KLASYFIKACJA PUCHARU NORDIC WALKING 2021
Rok:
2021 | 2022 | 2023 |
Dystans:
5 | 10 |
Klasyfikacja wg kategorii:
K18-29 | K30-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70-74 | K75-79 | K80+ | K-Dzieci | K-Jun. | K-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | Kobiety | M18-29 | M30-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75-79 | M80+ | M-Dzieci | M-Jun. | M-Mundurowi | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa OPEN | K OPEN | M OPEN |
Msc | Zawodnik | Klub | Kraj | Punkty indywidualne | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | GRYGOROWICZ Teresa (5 Km, K65-69) WOROCH Jolanta (5 Km, K55-59) JĘDRASIAK Renata (10 Km, K50-59) SZAŁAJ Anna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) KURZAWSKA Jolanta (10 Km, K70+) WOROCH Roman (5 Km, M60-64) GRYGOROWICZ Bogdan (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) PIĄTKOWSKI Józef (5 Km, M75-79) JUREK Adam (10 Km, M60-69) HELWICH Stefan (10 Km, M60-69) | KGHM METRACO RUDNA | 418 370 342 284 250 443 422 390 324 279 | 3522 | |
2 | DAROSZEWSKA Krystyna (5 Km, K60-64) JÓŹWIAK Marianna (5 Km, K45-49) LUBAŃSKA Leokadia (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) CZEKRYSZEW Małgorzata (10 Km, K50-59) NIEWIADOMSKA Zofia (10 Km, K60-69) SZYMAŃSKI Stefan (10 Km, M70+) SZYMAŃSKI Stefan (5 Km, M70-74) JÓŹWIAK Dominik (5 Km, M18-29) LUBAŃSKI Tomasz (5 Km, M60-64) JÓŹWIAK Łukasz (10 Km, M50-59) | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | 442 442 399 238 145 385 382 340 338 260 | 3371 | |
3 | STACHOWICZ Joanna (10 Km, K30-39) TURZYŃSKA-STOPA Maria (5 Km, K65-69) STOLTMANN Helena (10 Km, K60-69) KNITTER Zofia (5 Km, K-Dzieci) KUŚMIEREK Beata (5 Km, K45-49) KUŚMIEREK Jan (10 Km, M50-59) KNITTER Michał (5 Km, M18-29) KNITTER Tomasz (10 Km, M18-29) KUŚMIEREK Mateusz (5 Km, M18-29) STACHOWICZ Marcin (5 Km, M30-39) | BŁĘKITNI DZIEMIANY | 396 344 258 246 197 351 335 326 298 286 | 3037 | |
4 | FRANCZAK Małgorzata (10 Km, K18-29) FRANCZAK Anna (10 Km, K50-59) KOSTRZEWA Ela (5 Km, K50-54) WYDRA Agnieszka (5 Km, K40-44) JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka (5 Km, K50-54) CZŁAPSKI Krzysztof (10 Km, M50-59) POLKOWSKI Piotr (10 Km, M30-39) CZŁAPSKI Krzysztof (5 Km, M55-59) KOSTECKI Wiesław (5 Km, M65-69) FRANCZAK Dariusz (5 Km, M55-59) | NW CZŁAPSKI TEAM | 400 338 117 77 77 429 425 355 321 284 | 2823 | |
5 | GAŁKOWSKA Elżbieta (5 Km, K65-69) OWCZAREK Henryka (5 Km, K75-79) MAŚLANKA Iwona (5 Km, K50-54) POSTEK Danuta (10 Km, K50-59) CHOLEWKA Jolanta (10 Km, K60-69) TOMCZYK Edward (5 Km, M70-74) STANISŁAWSKI Jan (5 Km, M60-64) GOŁĘBIEWSKI Edward (10 Km, M70+) GOŁĘBIEWSKI Edward (5 Km, M70-74) RUDAWSKI Maciej (10 Km, M30-39) | MARSZ PO ZDROWIE | 446 439 388 387 352 335 206 100 96 37 | 2786 | |
6 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela (5 Km, K50-54) LUDWICZAK Andżelika (10 Km, K40-49) PALIWODA Kasia (10 Km, K40-49) KĘDZIERSKA Karolina (5 Km, K40-44) LUDWICZAK Lena (5 Km, K-Dzieci) CHOJNACKI Paweł (10 Km, M50-59) FRĄCKOWIAK Roman (5 Km, M50-54) FRĄCKOWIAK Mateusz (10 Km, M18-29) SZAMOTULSKI Henryk (5 Km, M40-44) CETERA Janusz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | 419 410 145 138 126 399 359 258 200 77 | 2531 | |
7 | ŚLUSARCZYK Karolina (5 Km, K-Jun.) ŚLUSARCZYK Danuta (5 Km, K65-69) ŚLUSARCZYK Andrzej (10 Km, M70+) ŚLUSARCZYK Grzegorz (5 Km, M45-49) ŚLUSARCZYK Marcin (10 Km, M40-49) ŚLUSARCZYK Błażej (5 Km, M-Dzieci) ZAGAJA Janusz (5 Km, M65-69) | WESOŁY BORSUK TEAM | 317 237 286 268 254 242 89 | 1693 | |
