RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 201414:10:1814:10:18247,40,0003:2617,5
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 23206:10:1306:10:13201,7-45,7421:5032,7
3SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 1001510:54:0205:30:52195,3-52,1383:2017,9
4KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76310:55:2110:55:21164,5-82,8613:5815,1
5BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 65004:45:4601:12:43163,9-83,5061:4434,4
6FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 54006:05:0006:05:00138,8-108,6372:3722,8
7LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86606:53:0106:53:01125,7-121,6883:1718,3
8WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695912:01:2210:59:35105,7-141,7486:498,8
9KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team2903:29:4703:29:47105,2-142,1911:5930,1
10KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326704:23:4804:23:48104,6-142,8282:3123,8
11WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 12804:04:5204:04:52103,5-143,9282:2125,4
12KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 304904:02:4104:02:41100,6-146,8162:2424,9
13CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 1511804:26:2804:26:28100,1-147,3122:3922,5
14S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 1294806:47:1509:45:1394,6-152,7674:1813,9
15GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346605:30:5505:30:5594,1-153,2983:3017,1
16BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806605:30:1505:30:1591,0-156,4083:3716,5
17REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team4804:06:3804:06:3885,3-162,1582:5320,7
18PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 1171503:03:3601:41:2881,6-165,7792:1426,7
19PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 613803:21:0203:21:0281,1-166,3032:2824,2
20KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 1161003:14:3003:14:3077,8-169,5762:2924,0
21WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 1653002:37:1402:05:1376,0-171,3702:0429,0
22KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 1441603:31:1503:31:1575,1-172,3082:4821,3
23STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M1M 1711004:00:2604:00:2675,0-172,4043:1218,7
24KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115703:20:0602:42:4973,4-174,0012:4322,0
25GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 14804:03:3604:03:3673,3-174,1083:1918,1
26STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 1581804:34:0404:34:0472,2-175,2553:4715,8
27GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 623903:20:4703:20:4771,4-176,0542:4821,3
28WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 973102:34:1602:34:1670,4-176,9662:1127,4
29SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 764402:01:4902:01:4966,6-180,8081:4932,8
30PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135603:34:0001:48:1166,6-180,8513:1218,7
31ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56302:00:0902:00:0965,6-181,8071:4932,8
32KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M5M 1621803:52:1102:11:0665,5-181,8803:3216,9
33HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO4003:45:4001:36:5665,5-181,8883:2617,4
34BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice1205:00:2605:00:2663,8-183,5954:4212,7
35FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 1113203:12:3203:12:3263,1-184,2723:0219,7
36RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685205:55:2905:55:2962,7-184,6885:4010,6
37KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085703:20:2203:20:2261,8-185,5683:1418,5
38WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 1042203:00:3403:00:3461,4-186,0532:5620,4
39DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 961601:45:2001:45:2060,2-187,1861:4434,3
40BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW3702:24:2601:22:3460,1-187,3082:2425,0
41SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team2902:40:4402:40:4457,0-190,3982:4921,3
42KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 1282102:51:4402:03:4956,7-190,7043:0119,8
43KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 303107:23:0807:23:0856,4-190,9777:517,6
44GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 354202:36:5902:36:5954,5-192,9382:5220,8
45CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166702:18:0102:18:0154,4-193,0032:3223,7
46WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 1192502:45:5802:45:5854,1-193,3173:0419,6
47WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595903:52:5003:52:5052,9-194,5454:2413,6
48WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 373204:53:3704:53:3752,8-194,6525:3310,8
49WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676003:55:3403:55:3452,2-195,1674:3013,3
50WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135901:26:0000:51:5352,2-195,2081:3836,4
51JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 173903:12:3803:12:3852,0-195,4053:4216,2
52FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846502:06:3202:06:3251,8-195,6202:2624,6
53SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6302:16:1702:16:1751,7-195,6982:3822,8
54JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 753903:08:2703:08:2751,6-195,8513:3916,4
55GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6005:41:2805:41:2851,5-195,8606:379,1
56PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376702:04:5302:04:5351,5-195,9012:2524,7
57ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575203:27:4003:27:4051,5-195,9554:0214,9
58DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 1011403:35:4203:35:4250,8-196,5684:1414,1
59SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW5702:13:0902:13:0950,8-196,6252:3722,9
60BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 502505:31:3705:31:3750,5-196,8696:339,1
61BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 851602:35:4802:35:4850,2-197,1733:0619,3
62FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176101:42:0501:42:0550,0-197,3692:0229,4
63FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546302:24:3601:15:4149,3-198,0972:5520,5
64SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145903:06:0102:43:2348,2-199,1723:5115,6
65NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team1501:48:3900:55:1648,2-199,2552:1526,6
66JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M65M 176802:45:0002:45:0047,7-199,7483:2717,3
67SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 601801:36:5301:36:5347,4-199,9692:0229,4
68WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 1223003:12:5407:31:3846,4-200,9924:0914,4
69MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 321601:30:0001:30:0046,3-201,1381:5630,8
70WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076002:53:2702:53:2746,2-201,1853:4516,0
71KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526002:11:4902:11:4946,1-201,2652:5121,0
72WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 125003:10:0303:10:0345,6-201,8174:1014,4
73LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115501:39:3901:39:3945,5-201,9372:1127,4
74DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 363901:59:2301:59:2345,5-201,9392:3722,9
75MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 1561502:05:5202:05:5245,3-202,1332:4621,6
76JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 282803:28:1814:34:2945,1-202,3334:3713,0
77ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 503904:40:4404:40:4444,8-202,6486:169,6
78CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 123903:03:4403:03:4443,5-203,9014:1314,2
79CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 553903:09:3503:09:3543,4-204,0154:2213,7
80KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255703:12:2901:44:5943,0-204,4084:2813,4
81GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265302:43:3002:43:3043,0-204,4493:4815,8
82WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 1492901:49:4201:49:4242,5-204,9352:3423,2
83MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:25:0810:29:4442,2-205,1713:2617,5
84SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils2402:43:1502:43:1542,0-205,4273:5315,4
85KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5802:14:4002:14:4041,5-205,9133:1418,5
86MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 313803:38:4503:38:4541,4-206,0425:1711,3
87SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186201:44:5701:44:5741,3-206,1242:3223,6
88TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5203:06:2403:06:2441,1-206,3064:3213,2
89POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M71M 1861003:38:0001:42:0041,1-206,3085:1811,3
90PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895202:21:0502:21:0540,2-207,2093:3017,1
91PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 1482001:53:0001:53:0040,0-207,4082:4921,2
92PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM2701:21:3301:21:3339,7-207,7422:0329,2
93GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5702:15:0302:15:0339,4-207,9883:2517,5
94KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6101:56:4601:56:4638,5-208,8893:0119,8
95KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5401:35:5301:35:5338,5-208,9272:2924,1
96ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 674301:36:2401:36:2438,3-209,0962:3023,8
97GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6602:50:2501:53:3537,8-209,5954:3013,3
98SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 983802:06:5002:06:5037,3-210,1223:2417,6
99SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476301:01:2601:01:2637,2-210,2561:3936,3
100SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K23K 611001:49:1001:49:1037,0-210,4582:5720,3
101BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 1305202:07:3302:07:3336,9-210,5093:2717,4
102PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44M 1531804:42:1604:42:1636,7-210,7187:417,8
103SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 1421301:33:1301:33:1336,5-210,8722:3323,5
104MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245502:09:0602:09:0636,4-211,0393:3216,9
105PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M32M 172Lubelacy903:16:5803:16:5836,4-211,0535:2511,1
106SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 382302:11:4700:50:4235,9-211,5093:4016,3
107MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM4102:06:5102:06:5135,9-211,5183:3217,0
108KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 1311501:21:5201:21:5235,9-211,5262:1626,3
109MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 1523904:34:1404:34:1435,7-211,6637:407,8
110RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 1203101:18:1301:18:1335,5-211,9272:1227,2
111KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 531802:32:1202:32:1235,3-212,0944:1813,9
112ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 1094901:51:3201:51:3235,3-212,0983:0919,0
113GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín3001:33:2501:33:2535,2-212,2052:3922,6
114ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 943202:22:0502:22:0535,1-212,3254:0214,8
115WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166301:00:0001:00:0035,0-212,4081:4235,0
116STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 1501301:25:5701:25:5734,3-213,0632:3024,0
117KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 1153801:49:3001:49:3034,3-213,0813:1118,8
118GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 1372201:34:2001:34:2034,2-213,2112:4521,8
119SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 1341301:34:5701:34:5733,9-213,5352:4821,4
120GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM3001:31:2300:23:3333,9-213,5382:4122,2
121KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 772902:18:1502:18:1533,7-213,7584:0614,6
122WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665801:18:2401:18:2433,5-213,9302:2025,6
123GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346700:59:5100:59:5133,3-214,1081:4733,4
124WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 1461901:38:1901:00:0332,6-214,7893:0019,9
125GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín2701:45:1201:45:1232,3-215,1203:1518,4
126POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275801:31:1505:51:5031,5-215,8632:5320,7
127KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 644701:28:0601:28:0631,5-215,9042:4721,5
128GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26201:19:5501:59:4931,4-216,0062:3223,6
129KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 1361501:22:0801:22:0831,2-216,2512:3822,8
130KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6601:53:5301:53:5331,1-216,3583:4016,4
131WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5701:17:5401:17:5431,0-216,4082:3023,9
132DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 1703202:22:4702:22:4730,8-216,6014:3812,9
133BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K6K 64203:49:0806:35:5930,6-216,8577:308,0
134KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315801:11:2201:11:2230,3-217,0662:2125,5
135OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:57:5301:57:5330,3-217,0883:5315,4
136KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256201:24:0100:43:1130,1-217,3582:4721,5
137PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155601:01:4201:01:4229,1-218,2802:0728,3
138STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646401:27:2101:27:2129,0-218,3983:0019,9
139ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 1471501:49:0601:49:0628,7-218,6893:4715,8
140CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226301:00:2101:00:2128,7-218,7562:0628,5
141STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M68M 179801:30:3001:30:3028,5-218,9083:1018,9
142BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM2901:20:5300:44:3828,2-219,1682:5120,9
143GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145801:14:3501:14:3528,1-219,3402:3922,6
144DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5802:00:3711:10:2727,8-219,5674:1913,8
145FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656501:22:3201:22:3227,8-219,6182:5820,2
146SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386101:26:0200:57:4827,2-220,1983:0919,0
147MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875201:00:1401:00:1427,0-220,4082:1326,9
148LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95801:55:0301:55:0327,0-220,4484:1614,1
149BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6702:30:5402:30:5426,1-221,2885:4610,4
150WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216402:08:1905:13:5126,1-221,3154:5512,2
151KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955601:31:2601:04:5326,0-221,4183:3117,1
152DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 393801:28:5301:28:5326,0-221,4393:2517,5
153HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395900:47:2500:47:2525,6-221,8111:5132,4
154STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106201:00:1501:00:1525,5-221,8982:2125,4
155BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685801:30:1609:58:0125,5-221,9183:3216,9
156KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 743301:18:5001:18:5025,3-222,1473:0719,2
157ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 1541502:01:1900:42:4025,1-222,2724:4912,4
158KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786602:21:0202:21:0225,1-222,2925:3610,7
159HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6501:30:2001:30:2025,1-222,3483:3616,6
160WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706200:50:2700:50:2725,0-222,3722:0029,8
161FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465501:12:4801:12:4825,0-222,4082:5420,6
162ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055201:46:1907:05:0424,9-222,4784:1514,1
163MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 404401:12:1801:12:1824,5-222,9282:5720,3
164RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 154401:20:4401:20:4424,4-222,9603:1818,2
165ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM2100:57:3500:57:3524,4-222,9792:2125,5
166PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 204601:23:5201:23:5224,4-222,9853:2617,5
167ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:21:5101:21:5124,4-223,0073:2117,9
168NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725701:54:5501:54:5524,4-223,0524:4312,7
169KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5800:46:0200:46:0224,4-223,0581:5331,7
170KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 1351501:18:5101:18:5124,1-223,3483:1618,3
171SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:53:1900:53:1923,8-223,5622:1426,8
172NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team3101:55:0901:55:0923,8-223,6414:5012,4
173TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 1874801:04:2501:04:2523,7-223,7202:4322,1
174NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476701:37:0301:11:4323,6-223,7704:0614,6
175KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:14:1701:14:1723,4-224,0583:1018,9
176MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6701:48:4101:48:4123,1-224,3084:4212,8
177SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 1332801:37:0001:37:0023,1-224,3484:1214,3
178ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 631801:34:2501:34:2522,8-224,5884:0814,5
179KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 1741509:55:0009:55:0022,7-224,74826:152,3
180LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266601:00:0901:00:0922,5-224,8842:4022,5
181KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K2K 661001:41:5301:41:5322,4-225,0164:3213,2
182ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 462801:32:0001:32:0022,4-225,0184:0614,6
183KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K22K 621002:08:1802:08:1822,4-225,0385:4410,5
184MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-225,2483:0419,5
185KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 924701:17:0200:42:1722,0-225,3973:2917,1
186DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516701:12:5001:12:5021,6-225,8563:2217,8
187WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536200:56:0600:56:0621,3-226,1342:3822,8
188MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66000:46:3800:46:3821,2-226,2082:1127,3
189BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 1734902:21:4702:21:4721,2-226,2536:429,0
190WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 1591901:16:2100:56:5921,1-226,3213:3716,6
191TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3501:11:0601:11:0620,8-226,6583:2517,5
192BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 424901:10:3601:10:3620,6-226,7693:2517,5
193SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K8K 71201:44:0001:44:0020,6-226,7785:0211,9
194OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:11:4101:11:4120,4-226,9933:3017,1
195SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405900:54:3700:54:3720,4-227,0452:4022,4
196PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716000:37:1200:37:1220,2-227,1751:5032,6
197DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935501:02:4401:02:4420,0-227,4083:0819,1
198JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416200:30:2100:30:2120,0-227,4211:3139,5
199BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 1853001:09:3801:09:3819,7-227,6683:3117,0
200DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO4501:10:0001:10:0019,3-228,1083:3716,5
201BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96200:46:2301:19:2119,2-228,1792:2424,9
202TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515401:07:4001:07:4019,0-228,3663:3316,9
203SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6100:53:3309:05:2918,9-228,4972:4921,2
204LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 904700:36:4500:36:4518,8-228,6201:5730,7
205BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M19M 189BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane701:18:0601:18:0618,5-228,8784:1214,2
206KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226001:17:2801:17:2818,4-228,9684:1214,3
207SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775801:05:4201:05:4217,7-229,7073:4216,2
208PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335700:56:0400:56:0417,5-229,9083:1218,7
209ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6400:59:5909:16:0917,1-230,2783:3017,1
210KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635300:39:5400:31:1416,5-230,9572:2524,7
211JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:00:0501:00:0516,4-230,9683:3916,4
212POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 1834500:45:0000:45:0016,0-231,4082:4821,3
213WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K21K 572001:59:2901:59:2916,0-231,4187:288,0
214ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426502:34:2302:34:2315,7-231,6769:486,1
215MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5900:41:0900:41:0914,4-233,0082:5121,0
216ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915400:38:1700:38:1714,4-233,0432:3922,5
217KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 1922701:07:5001:07:5014,3-233,0774:4312,7
218JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 1811500:46:5900:25:4314,1-233,3583:2017,9
219GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M34M 180301:09:4501:09:4514,0-233,4084:5812,0
220WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 1663100:54:2900:54:2913,4-234,0414:0414,7
221KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296100:44:0200:30:3313,4-234,0583:1718,2
222SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:02:2001:02:2013,1-234,3304:4512,6
223MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 684600:35:2900:35:2913,0-234,4082:4322,0
224OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 184801:10:0001:10:0012,6-234,8385:3410,8
225OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 194801:10:0001:10:0012,6-234,8385:3410,8
226OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 824801:10:0001:10:0012,6-234,8385:3410,8
227ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245600:53:2600:53:2612,5-234,9584:1714,0
228KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595600:53:1500:53:1512,4-235,0184:1714,0
229GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456600:50:5700:50:5711,9-235,4684:1614,1
230MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 863100:34:1300:34:1311,9-235,5402:5220,8
231GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816500:29:4300:29:4311,6-235,8092:3323,4
232RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026001:25:0001:25:0011,4-235,9607:258,1
233ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 1211900:40:0000:21:1111,3-236,1203:3216,9
234NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 604900:44:0000:44:0010,9-236,5484:0314,8
235DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team1501:19:5601:19:5610,7-236,7087:288,0
236FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 104401:19:3101:19:3110,7-236,7287:268,1
237OLECH Bogusław 307SIMP O/SZCZECINPRZECŁAWWeteran 2 - M20M 193200:25:5300:25:5310,6-236,8182:2624,5
238MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885400:57:1700:57:1710,5-236,8685:2611,0
239TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 414700:45:5200:45:5210,4-237,0084:2413,6
240STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 1184700:45:5000:45:5010,3-237,0684:2513,5
241OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM4700:45:2000:45:2010,3-237,0984:2313,6
242ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215200:44:1700:44:1710,3-237,1334:1813,9
243ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 235101:06:3201:06:3210,0-237,3686:379,1
244ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+3800:53:3900:53:3910,0-237,4485:2311,1
245CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796700:58:3700:58:379,4-238,0386:159,6
246FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 1392900:40:2500:40:259,0-238,4084:2913,4
247BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065800:24:2402:48:338,8-238,6292:4621,6
248MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 1551800:47:0900:25:038,4-238,9615:3410,7
249MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5501:20:1401:20:148,4-239,0289:346,3
250ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76500:34:1100:34:118,0-239,3784:1514,1
251BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5800:26:2800:26:287,2-240,1663:3916,4
252MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826001:16:3100:57:556,0-241,37812:414,7
253GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K26K 69200:15:0300:15:035,4-241,9592:4521,7
254FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 1451601:13:2701:13:275,4-242,00213:354,4
255BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners5000:12:4200:12:424,9-242,4902:3423,2
256TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836400:21:1800:21:184,8-242,5914:2513,6
257GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386301:06:4701:06:474,8-242,63313:594,3
258SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO5100:29:2000:29:204,4-242,9906:389,0
259GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566100:32:5300:32:533,9-243,4918:237,1
260GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6400:22:3700:22:373,6-243,7966:159,6
261PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K25K 65800:10:3700:10:373,0-244,4083:3217,0
262KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136300:33:0200:19:002,4-245,03013:534,3
263PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-245,06414:204,2
264MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6700:05:2200:05:221,4-245,9963:4815,8
265KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 1034800:03:0400:03:041,1-246,3392:5220,9
Znaleziono 265 wynik(ów)