Organizator : | FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Gołkowice Górne |
Dystans : | 20 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Przehyba 12.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WĄCHAŁA Łukasz | 2054 | GOŁKOWICE GÓRNE | Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:47 | ||
2 | GROMALA Danuta | 2023 | Kw Kraków | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:00 | 01:40:50 | |
3 | GABRYŚ Rafał | 2018 | MOK Mszana Dolna | SZCZAWA | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:06:53 | |
4 | GALAS Karol | 2019 | Gorlice | GORLICE | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:10:40 | |
5 | PACHUT Jerzy | 2042 | MUAY RUNNING TEAM | SŁOPNICE | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:16:50 | |
6 | BUŹNIAK Arkadiusz | 2010 | BRYGADA BESKIDÓW/HUZAR MIODY | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:15:00 | |
7 | CHROBACZYŃSKI Rafał | 2011 | CHEŁMIEC | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:17:23 | ||
8 | MRÓZ Wojciech | 2039 | UKS Trójka Jelna | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:23:36 | |
9 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 2057 | mcp team | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:01 | ||
10 | BLACHOWSKA Anna | 2007 | dach z niebieskim dachem | LIPNO | Kobiety | 00:00:01 | 01:34:53 | |
11 | BULANDA Damian | 2009 | CHEŁMIEC | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:26:42 | ||
12 | WOJSLAW Krystyna | 2055 | NOWY SĄCZ | Kobiety | 00:00:01 | 01:57:23 | ||
13 | KAJDAS Beata | 2027 | MOGILANY | Kobiety | 00:00:01 | 02:17:44 | ||
14 | PASZKIEL Jakub | 2044 | Supa dupa fly | SKARŻYSKO KAMIENNA | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:28:24 | |
15 | BIEL Lukasz | 2004 | Vegerunners | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:35:53 | |
16 | BIEL Tomasz | 2006 | KATOWICE | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:42:30 | ||
17 | KAMIŃSKI Robert | 2028 | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:48:48 | ||
18 | LIS-PASIONEK Małgorzata | 2034 | LESKO | Kobiety | 00:00:02 | 01:40:22 | ||
19 | GRZELAK Wojtek | 2024 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:59:27 | ||
20 | PASIONEK Bartłomiej | 2043 | LESKO | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:56:08 | ||
21 | LITWINCZUK Aneta | 2035 | OLKUSZBIEGA.PL | KLUCZE | Kobiety | 00:00:02 | 02:13:54 | |
22 | SIEMIESZ Paweł | 2046 | JASŁO | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:41:57 | ||
23 | MANDZIUK Grzegorz | 2037 | ORT Łomianki | ŁOMIANKI | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:32:58 | |
24 | LITWINCZUK Gabriel | 2036 | OLKUSZBIEGA.PL | KLUCZE | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:50:35 | |
25 | BIEL Mariusz | 2005 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:48:34 | ||
26 | ŻYLIŃSKA Urszula | 2061 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:03 | 02:02:58 | ||
27 | ZIMNY Marcin | 2058 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:03 | 02:02:41 | ||
28 | LASKA Grzegorz | 2031 | Pik Team | PODCZERWONE | Mężczyźni | 00:00:03 | 02:11:01 | |
29 | STOLARCZYK Sylwia | 2048 | Pik Team | ZAKOPANE | Kobiety | 00:00:03 | 02:10:54 | |
30 | SZCZEPANIAK Aleksander | 2052 | AKTYWNY STARY SACZ | STARY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:04 | 01:23:42 | |
31 | CZARNECKA Magdalena | 2012 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:04 | 01:45:54 | ||
32 | KNIEĆ Tomasz | 2030 | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:04 | 01:49:27 | ||
33 | WOŹNIAK Dariusz | 2056 | WSB-NLU/PTT o. 'Beskid' | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:04 | 02:01:21 | |
34 | SZPAK Krzysztof | 2053 | LASKOWA | Mężczyźni | 00:00:04 | 02:01:16 | ||
35 | ZIMNY Łukasz | 2059 | Legia Warszawa | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:04 | 02:06:01 | |
36 | LENCZUK Anna | 2033 | Klub Niepolomice Biegają | NIEPOŁOMICE | Kobiety | 00:00:04 | ||
37 | GAŁACH Wojtek | 2020 | Addidas Runners Club | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:05 | 01:48:52 | |
38 | GÓRKA Marcin | 2022 | Dragon Runners | KRAKOW | Mężczyźni | 00:00:05 | 02:01:35 | |
39 | DZIEDZIC Julia | 2015 | AKTYWNY STARY SACZ | STARY SĄCZ | Kobiety | 00:00:05 | 02:20:59 | |
40 | BARAN Alicja | 2002 | NOWY SĄCZ | Kobiety | 00:00:05 | 02:29:35 | ||
41 | DUDKIEWICZ Anna | 2014 | Eko-Okna Runners | KATOWICE | Kobiety | 00:00:05 | 02:32:47 | |
42 | STOLARZ Marta | 2049 | Klub Niepolomice Biegają | WIELICZKA | Kobiety | 00:00:05 | ||
43 | JEDZINA Izabela | 2026 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | Kobiety | 00:00:05 | ||
44 | KACZMARCZYK Marta | 2062 | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:06 | 01:46:48 | ||
45 | BRZOZOWSKI Mariusz | 2008 | Roztruchtani Gomunice | GOMUNICE | Mężczyźni | 00:00:06 | 02:01:26 | |
46 | POŚNIK Karolina | 2045 | BARANÓWKA | Kobiety | 00:00:06 | 02:27:25 | ||
47 | BAJOŁEK Aleksandra | 2065 | Kobiety | 00:00:06 | 02:27:31 | |||
48 | POTOCKI Piotr | 2063 | Mężczyźni | 00:00:06 | 02:59:44 | |||
49 | FITT Konrad | 2016 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:42:09 | ||
50 | SZCZEPANIAK Sławomir | 2051 | AKTYWNY STARY SĄCZ | STARY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:46:15 | |
51 | APOSTOLSKI Wojciech | 2001 | SOSNOWIEC | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:55:52 | ||
52 | JANASZAK Marek | 2064 | Mężczyźni | 00:00:08 | 02:19:53 | |||
53 | GRZESIK Renata | 2025 | RZESZÓW | Kobiety | 00:00:08 | 02:49:32 | ||
54 | ŻWIRUK Karol | 2060 | Szybkie Kopyto Ultra | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:09 | 01:20:57 | |
55 | PACHURA Michał | 2003 | Biegam dla Torunia bo oni nie potrafią | BROMBERG | Mężczyźni | 00:01:22 | 02:48:57 |
Znaleziono 55 wynik(ów)