KLASYFIKACJA ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 2023
Rok:
2021 | 2022 | 2023 |
Dystans:
5 | 10 |
Klasyfikacja wg kategorii:
K18-29 | K30-39 | K40-44 | K45-49 | K50-54 | K55-59 | K60-64 | K65-69 | K70-74 | K75-79 | K80+ | K-Dzieci | K-Jun. | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M18-29 | M30-39 | M40-44 | M45-49 | M50-54 | M55-59 | M60-64 | M65-69 | M70-74 | M75-79 | M80+ | M-Dzieci | M-Jun. | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa OPEN | K OPEN | M OPEN |
Msc | Zawodnik | Klub | Kraj | Punkty indywidualne | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela (5 Km, K55-59) MAŚLANKA Iwona (5 Km, K50-54) LABUS Marzena (10 Km, K30-39) SKRZĄTEK Lucyna (10 Km, K50-59) ZDRZAŁEK Alicja (5 Km, K40-44) THOMALLA Bogdan (5 Km, M80+) FRĄCKOWIAK Roman (5 Km, M55-59) KABATA Jarosław (5 Km, M50-54) CZMOCH Marian (10 Km, M70+) CHYRA Janusz (10 Km, M40-49) | NORDIC SPORT 2021 | 250 250 234 218 218 250 242 238 234 215 | 2349 | |
2 | BIELECKA Zuzanna (5 Km, K40-44) BIELECKA Zuzanna (10 Km, K40-49) HRYCIUK Teresa (5 Km, K60-64) SAPUŁA Wiktoria (5 Km, K18-29) KUBISZYN Małgorzata (10 Km, K30-39) DZIEDZIEWICZ Andrzej (10 Km, M40-49) ZDANOWICZ Arkadiusz (5 Km, M45-49) WOJTOWICZ Tomasz (10 Km, M30-39) WOJTOWICZ Tomasz (5 Km, M30-39) MARCZAK Tomasz (5 Km, M18-29) | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | 250 246 200 196 150 250 250 250 246 242 | 2280 | |
3 | JĘDRASIAK Renata (10 Km, K60-69) GRYGOROWICZ Teresa (5 Km, K70-74) CZAJKA Urszula (10 Km, K60-69) WORONKO-ZACZYŃSKA Janina (5 Km, K75-79) ROMANOWSKA Eliza (5 Km, K-Dzieci) HELWICH Stefan (5 Km, M65-69) HELWICH Stefan (10 Km, M60-69) JUREK Adam (10 Km, M60-69) ROŻYNEK Miron (5 Km, M60-64) GRYGOROWICZ Bogdan (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | KGHM METRACO POLKOWICE | 250 246 230 150 146 246 234 200 200 186 | 2088 | |
4 | MIŚKOWICZ Anna (5 Km, K65-69) PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia (5 Km, K45-49) SZENDZIELORZ Ilona (5 Km, K65-69) LUKOSZEK Katarzyna (10 Km, K50-59) KOŁODZIEJ Joanna (10 Km, K50-59) HAŁAS Marcin (10 Km, M30-39) HAŁAS Marcin (5 Km, M30-39) MISZTAL Grzegorz (10 Km, M30-39) OLSZAŃSKI Karol (5 Km, M45-49) ORDZOWIAŁY Piotr (5 Km, M55-59) | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | 242 222 196 150 50 234 222 218 200 150 | 1884 | |
5 | ŚLUSARCZYK Karolina (10 Km, K18-29) ŚLUSARCZYK Andrzej (10 Km, M70+) ŚLUSARCZYK Grzegorz (5 Km, M45-49) ŚLUSARCZYK Błażej (5 Km, M-Dzieci) ŚLUSARCZYK Andrzej (5 Km, M70-74) KULCZYCKI Tomasz (10 Km, M40-49) | WESOŁY BORSUK TEAM | 50 209 191 154 111 34 | 749 | |
