PZLA MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGU GÓRSKIM NA DŁUGIM DYSTANSIE - WIELKA PREHYBA - 44 KM
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim
Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 44.1 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 33 |
Wystartowało : | 32 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 27 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie | Premia Górska - OPEN | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Kobiety | Premia Górska - Kobiety | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Mężczyźni | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mistrzostwa Polski | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Premia1 37.2km | Premia2 37.7km | Czas netto 44.1km | Czas brutto 44.1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITEK Andrzej | 1507 | MKS Siechnice | WROCŁAW | M30 | 1 | M 1 | MP | 00:00:02 | 01:13:49 | 01:57:54 | 02:58:16 | 03:01:40 | 03:29:27.65 | 03:29:30.00 | 4:44 | 12.6 (100%) | ||
2 | RAJCA Michał | 1513 | SBG Salco Niepołomice | WROCŁAW | M30 | 2 | M 3 | MP | 00:00:02 | 01:16:02 | 02:00:16 | 03:02:53 | 03:06:39 | 03:34:50.15 | 03:34:52.90 | +00:05:22 (2.5%) | 4:52 | 12.3 (97.6%) | |
3 | SKUPIEŃ Tomasz | 1510 | SKL Sucha Beskidzka | SKAWINKI | M30 | 3 | M 5 | MP | 00:00:01 | 02:01:24 | 03:10:06 | 03:14:50 | 03:46:08.40 | 03:46:10.30 | +00:16:40 (7.4%) | 5:07 | 11.7 (92.9%) | ||
4 | ŻUCHOWSKI Daniel | 2110 | LKB Rudnik | KRAKÓW | M30 | 4 | M 6 | MP | 00:00:03 | 01:22:01 | 02:10:00 | 03:19:28 | 03:23:38 | 03:53:09.35 | 03:53:12.70 | +00:23:42 (10.2%) | 5:17 | 11.3 (89.7%) | |
5 | ŚLIWKA Paweł | 1704 | MKS Brenna Górki | WARSZAWA | M30 | 5 | M 11 | MP | 00:00:03 | 01:26:37 | 02:18:39 | 03:36:03 | 03:40:58 | 04:15:33.30 | 04:15:36.90 | +00:46:06 (18.0%) | 5:47 | 10.4 (82.5%) | |
6 | BADOWSKI Aleksander | 1968 | MKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | M30 | 6 | M 12 | MP | 00:00:03 | 01:26:56 | 02:19:02 | 03:35:56 | 03:41:03 | 04:18:55.35 | 04:18:58.45 | +00:49:28 (19.1%) | 5:52 | 10.2 (81.0%) | |
7 | DOMBROWSKI Maciej | 1519 | KKB MOSiR Krosno | DRAGANOWA | M30 | 7 | M 13 | MP | 00:00:03 | 01:21:06 | 02:13:13 | 03:36:26 | 03:41:28 | 04:19:09.50 | 04:19:12.60 | +00:49:42 (19.2%) | 5:52 | 10.2 (81.0%) | |
8 | NIEDŹWIADEK Kamil | 1522 | KS AZS AWF Warszawa | WARSZAWA | M30 | 8 | M 15 | MP | 00:00:04 | 01:31:59 | 02:28:06 | 03:52:04 | 03:57:19 | 04:34:30.80 | 04:34:35.00 | +01:05:05 (23.7%) | 6:13 | 9.6 (76.2%) | |
9 | SELKE Radosław | 1910 | UKS MTE Milanówek | WARSZAWA | M30 | 9 | M 16 | MP | 00:00:03 | 01:30:37 | 02:28:19 | 03:55:22 | 04:00:08 | 04:37:43.90 | 04:37:47.30 | +01:08:17 (24.6%) | 6:17 | 9.5 (75.4%) | |
10 | STANKIEWICZ Tomasz | 1612 | KL Ziemia Kłodzka | SREBRNA GÓRA | M30 | 10 | M 17 | MP | 00:00:05 | 01:35:31 | 02:31:10 | 03:59:35 | 04:04:58 | 04:44:45.75 | 04:44:50.75 | +01:15:20 (26.5%) | 6:27 | 9.3 (73.8%) | |
11 | STAJNIAK Bartłomiej | 2033 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | NAMYSŁÓW | M30 | 11 | M 18 | MP | 00:00:02 | 01:18:41 | 02:16:18 | +00:18:23 | 5:35 | 10.7 (84.9%) | |||||
12 | KOBOS Tomasz | 1517 | LKB Rudnik | KRAKÓW | M30 | 12 | M 19 | MP | 00:00:02 | 01:21:05 | 02:22:06 | +00:24:12 | 5:49 | 10.3 (81.7%) | |||||
13 | ZDANOWSKI Łukasz | 2058 | WLKS Nowe Iganie | SIEDLCE | M30 | 13 | M 21 | MP | 00:00:02 | 01:27:35 | +00:13:45 | 5:57 | 10.1 (80.2%) | ||||||
14 | CZERNIAK Paweł | 1511 | Black Hat Pro Warszawa | SOSNÓWKA | M30 | 14 | M 22 | MP | 00:00:02 | (0.0%) |
Znaleziono 14 wynik(ów)