KLASYFIKACJA PUCHARU REGIONALNEGO NORDIC WALKING 2019
Rok:
2019 | 2020 |
Dystans:
5 | 10 |
Klasyfikacja wg kategorii:
K18-29 | K30-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70+ | K-Dzieci | K-Jun. | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M18-29 | M30-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70+ | M-Dzieci | M-Jun. | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa OPEN | K OPEN | M OPEN |
Msc | Zawodnik | Klub | Kraj | Punkty indywidualne | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | JÓŹWIAK Marianna (5 Km, K45-49) ZIELIŃSKA Iwona (10 Km, K50-59) DAROSZEWSKA Krystyna (5 Km, K60-64) MARCINIAK Hanna (5 Km, K55-59) PRACKA Katarzyna (10 Km, K50-59) ZIELIŃSKI Szczepan (5 Km, M45-49) JÓŹWIAK Dominik (10 Km, M18-29) JÓŹWIAK Łukasz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) PRACKI Zbigniew (5 Km, M50-54) DĘBICKI Dariusz (10 Km, M30-39) | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | 80 68 62 49 30 76 68 64 43 8 | 548 | |
2 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela (5 Km, K50-54) GRYGOROWICZ Teresa (5 Km, K65-69) GROBELNA Jadwiga (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) KUBISZYN Małgorzata (10 Km, K30-39) KURZAWSKA Jolanta (10 Km, K70+) GRYGOROWICZ Bogdan (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) FRĄCKOWIAK Roman (5 Km, M50-54) WOROCH Roman (5 Km, M60-64) STAWNIAK Karol (10 Km, M70+) HELWICH Stefan (10 Km, M60-69) | KS METRACO POLKOWICE | 80 70 54 10 10 90 73 60 37 20 | 504 | |
3 | PIETRUSEWICZ Joanna (5 Km, K45-49) GAŁAŚ Joanna (5 Km, K18-29) MUSIATOWICZ Aleksandra (10 Km, K40-49) OMARSKA Grażyna (10 Km, K60-69) REJMENTOWSKA Sylwia (5 Km, K40-44) ADAMCZYK Adam (10 Km, M70+) WROŃSKI Włodzimierz (5 Km, M65-69) NETKOWSKI Wojciech (10 Km, M60-69) WASILEWSKI Sławomir (5 Km, M70+) WIŚNIEWSKI Kazimierz (5 Km, M60-64) | PASJA NORDIC WALKING | 42 30 25 21 20 76 46 45 42 39 | 386 | |
4 | CZAJKA Urszula (10 Km, K60-69) STAŃCZAK Grażyna (5 Km, K65-69) PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia (5 Km, K70+) PRUSKA-KĘDZIOR Anna (5 Km, K70+) FOLWARSKA Małgorzata (10 Km, K60-69) ŚWISŁOCKI Bogdan (10 Km, M50-59) STAŃCZAK Ryszard (5 Km, M70+) SANIUK Edward (10 Km, M70+) | FACE NORDIC WALKING TEAM | 70 68 63 12 8 46 38 30 | 335 | |
5 | KOCZOROWSKA Patrycja (5 Km, K-Jun.) KOZAKOWSKA Małgorzata (10 Km, K40-49) KOCZOROWSKA Monika (5 Km, K30-39) BOJKO Iwona (5 Km, K50-54) ZWOLENKIEWICZ Joanna (10 Km, K40-49) BUCZKOWSKI Jerzy (5 Km, M65-69) KOCZOROWSKI Kacper (5 Km, M-Dzieci) DROP Mieczysław (5 Km, M70+) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 62 50 38 7 6 72 67 23 | 325 | |
6 | RAJEK Magdalena (10 Km, K40-49) PINIS Agnieszka (5 Km, K40-44) JURCZYŃSKA Bożena (10 Km, K60-69) DYBEŁ Agnieszka (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) KOLARSKA Nadia (5 Km, K-Dzieci) WOJTASIŃSKI Daniel (10 Km, M40-49) BARCZYK Bogdan (10 Km, M50-59) RAJEK Tomasz (5 Km, M50-54) SURIAK Michał (5 Km, M30-39) CUDAK Zbigniew (5 Km, M50-54) | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 29 26 25 24 24 46 30 19 13 8 | 244 | |
7 | SZENDZIELORZ Ilona (5 Km, K60-64) GÓRECKA Iwona (5 Km, K50-54) CZEMPIK Kornelia (10 Km, K50-59) RACZYŃSKA Aleksandra (5 Km, K70+) KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta (10 Km, K60-69) HRYNDIO Jerzy (10 Km, M60-69) THOMALLA Bogdan (10 Km, M70+) KOZIARZ Roman (5 Km, M60-64) NIESŁONY Ryszard (5 Km, M55-59) LEWANDOWSKI Jacek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | STADION ŚLĄSKI | 33 25 21 20 18 32 21 19 19 14 | 222 | |
