RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 201403:44:30257:08:291 360,00,0000:09363,5
2WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 12805:11:26244:04:521 328,7-31,3090:14256,0
3TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 23201:00:49246:10:131 084,9-275,0930:031 070,3
4BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 65002:28:30193:12:43857,5-502,4920:10346,5
5FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 54007:44:37246:05:00812,4-547,5570:34104,9
6KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 304904:29:02244:02:41802,3-557,6650:20178,9
7TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3504:02:07241:11:06674,7-685,3190:21167,2
8SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 1001503:31:55221:30:52669,1-690,8990:19189,4
9BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW3705:07:19241:22:34662,2-697,8160:27129,3
10JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 282803:19:09218:50:01632,6-727,4270:18190,6
11KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team2902:47:27243:29:47604,7-755,2860:16216,7
12GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346604:00:15197:30:55601,2-758,8090:23150,1
13BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 851602:51:34218:35:48578,8-781,2190:17202,4
14SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 601802:07:45217:36:53576,5-783,5110:13270,8
15DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 961601:48:43241:45:20573,4-786,5980:11316,5
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
16BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5804:16:18240:26:28517,2-842,8010:29121,1
17GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26202:18:39242:45:14483,1-876,9090:17209,1
18KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115700:42:22242:42:49477,8-882,1860:05676,7
19KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76310:01:27207:02:39471,7-888,3171:1647,1
20SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186204:29:55241:44:57462,1-897,8790:35102,7
21GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM3000:50:04240:23:33460,8-899,1890:06552,2
22KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6101:00:57229:06:33456,5-903,4560:08449,4
23WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 1042202:16:08217:33:31450,1-909,8980:18198,4
24ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56301:49:16242:00:09447,4-912,5800:14245,7
25LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86604:50:53246:53:01439,4-920,6430:3990,6
26LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115504:07:06145:39:39436,5-923,4800:33106,0
27FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176100:55:46240:53:26428,1-931,8520:07460,6
28WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5705:08:18241:17:54426,3-933,7320:4383,0
29WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135901:00:34240:51:53426,2-933,7570:08422,3
30GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín3002:36:43248:41:09423,0-937,0480:22161,9
31POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275802:34:09249:53:39418,5-941,5120:22162,9
32DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 1011403:00:07224:33:09412,4-947,6200:26137,4
33KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5406:32:34169:32:18407,4-952,6360:5762,3
34WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 125002:19:47247:50:59407,3-952,6920:20174,8
35REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team4801:42:57220:06:38397,3-962,7110:15231,5
36PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155600:50:29217:01:42390,5-969,4780:07464,1
37GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456601:52:14240:50:57387,0-973,0490:17206,9
38BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice1205:38:05171:32:02377,6-982,4270:5367,0
39FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 1113203:20:36219:12:32371,1-988,8820:32111,0
40FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546302:30:56217:15:41370,0-990,0280:24147,1
41SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 764401:00:38242:01:49367,3-992,6990:09363,5
42DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 363901:50:18241:59:23355,6-1 004,3630:18193,5
43CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226302:34:25217:00:21353,6-1 006,3980:26137,4
44KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326701:08:57220:23:48344,2-1 015,8000:12299,5
45CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 553902:25:19246:29:03343,9-1 016,1150:25142,0
46SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO5100:56:28233:54:16342,4-1 017,6200:09363,8
47KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 743301:05:11241:18:50339,0-1 021,0300:11312,0
48PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335703:23:32241:57:45334,8-1 025,1620:3698,7
49DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5801:58:49252:27:11334,7-1 025,2730:21169,0
50KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5800:59:48240:46:02330,0-1 030,0040:10331,1
51PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM2704:30:25241:21:33327,3-1 032,7050:4972,6
52GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 354201:43:33218:36:59325,7-1 034,2690:19188,7
53GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 14803:27:18244:03:36312,7-1 047,2990:3990,5
54MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:57:56258:36:02311,9-1 048,0760:34105,2
55MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 321601:20:00241:30:00309,0-1 051,0290:15231,7
56ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 674302:02:32241:36:24304,5-1 055,5480:24149,1
57BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96202:59:16235:05:21304,1-1 055,8810:35101,8
58MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66002:07:25240:46:38302,6-1 057,3860:25142,5
59KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 772902:17:21208:42:54301,6-1 058,3880:27131,8
60ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 1211901:34:15240:21:11301,0-1 059,0180:18191,6
61WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 973101:05:53242:34:16290,3-1 069,7020:13264,4
62DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935502:55:21241:02:44284,5-1 075,4790:3697,4
63CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166701:21:33170:18:01281,7-1 078,2940:17207,3
64SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 1421304:59:27217:33:13279,3-1 080,6861:0456,0
65BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685801:42:42227:56:28276,9-1 083,0600:22161,8
66KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 1361500:19:24214:09:15273,3-1 086,6780:04845,3
67S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 1294802:29:23252:07:54272,9-1 087,0750:32109,6
68LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266601:22:42242:22:29271,2-1 088,8370:18196,7
69SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 1341300:55:51245:15:42271,1-1 088,8740:12291,3
70BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065800:40:40238:21:37267,0-1 092,9510:09394,0
71FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846502:23:59241:00:49266,3-1 093,6620:32111,0
72CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 123902:07:49242:06:36264,6-1 095,3590:28124,2
73KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526002:35:32192:53:04263,5-1 096,4870:35101,7
74KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085701:53:37246:26:00263,3-1 096,7290:25139,0
75MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 863100:38:47240:34:13263,0-1 096,9780:08406,9
76KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256200:59:44228:40:08259,2-1 100,8320:13260,3
77PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376701:44:08242:04:53256,7-1 103,2640:24147,9
78WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 1223001:30:52243:12:28255,7-1 104,2890:21168,8
79FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465501:18:12161:08:17255,0-1 105,0350:18195,6
80SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145900:44:10242:43:23254,4-1 105,6130:10345,6
81KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 644701:40:04241:28:06252,3-1 107,7340:23151,3
82SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476301:07:38241:01:26252,2-1 107,7830:16223,8
83OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:08:32241:11:41252,1-1 107,8780:16220,7
84GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín2701:34:18217:45:12250,5-1 109,4630:22159,4
85ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426501:16:00242:34:23249,9-1 110,0850:18197,3
86RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 154405:16:50241:20:44249,4-1 110,5861:1647,2
87PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 1482003:33:00145:53:00249,0-1 110,9990:5170,1
88MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875200:55:51225:17:07247,6-1 112,4120:13266,0
89PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 1171501:52:44193:41:28246,9-1 113,1420:27131,4
90WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 1492901:16:49169:34:22245,9-1 114,0810:18192,1
91ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 943201:15:46242:22:05243,9-1 116,1160:18193,1
92WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166300:30:54217:00:00238,1-1 121,9190:07462,3
93GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5701:09:0974:15:03237,3-1 122,7090:17205,9
94WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665802:02:13241:18:24235,3-1 124,6980:31115,5
95ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6403:54:46252:52:24230,2-1 129,8201:0158,8
96GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 1372201:39:36169:34:20227,8-1 132,2150:26137,2
97PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135602:31:51217:59:31223,9-1 136,1050:4088,5
98WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695911:22:00202:59:35222,9-1 137,0693:0319,6
99MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245501:13:31194:01:34222,8-1 137,2380:19181,8
100SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 983802:11:24242:06:50221,4-1 138,6190:35101,1
101STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 1501301:30:17169:25:57221,0-1 138,9580:24146,9
102KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226001:02:22241:17:28217,7-1 142,2620:17209,5
103BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 502506:17:56101:31:37217,3-1 142,6501:4434,5
104MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 1561502:38:32194:05:52217,0-1 143,0030:4382,1
105CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 1511801:33:58191:08:15216,8-1 143,2330:26138,4
106HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395900:56:20240:47:25214,9-1 145,1060:15228,9
107RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 1203101:14:27217:18:13213,0-1 147,0260:20171,6
108KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315801:34:43234:35:52212,8-1 147,2340:26134,8
109HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO4001:15:20241:36:56212,6-1 147,4430:21169,3
110BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM2901:37:57216:44:38211,0-1 149,0090:27129,2
111ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 1541501:14:05216:42:40206,4-1 153,6100:21167,2
112SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6102:03:36216:50:32204,1-1 155,8950:3699,1
113WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216402:06:07228:14:06202,7-1 157,3430:3796,4
114LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 904703:23:44216:36:45201,7-1 158,2701:0059,4
115JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 173903:06:19243:25:13201,5-1 158,4830:5564,9
116JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 753903:00:27243:19:16201,4-1 158,6140:5367,0
117MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 1551801:18:39192:25:03199,4-1 160,6490:23152,1
118GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816501:11:03232:39:36196,8-1 163,2000:21166,2
119ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915403:51:41144:56:36195,6-1 164,3871:1150,7
120SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386101:13:24231:51:25194,5-1 165,5270:22159,0
121SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW5700:54:48194:13:09194,1-1 165,8690:16212,6
122KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255701:20:49241:44:59193,0-1 166,9990:25143,3
123FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 1451601:12:41241:13:27192,5-1 167,5220:22158,9
124KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 1311500:51:55193:21:52185,3-1 174,7390:16214,1
125KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5803:09:5898:14:40184,4-1 175,5901:0158,2
126KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M5M 1621802:55:05242:11:06183,6-1 176,3930:5762,9
127PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 613801:09:22243:21:02182,9-1 177,1190:22158,2
128ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 503901:31:50196:40:44182,4-1 177,5590:30119,2
129OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 194802:31:00241:10:00180,7-1 179,3490:5071,8
130OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 184802:31:00241:10:00180,7-1 179,3490:5071,8
131OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 824802:31:00241:10:00180,7-1 179,3490:5071,8
132WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 1192504:19:09217:54:58179,7-1 180,2891:2641,6
133WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 1653003:25:0350:05:13176,3-1 183,6501:0951,6
134GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386305:55:08193:06:47175,2-1 184,8112:0129,6
135GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6402:59:56240:22:37174,8-1 185,1891:0158,3
136GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346701:01:00120:59:51173,9-1 186,0990:21171,0
137ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 1471500:19:46217:57:21173,2-1 186,7700:06525,8
138SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 382300:36:28240:50:42172,0-1 188,0360:12282,9
139LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95800:15:56241:55:03167,1-1 192,9290:05629,1
140WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676013:20:1631:19:17166,9-1 193,1454:4712,5
141KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 1351501:41:30169:18:51164,8-1 195,2090:3697,4
142DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO4501:47:00193:10:00161,2-1 198,7990:3990,4
143KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 1282101:30:59194:03:49160,0-1 200,0490:34105,5
144WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 1461900:45:29241:00:03159,1-1 200,9450:17209,8
145KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 1153800:34:28241:49:30157,9-1 202,1020:13274,9
146DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 1703202:22:15242:22:47156,3-1 203,7040:5465,9
147WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536201:08:51232:55:33155,9-1 204,1450:26135,8
148KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 924700:39:33240:42:17153,2-1 206,8370:15232,4
149KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 1441601:32:02219:31:15152,6-1 207,3990:3699,5
150FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 1392903:58:28240:40:25152,4-1 207,5831:3338,3
151KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955602:28:04217:04:53151,3-1 208,7190:5861,3
152WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595900:46:24248:44:41149,4-1 210,6180:18193,2
153WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 1591900:40:13240:56:59146,4-1 213,5680:16218,5
154SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 1332800:51:57241:37:00145,2-1 214,7890:21167,7
155KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6600:46:28241:53:53143,7-1 216,2800:19185,6
156NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725702:14:33222:05:29142,2-1 217,7870:5663,4
157STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 1184703:42:23240:45:50139,8-1 220,2191:3537,7
158WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706201:49:09216:50:27136,2-1 223,8400:4874,8
159GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 623902:57:4227:20:47132,4-1 227,6401:2044,7
160WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 373206:43:49174:12:02130,3-1 229,7393:0619,4
161DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team1501:06:38169:19:56129,8-1 230,2390:30116,8
162SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6303:01:50242:16:17129,5-1 230,4791:2442,7
163GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145802:20:19217:14:35127,9-1 232,0661:0554,7
164PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44M 1531803:39:43244:42:16124,4-1 235,5791:4534,0
165TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 414704:01:18240:45:52124,1-1 235,9191:5630,9
166FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656501:08:11145:22:32122,8-1 237,1790:33108,1
167STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106201:00:34241:00:15116,8-1 243,1790:31115,7
168JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416200:51:50240:30:21115,9-1 244,1260:26134,1
169ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 462800:25:09241:32:00115,0-1 245,0090:13274,3
170PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 204601:37:45217:23:52114,5-1 245,5440:5170,3
171FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 104406:06:39145:19:31110,9-1 249,1293:1818,1
172OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM4701:51:19216:45:20110,0-1 249,9591:0059,3
173WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K21K 572003:24:10241:59:29107,1-1 252,9091:5431,5
174STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 1581801:15:24170:24:00106,9-1 253,0790:4285,1
175KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296101:34:35192:30:33106,9-1 253,1050:5367,8
176KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 1034802:32:32240:03:04105,4-1 254,5961:2641,5
177KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:19:12241:14:17104,1-1 255,9190:4578,8
178ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575202:54:2597:23:08103,5-1 256,4511:4135,6
179SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405900:31:41240:54:37102,6-1 257,3540:18194,4
180NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team1502:06:40216:55:16102,1-1 257,9071:1448,4
181MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 313802:27:03173:15:09101,9-1 258,0971:2641,6
182TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515400:32:05218:46:48100,9-1 259,0990:19188,7
183KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 303101:48:20249:26:41100,1-1 259,9051:0455,4
184RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026001:55:34152:44:5699,7-1 260,2921:0951,8
185NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476700:46:21241:11:4399,1-1 260,8950:28128,3
186DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516700:46:30241:12:5096,6-1 263,4190:28124,6
187MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 404401:15:46241:12:1895,3-1 264,7260:4775,4
188PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895200:37:57249:02:0793,8-1 266,2200:24148,3
189KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 1741502:40:50198:19:5392,5-1 267,5251:4434,5
190JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 1811502:00:20192:25:4391,1-1 268,8891:1945,4
191BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806605:30:1505:30:1591,0-1 268,9993:3716,5
192GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265302:01:04157:33:1486,5-1 273,4961:2342,9
193ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215202:18:03193:57:1886,3-1 273,6701:3537,5
194KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136300:54:49240:19:0079,4-1 280,5980:4186,9
195KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 531802:01:41194:32:1277,9-1 282,0861:3338,4
196SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775801:10:19241:05:4277,3-1 282,6540:5466,0
197NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team3102:43:05170:50:3576,9-1 283,0722:0728,3
198KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786605:15:02169:43:5675,2-1 284,8324:1114,3
199BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 1853002:40:54241:09:3873,6-1 286,3702:1127,5
200PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716002:20:11167:55:2673,0-1 286,9721:5531,3
201GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6001:25:24245:08:4772,9-1 287,0961:1051,2
202DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 393801:31:11173:42:5672,5-1 287,5151:1547,7
203CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796701:46:01208:55:0371,4-1 288,5591:2940,4
204TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836401:52:18194:12:3071,2-1 288,8431:3438,0
205RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685205:55:2905:55:2962,7-1 297,2795:4010,6
206KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635301:01:57120:31:1461,3-1 298,6571:0059,4
207ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245603:00:12192:53:2661,3-1 298,7092:5620,4
208POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 1834500:45:00120:45:0059,5-1 300,4990:4579,3
209ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+3801:26:56216:53:3958,1-1 301,9291:2940,1
210SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team2902:40:4402:40:4457,0-1 302,9892:4921,3
211BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners5000:51:3445:33:2455,4-1 304,6250:5564,4
212STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646401:13:1325:27:2154,7-1 305,2631:2044,9
213WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 1663101:26:59168:16:3054,3-1 305,6951:3637,5
214ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 631800:54:32241:34:2554,1-1 305,9291:0059,5
215ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM2101:18:30240:20:2853,5-1 306,5311:2840,9
216ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:46:2625:21:5152,6-1 307,3922:0129,7
217BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6701:51:3426:30:5451,2-1 308,7692:1027,6
218MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5901:06:47168:41:0950,4-1 309,5791:1945,3
219MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6702:00:1625:48:4148,2-1 311,8092:2924,0
220MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 1523901:58:5522:37:2847,5-1 312,4822:3024,0
221ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055201:24:31192:50:3247,5-1 312,5371:4633,7
222WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076002:53:2702:53:2746,2-1 313,7763:4516,0
223SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils2402:43:1502:43:1542,0-1 318,0183:5315,4
224TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5203:06:2403:06:2441,1-1 318,8974:3213,2
225MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 684600:37:5548:35:2939,0-1 320,9990:5861,7
226MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6700:40:07178:46:5638,6-1 321,4371:0257,7
227GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6602:50:2501:53:3537,8-1 322,1864:3013,3
228BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 1305202:07:3302:07:3336,9-1 323,1003:2717,4
229SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:38:0024:53:1936,2-1 323,7961:0257,2
230MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885401:05:4748:57:1736,0-1 323,9931:4932,8
231MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM4102:06:5102:06:5135,9-1 324,1093:3217,0
232ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 235100:51:19121:06:3235,8-1 324,2491:2641,8
233ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 1094901:51:3201:51:3235,3-1 324,6893:0919,0
234JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:01:0197:00:0534,7-1 325,3491:4534,1
235NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 604901:19:4024:44:0032,3-1 327,6692:2724,3
236OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:57:5301:57:5330,3-1 329,6793:5315,4
237BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 424900:28:5048:21:4728,0-1 331,9661:0158,3
238HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6501:30:2001:30:2025,1-1 334,9393:3616,6
239TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 1874801:04:2501:04:2523,7-1 336,3112:4322,1
240MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-1 337,8393:0419,5
241GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566101:03:25237:58:4421,5-1 338,4872:5620,4
242ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76500:21:2448:34:1121,3-1 338,7291:0059,6
243BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 1734902:21:4702:21:4721,2-1 338,8446:429,0
244KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 1922701:07:5001:07:5014,3-1 345,6684:4312,7
245SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:02:2001:02:2013,1-1 346,9214:4512,6
246KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595600:53:1500:53:1512,4-1 347,6094:1714,0
247MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5500:17:2225:20:1410,4-1 349,6191:4035,9
248MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826001:16:3100:57:556,0-1 353,96912:414,7
249PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-1 357,65514:204,2
Znaleziono 249 wynik(ów)