8 | KUCZYŃSKA Anna (5 Km, K60-64) LEGOCKA Kinga (5 Km, K45-49) NOWAK Agata (10 Km, K30-39) RABCZEWSKA Aleksandra (5 Km, K60-64) KOZŁOWSKA Karolina (10 Km, K30-39) WALCZAK Grzegorz (5 Km, M45-49) WALCZAK Henryk (5 Km, M80+) KROMSKI Paweł (5 Km, M50-54) NAWROT Michał (10 Km, M30-39) BOJANOWSKI Marcin (10 Km, M40-49) | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | 292 223 86 74 40 369 285 120 40 32 | 1561 | |
9 | POKŁADOWSKA Joanna (5 Km, K45-49) KURCZ Barbara (5 Km, K50-54) WIECZORKOWSKA Dagmara (10 Km, K40-49) KOMAR Marlena (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) KOPCZEWSKI Dariusz (5 Km, M55-59) REHLIS Aleksander (5 Km, M30-39) MACKO Michał (5 Km, M-Dzieci) | WYCHODZĘ Z KIJAMI | 390 227 83 40 370 208 133 | 1451 | |
10 | SZCZUDLIK Małgorzata (10 Km, K40-49) STANKOWSKA Marzena (10 Km, K40-49) OLEJNICZAK Aleksandra (5 Km, K-Jun.) KEDZIERSKA Agnieszka (5 Km, K45-49) ROŻEK Wiktoria (5 Km, K-Jun.) MĄDRY Grzegorz (10 Km, M60-69) | KIJKOWE TRZEMESZNO | 378 178 150 93 89 369 | 1257 | |
11 | PUSZKARSKA Małgorzata (5 Km, K45-49) PUSZKARSKI Adam (5 Km, M-Dzieci) KLIMCZAK Adam (10 Km, M50-59) KLIMCZAK Adam (5 Km, M55-59) | GOSADI NORDIC TEAM | 323 350 270 148 | 1091 | |
12 | MIELECKA Agnieszka (5 Km, K50-54) MIELECKA Agnieszka (10 Km, K50-59) MARCZAK Tomasz (10 Km, M18-29) MARCZAK Tomasz (5 Km, M18-29) | KS IDMAR RACING TEAM | 100 50 446 414 | 1010 | |
13 | IGNASIAK Anna (10 Km, K30-39) SERÓWKA Lidia (10 Km, K40-49) KRAWCZYK Dorota (5 Km, K60-64) BANASIK Katarzyna (5 Km, K30-39) RUSINOWICZ Andrzej (5 Km, M75-79) ŁOPIŃSKI Aleksy (10 Km, M70+) | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | 149 106 86 32 392 34 | 799 | |
14 | SZYBUT Weronika (5 Km, K-Dzieci) SZYBUT Roma (5 Km, K30-39) UKLEJA Justyna (5 Km, K30-39) | POTĘGA NORDICA | 416 285 68 | 769 | |
14 | GUTOWSKA Magdalena (5 Km, K45-49) GUTOWSKA Magda (5 Km, K45-49) GUTOWSKI Paweł (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | PAUL TEAM | 324 50 395 | 769 | |
16 | PRZYBORKIEWICZ Gosia (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) KAROLEWSKA Katarzyna (5 Km, K40-44) PRZYBORKIEWICZ Kriss (5 Km, M45-49) | PIERNIKI TORUŃ | 289 32 343 | 664 | |
17 | WÓJCIK Irena (5 Km, K75-79) GÓRSKA Małgorzata (5 Km, K65-69) SZYMAŃSKA Danuta (5 Km, K65-69) WÓJCIK Henryk (5 Km, M80+) REMISZEWSKI Adam (5 Km, M75-79) GÓRSKI Henryk (5 Km, M70-74) | UTW OLEŚNICA | 138 62 37 146 123 64 | 570 | |
18 | PILARZ Dominika (5 Km, K-Dzieci) ROCHNIA Kasia (5 Km, K40-44) CZUBASIEWICZ Monika (5 Km, K50-54) NOGALSKA Halina (10 Km, K60-69) MORAWIEC Marzena (10 Km, K40-49) MROZIŃSKI Tadeusz (5 Km, M55-59) PILARZ Tomasz (5 Km, M40-44) DRYNDA Franciszek (5 Km, M70-74) SOMIAK Piotr (10 Km, M40-49) | NORDICUS STRZYBNICA | 37 37 37 34 26 286 43 32 30 | 562 | |
19 | TUZIMEK Agata (5 Km, K30-39) KUTA Marta (5 Km, K55-59) PŁUCHOWSKA Bernadetta (5 Km, K18-29) TUZIMEK Jakub (5 Km, M-Jun.) TUZIMEK Adam (5 Km, M-Jun.) ŚCIBIOR Robert (5 Km, M45-49) | KUR-TEAM | 100 86 83 100 92 74 | 535 | |
20 | KĘPA Andrzej (10 Km, M70+) KĘPA Andrzej (5 Km, M70-74) | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | 375 149 | 524 | |
21 | KONIECZNA Mariola (5 Km, K55-59) KOWALSKA Beata (5 Km, K50-54) JANKOWSKI Grzegorz (10 Km, M60-69) TOMCZAK Jarosław (10 Km, M50-59) MADAJ Robert (5 Km, M50-54) WÓJCIK Jacek (5 Km, M55-59) | STĘSZEW TEAM | 83 43 158 97 77 58 | 516 | |
22 | KRUGIOŁKA Grzegorz (5 Km, M30-39) KLAWCZYŃSKI Marcin (5 Km, M18-29) | AKTYWNIE W PNIEWACH | 390 123 | 513 | |
23 | KUŁAKOWSKA Halina (10 Km, K40-49) KUŁAKOWSKA Halina (5 Km, K45-49) ROMANOWSKI Daniel (5 Km, M18-29) ROMANOWSKI Daniel (10 Km, M18-29) | KATOWICKI NORDIC WALKING | 369 40 46 46 | 501 | |
