Organizator : | Gmina Szaflary |
Data : | 2021-10-16 |
Miejsce : | Szaflary |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 58 |
Wystartowało : | 51 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | 1.67km | 3.3km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STĘPIEŃ Dorota | 82 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 1 | K 1 | 00:12:25 | 00:25:08 | 00:37:56.20 | 7:35 | 7.9 (100%) | ||||
2 | OLEKSYK Małgorzata | 72 | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE¸ BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 1 | K 2 | 00:12:36 | 00:25:27 | 00:38:04.70 | +00:00:08 (0.4%) | 7:36 | 7.9 (100%) | |||
3 | ŁYSIAK Paulina | 69 | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 1 | K 3 | 00:13:14 | 00:26:58 | 00:40:52.70 | +00:02:56 (7.2%) | 8:10 | 7.3 (92.4%) | ||||
4 | GUTOWSKA Magda | 48 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 1 | K 4 | 00:13:33 | 00:27:35 | 00:41:27.85 | +00:03:31 (8.5%) | 8:17 | 7.2 (91.1%) | |||
5 | PANKIEWICZ Ewelina | 76 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 2 | K 5 | 00:13:36 | 00:27:39 | 00:41:28.40 | +00:03:32 (8.5%) | 8:17 | 7.2 (91.1%) | |||
6 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 84 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 2 | K 6 | 00:13:56 | 00:27:50 | 00:41:45.05 | +00:03:48 (9.1%) | 8:21 | 7.2 (91.1%) | |||
7 | PAKASZEWSKA Dorota | 75 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 2 | K 7 | 00:13:57 | 00:27:51 | 00:41:45.60 | +00:03:49 (9.2%) | 8:21 | 7.2 (91.1%) | |||
8 | URBAN Iwona | 93 | KKNW | KOLBUSZOWA | K50-54 | 1 | K 8 | 00:14:06 | 00:28:48 | 00:43:29.15 | +00:05:32 (12.8%) | 8:41 | 6.9 (87.3%) | |||
9 | ŁOSAK Anna | 68 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K40-44 | 3 | K 9 | 00:14:26 | 00:29:28 | 00:44:09.50 | +00:06:13 (14.1%) | 8:49 | 6.8 (86.1%) | |||
10 | HANUS Joanna | 51 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 10 | 00:14:33 | 00:29:27 | 00:44:14.40 | +00:06:18 (14.2%) | 8:50 | 6.8 (86.1%) | |||
11 | CHOMNICKA Beata | 98 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K50-54 | 2 | K 11 | 00:14:27 | 00:29:33 | 00:44:48.25 | +00:06:52 (15.3%) | 8:57 | 6.7 (84.8%) | |||
12 | CZERWIŃSKA Anna | 44 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 12 | 00:15:28 | 00:30:34 | 00:45:21.60 | +00:07:25 (16.4%) | 9:04 | 6.6 (83.5%) | |||
13 | KOWALCZYK Joanna | 61 | LUX TORPEDA | KRAKÓW | K45-49 | 2 | K 13 | 00:15:01 | 00:30:16 | 00:45:32.50 | +00:07:36 (16.7%) | 9:06 | 6.6 (83.5%) | |||
14 | WĘCEK Katarzyna | 85 | ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA NORDIC WALKING | KIELXE | K45-49 | 3 | K 14 | 00:15:08 | 00:30:41 | 00:46:11.75 | +00:08:15 (17.9%) | 9:14 | 6.5 (82.3%) | |||
15 | GUL-BOGACZ Jolanta | 91 | KKNW | KOLBUSZOWA | K40-44 | 4 | K 15 | 00:15:37 | 00:31:02 | 00:46:14.10 | +00:08:17 (17.9%) | 9:14 | 6.5 (82.3%) | |||