6 | LIPIECKA Małgorzata (5 Km, K40-44) KOWACZ Agata (10 Km, K40-49) KOWACZ Agata (5 Km, K40-44) PRZYSTARZ Anna (5 Km, K50-54) POLAK Łukasz (5 Km, M40-44) POLAK Marcel (5 Km, M-Dzieci) STOLARCZYK Zenon (5 Km, M70-74) PRZYSTARZ Grzegorz (10 Km, M50-59) BIBKO Martin (10 Km, M40-49) | OBORYGENI | 40 37 34 32 175 146 130 50 46 | 690 | |
7 | DERUS Jakub (5 Km, M40-44) STEFANIAK Krzysztof (5 Km, M65-69) ROMANOWSKI Daniel (10 Km, M18-29) ROMANOWSKI Daniel (5 Km, M18-29) | KATOWICKI NORDIC WALKING | 250 218 50 46 | 564 | |
8 | SZYBUT Weronika (5 Km, K-Jun.) SZYBUT Roma (5 Km, K40-44) SZYBUT Milena (5 Km, K-Dzieci) UKLEJA Justyna (10 Km, K30-39) UKLEJA Monika (10 Km, K30-39) | POTĘGA NORDICA | 239 117 80 37 34 | 507 | |
9 | OLECHOWSKA Monika (10 Km, K40-49) KRAKOWSKI Jerzy Piotr (5 Km, M60-64) KRAKOWSKI Igor (5 Km, M-Dzieci) TWARDOWSKI Mikołaj (5 Km, M-Dzieci) | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 46 179 169 46 | 440 | |
10 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta (10 Km, K40-49) WOJCIECHOWSKA Elżbieta (5 Km, K40-44) NACZK Wiktoria (5 Km, K18-29) BECZEK Magdalena (5 Km, K30-39) KRÓLIKOWSKA Krystyna (10 Km, K50-59) KUŹMICZ Adam (5 Km, M40-44) KUŹMICZ Dominik (5 Km, M-Jun.) KUŹMICZ Szymon (5 Km, M-Dzieci) | POLIPACK TEAM GWE | 100 50 50 46 46 50 43 34 | 419 | |
11 | DYBEŁ Agnieszka (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) NIEDŹWIECKA Małgorzata (10 Km, K60-69) PINIS Agnieszka (5 Km, K45-49) MUSIAŁ Ola (10 Km, K40-49) SZCZĘŚNIAK Zbigniew (5 Km, M60-64) WOJTASIŃSKI Daniel (5 Km, M45-49) HABROWSKI Sylwiusz (10 Km, M50-59) | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | 50 43 40 34 164 46 32 | 409 | |
12 | CZERWINSKA Anna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) KASPEREK Edyta (5 Km, K45-49) DOBOSZ Anna (5 Km, K50-54) ZAWADZKI Krzysztof (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) BREWCZYŃSKI Marcin (5 Km, M30-39) WIŚNIEWSKI Mariusz (10 Km, M50-59) BREWCZYŃSKI Marcin (10 Km, M30-39) WIŚNIEWSKI Mariusz (5 Km, M50-54) | NW CZŁAPSKI TEAM | 50 43 37 96 46 46 43 43 | 404 | |
13 | KRAWCZYK Dorota (5 Km, K65-69) SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa (5 Km, K70-74) ŁASZCZ Ewa (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) RUSINOWICZ Andrzej (5 Km, M75-79) | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | 46 46 43 242 | 377 | |
14 | SZPALERSKA Mirosława (10 Km, K70+) LIPIŃSKA Regina (5 Km, K80+) MALINOWSKA Grażyna (10 Km, K70+) GRETKOWSKA Zuzanna (5 Km, K-Dzieci) NAJDA Marianna (5 Km, K70-74) KOŁPAK Jan (5 Km, M75-79) OLSZEWSKI Ryszard (5 Km, M70-74) LEWANDOWSKI Roman (5 Km, M65-69) | LKS ZANTYR SZTUM | 50 50 46 46 43 43 40 30 | 348 | |
15 | KACZMAREK Martyna (5 Km, K-Jun.) SIERACKA Katarzyna (5 Km, K60-64) EWERTOWSKA Ewa (5 Km, K55-59) STANISŁAWSKI Jan (5 Km, M65-69) GUDZIO Maciej (5 Km, M55-59) BOJANOWSKI Marcin (5 Km, M40-44) | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | 89 50 43 83 43 37 | 345 | |