8 | MALINOWSKA Monika (5 Km, K30-39) MALINOWSKA Grażyna (5 Km, K70+) GRABOWSKA Bożena (5 Km, K45-49) KOŁPAK Jan (5 Km, M70+) OLSZEWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) MALINOWSKI Tadeusz (5 Km, M70+) | LKS ZANTYR SZTUM | 58 43 10 51 2 1 | 165 | |
9 | SZULC Alicja (10 Km, K40-49) OLEŚ Elżbieta (5 Km, K65-69) BRANCZEWSKA Ewa (5 Km, K40-44) BALICKA Edyta (5 Km, K45-49) OLEŚ Józef (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) BRANCZEWSKI Rafał (5 Km, M-Dzieci) | NW WERWA MŁAWA | 72 26 6 1 42 8 | 155 | |
10 | PUSZKARSKA Małgorzata (5 Km, K40-44) KLIMCZAK Adam (10 Km, M50-59) PUSZKARSKI Adam (5 Km, M-Dzieci) | GOSADI NORDIC TEAM | 69 61 8 | 138 | |
11 | MAŚLANKA Iwona (5 Km, K45-49) POSTEK Danuta (10 Km, K50-59) OWCZAREK Henryka (10 Km, K70+) WAWRZYNIAK Krystyna (5 Km, K70+) ANGIELCZYK Małgorzata (5 Km, K65-69) TOMCZYK Edward (5 Km, M70+) WUJEK Tomasz (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) STANISŁAWSKI Jan (5 Km, M60-64) | MARSZ PO ZDROWIE | 26 20 8 8 8 34 16 16 | 136 | |
12 | SPYCHAŁA Marzena (5 Km, K45-49) SPYCHAŁA Lesław (5 Km, M50-54) PODGÓRSKI Szymon (5 Km, M-Jun.) WEINER Jakub (10 Km, M18-29) TOPOLNICKI Mariusz (5 Km, M45-49) | CKZIU MECHANIK NYSA | 30 38 30 28 8 | 134 | |
13 | DANA Kazimiera (5 Km, K65-69) HINEBORG Bogumiła (5 Km, K50-54) OGONOWSKA Edyta (5 Km, K55-59) GOŁĘBIEWSKI Andrzej (5 Km, M60-64) KOWALCZYK Piotr (5 Km, M50-54) | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | 35 26 21 28 6 | 116 | |
14 | KRAWCZYK Dorota (5 Km, K60-64) WYCISŁO Agata (5 Km, K18-29) SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa (5 Km, K65-69) KOP Wiesław (5 Km, M55-59) WYCISŁO Romuald (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) SZYMAŃSKI Jacek (10 Km, M50-59) | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | 22 8 5 50 14 5 | 104 | |
15 | KĘDZIERSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) SZCZUDLIK Małgorzata (5 Km, K30-39) OLEJNICZAK Aleksandra (5 Km, K-Dzieci) MĄDRY Grzegorz (10 Km, M60-69) | KIJKOWE TRZEMESZNO | 28 20 8 36 | 92 | |
16 | ZIELIŃSKA Jolanta (5 Km, K55-59) KRYGIEL Irena (10 Km, K50-59) MOTOCZYŃSKA Aleksandra (5 Km, K60-64) MOTOCZYŃSKI Krzysztof (5 Km, M60-64) | GOSIR OSIELSKO | 60 12 7 12 | 91 | |
17 | BACHANEK Katarzyna (10 Km, K50-59) MARZEC Beata (10 Km, K40-49) SEKUŁA Karolina (5 Km, K30-39) MÓRAWSKA Zdzisława (5 Km, K50-54) ŻBIKOWSKI Ryszard (10 Km, M60-69) CIESIELSKI Jerzy (10 Km, M18-29) SZYMAŃSKI Michał (5 Km, M55-59) EFEMBERG Michał (5 Km, M-Dzieci) | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | 27 11 3 2 19 10 8 6 | 86 | |
18 | UFEL Marcelina (5 Km, K-Jun.) UFEL Milena (5 Km, K-Dzieci) BERESZKO Anna (5 Km, K60-64) BARYLUK Beniamin (5 Km, M-Jun.) BERESZKO Waldemar (10 Km, M60-69) BOROŃ Adam (5 Km, M-Jun.) MAJCHERCZYK Krzysztof (5 Km, M65-69) | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | 18 6 1 17 15 13 12 | 82 | |
19 | SZYMAŃSKA Lucyna (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) SZYMAŃSKI Stefan (5 Km, M70+) SZYMAŃSKI Stefan (10 Km, M70+) | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | 14 58 8 | 80 | |
19 | DOLATA Dorota (5 Km, K55-59) EWERTOWSKA Ewa (5 Km, K50-54) KUCZYŃSKA Anna (5 Km, K55-59) KROMSKI Paweł (5 Km, M50-54) BLASZKA Michał (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) FRYDRYCH Marcin (10 Km, M40-49) MARCHWICKI Przemysław (10 Km, M60-69) BLASZKA Ryszard (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | 9 7 7 14 12 11 10 10 | 80 | |
