-OPEN 91K 91026:17:21.0405d 01:11:1917-4
165ANIELSKA Anna 275KARLINOK-OPEN 92K 92017:24:23.0427d 01:03:0917-4
166NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 74M 74023:12:56.070d 00:55:5116-5
167ZAJĄCZKOWSKA Katarzyna 184SZCZECINK-OPEN 93K 93019:35:16.092d 00:47:3216-5
168LEPER Kinga 305K-OPEN 94K 94022:17:01.0287d 01:09:4316-5
169KANAR Piotr 297M-OPEN 75M 75007:51:42.0726d 00:25:3816-5
170JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 95K 95022:02:51.070d 00:53:3315-6
171NOWICKA Justyna 243H-RT ✨K-OPEN 96K 96020:43:05.0161d 01:22:1415-6
172BIENAS Norbert 328WARZYMICEM-OPEN 76M 76019:42:00.0293d 01:44:0015-6
173LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 97K 97022:04:29.0405d 01:10:1815-6
174PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 77M 77013:23:24.0540d 00:34:4414-7
175SZUBRYT Dorota 261K-OPEN 98K 98020:41:48.0286d 01:23:5613-8
176CISIUK Sebastian 221M-OPEN 78M 78013:14:10.0416d 00:37:5213-8
177TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 99K 99014:31:54.0532d 00:38:0013-8
178SZUSTER Alex 70M-OPEN 79M 79014:57:00.064d 01:17:5612-9
179KOWALSKI Tomasz 308SZCZECINM-OPEN 80M 80008:02:16.0184d 00:36:5112-9
180DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 100K 100016:08:10.0548d 02:30:1612-9
181HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 101K 101015:49:27.0622d 01:19:2012-9
182JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 102K 102012:31:31.0675d 01:13:0312-9
183ROSIŃSKI Stefan 343M-OPEN 81M 81008:39:48.0176d 00:30:5911-10
184ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 103K 103011:37:41.0244d 00:55:0611-10
185NOGA Karolina 301K-OPEN 104K 104016:48:45.0357d 01:20:0111-10
186WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 105K 105014:00:16.0396d 01:23:4011-10
187MOSKWA Martyna 55K-OPEN 106K 106012:22:15.0399d 01:21:4811-10
188KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 82M 82008:41:12.0412d 01:20:0011-10
189KUBICKA Karolina 288K-OPEN 107K 107010:04:06.0426d 00:29:5211-10
190WITKOWSKI Tomasz 346M-OPEN 83M 83007:48:27.061d 00:37:3810-11
191KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 84M 84010:14:01.099d 00:49:0410-11
192FYDRYCH Marta 207SZCZECINK-OPEN 108K 108016:54:18.0327d 01:38:5810-11
193SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 85M 85011:17:22.0426d 01:39:2310-11
194ZAWADZKA Anna 252SZCZECINK-OPEN 109K 109008:04:36.064d 00:53:109-12
195DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 110K 110013:56:09.0133d 01:39:319-12
196BRZEZIŃSKI Piotr 59M-OPEN 86M 86009:41:11.0253d 00:53:049-12
197KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN 111K 111011:28:01.0341d 01:20:299-12
198DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 87M 87011:39:37.054d 01:26:218-13
199DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 88M 88011:39:37.054d 01:26:218-13
200KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 112K 112007:30:32.0100d 00:33:318-13
201WASILEWSKI Daniel 334KASK - KLUB AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ KAMIENIARZM-OPEN 89M 89008:48:48.0116d 01:00:568-13
202CHOLEWA Łukasz 268M-OPEN 90M 90007:40:04.0122d 01:12:128-13
203WIŚNIEWSKA Agnieszka 337PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 113K 113009:27:36.0129d 01:25:288-13
204HARWAT Katarzyna 339PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-OPEN 114K 114010:40:13.0129d 01:28:078-13
205CZEKAŁA Róża 341PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 115K 115011:01:01.0129d 01:50:098-13
206IMIANOWSKA Ewa 272K-OPEN 116K 116009:16:25.0307d 01:17:098-13
207MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN 117K 117010:23:17.0375d 01:02:288-13
208PREŚ Martyna 335KASKK-OPEN 118K 118008:03:45.0102d 01:00:357-14
209OTKAŁA Karol 312M-OPEN 91M 91009:38:03.0145d 00:31:577-14
210STOSIO Klaudia 311K-OPEN 119K 119003:05:34.08d 00:32:066-15
211JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 120K 120008:53:10.024d 01:42:046-15
