PROJEKT 21
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-03-22
Miejsce : Polska
Dystans : 105 km
Zgłoszonych : 347
Wystartowało : 307
Nie ukończyło : 157
Ukończyło : 150
Na trasie : 157
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2GALANT Kamil 344KONDOMINIUMM-OPEN 2M 2019:58:00.020d 01:02:00210
3KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 3M 3028:18:04.021d 01:00:39210
4BĄCZYK Filip 342MŁODZI I PIĘKNIM-OPEN 4M 4028:33:48.023d 00:58:47210
5TRYSZCZ Tobiasz 317SZCZECINM-OPEN 5M 5017:41:52.032d 00:34:47210
6LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 6M 6024:53:28.052d 00:43:58210
7WÓJTOWICZ Grzegorz 279SELFA SZCZECINM-OPEN 7M 7012:07:25.061d 00:28:27210
8HAMERSKI Artur 277SZCZECINM-OPEN 8M 8029:33:09.061d 01:27:10210
9KRZEMIŃSKI Jakub 323M-OPEN 9M 9012:59:05.065d 00:37:46210
10GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 10M 10026:25:34.067d 01:23:54210
11KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 11M 11030:54:26.069d 01:02:28210
12PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 12M 12034:02:42.071d 01:17:59210
13PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 13M 13022:18:35.076d 00:42:39210
14SOBIERAJ Marcin 281M-OPEN 14M 14013:24:56.078d 00:27:12210
15GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 15M 15015:41:26.082d 00:53:08210
16SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 16M 16012:37:05.084d 00:36:06210
17PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 17M 17028:25:49.088d 01:25:31210
18SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 18M 18010:43:43.099d 00:27:09210
19RACINOWSKI Marcin 262M-OPEN 19M 19016:19:10.0106d 00:41:21210
20CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 20M 20015:47:06.0113d 00:34:53210
21KOZŁOWSKI Łukasz 273M-OPEN 21M 21029:20:17.0121d 01:20:48210
22SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 22M 22029:10:08.0135d 00:56:27210
23BUDNICKI Grzegorz 110SZCZECINM-OPEN 23M 23013:02:22.0143d 00:28:34210
24PIERNICKI Zbigniew 283M-OPEN 24M 24038:27:53.0151d 01:27:37210
25NOWYSZ Jakub 227SZCZECINM-OPEN 25M 25040:43:35.0169d 00:47:35210
26POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 26M 26030:52:00.0174d 01:18:00210
27KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 27M 27022:20:14.0175d 00:46:42210
28ROSIŃSKI Mateusz 242IDE_BO_KOBITA_KAZAŁASZCZECINM-OPEN 28M 28026:04:40.0179d 01:13:52210
29PĘDZIK Marek 220M-OPEN 29M 29012:57:15.0180d 00:26:04210
30CHABIŃSKI Artur 224M-OPEN 30M 30013:23:48.0184d 00:31:42210
31ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 31M 31019:47:05.0193d 00:31:06210
32MACULEWICZ Łukasz 259POLMOTORSZCZECINM-OPEN 32M 32024:07:33.0197d 01:16:24210
33STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 33M 33011:55:32.0202d 00:27:08210
34WASYLÓW Emil 202M-OPEN 34M 34029:37:32.0210d 01:17:21210
35JANIKOWSKI Daniel 240M-OPEN 35M 35022:14:47.0211d 00:39:11210
36STOLARCZUK Bartosz 303M-OPEN 36M 36032:06:17.0213d 00:56:12210
37KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 37M 37034:45:37.0217d 01:27:06210
38URBAŃSKI Dawid 232FB.COM/PHOTO.DAWIDUSTOWOM-OPEN 38M 38024:17:25.0224d 01:10:00210
39MACZKIEWICZ Jakub 222M-OPEN 39M 39030:13:30.0226d 01:40:38210
40MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 40M 40029:39:09.0230d 01:14:37210
41DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 41M 41027:30:44.0235d 00:38:43210
42CHAJREWICZ Patryk 295SZCZECINM-OPEN 42M 42017:25:35.0238d 01:38:25210
43KRUPA Andrzej 318M-OPEN 43M 43027:29:24.0241d 00:45:12210
44NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 44M 44024:09:49.0243d 01:05:30210
45ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 45M 45017:18:47.0255d 00:41:25210
46KŁOS Piotr 292BEZRZECZEM-OPEN 46M 46028:51:13.0260d 01:13:00210
47OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 47M 47016:30:12.0263d 00:37:10210
48SOWA Krzysztof 9M-OPEN 48M 48014:19:57.0264d 00:30:26210
49JASTAK Paweł 138M-OPEN 49M 49015:47:19.0264d 01:14:15210
50MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 50M 50027:55:45.0265d 01:08:42210
51MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 51M 51055:43:56.0266d 02:47:00210
52CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 52M 52017:07:36.0270d 00:55:49210
53FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 53M 53035:59:21.0276d 02:13:08210
54ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 54M 54036:28:23.0277d 00:44:56210
55MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 55M 55017:25:58.0279d 00:40:19210
56BOHATYREWICZ Patryk 254M-OPEN 56M 56023:46:27.0307d 01:06:01210
57KUJAWA Filip 327SZCZECINM-OPEN 57M 57024:29:19.0318d 00:32:25210
58DYLĄG Robert 210M-OPEN 58M 58020:32:50.0325d 00:38:22210
59SZAKOŁA Paweł 94MIERZYNM-OPEN 59M 59015:38:11.0328d 00:30:13210
60MINER Artur 174M-OPEN 60M 60028:56:03.0337d 01:10:18210
61KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 61M 61031:12:27.0352d 01:41:40210
62MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 62M 62016:53:05.0369d 00:41:51210
63CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 63M 63024:06:12.0382d 00:36:39210
64BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 64M 64026:59:25.0507d 01:12:53210
65ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 65M 65027:11:55.0559d 00:41:27210
66SCHEURING Dorian 173M-OPEN 66M 66022:52:56.0559d 00:41:55210
67BORYS Jacek 162M-OPEN 67M 67025:21:09.0419d 01:00:3019-2
68MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 68M 68024:53:48.0633d 01:11:2119-2
69BURCHACKI Maciej 326M-OPEN 69M 69016:44:56.0160d 00:33:0318-3
70MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 70M 70023:20:45.0358d 01:33:0418-3
71BURYN Rafał 250SZCZECINM-OPEN 71M 71019:35:54.0379d 01:04:4118-3
72PRZYBYSZ Marcin 322PRZYBYSZ FAMILYSZCZECINM-OPEN 72M 72017:17:25.0402d 00:50:0718-3
73MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 73M 73022:38:43.0280d 01:11:1717-4
74NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 74M 74023:12:56.070d 00:55:5116-5
75KANAR Piotr 297M-OPEN 75M 75007:51:42.0726d 00:25:3816-5
76BIENAS Norbert 328WARZYMICEM-OPEN 76M 76019:42:00.0293d 01:44:0015-6
77PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 77M 77013:23:24.0540d 00:34:4414-7
78CISIUK Sebastian 221M-OPEN 78M 78013:14:10.0416d 00:37:5213-8
79SZUSTER Alex 70M-OPEN 79M 79014:57:00.064d 01:17:5612-9
80KOWALSKI Tomasz 308SZCZECINM-OPEN 80M 80008:02:16.0184d 00:36:5112-9
81ROSIŃSKI Stefan 343M-OPEN 81M 81008:39:48.0176d 00:30:5911-10
82KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 82M 82008:41:12.0412d 01:20:0011-10
83WITKOWSKI Tomasz 346M-OPEN 83M 83007:48:27.061d 00:37:3810-11
84KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 84M 84010:14:01.099d 00:49:0410-11
85SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 85M 85011:17:22.0426d 01:39:2310-11
86BRZEZIŃSKI Piotr 59M-OPEN 86M 86009:41:11.0253d 00:53:049-12
87DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 87M 87011:39:37.054d 01:26:218-13
88DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 88M 88011:39:37.054d 01:26:218-13
89WASILEWSKI Daniel 334KASK - KLUB AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ KAMIENIARZM-OPEN 89M 89008:48:48.0116d 01:00:568-13