21 | PYKA Aleksandra (5 Km, K-Dzieci) MROWIEC Maria (10 Km, K70+) MARCINKOWSKA Agnieszka (5 Km, K-Jun.) NIECHWIEJCZYK Kinga (5 Km, K-Jun.) BARTCZAK Ewa (10 Km, K40-49) HAŁAS Marcin (5 Km, M30-39) GŁOWA Michał (10 Km, M18-29) NIECHWIEJCZYK Piotr (10 Km, M40-49) KOTULA Jakub (5 Km, M30-39) BREWKA Joachim (5 Km, M55-59) | UNIA MIAST | 10 10 10 4 1 10 10 10 7 7 | 79 | |
22 | KRALSKA Anna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) MAJEWSKA Kinga (5 Km, K40-44) WOLIŃSKA Ewa (5 Km, K65-69) DOMBRZALSKI Ryszard (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) SARNIAK Dariusz (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) KOLENDA Zbigniew (5 Km, M70+) | WTW WŁOCŁAWEK | 15 13 13 14 8 7 | 70 | |
23 | ROSADZIŃSKA Natalia (10 Km, K18-29) SIERACKA Katarzyna (5 Km, K55-59) ZIEGLER Barbara (5 Km, K65-69) MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta (10 Km, K50-59) KOLASIŃSKA Aleksandra (5 Km, K45-49) SYKISZ Maksym (5 Km, M30-39) LÓRYCH Krzysztof (10 Km, M18-29) URBAN Jacek (5 Km, M65-69) ROSADZIŃSKI Sławomir (10 Km, M50-59) | LESZNO :) | 10 8 6 3 1 20 7 6 5 | 66 | |
24 | MIKUSINSKA Jola (5 Km, K45-49) MIKUSIŃSKA Jola (5 Km, K45-49) OLSZAŃSKI Karol (5 Km, M40-44) | FEAR THE RETURN | 13 6 45 | 64 | |
25 | KONIK Aleksandra (5 Km, K40-44) PUKAS Małgorzata (5 Km, K55-59) LACHOWSKA Ewa (5 Km, K60-64) KONIK Katarzyna (10 Km, K30-39) KONIK Jarosław (5 Km, M30-39) WOJTOWICZ Tomasz (5 Km, M18-29) KONIK Jacek (5 Km, M40-44) | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 8 8 8 8 10 10 10 | 62 | |
26 | KANIEWSKA Alicja (10 Km, K30-39) LEŚNIEWSKA Zuzanna (5 Km, K-Jun.) PASZKIET Katarzyna (5 Km, K45-49) POLOWIEC Alina (5 Km, K50-54) POLOWIEC Krzysztof (5 Km, M-Dzieci) KANIEWSKI Łukasz (10 Km, M30-39) | KIJKOWA KCYNIA | 20 8 7 6 10 6 | 57 | |
27 | ZACHARCZUK Zofia (10 Km, K60-69) ROMAŃCZUK Agnieszka (5 Km, K45-49) BERSZTOLC Agnieszka (10 Km, K50-59) SOBICZEWSKA Ewa (5 Km, K40-44) SZYMCZYK Magdalena (5 Km, K30-39) OKNIŃSKI Krzysztof (10 Km, M40-49) MIKICIUK Krzysztof (5 Km, M50-54) MAZURCZAK Jakub (10 Km, M40-49) | NOWI SIEDLCE | 8 8 8 7 7 7 7 4 | 56 | |
27 | WOŹNIAK Iwona (10 Km, K40-49) ROMANOWICZ Piotr (10 Km, M40-49) | RUNGRYF GRYFICE | 12 44 | 56 | |
29 | NAZAREWICZ Barbara (5 Km, K70+) ŚWIERCZYŃSKA Joanna (5 Km, K50-54) KULESZA-BRUNKA Dorota (5 Km, K55-59) BORCZAK Małgorzata (10 Km, K40-49) BRYL Michał (5 Km, M18-29) KAPTEJNA Robert (5 Km, M45-49) KULIG Henryk (10 Km, M60-69) KLARKOWSKI Bogdan (5 Km, M65-69) | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | 10 5 4 1 10 8 7 7 | 52 | |
30 | KORYCKA Mariola (10 Km, K30-39) RASZEWSKA Izabela (10 Km, K40-49) KOSECKA Katarzyna (5 Km, K50-54) JAREK Małgorzata (5 Km, K45-49) FRANKIEWICZ Mirosław (10 Km, M40-49) KOSECKI Marek (10 Km, M50-59) | FORMA NA PIĄTKĘ NW | 18 10 7 1 7 6 | 49 | |
31 | STANECKA Zuzanna (5 Km, K-Jun.) GLEGOCIŃSKA Joanna (5 Km, K45-49) STANECKI Maciej (5 Km, M-Jun.) STANECKI Maciej (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) WIĘCKOWSKI Janusz (5 Km, M45-49) STANECKI Marcin (10 Km, M40-49) | BIEGAM W SFETSZE | 15 3 10 8 7 4 | 47 | |
32 | KUPIBIDA Bogusława (5 Km, K60-64) MARONDEL Katarzyna (5 Km, K30-39) | SILESIA NORDIC TEAM | 38 8 | 46 | |
32 | NACZK Wiktoria (5 Km, K-Jun.) SZYMANOWSKA Anna (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) WENEK Maja (5 Km, K-Dzieci) SAŁABON Grzegorz (5 Km, M50-54) SMARSZCZ Wiesław (10 Km, M60-69) | LĘBORSKIE LWY | 10 10 10 8 8 | 46 | |
34 | TUSZYŃSKA Anna (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) BACDORF Alicja (10 Km, K60-69) SZELIGA Justyna (10 Km, K40-49) MURZYN Anna (5 Km, K45-49) | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | 21 17 5 2 | 45 | |