16 | SKOWROŃSKA Elżbieta (5 Km, K70-74) KOCZUR Dorota (5 Km, K70-74) KOPACZ Elżbieta (5 Km, K45-49) URBAN Robert (5 Km, M50-54) ORZECHOWSKI Grzegorz (5 Km, M45-49) | KKNW KOLBUSZOWA | 86 83 32 80 37 | 318 | |
17 | LUDWICZAK Andżelika (5 Km, K45-49) LUDWICZAK Dariusz (10 Km, M50-59) | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | 150 139 | 289 | |
17 | URBAN Iwona (5 Km, K50-54) KRÓL Grażyna (5 Km, K70-74) ZUBER Krystyna (5 Km, K65-69) SAJDAK Stanisław (5 Km, M75-79) PYTLAK Adam (5 Km, M55-59) STUDNICKI Ryszard (5 Km, M75-79) | KKNW KOLBUSZOWA | 80 46 46 40 40 37 | 289 | |
19 | WIKTOR Irena (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) GANCARZ Zbigniew (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) WIKTOR Dawid (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) WIKTOR Irena (5 Km, M65-69) | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | 43 89 83 34 | 249 | |
20 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia (5 Km, K75-79) | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | 242 | 242 | |
21 | WOŚ Anna (5 Km, K40-44) GŁADYSZ Katarzyna (5 Km, K45-49) KISAŁA Agnieszka (5 Km, K40-44) SOBEK Mateusz (5 Km, M30-39) WIĘCŁAW Tomasz (5 Km, M45-49) KISAŁA Marcin (5 Km, M50-54) | LEJDIS OF NORDIC | 46 40 37 40 37 34 | 234 | |
21 | MICHALSKI Andrzej (5 Km, M60-64) MICHALSKI Andrzej (10 Km, M60-69) | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | 138 96 | 234 | |
23 | ADAMCZYK Iwona (5 Km, K40-44) ADAMCZYK Bogdan (5 Km, M50-54) | BASZTA BYTÓW | 26 193 | 219 | |
24 | GIEŁBAGA Aneta (5 Km, K45-49) SZUKAŁA Rafał (5 Km, M45-49) DOMARADZKI Tomasz (5 Km, M40-44) | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | 92 72 46 | 210 | |
25 | CZARNOTA Wanda (5 Km, K60-64) SZPUNAR Mariusz (5 Km, M50-54) CZARNOTA Andrzej (5 Km, M65-69) | Z NURTEM SAWY NW KLUB | 43 89 74 | 206 | |
26 | WÓJCIK Irena (5 Km, K75-79) WÓJCIK Henryk (5 Km, M80+) REMISZEWSKI Adam (5 Km, M75-79) | UTW OLEŚNICA | 46 80 77 | 203 | |
27 | OPACZEWSKA Maria (5 Km, K50-54) WAWRZYNIAK Krystyna (5 Km, K70-74) ROZCZYŃSKA Kwiryna (5 Km, K55-59) GOŁĘBIEWSKI Edward (5 Km, M70-74) ZAWISŁA Stanisław (5 Km, M70-74) | MARSZ PO ZDROWIE | 43 40 37 50 26 | 196 | |
28 | HANUS Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) HANUS Teresa (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) | PASJONAUCI KROSNO | 150 43 | 193 | |
29 | KNAPCZYK-KANIA Gabriela (5 Km, K45-49) | WŁÓCZYKIJKI BESKIDU MAKOWSKIEGO | 192 | 192 | |
29 | SŁOWIK Jan (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) SŁOWIK Jan (10 Km, M50-59) | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | 100 92 | 192 | |