24 | NOWAK-DRESLER Magdalena (5 Km, K45-49) PALUCH Paweł (5 Km, M55-59) PALUCH Paweł (10 Km, M50-59) | AVOCADO WELLNESS CLUB | 24 252 214 | 490 | |
25 | SOWIŃSKA Alicja (5 Km, K30-39) WICHER Jolanta (5 Km, K50-54) ZMYSŁOWSKI Zygmunt (5 Km, M60-64) WIECZOREK Krzysztof (5 Km, M45-49) WALA Jan (5 Km, M60-64) | NORDIC WALKING LUBASZ | 46 43 316 46 37 | 488 | |
26 | BRZOZOWSKI Piotr (5 Km, M30-39) | AKTYWNI POSTOMINO | 442 | 442 | |
27 | KRÓLIKOWSKA Krystyna (10 Km, K40-49) TOPOREK Rafał (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) KUŹMICZ Adam (10 Km, M30-39) PIĄTEK Dariusz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | POLIPACK TEAM GWE | 46 300 50 43 | 439 | |
28 | PARZYBUT Jan (5 Km, M55-59) | POSTĘP PNIEWY TEAM | 431 | 431 | |
29 | WIŚNIEWSKI Sławomir (10 Km, M40-49) | FLUGGER | 417 | 417 | |
30 | KOCOŃ Monika (5 Km, K40-44) PRZYSTARZ Anna (5 Km, K45-49) STACHERA Ewa (5 Km, K45-49) RYBAŁTOWSKI Paweł (5 Km, M75-79) PRZYSTARZ Grzegorz (10 Km, M50-59) PRZYSTARZ Grzegorz (5 Km, M50-54) POLAK Łukasz (10 Km, M40-49) POLAK Łukasz (5 Km, M40-44) | OBORYGENI | 43 32 22 150 50 40 40 37 | 414 | |
31 | ŚWISŁOCKA Ewa (5 Km, K55-59) NOWALIŃSKI Piotrek (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) SANIUK Edward (5 Km, M70-74) BARTOSIEWICZ Włodzimierz (5 Km, M65-69) BARTOSIEWICZ Włodzimierz (10 Km, M60-69) | FACE NORDIC WALKING TEAM | 37 196 100 43 32 | 408 | |
32 | MIŚKOWICZ Anna (10 Km, K60-69) POHL Anna (10 Km, K50-59) | NESSI TIME BIAŁA | 365 32 | 397 | |
33 | WOJTCZAK Urszula (5 Km, K40-44) | CZAPELKI | 389 | 389 | |
34 | CIESIELSKI Krzysztof (5 Km, M65-69) | FAST WALKER | 375 | 375 | |
35 | DYLEWICZ Weronika (10 Km, K18-29) DYLEWICZ Weronika (5 Km, K18-29) | EKSTREMUM | 184 181 | 365 | |
36 | PAJĘCKI Adam (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | PARAKULOS KOWAL | 363 | 363 | |
37 | UFEL Marcelina (5 Km, K-Jun.) UFEL Milena (5 Km, K-Dzieci) BERESZKO Waldemar (10 Km, M60-69) | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | 150 142 69 | 361 | |
38 | KRAJEWSKA Hanna (5 Km, K18-29) | NWPL | 350 | 350 | |
39 | OCHOCKA Patrycja (5 Km, K40-44) NOWAK-MARKANICZ Katarzyna (5 Km, K50-54) ZAWALICH Magdalena (5 Km, K30-39) BRZEZIŃSKI Jan (5 Km, M-Dzieci) FORC Mikołaj (5 Km, M-Dzieci) PARCHEM Jarosław (5 Km, M45-49) | OLIMPIA OSOWA | 74 43 40 92 50 46 | 345 | |
40 | ZAWADZKI Krzysztof (5 Km, M65-69) | WETERAN | 335 | 335 | |
41 | SZUSTAKIEWICZ Grazyna (5 Km, K60-64) SELIB Izabela (5 Km, K50-54) GÓRA Beata (5 Km, K50-54) ŻYGENDA Anna (10 Km, K40-49) NIETUPSKI Dariusz (10 Km, M50-59) REJMAK Marek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) NIETUPSKI Dariusz (5 Km, M50-54) REJMAK Marek (10 Km, M60-69) | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | 43 37 32 30 68 43 40 34 | 327 | |
42 | GODZIŃSKA Dorota (5 Km, K40-44) GIBAS Asia (5 Km, K40-44) GODZIŃSKI Paweł (10 Km, M40-49) GIBAS Sławek (5 Km, M40-44) | BAŻANT NW ELBLĄG | 142 43 80 40 | 305 | |
43 | ZIELIŃSKA Jolanta (5 Km, K60-64) | GOSIR OSIELSO | 284 | 284 | |
44 | PRZYBYLSKA Aleksandra (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | ELITE TEAM | 259 | 259 | |
45 | DOMAGAŁA Julia (5 Km, K-Dzieci) LIPKA Julia (5 Km, K-Dzieci) ANTOSIAK Simonetta (5 Km, K-Jun.) MATEJA Filip (5 Km, M-Jun.) TREDER Kacper (5 Km, M-Dzieci) VEKWERT Stanisław (5 Km, M-Jun.) | SP POTĘGOWO | 43 40 40 43 43 40 | 249 | |
46 | WIŚNIOWSKA Renata (5 Km, K60-64) PRUSS-CZAJA Bożena (5 Km, K55-59) GILEWICZ Katarzyna (5 Km, K45-49) WIŚNIOWSKI Jerzy (5 Km, M60-64) ZIELIŃSKI Jacek (5 Km, M65-69) CZAJA Wiesław (5 Km, M55-59) | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | 83 34 26 40 37 28 | 248 | |