35 | KŁANIECKA Bożena (5 Km, K60-64) GOLAK-WEGIERA Katarzyna (5 Km, K45-49) TEUBERT Anna (5 Km, K45-49) WEGIERA Grzegorz (10 Km, M40-49) KOSICKI Dariusz (10 Km, M50-59) TEUBERT Piotr (5 Km, M45-49) MADEJSKI Roman (5 Km, M65-69) | ROXKIJE ROKIETNICA | 8 4 2 10 9 8 3 | 44 | |
36 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz (5 Km, M30-39) | HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCK | 43 | 43 | |
37 | POSŁUSZNA Gosia (10 Km, K40-49) RUDAWSKI Maciej (10 Km, M30-39) POSŁUSZNY Przemek (10 Km, M40-49) POSŁUSZNY Paweł (5 Km, M-Jun.) POSŁUSZNY Kamil (5 Km, M-Dzieci) | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | 7 15 7 7 5 | 41 | |
38 | BERCZYŃSKI Henryk (5 Km, M60-64) | NADLEŚNICTWO OKONEK | 40 | 40 | |
38 | MISZCZAK Sylwia (5 Km, K30-39) ADAMCZYK Justyna (5 Km, K30-39) REMISZ Włodzimierz (5 Km, M40-44) SYPNIEWSKI Szymon (5 Km, M40-44) | NEW4YOU STUDIO TRENINGU | 18 5 10 7 | 40 | |
40 | WOJDANOWSKA Małgorzata (10 Km, K30-39) SĘDZIK Katarzyna (5 Km, K45-49) MUZYKA Anna (5 Km, K30-39) WŁOCHOWICZ Olga (10 Km, K30-39) SŁUPIANEK Paweł (5 Km, M40-44) KOŹLIK Adam (5 Km, M18-29) SOLAWA Sławomir (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | LECYMY DURŚ | 7 4 2 1 10 8 7 | 39 | |
41 | BAZELA Henryka (5 Km, K60-64) ROSIŃSKA Wiesława (5 Km, K40-44) WRZEŚNIAK Barbara (10 Km, K50-59) PIETRUSZEWSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) GDAŃSKA Aneta (10 Km, K40-49) PAJĘCKI Adam (5 Km, M60-64) | PARAKULOS KOWAL | 13 8 6 5 1 5 | 38 | |
41 | KULAWIK Magdalena (5 Km, K30-39) DROZD Krystyna (10 Km, K50-59) JANOSZKA Irena (10 Km, K50-59) DROZD Stanisław (10 Km, M60-69) NOWICZ Mariusz (10 Km, M18-29) | CIDRY LOTAJOM | 10 7 6 8 7 | 38 | |
41 | IZRAELSKA Katarzyna (10 Km, K50-59) KAWALEC Anna (5 Km, K50-54) BIELAWSKA Elwira (5 Km, K40-44) MAJCHRZYK Agnieszka (5 Km, K45-49) PEKACKA Weronika (10 Km, K40-49) BIELAWSKI Leszek (5 Km, M40-44) KAMIŃSKI Jacek (5 Km, M40-44) KAWALEC Marcin (5 Km, M45-49) | SONSIEDZI TEAM | 7 5 4 1 1 10 5 5 | 38 | |
41 | KURDAS Aleksandra (5 Km, K18-29) TOMASZEWSKA Marta (5 Km, K30-39) KAŁUŻNA-SZMYT Halina (5 Km, K55-59) DUKAT Radosław (5 Km, M40-44) KAJEWSKI Rafał (5 Km, M45-49) KURDAS Łukasz (5 Km, M18-29) | #ŚREMCHODZI | 10 5 2 8 7 6 | 38 | |
45 | WALTER Monika (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) BOLEWICZ Urszula (5 Km, K30-39) WAGNER Łukasz (5 Km, M30-39) | STOWARZYSZENIE FILAR | 20 2 15 | 37 | |
46 | ŻALISKO Oksana (5 Km, K60-64) IRYGORIEVA Ludmila (10 Km, K60-69) SOVA Mariana (5 Km, K18-29) MATSEIKO Yevhenii (5 Km, M30-39) | KARPATIYA | 10 8 8 8 | 34 | |
46 | GODZIŃSKA Dorota (5 Km, K30-39) GODZIŃSKA Paulina (5 Km, K-Dzieci) GODZIŃSKI Paweł (10 Km, M40-49) | BAŻANT NW ELBLĄG | 20 8 6 | 34 | |
48 | JARZĄBEK Grażyna (5 Km, K65-69) KOCHEL Agnieszka (5 Km, K30-39) WALAWKO Ewa (5 Km, K65-69) SZYMAŃSKI Piotr (5 Km, M55-59) PALUCH Paweł (10 Km, M50-59) KOTEWICZ Sławomir (5 Km, M50-54) | AVOCADO WELLNESS CLUB | 7 5 5 6 5 5 | 33 | |
49 | WILCZYŃSKA Barbara (5 Km, K65-69) LESIUK Maria (5 Km, K-Dzieci) OCHNIO Jolanta (5 Km, K60-64) SZANIAWSKI Marcin (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) BURACZYŃSKI Marcin (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) NIEBRZEGOWSKI Grzegorz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | AKTYWNI Z PASJĄ | 6 5 4 7 6 4 | 32 | |
50 | MROZIŃSKA Maria (5 Km, K70+) GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka (5 Km, K40-44) KRZYCHOWICZ Maria (10 Km, K30-39) NOGALSKA Halina (5 Km, K60-64) SOMIAK Marta (10 Km, K30-39) MROZIŃSKI Tadeusz (10 Km, M50-59) SOBCZAK Robert (5 Km, M30-39) SOMIAK Piotr (10 Km, M40-49) | NORDICUS STRZYBNICA | 7 4 3 2 2 6 3 3 | 30 | |