90CHOLEWA Łukasz 268M-OPEN 90M 90007:40:04.0122d 01:12:128-13
91OTKAŁA Karol 312M-OPEN 91M 91009:38:03.0145d 00:31:577-14
92HARWAT Tomasz 340PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-OPEN 92M 92006:55:12.099d 01:00:006-15
93PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 93M 93005:52:50.0392d 01:10:286-15
94SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 94M 94008:21:23.0477d 01:13:276-15
95MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 95M 95005:44:49.038d 01:03:435-16
96CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 96M 96006:53:53.084d 01:20:145-16
97DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 97M 97005:35:59.096d 00:54:475-16
98MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 98M 98006:27:53.0110d 01:01:525-16
99JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 99M 99007:12:11.0127d 01:18:375-16
100WIŚNIEWSKI Arkadiusz 338PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 100M 100005:55:05.0129d 00:56:275-16
101GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 101M 101009:25:29.0379d 01:52:235-16
102MARCHEWKA Jakub 280M-OPEN 102M 102007:32:28.0408d 02:30:355-16
103ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 103M 103002:22:45.090d 00:29:464-17
104ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 104M 104006:37:52.0111d 02:37:304-17
105KASZYŃSKI Marcin 289SZCZECINM-OPEN 105M 105005:26:01.0113d 01:32:194-17
106PODBRZESKI Jakub 228M-OPEN 106M 106003:40:02.0161d 00:41:244-17
107KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 107M 107004:59:39.0373d 01:04:244-17
108BOCZKOWSKI Jakub 257M-OPEN 108M 108002:02:12.012d 00:47:003-18
109ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 109M 109003:59:11.034d 01:31:503-18
110ZYGMUNT Radosław 271SZCZECINM-OPEN 110M 110004:54:25.047d 01:11:003-18
111CHYLA Marcin 345MICHAEL SCOTT'S DUNDER MIFFLIN SCRANTON MEREDITH PALMER MEMORIAL CELEBRITY RABIES AWARENESS PRO-AM FUN RUN RACE FOR THE CUREM-OPEN 111M 111002:36:21.088d 00:44:253-18
112HORWAT Krystian 313KLUB ZIMNEGO PIWAM-OPEN 112M 112004:34:13.089d 01:00:173-18
113KOZŁOWSKI Grzegorz 6M-OPEN 113M 113001:55:05.0307d 00:35:363-18
114STEMPIŃSKI Paweł 276GRYFUS SZCZECINM-OPEN 114M 114004:33:07.0358d 00:44:473-18
115BIEŃKOWSKI Mateusz 325SZCZECINM-OPEN 115M 115001:13:00.07d 00:34:122-19
116LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 116M 116003:03:55.08d 01:23:582-19
117SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 117M 117000:58:45.012d 00:28:452-19
118BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 118M 118000:56:16.026d 00:27:312-19
119SKRZYPKOWIAK Marcin 258SZCZECINM-OPEN 119M 119001:50:45.064d 00:19:182-19
120ANDRZEJAK Dawid 172SZCZECINM-OPEN 120M 120002:00:36.092d 01:10:182-19
121WOROCH Tomasz 260SZCZECINM-OPEN 121M 121003:53:29.0155d 02:23:342-19
122BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 122M 122000:34:36.00d 00:34:361-20
123STAŃCZYK Piotr 324M-OPEN 123M 123000:38:06.00d 00:38:061-20
124DEMBCZYŃSKI Mateusz 236M-OPEN 124M 124000:43:15.00d 00:43:151-20
125SKOWROŃSKI Robert 58M-OPEN 125M 125000:56:15.00d 00:56:151-20
126NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 126M 126001:03:43.00d 01:03:431-20
127JAKUBOWSKI Paweł 235M-OPEN 127M 127001:04:17.00d 01:04:171-20
128SPYCHALSKI Wacław 187UNITED VAMPIRESRESKOM-OPEN 128M 128001:12:37.00d 01:12:371-20
129KAŃKA Wojciech 230BAZYL!DZIDA!SZCZECINM-OPEN 129M 129001:30:52.00d 01:30:521-20
130PŁAWSKI Witold 203M-OPEN 130M 130002:08:01.00d 02:08:011-20
131ZAWADZKI Piotr 163M-OPEN 131M 131001:03:38.01d 00:35:311-20
Znaleziono 131 wynik(ów)