47 | HERNET Iwona (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) SZYDEŁKO Mariola (5 Km, K40-44) JĘDRYCZKA Maja (5 Km, K-Dzieci) TONN Daniel (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) HERNET Zdzisław (5 Km, M60-64) KANIEWSKI Łukasz (10 Km, M40-49) | AKTYWNA KCYNIA | 50 46 40 37 32 30 | 235 | |
47 | SZYMAŃSKA Lucyna (5 Km, K70-74) | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | 235 | 235 | |
49 | KŁOS Maciej (10 Km, M30-39) KŁOS Maciej (5 Km, M30-39) | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | 139 89 | 228 | |
49 | CHOMNICKA Beata (5 Km, K50-54) KOWALCZYK Joanna (5 Km, K45-49) KORDOWSKA Bogusława (10 Km, K40-49) KOWALCZYK Tadeusz (5 Km, M65-69) PAŹDZIORA Mariusz (5 Km, M50-54) | LUX TORPEDA | 46 46 46 50 40 | 228 | |
51 | URBAN Iwona (5 Km, K50-54) PROKOPIEC Bronisława (5 Km, K75-79) NOWAK Barbara (5 Km, K50-54) URBAN Robert (10 Km, M40-49) PYTLAK Adam (10 Km, M50-59) | KKNW | 50 50 43 46 37 | 226 | |
52 | DEMBSKA Violetta (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) MATYJA Anna (5 Km, K50-54) DUKAT Monika (5 Km, K45-49) DUKAT Radosław (5 Km, M45-49) | #ŚREMCHODZI | 86 68 26 43 | 223 | |
53 | RADECKA Krystyna (5 Km, K80+) RADECKI Artur (10 Km, M50-59) | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | 100 117 | 217 | |
54 | MINKIEWICZ Michalina (5 Km, K-Dzieci) BOLEWICZ Urszula (5 Km, K40-44) WRONKO- NIEDZIÓŁKA Nikola (5 Km, K-Dzieci) MIKITYSZYN Dawid (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) SKWIROWSKI Paweł (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) SIKORSKI Tomasz (5 Km, M45-49) | STOWARZYSZENIE FILAR | 34 32 32 43 37 34 | 212 | |
55 | NOWICKA Agnieszka (5 Km, K30-39) NOWICKA Zuzanna (5 Km, K-Dzieci) DWORNICKA Anna (5 Km, K40-44) | POTĘGA NORDICA | 74 69 66 | 209 | |
56 | DYBEŁ Agnieszka (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) NIEDŹWIECKA Małgorzata (5 Km, K60-64) WOJTASIŃSKI Daniel (5 Km, M40-44) CIEŚLUK Marcin (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) SZCZĘŚNIAK Zbigniew (10 Km, M50-59) | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 50 37 46 46 24 | 203 | |
57 | TORENC Małgorzata (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) TURBAK Ewa (10 Km, K40-49) CYRAN Katarzyna (10 Km, K40-49) MRULA Ewa (5 Km, K45-49) SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika (5 Km, K40-44) | EKM LUBUSKIE MORSY | 74 37 30 28 24 | 193 | |
58 | LABUS Marzena (10 Km, K30-39) PANKIEWICZ Ewelina (5 Km, K30-39) KABATA Jarosław (10 Km, M50-59) KABATA Jarosław (5 Km, M50-54) | NORDIC SPORT 2021 | 50 46 46 46 | 188 | |
59 | BIBKO Martin (10 Km, M40-49) | SPEEDBAR.CZ | 185 | 185 | |
60 | ŻAMOJCIN Małgorzata (10 Km, K60-69) ŻAMOJCIN Marek (10 Km, M60-69) | NORDICLUB SZCZECIN | 37 143 | 180 | |
61 | BARCZYK Jolanta (10 Km, K60-69) BARCZYK Jolanta (5 Km, K60-64) BARCZYK Bogdan (10 Km, M50-59) | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | 43 34 96 | 173 | |
62 | CHOLEWIŃSKA Longina (5 Km, K55-59) CHOLEWIŃSKI Wojciech (5 Km, M55-59) | HERNIK TEAM | 100 71 | 171 | |
63 | SZAROLETA Zofia (5 Km, K80+) PRZYBYLAK Dorota (5 Km, K70-74) PRZYBYLAK Stanisław (5 Km, M75-79) | PRZYBYLAK TEAM | 50 40 74 | 164 | |
64 | KOŁODZIEJ Joanna (10 Km, K50-59) SZENDZIELORZ Ilona (5 Km, K60-64) CZEMPIK Kornelia (5 Km, K55-59) NIESŁONY Ryszard (5 Km, M60-64) | MALINOWE GWIAZDY | 50 43 34 32 | 159 | |
65 | SĘDZIK Katarzyna (5 Km, K45-49) MARKS Dorota (10 Km, K50-59) MARKS Adrian (10 Km, M50-59) | LECYMY DURŚ | 64 50 40 | 154 | |