50 | BRZOZOWSKI Piotr (5 Km, M30-39) | AKTYWNI POSTOMINO | 30 | 30 | |
52 | RÓWIŃSKA Joanna (5 Km, K30-39) PROKOP Agnieszka (5 Km, K30-39) NYLEC Urszula (5 Km, K30-39) RÓWIŃSKI Paweł (5 Km, M30-39) NYLEC Dawid (5 Km, M30-39) | KLUB SCB | 7 6 5 7 4 | 29 | |
53 | ŚLUSARCZYK Karolina (5 Km, K-Jun.) ZAGAJA Janusz (10 Km, M60-69) ŚLUSARCZYK Marcin (5 Km, M40-44) ŚLUSARCZYK Andrzej (10 Km, M60-69) ŚLUSARCZYK Grzegorz (5 Km, M45-49) | WESOŁY BORSUK TEAM | 5 10 7 4 2 | 28 | |
54 | ŁOPIŃSKI Aleksy (10 Km, M70+) | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | 27 | 27 | |
54 | LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka (5 Km, K50-54) BUDYNEK Karol (5 Km, M50-54) | TEAM FIRANKARNIA | 13 14 | 27 | |
54 | RUDAWSKI Piotr (5 Km, M30-39) BOJANOWSKI Marcin (5 Km, M30-39) | WALK AND RUN TEAM OBORNIKI | 15 12 | 27 | |
57 | KOBIELA Daria (10 Km, K30-39) STILLER Karol (10 Km, M30-39) KOŁEK Patryk (5 Km, M-Jun.) | KABEX PODKOWA JANÓW | 8 10 8 | 26 | |
57 | KUCYPERA Teresa (5 Km, K65-69) TASAREK Gabriela (5 Km, K60-64) KOSMALA Maria (5 Km, K65-69) GLISZCZYŃSKI Mirosław (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) GĄTEK Gerard (5 Km, M70+) KACZMAREK Stefan (5 Km, M70+) | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | 5 4 3 8 4 2 | 26 | |
57 | GRABOWSKA Agnieszka (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) KOSIŃSKA Maria (5 Km, K60-64) SOBOCIŃSKA Ewa (5 Km, K70+) GRABOWSKI Adam (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) TROJAK Andrzej (5 Km, M60-64) | MOSIR RYPIN | 6 5 4 8 3 | 26 | |
57 | MIĘKISIAK Rafał (5 Km, M18-29) MIĘKISIAK Zbigniew (5 Km, M50-54) | PAN OD KIJKÓW | 18 8 | 26 | |
61 | NOWAKOWSKA Anna (10 Km, K18-29) KRIWOPUST Igor (10 Km, M18-29) NIEDŹWIECKI Mateusz (10 Km, M18-29) | AWF WARSZAWA | 8 10 7 | 25 | |
61 | GRABOWSKI Krzysztof (10 Km, M40-49) | 4 WOG GLIWICE | 25 | 25 | |
61 | WOJTCZAK Urszula (5 Km, K40-44) JURCZYSZYN Zyta (5 Km, K40-44) | CZAPELKI | 17 8 | 25 | |
64 | ŁOMNICKA-GUT Ewa (5 Km, K70+) SZEWCZYK Genowefa (5 Km, K65-69) SAŁAK Maria (5 Km, K65-69) | NW RELAKS ZAGÓRZ | 10 7 6 | 23 | |
65 | POLEWCZAK Aneta (5 Km, K45-49) MACHNIK Janusz (5 Km, M45-49) POLEWCZAK Mariusz (5 Km, M45-49) | CLLEO ZAWIERCIE | 7 8 6 | 21 | |
65 | GAPIŃSKA Janina (5 Km, K60-64) MIŚKOWICZ Anna (5 Km, K60-64) GAPIŃSKI Leszek (5 Km, M60-64) | CKZIU NYSA MECHANIK | 8 6 7 | 21 | |
65 | KASAK Kornelia (5 Km, K-Jun.) KASAK Martyna (5 Km, K-Jun.) BRUCH Martyna (5 Km, K-Jun.) | BACZYŃSKI TEAM | 8 7 6 | 21 | |
68 | CZEKAJŁO Franciszek (5 Km, M65-69) | REMI | 20 | 20 | |
68 | GIERSZENDORF Borys (5 Km, M-Dzieci) GIERSZENDORF Roman (5 Km, M45-49) | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / FACE NORDIC WALKING TEAM | 11 9 | 20 | |
68 | PAWLICZ Zuzanna (5 Km, K-Jun.) PAWLICZ Jan (5 Km, M70+) | NW KIEKRZ | 18 2 | 20 | |
68 | DEMBKOWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | OLD SNAKE | 20 | 20 | |
72 | KUPRAS Dorota (5 Km, K40-44) GAJ Bogna (10 Km, K40-49) GADOMSKA Małgorzata (10 Km, K40-49) GADOMSKI Krzysztof (10 Km, M50-59) ROWIŃSKI Paweł (5 Km, M30-39) | NW CZŁAPSKI TEAM | 5 1 1 7 5 | 19 | |
73 | JĘDRZEJEWSKA Agnieszka (5 Km, K18-29) | KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCK | 18 | 18 | |
73 | MROZICKI Andrzej (5 Km, M55-59) | SZCZECINECKI KLUB MORSÓW | 18 | 18 | |
73 | POLISZCZUK Piotr (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | PIERNIKI NA CHODZIE | 18 | 18 | |