31 | POSTEK Danuta (5 Km, K60-64) OWCZAREK Henryka (5 Km, K75-79) ANGIELCZYK Małgorzata (5 Km, K70-74) TOMCZYK Edward (5 Km, M75-79) | ZIELONE GROSZKI POZNAŃ | 46 43 43 50 | 182 | |
32 | NOWORYTA Jacek (5 Km, M80+) | ASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIE | 172 | 172 | |
33 | TKOCZ Alicja (10 Km, K60-69) TKOCZ Adam (10 Km, M50-59) | EKIPA NA KIJACH | 77 80 | 157 | |
34 | BACHANEK Katarzyna (5 Km, K55-59) SZEWCZYK Hanna (5 Km, K60-64) NIESPOREK Ewa (5 Km, K65-69) ŻBIKOWSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | 46 43 37 30 | 156 | |
35 | STATNIK Genowefa (10 Km, K70+) STATNIK Tomasz (10 Km, M70+) | SUCHY LAS | 89 66 | 155 | |
36 | KICIŃSKA Renata (5 Km, K60-64) FIC Aleksandra (5 Km, K45-49) PASIERB Wojtek (5 Km, M55-59) | BULWAROWE PATYCZAKI | 40 30 71 | 141 | |
37 | JANY Katarzyna (5 Km, K30-39) POLCYN Julia (5 Km, K18-29) RYCHLEWSKA-SŁODOWA Danuta (5 Km, K45-49) | NORDIC WALKING LUBASZ | 50 50 40 | 140 | |
38 | ZABŁOCKI Karol (5 Km, M30-39) | FIRE WINGS NW TEAM | 135 | 135 | |
39 | GORALEWSKA Marta (5 Km, K30-39) KARASEWICZ Łukasz (5 Km, M30-39) KARASEWICZ Łukasz (10 Km, M30-39) | GMINA WASILKÓW | 46 43 40 | 129 | |
40 | ZIELIŃSKA Barbara (5 Km, K65-69) MUDER Iwona (5 Km, K45-49) ZIELIŃSKI Ryszard (5 Km, M65-69) | PUKS JEDYNKA | 46 43 37 | 126 | |
41 | KLIMASZEWSKA Ewa (5 Km, K45-49) KLIMASZEWSKI Bogdan (5 Km, M45-49) SAWICKI Przemek (5 Km, M30-39) | KCJUROWCE | 40 40 40 | 120 | |
41 | WÓJCIK Barbara (5 Km, K60-64) BARTOSIEWICZ Łukasz (10 Km, M30-39) BARTOSIEWICZ Włodzimierz (10 Km, M60-69) | LUKI TEAM POLSKA | 50 40 30 | 120 | |
43 | STRABEL Elżbieta (5 Km, K65-69) SZCZEŚNIAK Zofia (5 Km, K65-69) STRABEL Wojciech (5 Km, M65-69) | NORDIC WALKING - ŚREM | 43 34 40 | 117 | |
44 | TOKARSKA Julia (5 Km, K-Dzieci) SOCHOŃ Nadia (5 Km, K-Dzieci) ARONOWICZ Maja (5 Km, K-Dzieci) | KYOKUSHIN TEAM WASILKÓW | 43 37 32 | 112 | |
45 | KRAJEWSKA Hania (5 Km, K18-29) RUTKOWSKA Agnieszka (5 Km, K40-44) WAWER Sławomir (5 Km, M18-29) | KS KIJOMANIACY CHODZIEŻ | 50 26 34 | 110 | |
46 | GOTOWSKA Joanna (10 Km, K40-49) POWĄZKA Elżbieta (10 Km, K50-59) GOTOWSKI Daniel (10 Km, M40-49) | AKADEMIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA URUZ DYWITY | 37 34 37 | 108 | |
47 | BOJANEK Małgorzata (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) MASZCZYK Żaneta (5 Km, K40-44) JEZIORSKA Anna (5 Km, K40-44) | STOWARZYSZENIE KIJOMANIACY | 46 30 28 | 104 | |
48 | SERÓWKA Lidia (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | 100 | 100 | |
49 | KOZŁOWSKA Wiktoria (5 Km, K-Jun.) SŁOMIŃSKA Martyna (5 Km, K-Jun.) KOZŁOWSKI Dominik (5 Km, M-Jun.) | SP SKÓROWO | 30 26 40 | 96 | |