65 | GRUSZKA Michal (5 Km, M45-49) | ETHOSENERGY POLANDS.A. | 154 | 154 | |
67 | KOŃCZEWSKA Bożena (10 Km, K60-69) LACHOWSKA Ewa (5 Km, K60-64) KONIK Jarosław (5 Km, M40-44) | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 50 50 50 | 150 | |
67 | GRUSZKA Michal (5 Km, M-Jun.) | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA | 150 | 150 | |
69 | ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna (10 Km, K50-59) SZEWCZYK Hanna (10 Km, K50-59) ŁUKASIK Michał (10 Km, M60-69) WESNER Harald (10 Km, M60-69) | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | 43 34 40 32 | 149 | |
70 | DOLNA-FILIPCZUK Ewelina (5 Km, K30-39) PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | KSK KOŁCZYGŁOWY | 100 46 | 146 | |
70 | HANUS Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) HANUS Teresa (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | PASJONAUCI KROSNO | 100 46 | 146 | |
72 | STĘPIEŃ Dorota (5 Km, K40-44) PAKASZEWSKA Dorota (5 Km, K40-44) KOZIEŁ Anna (5 Km, K55-59) | KIJOWE LEJDIS | 50 46 43 | 139 | |
73 | CHWIAŁKOWSKA Iwona (5 Km, K50-54) WENCKA Anna (5 Km, K30-39) ZACHCIAŁ Liliana (5 Km, K30-39) | NAMASTE OBORNIKI | 62 37 30 | 129 | |
74 | BECHLER Zofia (10 Km, K40-49) | GWIAZDY PÓŁNOCY | 125 | 125 | |
75 | KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna (5 Km, K60-64) MACHAJEK Krzysztof (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | 62 62 | 124 | |
76 | KOŁODZIEJ Halina (5 Km, K70-74) STYGA Krystyna (5 Km, K55-59) KOCZUR Dorota (5 Km, K65-69) | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | 43 43 34 | 120 | |
77 | KOPCZYŃSKA Elżbieta (5 Km, Kobiety) BABIUCH Halina (5 Km, K60-64) ŁUCZYŃSKA Jadwiga (5 Km, K50-54) | POLSKA 2050 | 50 34 34 | 118 | |
78 | MICHALSKA Małgorzata (5 Km, K55-59) JANOWICZ Alina (5 Km, K65-69) TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona (5 Km, K50-54) | KIJKIŻANKI SZCZECINEK | 40 40 37 | 117 | |
78 | NAJMUŁA Ewa (5 Km, K55-59) TICHORYK Volodymir (5 Km, M18-29) BARCZAK Tomasz (5 Km, M45-49) | STOWARZYSZENIE POLSKA 2050 | 40 40 37 | 117 | |
80 | GAŁĄZKA Paweł (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) LENZ Andrzej (10 Km, M50-59) | MUSZKIETEROWIE | 86 30 | 116 | |
81 | PLUTA Lena (5 Km, K-Dzieci) MICHALAK Justyna (5 Km, K40-44) PLUTA Barbara (5 Km, K45-49) SMOLARSKI Andrzej (5 Km, M50-54) | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | 37 24 22 32 | 115 | |
82 | STENKA Agnieszka (5 Km, K40-44) KLECZKOWSKA Anna (5 Km, K40-44) OCHOCKI Tymon (5 Km, M-Dzieci) | EKG OLIMPIA OSOWA | 40 34 40 | 114 | |
83 | CIEŚLIK Bernadeta (5 Km, K30-39) KUŹLAK Katarzyna (5 Km, K45-49) JANKA Magdalena (5 Km, K40-44) KRAJKOWSKI Grzegorz (5 Km, M60-64) | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | 28 26 22 34 | 110 | |
84 | ASZTEMBORSKA Joanna (5 Km, K40-44) GORZEL Łukasz (5 Km, M30-39) | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | 34 73 | 107 | |
85 | KUCZYŃSKI Włodzimierz (5 Km, M60-64) | NORDIC WOKING KIEKRZ POLAND | 106 | 106 | |
86 | BERCZYŃSKI Henryk (5 Km, M65-69) | NADLEŚNICTWO OKONEK | 105 | 105 | |
87 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna (5 Km, K40-44) ZACZYŃSKA-SKIBA Anna (10 Km, K40-49) | MSPORT | 50 50 | 100 | |
87 | WIKTOR Irena (5 Km, K65-69) WIKTOR Dawid (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | SPORTOWY ISKRA MIELEC | 50 50 | 100 | |
87 | DEMBKOWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | OLD SNAKE | 100 | 100 | |
87 | SKIERA Krzysztof (5 Km, M45-49) | ŁĄCZĄ NAS PASJE / LIFE BALANCE PLACE | 100 | 100 | |