73 | BADZIĄG Waldemar (5 Km, M50-54) | ELITE TEAM | 18 | 18 | |
73 | CIESIELSKI Krzysztof (5 Km, M60-64) | FAST WALKER | 18 | 18 | |
73 | TARCZYŃSKA Natalia (10 Km, K18-29) JĘDRZEJEWSKA Justyna (10 Km, K18-29) | ZS NR4 | 10 8 | 18 | |
79 | KRIGER Roman (10 Km, M50-59) KRIGER Roman (5 Km, M55-59) | ROMKI | 11 6 | 17 | |
79 | KUŹMICZ Adam (10 Km, M30-39) PIĄTEK Dariusz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | POLIPACK TEAM GWE | 10 7 | 17 | |
79 | HANUS Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) HANUS Teresa (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | PASJONAUCI KROSNO | 10 7 | 17 | |
82 | SUSIAK Ewelina (5 Km, K30-39) SZYMANOWICZ Bartosz (5 Km, M18-29) | NORDIC WALKING LUBASZ | 1 15 | 16 | |
82 | ZIELIŃSKA Grażyna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) ZYDEK Ewa (10 Km, K60-69) | BOBRY WALKING | 10 6 | 16 | |
82 | ORZECHOWSKA Jolanta (5 Km, K30-39) BUDZICH Maria (5 Km, K70+) WOJCIECHOWSKA Grażyna (5 Km, K60-64) ORZECHOWSKI Jakub (5 Km, M-Dzieci) WIŚNIEWSKI Piotr (5 Km, M50-54) | DIABETYCY RYPIN | 5 2 1 5 3 | 16 | |
85 | KOCIMSKI Jan (10 Km, M70+) | KM AKTYWNI SOCHACZEW | 15 | 15 | |
85 | STRZELECKA Antonina (5 Km, K-Dzieci) STRZELECKA Małgorzata (5 Km, K45-49) STRZELECKI Sebastian (5 Km, M45-49) | SAILING TEAM FERAJNA | 6 5 4 | 15 | |
87 | ŻBIKOWSKA Małgorzata (10 Km, K50-59) MÓRAWSKI Sławomir (10 Km, M50-59) SZYMAŃSKI Michał (10 Km, M50-59) | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | 8 3 3 | 14 | |
87 | BUJNICKA Magdalena (5 Km, K-Jun.) BUJNICKI Marcin (5 Km, M40-44) | NORDIC WALKING PASŁĘK | 7 7 | 14 | |
87 | NOWAKOWSKA Irena (5 Km, K70+) WALAWKO Mirosław (5 Km, M65-69) | AVOCCADO WELLNESS CLUB | 10 4 | 14 | |
87 | WÓJCIK Irena (5 Km, K70+) GÓRSKI Henryk (5 Km, M70+) REMISZEWSKI Adam (5 Km, M70+) WÓJCIK Henryk (5 Km, M70+) | UTW OLEŚNICA | 6 4 3 1 | 14 | |
87 | ŻUREK Marek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) STRENZIOK Dariusz (5 Km, M50-54) | TEAM NATURALMED | 8 6 | 14 | |
92 | GAŁOWSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) NAJDER Jacek (5 Km, M40-44) | INPOWER | 7 6 | 13 | |
92 | GAŁKOWSKA Elżbieta (5 Km, K60-64) | PUSZCZA ZIELONKA | 13 | 13 | |
92 | PRZYBYŁEK Marysia (10 Km, K40-49) | MARSZ PO ZDROWIE/NWPL | 13 | 13 | |
92 | SZYMAŃSKI Roman (5 Km, M50-54) | NAMOR TEAM | 13 | 13 | |
96 | NIEZGODA Małgorzata (5 Km, K40-44) BARANOWSKA Aldona (5 Km, K30-39) | WALKING ZUMBA | 8 4 | 12 | |
96 | WALCZAK Grzegorz (5 Km, M45-49) WALCZAK Henryk (5 Km, M70+) | OCTOPUS TEAM | 10 2 | 12 | |
98 | KĘDZIERSKA Edyta (5 Km, K45-49) | PFNW | 11 | 11 | |
99 | LUBIENIECKA Maria (5 Km, K70+) | NW CIECHANOW | 10 | 10 | |
99 | ŁĄCZYK Barbara (5 Km, K65-69) ŁĄCZYK Jerzy (5 Km, M65-69) | OPTYKA K.M. SZCZERBA | 6 4 | 10 | |
99 | ADAMUS Marian (5 Km, M70+) | STADION ŚLĄSKI | 10 | 10 | |
99 | ŻAK Dawid (5 Km, M-Jun.) | TKKF CZELADŹ | 10 | 10 | |
99 | HAZIAB Joanna (10 Km, K30-39) | WKB MARATOŃCZYK | 10 | 10 | |
99 | SANIUK Edward (5 Km, M70+) | FACE TEAM NORDIC WALKING | 10 | 10 | |
99 | CYRUS Bogdan (5 Km, M45-49) | VICTORIA STRZEBIŃ | 10 | 10 | |
99 | RAJEWSKI Sebastian (5 Km, M45-49) | KS IDMAR RACING TEAM | 10 | 10 | |
99 | KOSOBUDZKA Weronika (5 Km, K-Dzieci) | SKRWILNO | 10 | 10 | |
99 | OLEŚ-TERFECKA Edyta (10 Km, K18-29) | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | 10 | 10 | |
99 | SZARSZUNOWICZ Mariusz (10 Km, M40-49) | KRAM TEAM | 10 | 10 | |
99 | KŁYŚ Ryszard (5 Km, M55-59) | BŁYSKAWICA GLIWICE | 10 | 10 | |
99 | CICHOŃ Sławomir (5 Km, M45-49) | KROSSKI REMSPORT | 10 | 10 | |
99 | JANOCHA Robert (10 Km, M50-59) | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | 10 | 10 | |
