PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
219
Wystartowało:
172
Nie ukończyło:
168
Ukończyło:
4
Na trasie:
168
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 2M 2028:18:04.021d 01:00:39210
3LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 3M 3024:13:08.045d 00:43:5820-1
4CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 4M 4011:58:34.038d 00:36:3913-8
5SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 5M 5007:05:37.037d 00:36:0612-9
6PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 6M 6009:37:26.042d 00:34:4411-10
7GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 7M 7007:14:16.034d 00:53:0810-11
8PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 8M 8015:25:29.031d 01:17:599-12
9CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 9M 9005:47:23.036d 00:34:539-12
10SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 10M 10004:45:23.041d 00:27:099-12
11GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 11M 11011:05:09.027d 01:23:548-13
12PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 12M 12011:18:35.028d 01:25:318-13
13DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 13M 13008:24:58.040d 00:38:438-13
14CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 14M 14007:03:05.040d 00:55:498-13
15SZUSTER Alex 70M-OPEN 15M 15010:01:54.043d 01:17:568-13
16MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 16M 16009:44:40.046d 01:14:378-13
17PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 17M 17006:13:50.026d 00:42:397-14
18MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 18M 18010:03:50.035d 01:11:177-14
19MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 19M 19010:04:49.035d 01:11:217-14
20DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 20M 20010:15:13.038d 01:26:217-14
21DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 21M 21010:15:13.039d 01:26:217-14
22ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 22M 22007:20:05.040d 00:31:067-14
23NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 23M 23008:27:48.021d 00:55:516-15
24STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 24M 24002:30:45.031d 00:27:086-15
25FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 25M 25010:36:32.032d 02:13:086-15
26MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 26M 26008:31:45.040d 01:08:426-15
27KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 27M 27006:22:39.043d 00:49:046-15
28PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 28M 28005:23:08.012d 01:10:285-16
29KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 29M 29006:13:06.014d 01:02:285-16
30OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 30M 30003:29:52.022d 00:37:105-16
31MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 31M 31015:51:13.028d 02:47:005-16
32SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 32M 32006:20:31.040d 00:56:275-16
33MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 33M 33003:09:19.045d 00:40:195-16
34KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 34M 34005:56:29.05d 01:27:064-17
35KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 35M 35003:32:05.026d 01:20:004-17
36BORYS Jacek 162M-OPEN 36M 36005:06:01.028d 01:00:304-17
37MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 37M 37005:20:52.028d 01:01:524-17
38GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 38M 38007:53:27.042d 01:52:234-17
39ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 39M 39003:38:30.04d 00:41:273-18
40SCHEURING Dorian 173M-OPEN 40M 40002:36:00.06d 00:41:553-18
41DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 41M 41002:58:59.06d 00:54:473-18
42WASYLÓW Emil 202M-OPEN 42M 42004:12:14.08d 01:17:213-18
43KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 43M 43004:20:05.08d 01:41:403-18
44POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 44M 44004:55:00.011d 01:18:003-18
45KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 45M 45003:31:51.015d 01:04:243-18
46JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 46M 46004:11:31.016d 01:18:373-18
47JASTAK Paweł 138M-OPEN 47M 47004:07:19.029d 01:14:153-18
48KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 48M 48001:26:47.00d 00:46:422-19
49MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 49M 49001:18:43.02d 00:41:512-19
50MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 50M 50002:09:17.03d 01:03:432-19
51CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 51M 51002:30:03.06d 01:20:142-19
52SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 52M 52002:32:02.07d 01:13:272-19
53ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 53M 53003:21:26.07d 02:37:302-19
54LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 54M 54003:03:55.08d 01:23:582-19
55SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 55M 55000:58:45.012d 00:28:452-19
56MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 56M 56003:14:28.014d 01:33:042-19
57BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 57M 57002:31:12.025d 01:12:532-19
58BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 58M 58000:27:31.00d 00:27:311-20
59ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 59M 59000:29:46.00d 00:29:461-20
60SOWA Krzysztof 9M-OPEN 60M 60000:30:26.00d 00:30:261-20
61BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 61M 61000:34:36.00d 00:34:361-20
62ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 62M 62000:41:25.00d 00:41:251-20
63ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 63M 63000:44:56.00d 00:44:561-20
64NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 64M 64001:03:43.00d 01:03:431-20
65NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 65M 65001:05:30.00d 01:05:301-20
66MINER Artur 174M-OPEN 66M 66001:10:18.00d 01:10:181-20
67ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 67M 67001:31:50.00d 01:31:501-20
68SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 68M 68001:39:23.00d 01:39:231-20
Znaleziono 68 wynik(ów)