87 | RYŚ Wiktoria (5 Km, K-Jun.) RYŚ Wacław (5 Km, M60-64) | ZARABIE-BIEGA | 50 50 | 100 | |
92 | WÓJCIK Barbara (5 Km, K50-54) DURDA Józefa (5 Km, K55-59) PNIEWSKA Grażyna (5 Km, K50-54) | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | 43 30 26 | 99 | |
93 | WILUSZ Erwina (5 Km, K30-39) SOKOŁOWSKI Marek (5 Km, M55-59) | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | 50 46 | 96 | |
94 | TYLKA Edyta (10 Km, K18-29) WILCZEK Krzysztof (10 Km, M40-49) | CIDRY LOTAJOM | 43 50 | 93 | |
94 | MISZTAL Grzegorz (5 Km, M30-39) | NORDIC ARMY | 93 | 93 | |
94 | KASZUBA Zofia (5 Km, K-Jun.) | CHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | 93 | 93 | |
97 | SOROKA Teresa (5 Km, K60-64) | NW PASŁĘK | 92 | 92 | |
97 | ŚLUSARCZYK Grażyna (5 Km, K55-59) ŚLUSARCZYK Jerzy (5 Km, M60-64) | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | 46 46 | 92 | |
99 | KRAKOWSKI Jerzy (5 Km, M55-59) KRAKOWSKI Jerzy Piotr (5 Km, M55-59) | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 50 40 | 90 | |
100 | ŚWIDERSKA Wioleta (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) SZEWCZAK Kamila (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | DEAF KOSZALIN | 46 43 | 89 | |
100 | ŚWIDERSKA Wioleta (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) SZEWCZAK Kamila (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) | DEAF KOSZALIN | 46 43 | 89 | |
102 | JANY Katarzyna (5 Km, K30-39) | NORDIC WALKING LUBASZ | 86 | 86 | |
103 | OLSZAŃSKA Jolka (5 Km, K45-49) OLSZAŃSKI Karol (5 Km, M45-49) | FEAR THE RETURN | 34 50 | 84 | |
103 | ROSAK Weronika (5 Km, K30-39) ROSAK Marcin (5 Km, M40-44) | TRENUJENORDICWALKING.PL | 34 50 | 84 | |
105 | RODZIEWICZ Wioletta (5 Km, K50-54) | BRAK | 83 | 83 | |
105 | CZEKAJŁO Franciszek (10 Km, M70+) CZEKAJŁO Franek (10 Km, M70+) | AGROTURLOT | 43 40 | 83 | |
107 | JASWIG Katarzyna (5 Km, K30-39) PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna (5 Km, K30-39) | ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWY | 43 37 | 80 | |
107 | HRYCIUK Teresa (5 Km, K55-59) HRYCIUK Waldemar (10 Km, M60-69) | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | 46 34 | 80 | |
107 | WNEK Ewa (10 Km, K60-69) | RNB POLANICA ZDRÓJ | 80 | 80 | |
110 | GONIA Katarzyna (5 Km, K55-59) GONIA Karol (5 Km, M18-29) | EKG EDYTA KĘDZIERSKA | 43 34 | 77 | |
110 | ZAWIERUCHA Irena (5 Km, K55-59) SIENKIEWICZ Ewelina (5 Km, K30-39) | AEROGIRLS | 40 37 | 77 | |
112 | SIEMASZKO Wojciech (5 Km, M-Jun.) GAPSKI Kamil (5 Km, M30-39) ŁUKOWICZ Jasiu (5 Km, M-Dzieci) | KS POTĘGOWO | 34 26 16 | 76 | |
113 | LATOSINSKA Kamila (10 Km, K30-39) DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata (10 Km, K40-49) | OSOWA BIEGA | 43 32 | 75 | |
114 | DEPCZYŃSKI Rafał (5 Km, M50-54) ZWIERZ Andrzej (5 Km, M65-69) | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | 37 37 | 74 | |
115 | KĘDZIERSKA Edyta (5 Km, K45-49) | EKG TEAM ❤️ | 72 | 72 | |
116 | STATNIK Genowefa (10 Km, K60-69) STATNIK Tomasz (10 Km, M60-69) | GMINA SUCHY LAS | 37 34 | 71 | |
117 | ZBYRYT Halina (5 Km, K45-49) ZBYRYT Marek (5 Km, M55-59) | AKTYWNA NOWA RUDA | 40 30 | 70 | |
118 | BUCZKOWSKI Jerzy (5 Km, M70-74) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 66 | 66 | |
118 | BRZOZOWSKI Leon (5 Km, M-Dzieci) BRZOZOWSKI Andrzej (10 Km, M40-49) | ŚREM CHODZI | 34 32 | 66 | |
118 | KOWALSKI Mirosław (5 Km, M65-69) | GRYF NW | 66 | 66 | |
118 | KARCZMARSKI Krzysztof (5 Km, M60-64) | IPA RADOM | 66 | 66 | |
122 | WĘKLAR Radosław (10 Km, M40-49) | BTC TEAM | 63 | 63 | |
123 | GENDERA Ewa (10 Km, K40-49) GENDERA Ewa- Evita (10 Km, K50-59) | DRUŻYNA OD SERCA | 30 28 | 58 | |