99 | OLEKSYK Małgorzata (5 Km, K55-59) | KLUB BIEGACZA HALICZ, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 10 | 10 | |
99 | DĄBROWA Dorota (10 Km, K50-59) DĄBROWA Wojciech (10 Km, M50-59) | CHODŹ Z NAMI | 6 4 | 10 | |
99 | KOŃCZEWSKA Bożena (10 Km, K50-59) | MKS HALICZ KLUB BIEGACZA BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 10 | 10 | |
99 | OWCZAREK Magdalena (5 Km, K50-54) NIETRZEBKA Paweł (5 Km, M30-39) | MIĘDZYBORÓW | 4 6 | 10 | |
117 | SIEWIERA Robert (5 Km, M30-39) WROŃSKI Maciej (5 Km, M45-49) | POCZTOWA GRUPA NW | 6 3 | 9 | |
117 | KŁOS Lidia (5 Km, K45-49) | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | 9 | 9 | |
117 | KORDOWSKA Bogusława (10 Km, K40-49) KORDOWSKI Piotr (5 Km, M45-49) | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | 2 7 | 9 | |
117 | GALICZEK Lidia (5 Km, K55-59) GALICZEK Bronisław (5 Km, M55-59) | OPEL ACTIVE TEAM | 7 2 | 9 | |
117 | SOWIŃSKI Jan (5 Km, M65-69) ZAPORA Henryk (5 Km, M65-69) | AGROS ZAMOŚĆ | 5 4 | 9 | |
122 | FIURST-STECENKO Irena (5 Km, K30-39) FIURST Piotr (5 Km, M-Dzieci) | TUPTAJĄCE HIPCIE | 1 7 | 8 | |
122 | STANOWSKI Stanisław (10 Km, M40-49) | WŁOCŁAWEK | 8 | 8 | |
122 | JANIEC Jakub (5 Km, M-Jun.) | PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | 8 | 8 | |
122 | TURKOWSKA Iwona (5 Km, K55-59) | SZALONE ONE | 8 | 8 | |
122 | KITKA Marzena (5 Km, K55-59) | PUŁAWY | 8 | 8 | |
122 | MATUSZCZYK Sławomir (5 Km, M45-49) | SAILING TEAM FERAJNA PIŁA | 8 | 8 | |
122 | GRZĄDZIEL Kazimierz (10 Km, M50-59) | ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZ | 8 | 8 | |
122 | KOLCZYŃSKI Jan (5 Km, M-Jun.) | UKS SKRWILNO | 8 | 8 | |
122 | KRUKOWSKA Magdalena (10 Km, K30-39) | 12 BZ | 8 | 8 | |
122 | LENARTOWICZ Stanisław (5 Km, M55-59) | DERBY | 8 | 8 | |
122 | WASIELEWSKI Mirosław (5 Km, M55-59) | ELBLĄSKI BAŻANT NW | 8 | 8 | |
122 | NAWROCKA Jolanta (10 Km, K60-69) | K.B KATORŻNIK MUROWNA GOŚLINA | 8 | 8 | |
122 | TAISNER Aleksandra (10 Km, K40-49) TAISNER Tomasz (10 Km, M40-49) | EKIPA NA KIJACH | 4 4 | 8 | |
122 | PRUSKA Agnieszka (5 Km, K45-49) | DWA KIJE SŁUPSK | 8 | 8 | |
122 | ADAMSKI Robert (10 Km, M50-59) | DRUŻYNA SZPIKU | 8 | 8 | |
122 | RADECKI Artur (5 Km, M55-59) | NORDIC WALKING CHODZĄCY BIAŁYSTOK | 8 | 8 | |
122 | MORDZON Natalia (10 Km, K30-39) RADOWIECKA Kinga (10 Km, K40-49) | N&K KICKTEAM | 7 1 | 8 | |
122 | CZERSKI Krzysztof (10 Km, M30-39) | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | 8 | 8 | |
140 | TURKOWSKI Stanisław (5 Km, M55-59) | 2REC | 7 | 7 | |
140 | KRUKOWSKA Anna (10 Km, K60-69) | SOŁTYS | 7 | 7 | |
140 | WĄTROBA Sebastian (10 Km, M40-49) | VITADIET ŁÓDŹ | 7 | 7 | |
140 | MADER-WNĘK Ewa (10 Km, K60-69) | DIIB | 7 | 7 | |
140 | MOŻDŻEŃ Barbara (5 Km, K55-59) | NIEZRZESZONA | 7 | 7 | |
140 | MATYJA Anna (5 Km, K45-49) | ŚREMCHODZI | 7 | 7 | |
140 | JAŚKIEWICZ Rafał (10 Km, M40-49) | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | 7 | 7 | |
140 | KULKA Maciej (5 Km, M55-59) | FACE NORDIC WALKING TEAM/DRUŻYNA SZPIKU | 7 | 7 | |
140 | SZEPCZYŃSKI Kamil (10 Km, M30-39) | WŁOCŁAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | 7 | 7 | |
140 | BARAN Justyn (10 Km, M30-39) | TRIPAKA | 7 | 7 | |
140 | SZAJNOWSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) | ZDROWE KROKI ZPM4 | 7 | 7 | |
140 | BERKOWSKA Marzena (5 Km, K40-44) | ZSP BORZĘCIN DUŻY | 7 | 7 | |
140 | MICHALIK Krystyna (5 Km, K60-64) | USTRZYCKI KLUB NORDIC WALKING | 7 | 7 | |
153 | PIÓRKOWSKI Stanisław (10 Km, M60-69) | TKKF KUBUŚ SIERPC | 6 | 6 | |