212KUCZYŃSKA Daria 309K-OPEN 121K 121012:07:18.049d 02:31:366-15
213PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 122K 122010:56:57.083d 01:24:136-15
214HARWAT Tomasz 340PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-OPEN 92M 92006:55:12.099d 01:00:006-15
215WITKOWSKA Dorota 347SZCZECINK-OPEN 123K 123004:10:52.099d 01:06:106-15
216FLIS Anna 290K-OPEN 124K 124009:02:26.0141d 01:15:266-15
217KLABAN Tetiana 267KOMPAS TEAMK-OPEN 125K 125007:34:30.0269d 01:13:086-15
218ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 126K 126008:43:17.0341d 01:15:546-15
219KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 127K 127009:54:35.0387d 02:01:346-15
220PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 93M 93005:52:50.0392d 01:10:286-15
221WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 128K 128007:21:48.0468d 01:21:266-15
222SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 94M 94008:21:23.0477d 01:13:276-15
223WARTALSKA Daria 150K-OPEN 129K 129007:53:13.0633d 02:02:526-15
224JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 130K 130005:43:49.038d 01:03:345-16
225MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 95M 95005:44:49.038d 01:03:435-16
226MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 131K 131006:47:48.050d 00:37:365-16
227WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 132K 132008:35:30.069d 01:52:335-16
228CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 96M 96006:53:53.084d 01:20:145-16
229DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 97M 97005:35:59.096d 00:54:475-16
230ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 133K 133006:14:37.0102d 01:06:295-16
231MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 98M 98006:27:53.0110d 01:01:525-16
232KORDASZEWSKA Karolina 299SZCZECINK-OPEN 134K 134005:27:34.0110d 01:05:095-16
233JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 99M 99007:12:11.0127d 01:18:375-16
234WIŚNIEWSKI Arkadiusz 338PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 100M 100005:55:05.0129d 00:56:275-16
235SIWEK Justyna 255K-OPEN 135K 135005:41:48.0178d 00:45:225-16
236SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 136K 136006:51:33.0217d 01:02:275-16
237PELC-MALESZKA Alicja 8K-OPEN 137K 137008:08:49.0217d 02:00:175-16
238MALEC Milena 18K-OPEN 138K 138005:18:52.0231d 01:21:395-16
239WOJCIK Marta 20K-OPEN 139K 139005:18:51.0231d 01:21:395-16
240WÓJCIK Katarzyna 108FIZJOBIEGACZE SZCZECINSTOBNOK-OPEN 140K 140003:59:42.0294d 01:10:395-16
241GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 101M 101009:25:29.0379d 01:52:235-16
242KOTWICKA Ela 256K-OPEN 141K 141006:04:42.0397d 00:47:395-16
243MARCHEWKA Jakub 280M-OPEN 102M 102007:32:28.0408d 02:30:355-16
244KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 142K 142004:28:19.0539d 00:30:185-16
245SEŃ Agata 128K-OPEN 143K 143005:44:56.054d 01:08:294-17
246WĄSOWSKA Patrycja 302K-OPEN 144K 144009:49:22.077d 01:53:204-17
247ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 103M 103002:22:45.090d 00:29:464-17
248RYBACZEK Kamila 219WARZYMICEK-OPEN 145K 145006:55:38.091d 02:27:284-17
249ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 104M 104006:37:52.0111d 02:37:304-17
250KASZYŃSKI Marcin 289SZCZECINM-OPEN 105M 105005:26:01.0113d 01:32:194-17
251ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 146K 146006:20:26.0119d 02:37:304-17
252PODBRZESKI Jakub 228M-OPEN 106M 106003:40:02.0161d 00:41:244-17
253KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 147K 147005:01:50.0373d 01:03:384-17
254KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 107M 107004:59:39.0373d 01:04:244-17
255BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 148K 148005:47:57.0381d 01:43:004-17
256BOCZKOWSKI Jakub 257M-OPEN 108M 108002:02:12.012d 00:47:003-18
257KIELISZEK Anna 28K-OPEN 149K 149003:30:23.014d 01:13:263-18
258ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 109M 109003:59:11.034d 01:31:503-18