124 | ADAMCZYK Adam (10 Km, M70+) | PASJA NORDIC WALKING | 50 | 50 | |
124 | MALINOWSKI Paweł (5 Km, M18-29) | YACHT CLUB NOWA HUTA | 50 | 50 | |
124 | SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena (5 Km, K30-39) | NW WĄGROWIEC | 50 | 50 | |
124 | DOBROWOLSKA Bozena (10 Km, K60-69) DOBROWOLSKI Robert (10 Km, M60-69) | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | 30 20 | 50 | |
124 | NIEDBAŁ Adam (10 Km, M40-49) | SILESIANORDICTEAM | 50 | 50 | |
124 | MACHOLC Piotr (10 Km, M60-69) | ŻÓŁWIK | 50 | 50 | |
124 | KORDOWSKI Piotr (10 Km, M50-59) | LABORELL | 50 | 50 | |
124 | POTRZEBOWSKI Marek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | DEAF I #B3K | 50 | 50 | |
124 | NAKONIECZNY Grzegorz (10 Km, Drużynowa) | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | 50 | 50 | |
124 | WÓJCIK Barbara (10 Km, K60-69) | NWPL/LUKITEAM | 50 | 50 | |
124 | ROSAK Marcin (10 Km, M40-49) | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | 50 | 50 | |
124 | OLEKSYK Małgorzata (5 Km, K55-59) | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE¸ BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | 50 | 50 | |
124 | SKWERES Adriana (10 Km, K30-39) | KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE | 50 | 50 | |
124 | NIEPOKÓJ Radosław (10 Km, M30-39) | GMINA MIEJSCE PIASTOWE/OSP WROCANKA | 50 | 50 | |
124 | SKIBA Krzysztof (10 Km, M60-69) | MSPORTTEAM | 50 | 50 | |
124 | WORONKO ZACZYŃSKA Janina (5 Km, K75-79) | KGHM METRACORUDNA | 50 | 50 | |
124 | ŻURAWIK Marcin (5 Km, M40-44) | NEW4YOU TEAM | 50 | 50 | |
141 | SKRZYPCZAK Maciej (5 Km, M40-44) | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | 46 | 46 | |
141 | KRAWĘTEK Agnieszka (10 Km, K40-49) | NW PL BEŁCHATÓW | 46 | 46 | |
141 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia (5 Km, K40-44) | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | 46 | 46 | |
141 | PAWLAK Sebastian (5 Km, M45-49) | STARA MUSZELKA | 46 | 46 | |
141 | KIERSNOWSKI Henryk (5 Km, M75-79) | DZIADKOWY KLUB SPORTOWY | 46 | 46 | |
141 | KICMAL Małgorzata (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) | FUNDACJA HANDICAP ZAKOPANE | 46 | 46 | |
141 | KĘSIK Agnieszka (5 Km, K30-39) | SWIAT PYTEK U KRYSPINA | 46 | 46 | |
141 | BUCZKOWSKA Wiesława (10 Km, K60-69) | ESJA TEAM | 46 | 46 | |
141 | BIBKO Martin (5 Km, M45-49) | SPEEDBAR | 46 | 46 | |
141 | BUL Dariusz (5 Km, M45-49) | RUNNERSKI.PL | 46 | 46 | |
141 | MICHALSKI Andrzej (10 Km, M60-69) | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | 46 | 46 | |
141 | ORDZOWIAŁY Piotr (5 Km, M50-54) | NIWAOSIELEC | 46 | 46 | |
141 | SZEGLOWSKA Justyna (10 Km, K30-39) | MOCNA GRUPA CEZARA/CAŁA OLEŚNICA BIEGA | 46 | 46 | |
141 | BERNACKI Leszek (5 Km, M55-59) | NIEZŻESZONY | 46 | 46 | |
155 | STONCEL Barbara (5 Km, K45-49) STONCEL Mieczysław (5 Km, M55-59) | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | 20 24 | 44 | |
156 | GODZIŃSKA Paulina (5 Km, K-Jun.) | BAŻANT NW ELBLĄG | 43 | 43 | |
156 | TRYBUŁA Stanisław (10 Km, M50-59) | STF - ZP ORZEŁ TEAM SPYTKOWICE | 43 | 43 | |
156 | STACHOWIAK Magdalena (5 Km, K40-44) | STESZEW TEAM | 43 | 43 | |
156 | ZDANOWICZ Marta (5 Km, K40-44) | DWA KIJE SŁUPSK | 43 | 43 | |
156 | CATUS Szymon (5 Km, M-Dzieci) | KGHM CUPRUM RUDNA | 43 | 43 | |
156 | GUJDA Janusz (5 Km, M45-49) | JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJE | 43 | 43 | |
156 | WĘCEK Katarzyna (5 Km, K45-49) | ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA NORDIC WALKING | 43 | 43 | |