49 | MICHALEC Marcin (5 Km, M30-39) MICHALEC Marcin (10 Km, M30-39) | KKB MOSIR KROSNO | 50 46 | 96 | |
51 | ANYŻ Maria (10 Km, K70+) DRYGALSKA Aleksandra (10 Km, K60-69) | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | 50 43 | 93 | |
52 | STYGA Krystyna (5 Km, K60-64) | LUKI TEAM | 92 | 92 | |
53 | BUJNOWSKA Amelia (5 Km, K-Dzieci) BUJNOWSKA Adela (5 Km, K-Dzieci) | KS WASILKÓW | 50 40 | 90 | |
53 | POTRZEBOWSKA Agata (5 Km, K-Niepełnosprawni(B)) POTRZEBOWSKI Marek (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | DEAF I LIFE BALANCE PLACE | 50 40 | 90 | |
55 | PALUCH Paweł (5 Km, M55-59) PALUCH Paweł (10 Km, M50-59) | AVOCADO WELLNESS CLUB | 43 43 | 86 | |
56 | STENCEL Anna (5 Km, K45-49) CHWIAŁKOWSKA Iwona (5 Km, K50-54) MŁODOŻYŃSKA Karolina (5 Km, K50-54) | CZAROWNICE | 32 28 24 | 84 | |
56 | KARBOWSKA Sylwia (10 Km, K18-29) CAGOWSKA Karolina (10 Km, K30-39) | GREENTEAM | 50 34 | 84 | |
58 | ŁOPIŃSKI Aleksy (5 Km, M75-79) | NORDICA FABRYKA TRZCIANKA | 83 | 83 | |
58 | NOWAK Wiesław (5 Km, M60-64) | UKS 'SKOCZEK'SKOKI | 83 | 83 | |
60 | OCIEPA Magdalena (5 Km, K30-39) KRUPA Emilia (5 Km, K30-39) PROŃCZUK Bożena (5 Km, K50-54) | #BOX74 ŚWIDNICA | 30 28 24 | 82 | |
61 | KUSA Karolina (5 Km, K40-44) KUSA Piotr (5 Km, M40-44) | LIFE BALANCE PLACE | 40 40 | 80 | |
61 | PAWLACZYK Marian (5 Km, M80+) PATER Zbigniew (5 Km, M-Niepełnosprawni(B)) | WKB PIAST | 43 37 | 80 | |
61 | BIAŁAS Ewa (5 Km, K60-64) GAWLIK Krzysztof (10 Km, M40-49) | STAN UMYSŁU LEWIN BIEGA | 40 40 | 80 | |
64 | ŻMUDA Jerzy (10 Km, M60-69) MAJEWSKI Jan (5 Km, M70-74) | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | 40 37 | 77 | |
64 | HARTMAN Jadwiga (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) KAPECKI Kazimierz (5 Km, M75-79) | PZERIL | 43 34 | 77 | |
66 | GODZIŃSKA Dorota (5 Km, K40-44) GODZIŃSKI Paweł (10 Km, M40-49) | BAŻANTNWELBLĄG | 43 32 | 75 | |
67 | DOBROWOLSKA Bożena (5 Km, K70-74) DOBROWOLSKI Robert (5 Km, M65-69) | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORA | 46 28 | 74 | |
68 | DEPCZYŃSKI Rafał (5 Km, M50-54) ZWIERZ Andrzej (5 Km, M65-69) | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | 43 28 | 71 | |
69 | ŁASZCZ Wojciech (10 Km, M60-69) | FABRYKA NORWIKA TRZCIANKA | 69 | 69 | |
70 | BARTKOWSKI Jan (10 Km, M60-69) BARTKOWSKI Jan (5 Km, M60-64) | NORDIC WALKING TEAM DZIAŁDOWO | 34 34 | 68 | |
71 | PUKSZTA Krzysiek (10 Km, M40-49) | WESOLY BORSUK TEAM | 67 | 67 | |
72 | MAŁKA Marian (10 Km, M60-69) RYŻ Tadeusz (10 Km, M60-69) | NIEZRZESZONY | 43 22 | 65 | |
73 | ZYGMUNT Sylwana (5 Km, K50-54) MAJCHRZAK Dariusz (5 Km, M55-59) | RCKIK WROCŁAW | 26 32 | 58 | |
74 | DUDA Aleksandra (10 Km, K18-29) | UNIWERSYTET WSB MERITO GDAŃSK | 50 | 50 | |