16 | ZAREMBA Milena | 88 | KIJOWE LEKDIS | KIELCE | K40-44 | 5 | K 16 | 00:15:10 | 00:30:44 | 00:46:15.20 | +00:08:19 (18.0%) | 9:15 | 6.5 (82.3%) | |||
17 | LACHOWSKA Ewa | 97 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 1 | K 17 | 00:15:34 | 00:31:40 | 00:48:11.45 | +00:10:15 (21.3%) | 9:38 | 6.2 (78.5%) | |||
18 | KULAK Olga | 67 | RABA WYŻNA | K30-39 | 3 | K 18 | 00:16:18 | 00:33:00 | 00:49:24.85 | +00:11:28 (23.2%) | 9:52 | 6.1 (77.2%) | ||||
19 | GRZYWOCZ Irena | 100 | MOSINA | K70-74 | 1 | K 19 | 00:15:50 | 00:32:27 | 00:49:30.50 | +00:11:34 (23.4%) | 9:54 | 6.1 (77.2%) | ||||
20 | GOLECKA Agnieszka | 47 | LUBLIN | K45-49 | 4 | K 20 | 00:16:45 | 00:33:47 | 00:50:39.35 | +00:12:43 (25.1%) | 10:07 | 5.9 (74.7%) | ||||
21 | KOZIEŁ Anna | 63 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K55-59 | 3 | K 21 | 00:17:16 | 00:34:37 | 00:52:18.90 | +00:14:22 (27.5%) | 10:27 | 5.7 (72.2%) | |||
22 | POCHEĆ Mariola | 78 | SKARŻYSKO - KAMIENNA | K45-49 | 5 | K 22 | 00:17:33 | 00:35:46 | 00:54:44.75 | +00:16:48 (30.7%) | 10:56 | 5.5 (69.6%) | ||||
23 | FIT Agnieszka | 45 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K45-49 | 6 | K 23 | 00:17:34 | 00:35:49 | 00:54:46.15 | +00:16:49 (30.7%) | 10:57 | 5.5 (69.6%) | |||
24 | RYŚ Wiktoria | 81 | ZARABIE-BIEGA | MYŚLENICE | K-Jun. | 1 | K 24 | 00:18:23 | 00:37:21 | 00:55:04.60 | +00:17:08 (31.1%) | 11:00 | 5.4 (68.4%) | |||
25 | PYTLAK Urszula | 92 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | 4 | K 25 | 00:19:29 | 00:36:53 | 00:55:08.70 | +00:17:12 (31.2%) | 11:01 | 5.4 (68.4%) | |||
26 | PODSIADŁO Marta | 79 | NW NA LUZIE I Z UŚMIECHEM | ZAKOPANE | K30-39 | 4 | K 26 | 00:18:22 | 00:37:23 | 00:56:24.10 | +00:18:27 (32.7%) | 11:16 | 5.3 (67.1%) | |||
27 | PROKOPIEC Bronisława | 94 | KKNW | KOLBUSZOWA | K75-79 | 1 | K 27 | 00:18:42 | 00:37:20 | 00:56:42.35 | +00:18:46 (33.1%) | 11:20 | 5.3 (67.1%) | |||
28 | WIKTOR Irena | 86 | SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 1 | K 28 | 00:20:20 | 00:40:27 | 00:58:48.15 | +00:20:51 (35.5%) | 11:45 | 5.1 (64.6%) | |||
29 | SITO Agata | 89 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | 5 | K 29 | 00:19:56 | 00:39:31 | 00:59:23.25 | +00:21:27 (36.1%) | 11:52 | 5.1 (64.6%) | |||
30 | NOWAK Barbara | 95 | KKNW | KOLBUSZOWA | K50-54 | 3 | K 30 | 00:19:46 | 00:39:36 | 00:59:41.90 | +00:21:45 (36.5%) | 11:56 | 5 (63.3%) | |||
31 | KICMAL Małgorzata | 53 | FUNDACJA HANDICAP ZAKOPANE | NOWY TARG | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 31 | 00:19:11 | 00:39:21 | 00:59:44.65 | +00:21:48 (36.5%) | 11:56 | 5 (63.3%) | |||
32 | HANUS Teresa | 52 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 2 | K 32 | 00:21:14 | 00:44:02 | 01:06:53.80 | +00:28:57 (43.3%) | 13:22 | 4.5 (57.0%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DNC | GUŹNICZAK Marzena | 50 | KIJOWE LEJDIS | KIELCE | K45-49 | 00:18:22 | 00:32:34 | (0.0%) |
Znaleziono 33 wynik(ów)