156 | SKIERA Krzysztof (10 Km, M40-49) | ŁĄCZA NAS PASJE BYDGOSZCZ/ LIFE BALANCE PLACE | 43 | 43 | |
156 | PALACH Dariusz (5 Km, M45-49) | BILDERS | 43 | 43 | |
156 | CHRZANOWSKA Daria (10 Km, K30-39) | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | 43 | 43 | |
166 | RYCHLEWSKA- SŁODOWA Danuta (5 Km, K40-44) | NW LUBASZ | 40 | 40 | |
166 | BALCERAK Grażyna (5 Km, K50-54) | OLIMPIA GDAŃSK | 40 | 40 | |
166 | FRANIK Aneta (10 Km, K40-49) | ŚLIMAKI | 40 | 40 | |
166 | DĄBROWSKI Dawid (5 Km, M30-39) | Z POCIĄGU DO BIEGANIA | 40 | 40 | |
166 | SZULC Beata (10 Km, K50-59) | OSOWA-BIEGA | 40 | 40 | |
166 | PIETRZAK Bogusława (5 Km, K65-69) | STOWARZYSZENIE POLSKA 20500 | 40 | 40 | |
166 | WRĄBEL Felicja (5 Km, K65-69) | NORDIC WALKING POZNAŃ | 40 | 40 | |
166 | PUZICHOWSKA Małgorzata (10 Km, K50-59) | STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING NORDIKI | 40 | 40 | |
166 | ROMANIUK Grzegorz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | KKNW KOLBUSZOWA | 40 | 40 | |
166 | GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka (5 Km, K30-39) | BIESZCZADZKI KLUB NW/OSP WROCANKA | 40 | 40 | |
166 | ADAMUS Marian (5 Km, M70-74) | SILESIA NORDIC TEAM | 40 | 40 | |
166 | MIŁKOWSKA Jolanta (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | TEAM DEAF | 40 | 40 | |
166 | CZEPCZAR Mariusz (5 Km, M40-44) | HAGER SPORT TEAM | 40 | 40 | |
166 | PODSIADŁO Marta (5 Km, K30-39) | NW NA LUZIE I Z UŚMIECHEM | 40 | 40 | |
166 | KWIATKOWSKI Dariusz (5 Km, M50-54) | KTP STAIZA MUSZELKA | 40 | 40 | |
166 | NAWROCKA Grażyna (5 Km, K65-69) | KATORŻNIK | 40 | 40 | |
166 | BIEGAJŁO Piotr (5 Km, M50-54) | ZDROWOPIJ | 40 | 40 | |
166 | GOSPODARCZYK Natalia (5 Km, K18-29) | AZS ŚUM KATOWICE | 40 | 40 | |
184 | DZIEMIANCZUK Kamila (5 Km, K30-39) | BUENAS | 37 | 37 | |
184 | KOTUSIEWICZ Maria (5 Km, K55-59) | - | 37 | 37 | |
184 | KONKOL Andrzej (10 Km, M60-69) | KREATIXSPORT | 37 | 37 | |
184 | MARCHEWKA Andrzej (5 Km, M60-64) | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | 37 | 37 | |
184 | RECZULSKI Mariusz (5 Km, M55-59) | SMS EFEKT | 37 | 37 | |
184 | ZAREMBA Milena (5 Km, K40-44) | KIJOWE LEKDIS | 37 | 37 | |
184 | BARTOSIEWICZ Łukasz (10 Km, M30-39) | PSISKO & KOCISKO TEAM | 37 | 37 | |
191 | JANOWSKA Emilia (10 Km, K30-39) | TEATR ZDROJOWY | 34 | 34 | |
191 | TWARDOWSKA Edyta (5 Km, K40-44) | AVOCADO | 34 | 34 | |
191 | NOGA Boleslaw (5 Km, M65-69) | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | 34 | 34 | |
191 | DALKA Hanna (10 Km, K30-39) | NIEZRZESZONA | 34 | 34 | |
191 | KOS Krzysztof (5 Km, M30-39) | POTEGOWO NA BIEGOWO | 34 | 34 | |
191 | SONDEJ Wiesław (10 Km, M50-59) | SDEY YOGA | 34 | 34 | |
191 | PATER Zbigniew (10 Km, M70+) | WKB PIAST | 34 | 34 | |
191 | JUZOF Iwona (10 Km, K40-49) | IWONA JUZOF INSTRUKTOR NORDIC WALKING | 34 | 34 | |
199 | DEUTSCHMANN Katarzyna (5 Km, K50-54) | WŁÓCZYKIJE | 32 | 32 | |
199 | KUBICKI Paweł (10 Km, M50-59) | NORDIK WALKING KIEKRZ | 32 | 32 | |
201 | KNIGA Zbigniew (10 Km, M60-69) | WŁÓCZYKIJEGDYNIA | 30 | 30 | |
201 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz (5 Km, M50-54) | PREDATORS WAŁBRZYCH | 30 | 30 | |
203 | RAMPCZYK Beata (5 Km, K40-44) | EKG EDYTA | 28 | 28 | |
203 | DUDEK Kazimierz (5 Km, M70-74) | DOM Z KERAMZYTU S.C. DARIUSZ SYWAK | 28 | 28 | |
205 | HENKELMAN Irena (10 Km, K40-49) | GB.GEPARD MUROWANA GOŚLINA | 26 | 26 | |
206 | IGRAS Mieczysław (5 Km, M60-64) | RUNNERS TEAM NYSA | 24 | 24 | |
206 | ŁUKOWICZ Rafał (5 Km, M30-39) | SPONTAN | 24 | 24 | |
208 | MAŁGORZATA Bzdyra (10 Km, K40-49) | DZIKI OSIOŁ | 22 | 22 |
Znaleziono 208 wynik(ów)