259ZYGMUNT Radosław 271SZCZECINM-OPEN 110M 110004:54:25.047d 01:11:003-18
260WINTER Marlena 331PATO LEJDISSZCZECINK-OPEN 150K 150003:08:18.053d 01:14:083-18
261CHRUŚCIŃSKA Sandra 329PATO LEJDISSZCZECINK-OPEN 151K 151003:07:52.053d 01:15:003-18
262CHYLA Marcin 345MICHAEL SCOTT'S DUNDER MIFFLIN SCRANTON MEREDITH PALMER MEMORIAL CELEBRITY RABIES AWARENESS PRO-AM FUN RUN RACE FOR THE CUREM-OPEN 111M 111002:36:21.088d 00:44:253-18
263HORWAT Krystian 313KLUB ZIMNEGO PIWAM-OPEN 112M 112004:34:13.089d 01:00:173-18
264IMIOŁEK Małgorzata 209K-OPEN 152K 152003:58:21.0105d 01:26:433-18
265KOZŁOWSKI Grzegorz 6M-OPEN 113M 113001:55:05.0307d 00:35:363-18
266ŚWITALSKA Edyta 42SCTPK-OPEN 153K 153008:36:44.0352d 00:43:243-18
267STEMPIŃSKI Paweł 276GRYFUS SZCZECINM-OPEN 114M 114004:33:07.0358d 00:44:473-18
268KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 154K 154003:25:21.0371d 00:53:043-18
269KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 155K 155002:43:17.01d 01:20:562-19
270NOWAK Anna 320K-OPEN 156K 156002:31:21.01d 01:21:272-19
271TUMIDAJSKA Magdalena 332SZCZECINK-OPEN 157K 157002:58:03.01d 01:26:562-19
272ŁOZOWSKA Natalia 296SZCZECINK-OPEN 158K 158002:54:07.01d 01:30:002-19
273BERGER Marzanna 72MIERZYNK-OPEN 159K 159003:47:57.01d 01:56:352-19
274ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 160K 160001:53:21.02d 00:47:302-19
275KUCA Anita 316K-OPEN 161K 161002:43:34.02d 01:25:132-19
276GUGAŁKA Aleksandra 205SZCZECINK-OPEN 162K 162003:22:06.04d 01:30:442-19
277BIEŃKOWSKI Mateusz 325SZCZECINM-OPEN 115M 115001:13:00.07d 00:34:122-19
278KOBA Magdalena 300SZCZECINK-OPEN 163K 163002:06:19.07d 01:05:442-19
279LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 116M 116003:03:55.08d 01:23:582-19
280SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 117M 117000:58:45.012d 00:28:452-19
281KKP Kamila 102K-OPEN 164K 164002:54:41.014d 01:28:122-19
282ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 165K 165002:35:14.015d 01:11:482-19
283BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 118M 118000:56:16.026d 00:27:312-19
284KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 166K 166002:46:27.033d 01:43:272-19
285IGNATOWICZ Anna 330LEJDISSZCZECINK-OPEN 167K 167002:38:34.037d 01:13:412-19
286SKRZYPKOWIAK Marcin 258SZCZECINM-OPEN 119M 119001:50:45.064d 00:19:182-19
287ANDRZEJAK Dawid 172SZCZECINM-OPEN 120M 120002:00:36.092d 01:10:182-19
288WOROCH Tomasz 260SZCZECINM-OPEN 121M 121003:53:29.0155d 02:23:342-19
289WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 168K 168001:37:25.0591d 00:51:082-19
290BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 122M 122000:34:36.00d 00:34:361-20
291STAŃCZYK Piotr 324M-OPEN 123M 123000:38:06.00d 00:38:061-20
292DEMBCZYŃSKI Mateusz 236M-OPEN 124M 124000:43:15.00d 00:43:151-20
293ZALESKA Beata 11K-OPEN 169K 169000:49:29.00d 00:49:291-20
294KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 170K 170000:52:21.00d 00:52:211-20
295SKOWROŃSKI Robert 58M-OPEN 125M 125000:56:15.00d 00:56:151-20
296FALARZ Katarzyna 321K-OPEN 171K 171000:58:03.00d 00:58:031-20
297NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 126M 126001:03:43.00d 01:03:431-20
298JAKUBOWSKI Paweł 235M-OPEN 127M 127001:04:17.00d 01:04:171-20
299MUKAN Kamila 266SZCZECINK-OPEN 172K 172001:08:36.00d 01:08:361-20
300SPYCHALSKI Wacław 187UNITED VAMPIRESRESKOM-OPEN 128M 128001:12:37.00d 01:12:371-20
301CRASTO Renata 204SZCZECINK-OPEN 173K 173001:27:49.00d 01:27:491-20
302KAŃKA Wojciech 230BAZYL!DZIDA!SZCZECINM-OPEN 129M 129001:30:52.00d 01:30:521-20
303JURCZYSZYN-KAŃKA Edzia 231BAZYL!DZIDA!SZCZECINK-OPEN 174K 174001:30:52.00d 01:30:521-20
304TOREBKO Dana 216K-OPEN 175K 175001:39:11.00d 01:39:111-20
305PŁAWSKI Witold 203M-OPEN 130M 130002:08:01.00d 02:08:011-20
306ZAWADZKI Piotr 163M-OPEN 131M 131001:03:38.01d 00:35:311-20
307CEGIELSKA Renata 249SZCZECINK-OPEN 176K 1760000000000069931272:390-21
Znaleziono 307 wynik(ów)