153 | MACHOLC Piotr (5 Km, M60-64) | ŻÓŁWIK | 6 | 6 | |
153 | PLUTA Bożena (10 Km, K60-69) | CHODZEBOLUBIE | 6 | 6 | |
153 | PRZYMUSIŃSKI Piotr (5 Km, M65-69) | WOLNY | 6 | 6 | |
153 | RADECKA Grażyna (5 Km, K45-49) | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | 6 | 6 | |
153 | LIPIEC Dariusz (5 Km, M70+) | BYLEDOBIEC | 6 | 6 | |
153 | BRZEZIŃSKI Jan (5 Km, M-Dzieci) | OLIMPIA OSOWA | 6 | 6 | |
153 | CHOLEWIŃSKI Wojciech (10 Km, M50-59) | HERNIK TEAM | 6 | 6 | |
153 | BOJDA Danuta (5 Km, K50-54) | KEKO TEAM | 6 | 6 | |
153 | BARCZYK Małgorzata (5 Km, K50-54) ZIELONKA Renata (5 Km, K50-54) BANDUCH Izabela (5 Km, K50-54) | SIECHODZI PTTK | 3 2 1 | 6 | |
153 | TRAUTMANN Bogusława (5 Km, K55-59) | OFIARY KAMIEŃCA | 6 | 6 | |
153 | MACHOWSKI Jan (5 Km, M65-69) | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | 6 | 6 | |
153 | POKWICKA Janina (5 Km, K65-69) CIARKA Henryk (5 Km, M70+) | NW PŁOŃSK | 3 3 | 6 | |
153 | POZNAŃSKI Wiesław (5 Km, M60-64) | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | 6 | 6 | |
153 | GIERLASIŃSKI Krzysztof (10 Km, M50-59) | NWG PRZYSZŁOŚĆ | 6 | 6 | |
153 | SKAWIŃSKA Ewa (10 Km, K40-49) | NAKIJEZAPRASZAMY | 6 | 6 | |
153 | KACPRZAK Zofia (5 Km, K70+) | NIESTOWARZYSZONA | 6 | 6 | |
170 | MRÓZ Krystian (5 Km, M50-54) | KATOWICKI KLUB MORSÓW ARKTYKA | 5 | 5 | |
170 | KUSIAK Włodzimierz (5 Km, M65-69) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | 5 | 5 | |
170 | JANIK Maciej (10 Km, M30-39) | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | 5 | 5 | |
170 | WIŚNIEWSKI Ryszard (10 Km, M70+) | TTKF KUBUŚ | 5 | 5 | |
174 | GIERSZENDORF Monika (5 Km, K45-49) | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA /FACE NORDIC WALKING TEAM | 4 | 4 | |
174 | KAPITAN Arkadiusz (5 Km, M40-44) | POLGER TEAM | 4 | 4 | |
174 | SATORA Barbara (5 Km, K40-44) SIEMIĄTKOWSKA Agata (5 Km, K45-49) | AGABAS | 3 1 | 4 | |
177 | HAŃCZUR Józef (10 Km, M50-59) | B T M RUNNERS | 3 | 3 | |
177 | STATNIK Genowefa (5 Km, K65-69) | GMINA SUCHY LAS | 3 | 3 | |
177 | GOCZYŃSKI Kazimierz (5 Km, M65-69) | TKKF KUBUŚ SIERPC | 3 | 3 | |
177 | KOZDRÓJ Łukasz (10 Km, M18-29) | TIR AWF WARSZAWA | 3 | 3 | |
177 | KRAKOWIAN Aleksandra (5 Km, K60-64) KRAKOWIAN Mirosław (5 Km, M60-64) | JEST LEPIEJ | 1 2 | 3 | |
177 | KOLCZYŃSKA Monika (5 Km, K40-44) | NADLEŚNICTWO SKRWILNO | 3 | 3 | |
177 | STECKIEWICZ Iwona (5 Km, K45-49) | KB LECH RYPIN | 3 | 3 | |
184 | KUPFER Aleksandra (5 Km, K45-49) KRAJEWSKI Paweł (5 Km, M55-59) | FUCHS OIL TEAM | 1 1 | 2 | |
184 | GRABOWSKI Marcin (5 Km, M45-49) | NW 4 EVER YOUNG | 2 | 2 | |
184 | WANDZIK Ewa (5 Km, K40-44) WANDZIK Adam (5 Km, M45-49) | HAPPY TEAM ORZEŁ KOTY | 1 1 | 2 | |
187 | LEWANDOWSKI Mateusz (10 Km, M18-29) | PSG | 1 | 1 | |
187 | ŁOPATKA Kazimierz (5 Km, M70+) | MOSIR PIEKARY | 1 | 1 | |
187 | CHRAPEK Urszula (10 Km, K30-39) | NORDUM | 1 | 1 | |
187 | MUSZYŃSKI Eryk (10 Km, M18-29) | NIESTOWARZYSZONY | 1 | 1 | |
187 | ANTOSIEWICZ Bogusława (5 Km, K60-64) | #CZELADZBIEGA | 1 | 1 | |
187 | KACZMAREK Jarek (10 Km, M50-59) | SERCE NORDIC WALKING WŁOCŁAWEK | 1 | 1 | |
187 | GRUNER Maria (5 Km, K55-59) | UNIA STRZYBNICA | 1 | 1 | |
187 | RYDEL Maciej (5 Km, M45-49) | KLUB 5.45 RANO | 1 | 1 | |
187 | PACIORKOWSKI Paweł (10 Km, M40-49) | FUNDACJA SWD | 1 | 1 | |
187 | GIERSZENDORF Monika (10 Km, K40-49) | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/FACE NORDIC WALKING TEAM | 1 | 1 | |
187 | FRYDRYSIAK Sylwia (10 Km, K40-49) | HURAGAN LIGOTA | 1 | 1 | |
187 | KURZOK Anna (10 Km, K50-59) | PANI | 1 | 1 |
Znaleziono 198 wynik(ów)