Organizator : | Gmina Szaflary |
Data : | 2021-10-16 |
Miejsce : | Szaflary |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 58 |
Wystartowało : | 51 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 1.67km | 3.3km | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MISZTAL Grzegorz | 70 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:11:36 | 00:23:33 | |||
2 | NOSAL Marek | 71 | LESIÓW | M50-54 | 00:11:49 | 00:23:48 | ||||
3 | ORDZOWIAŁY Piotr | 73 | NIWAOSIELEC | OSIELEC | M50-54 | 00:11:22 | 00:22:39 | |||
4 | RYŚ Wacław | 80 | ZARABIE-BIEGA | MYSLENICE | M60-64 | 00:13:22 | 00:26:51 | |||
5 | MALINOWSKI Paweł | 96 | YACHT CLUB NOWA HUTA | KRAKÓW | M18-29 | 00:14:22 | 00:29:14 | |||
6 | GUTOWSKI Paweł | 49 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:15:58 | 00:33:06 | |||
7 | KONIK Jarosław | 60 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | M40-44 | 00:11:58 | 00:23:58 | |||
8 | KOWALCZYK Tadeusz | 62 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | M65-69 | 00:12:44 | 00:25:44 | |||
9 | KRAKOWSKI Jerzy | 64 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 00:11:45 | 00:24:02 | |||
10 | BERNACKI Leszek | 42 | NIEZŻESZONY | JAWORZNO | M55-59 | 00:13:17 | 00:26:35 | |||
11 | KRUPA Franciszek | 66 | SZAFLARY | M70-74 | 00:14:35 | 00:29:19 | ||||
12 | PAŹDZIORA Mariusz | 77 | LUX TORPEDA | WADOWICE | M50-54 | 00:13:14 | 00:27:15 | |||
13 | ŚLUSARCZYK Jerzy | 83 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M60-64 | 00:13:25 | 00:27:02 | |||
14 | NOSAL Bronisław | 99 | RADOM | M70-74 | 00:14:49 | 00:30:14 | ||||
15 | ADAMOWICZ Andrzej | 41 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:15:33 | 00:31:40 | ||||
16 | CYRUS Bogdan | 43 | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:11:19 | 00:22:37 | ||||
17 | GRZYWOCZ Bernard | 101 | MOSINA | M70-74 | 00:14:31 | 00:29:15 | ||||
18 | OLEKSYK Małgorzata | 72 | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE¸ BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:12:36 | 00:25:27 | |||
19 | STĘPIEŃ Dorota | 82 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 00:12:25 | 00:25:08 | |||
20 | CZERWIŃSKA Anna | 44 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:15:28 | 00:30:34 | |||
21 | GUTOWSKA Magda | 48 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:13:33 | 00:27:35 | |||
22 | KICMAL Małgorzata | 53 | FUNDACJA HANDICAP ZAKOPANE | NOWY TARG | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:11 | 00:39:21 | |||
23 | ŁYSIAK Paulina | 69 | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 00:13:14 | 00:26:58 | ||||
24 | PAKASZEWSKA Dorota | 75 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 00:13:57 | 00:27:51 | |||
25 | LACHOWSKA Ewa | 97 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:15:34 | 00:31:40 | |||
26 | HANUS Joanna | 51 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:14:33 | 00:29:27 | |||
27 | ŁOSAK Anna | 68 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 00:14:26 | 00:29:28 | |||
28 | PANKIEWICZ Ewelina | 76 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:13:36 | 00:27:39 | |||
29 | ZAREMBA Milena | 88 | KIJOWE LEKDIS | KIELCE | K40-44 | 00:15:10 | 00:30:44 | |||
30 | RYŚ Wiktoria | 81 | ZARABIE-BIEGA | MYŚLENICE | K-Jun. | 00:18:23 | 00:37:21 | |||
31 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 84 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 00:13:56 | 00:27:50 | |||
32 | GRZYWOCZ Irena | 100 | MOSINA | K70-74 | 00:15:50 | 00:32:27 | ||||
33 | URBAN Iwona | 93 | KKNW | KOLBUSZOWA | K50-54 | 00:14:06 | 00:28:48 | |||
34 | FIT Agnieszka | 45 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K45-49 | 00:17:34 | 00:35:49 | |||
35 | KOWALCZYK Joanna | 61 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K45-49 | 00:15:01 | 00:30:16 | |||
36 | WĘCEK Katarzyna | 85 | ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA NORDIC WALKING | KIELXE | K45-49 | 00:15:08 | 00:30:41 | |||
37 | CHOMNICKA Beata | 98 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K50-54 | 00:14:27 | 00:29:33 | |||
38 | KOZIEŁ Anna | 63 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K55-59 | 00:17:16 | 00:34:37 | |||
39 | POCHEĆ Mariola | 78 | SKARŻYSKO - KAMIENNA | K45-49 | 00:17:33 | 00:35:46 | ||||
40 | WIKTOR Dawid | 87 | SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:21 | 00:44:55 | |||
41 | SITO Agata | 89 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | 00:19:56 | 00:39:31 | |||
42 | PYTLAK Urszula | 92 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | 00:19:29 | 00:36:53 | |||
43 | KULAK Olga | 67 | RABA WYŻNA | K30-39 | 00:16:18 | 00:33:00 | ||||
44 | PROKOPIEC Bronisława | 94 | KKNW | KOLBUSZOWA | K75-79 | 00:18:42 | 00:37:20 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | GUŹNICZAK Marzena | 50 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K45-49 | 00:18:22 | 00:32:34 | |||
46 | HANUS Teresa | 52 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:14 | 00:44:02 | |||
47 | NOWAK Barbara | 95 | KKNW | KOLBUSZOWA | K50-54 | 00:19:46 | 00:39:36 | |||
48 | GOLECKA Agnieszka | 47 | LUBLIN | K45-49 | 00:16:45 | 00:33:47 | ||||
49 | PODSIADŁO Marta | 79 | NW NA LUZIE I Z UŚMIECHEM | ZAKOPANE | K30-39 | 00:18:22 | 00:37:23 | |||
50 | GUL-BOGACZ Jolanta | 91 | KKNW | KOLBUSZOWA | K40-44 | 00:15:37 | 00:31:02 | |||
51 | WIKTOR Irena | 86 | SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 00:20:20 | 00:40:27 |
Znaleziono 51 wynik(ów)