74 | SZYMAŃSKI Stefan (5 Km, M75-79) | XV KOŁO PZERIIW DYWITACH | 50 | 50 | |
74 | KASPRZAK Tadeusz (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | TURBO KIJE | 50 | 50 | |
74 | ZAJĄC Joanna (5 Km, K-Niepełnosprawni(A)) | SPORTNG HORYNIEC ZDRÓJ | 50 | 50 | |
74 | ZIEGLER Barbara (5 Km, K70-74) | LESZNO :) | 50 | 50 | |
74 | MOSOŃ Marek (10 Km, M60-69) KIEŁBIK Marek (10 Km, M60-69) | DWAMARKI | 26 24 | 50 | |
74 | SANIUK Edward (5 Km, M70-74) | FACE NORDIC WALKING TEAM | 50 | 50 | |
74 | SAWICKA Marta (10 Km, K50-59) | DWA KIJE W DĘBINIE NW KROŚCIENKO WYŻNE | 50 | 50 | |
74 | PODORSKI Roman (5 Km, M80+) | STG TARNÓW | 50 | 50 | |
74 | GOŁĘBIEWSKI Edward (10 Km, M70+) | MARSZ PO ZDROWIE | 50 | 50 | |
74 | HARENDA Dawid (5 Km, M-Dzieci) | KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA | 50 | 50 | |
85 | CHRZANOWSKA Daria (5 Km, K30-39) | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NW | 46 | 46 | |
85 | GRUSZKA Barbara (5 Km, K75-79) | LKS ZANTYRSZTUM | 46 | 46 | |
85 | ŚWIENC Zuzanna (5 Km, K-Dzieci) | UKS SET WASILKÓW | 46 | 46 | |
85 | WALO Zbigniew (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | X | 46 | 46 | |
85 | PIETRAKOWSKI Marcin (10 Km, M40-49) | PITSTOP GORZÓW WLKP. | 46 | 46 | |
85 | BREGUŁA Henryk (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | NORDICUS STRZYBNICA | 46 | 46 | |
85 | WILCZEK Krzysztof (10 Km, M50-59) | WATAHA ULTRA TEAM | 46 | 46 | |
85 | RADECKI Artur (10 Km, M60-69) | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | 46 | 46 | |
85 | LEWANDOWSKI Bartłomiej (10 Km, M18-29) | TSK ORZEŁ OSIEK | 46 | 46 | |
85 | ŻYTKOWSKI Andrzej (5 Km, M60-64) | TKKF KRZNA | 46 | 46 | |
85 | WIŚNIEWSKI Julian (5 Km, M-Dzieci) | SP ŁYSE | 46 | 46 | |
96 | LEWANDOWSKI Bartłomiej (5 Km, M18-29) | TSK ORZEŁ OSIEK | 43 | 43 | |
96 | WOJTKIEWICZ Jarosław (10 Km, M50-59) | RYŚ KARPATY | 43 | 43 | |
96 | STACHOWSKA Agnieszka (5 Km, K30-39) | SZURAJĄCE ZAJĄCE | 43 | 43 | |
96 | KIERNICKI Stanisław (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | ACTEAM | 43 | 43 | |
96 | CIESIELSKI Krzysztof (5 Km, M-Niepełnosprawni(A)) | FAST WALKER | 43 | 43 | |
96 | KOMANOWSKA-DRZAZGA Lilla (5 Km, K55-59) | AMATOR | 43 | 43 | |
96 | SOKOŁOWSKI Marek (5 Km, M55-59) | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | 43 | 43 | |
96 | PAŁUBICKA Małgorzata (10 Km, K60-69) | NORDIC WALKING LUBASZ | 43 | 43 | |
96 | GRZECH Marcin (10 Km, M40-49) | BRAK | 43 | 43 | |
105 | NOWAK Irena (5 Km, K55-59) | UKS SKOCZEK | 40 | 40 | |
105 | SZTANDERSKI Grzegorz (5 Km, M50-54) | KABEX PODKOWA JANÓW | 40 | 40 | |
105 | MATUSZAK Sandra (5 Km, K-Jun.) | KGHM METRACO | 40 | 40 | |
105 | NOWAK Drena (5 Km, K55-59) | UKS SKOCZEK SKOKI | 40 | 40 | |
105 | GRZEŚKOWIAK Danuta (5 Km, K60-64) | GRODZISKI KLUB BIEGACZA | 40 | 40 | |
105 | CHOLEWKA Jolanta (10 Km, K60-69) | WALKA KOSTRZYN | 40 | 40 | |
105 | RUNOWSKI Jarosław (10 Km, M50-59) | TEAM JANINA | 40 | 40 | |
105 | MATYJA Anna (5 Km, K50-54) | #ŚREMCHODZI | 40 | 40 | |
105 | KĘDZIA Henryk (5 Km, M60-64) | KS ESTEKA | 40 | 40 | |
105 | ROSS Jacek (5 Km, M40-44) | EJR | 40 | 40 | |
105 | WYSZYŃSKI Zbigniew (10 Km, M60-69) | I O TO CHODZI | 40 | 40 | |
105 | PACYNA Jan (10 Km, M40-49) | NORDICUS STRZYBNICA | 40 | 40 | |
105 | SOROKA-MITUŁA Grażyna (10 Km, K50-59) | SŁONECZNE BABECZKI | 40 | 40 | |
105 | CHRZANOWSKA Daria (10 Km, K30-39) | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | 40 | 40 | |
105 | RZUCIDŁO Jan (10 Km, M70+) | BBL RZESZÓW | 40 | 40 | |
105 | ZBYRYT Halina (5 Km, K50-54) | AKTYWNA NOWA RUDA | 40 | 40 | |
121 | ZAWADZKI Zygmunt (10 Km, M70+) | CIDRY LOTAJOM | 37 | 37 | |
121 | JASZKIEWICZ Kazimierz (5 Km, M65-69) | CHEŁKOWO :) | 37 | 37 | |
121 | HRYNDIO Jerzy (5 Km, M65-69) | GISZOWIEC CHODZI RAZEM | 37 | 37 | |
121 | JUREK Kamila (10 Km, K40-49) | WŁÓCZYKIJE | 37 | 37 | |
121 | JEDYNAK Stanisław (5 Km, M75-79) | ŻBIKI NORDIC WALKING | 37 | 37 | |
121 | WNĘK Ewa (5 Km, K65-69) | KGHM MERTACO POLKOWICE | 37 | 37 | |
121 | POHL Anna (10 Km, K50-59) | KNW | 37 | 37 | |
121 | BARTYŃSKI Zdzisław (5 Km, M55-59) | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | 37 | 37 | |
121 | SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena (5 Km, K30-39) | NW WĄGROWIEC | 37 | 37 | |
130 | KIJAS Karolina (5 Km, K-Dzieci) | KIOKUSHIN ZTEAM WASILKÓW | 34 | 34 | |
130 | GIERSZEWSKI Arkadiusz (5 Km, M45-49) | BŁĘKITNI DZIEMIANY | 34 | 34 | |
130 | SIWIK Aldona (5 Km, K50-54) | TRZEJ KRÓLOWIE | 34 | 34 | |
130 | GUL-BOGACZ Jolanta (5 Km, K45-49) | KKNW | 34 | 34 | |
130 | PYTLAK Artur (5 Km, M50-54) | RAWIMEX | 34 | 34 | |
130 | BUCZKOWSKI Jerzy (5 Km, M70-74) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 34 | 34 | |
130 | DRZEWIECKA Julita (5 Km, K45-49) | AKTYWNE ENDORFINY | 34 | 34 | |
130 | BROTKIEWICZ Mariusz (5 Km, M45-49) | SKS | 34 | 34 | |
138 | WALA Jan (10 Km, M60-69) | NORDIC WALKING LUBASZ | 32 | 32 | |
138 | BŁAŻEJEWSKI Mikołaj (5 Km, M65-69) | PTTK WĄGROWIEC | 32 | 32 | |
138 | SKRZYPCZAK Maciej (5 Km, M40-44) | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | 32 | 32 | |
138 | RYŻ Teresa (10 Km, K60-69) | NIEZRZESZONA | 32 | 32 | |
138 | ROMAN Krzysztof (10 Km, M60-69) | KUDOWIANKA RUN | 32 | 32 | |
138 | BUCZKO Agnieszka (10 Km, K40-49) | KOLOSEUM ŚWIDNICA | 32 | 32 | |
144 | WALORYSZAK Andrzej (5 Km, M65-69) | MORSY RADZYMIN | 30 | 30 | |
145 | KOWALSKI Mirosław (5 Km, M65-69) | GRYF NORDIC WALKING | 26 | 26 |
Znaleziono 145 wynik(ów)