RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
258
Ukończyło:
7
Na trasie:
258
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 12805:16:35484:04:522 524,50,0000:07478,5
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 23203:28:53486:10:132 037,8-486,7540:06585,3
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW3702:38:57481:22:341 518,7-1 005,7980:06573,3
4TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3507:43:01481:11:061 478,5-1 046,0800:18191,6
5KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 304900:27:02484:02:411 449,7-1 074,8780:013 217,5
6FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 54002:44:51486:05:001 339,8-1 184,7290:07487,6
7BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 65001:05:10481:12:431 331,7-1 192,8740:021 226,1
8JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 282804:19:26492:58:001 179,4-1 345,0940:13272,8
9KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115704:36:07482:42:491 047,6-1 476,9860:15227,6
10SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO5102:35:47480:28:321 039,7-1 484,8210:08400,4
11GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26201:59:32483:19:111 016,0-1 508,5550:07510,0
12GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 14802:55:27484:03:36985,5-1 539,0700:10337,0
13REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team4802:26:05484:06:38980,0-1 544,5350:08402,5
14KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76305:59:27471:02:39955,8-1 568,7070:22159,5
15KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team2902:22:41483:29:47894,5-1 629,9970:09376,2
16BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5805:45:40480:26:28887,0-1 637,5560:23154,0
17WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 125001:57:22487:50:59885,6-1 638,9330:07452,7
18LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86605:50:25462:53:01875,7-1 648,8740:24149,9
19GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM3003:54:29480:23:33861,6-1 662,9500:16220,5
20WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135900:52:14480:51:53856,0-1 668,4980:03983,3
21KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6101:43:21464:40:26822,2-1 702,3110:07477,3
22ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56301:04:08482:00:09816,5-1 708,0510:04763,9
23LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115501:04:49409:39:39813,9-1 710,6290:04753,4
24POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275804:23:51490:20:57812,1-1 712,4130:19184,7
25RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 154403:16:09481:20:44808,6-1 715,9760:14247,3
26GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín3001:35:20488:41:09808,4-1 716,1230:07508,8
27GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 354202:23:26482:36:59794,0-1 730,5800:10332,1
28CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166702:23:15482:18:01776,5-1 748,0650:11325,2
29GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346601:52:52413:30:55742,1-1 782,4690:09394,5
30KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326701:32:19460:23:48740,2-1 784,3560:07481,1
31CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226300:45:43481:00:21725,8-1 798,7770:03952,5
32FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176101:30:31481:29:14710,4-1 814,0930:07470,9
33SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186201:42:39457:44:57708,0-1 816,5810:08413,8
34WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5702:23:04481:17:54691,5-1 833,0320:12290,0
35DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 363901:29:24481:59:23687,1-1 837,4560:07461,1
36KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5802:15:51480:46:02685,0-1 839,5450:11302,5
37GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456603:06:33480:50:57677,0-1 847,5800:16217,7
38PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155602:03:04457:01:42663,5-1 861,0590:11323,5
39BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96201:01:32481:50:23663,0-1 861,5330:05646,5
40SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 764403:28:08362:01:49644,2-1 880,3400:19185,7
41FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546300:49:39409:15:41641,2-1 883,3080:04774,9
42MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:20:29498:36:02626,6-1 897,9740:13267,6
43WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 1042203:47:29454:55:34615,3-1 909,2500:22162,3
44FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465504:07:33417:48:52614,1-1 910,4900:24148,8
45LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266602:03:26462:30:48602,2-1 922,3180:12292,7
46DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5804:01:57489:47:25599,5-1 925,0220:24148,7
47MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66001:34:49480:46:38594,0-1 930,5010:09375,9
48PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM2702:29:56409:21:33584,4-1 940,1890:15233,8
49PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335700:50:41479:25:28583,6-1 940,9310:05690,9
50KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 743301:01:59481:18:50565,7-1 958,7940:06547,6
51CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 553900:23:35468:14:08557,7-1 966,8340:021 418,9
52KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5404:54:01413:52:44554,2-1 970,3420:31113,1
53CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 123901:01:13468:11:12547,8-1 976,6920:06537,0
54JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 753903:45:13484:21:56544,0-1 980,4940:24144,9
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
55FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 1113202:34:25387:12:32522,8-2 001,7510:17203,1
56MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 863100:59:06480:34:13514,2-2 010,3260:06522,0
57ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 674301:53:14481:36:24508,6-2 015,8960:13269,5
58KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 772907:58:32473:55:32506,3-2 018,2460:5663,5
59KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526003:05:18484:29:43505,8-2 018,7250:21163,8
60PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376701:18:18482:04:53505,3-2 019,2160:09387,2
61JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 173903:57:40484:41:21504,4-2 020,1500:28127,3
62HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395902:14:00480:47:25494,6-2 029,9230:16221,5
63KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256202:09:33475:43:13494,0-2 030,5220:15228,8
64FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846502:27:57391:58:25489,7-2 034,8540:18198,6
65GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 623902:51:51459:20:47484,3-2 040,2810:21169,1
66ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 943200:30:38482:22:05477,6-2 046,9220:03935,5
67WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 973103:24:36362:34:16477,5-2 047,0390:25140,0
68GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín2701:53:55457:45:12466,6-2 057,9050:14245,8
69KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315802:04:21475:59:12461,9-2 062,6250:16222,9
70ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426503:33:13482:34:23452,5-2 072,0100:28127,3
71BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685805:58:47488:36:58441,5-2 083,0800:4873,8
72ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 503911:23:46364:40:44436,0-2 088,5901:3438,3
73ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6400:28:42460:34:27421,6-2 102,9090:04881,5
74KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955601:48:09481:04:53419,9-2 104,6800:15232,9
75WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 1223003:37:12440:42:27419,6-2 104,9250:31115,9
76SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145905:10:58482:43:23405,2-2 119,3790:4678,2
77PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135606:01:18432:58:26402,2-2 122,3160:5366,8
78PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 613801:47:46483:21:02398,2-2 126,3330:16221,7
79KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 644701:15:32481:28:06396,7-2 127,8560:11315,1
80BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065802:20:29480:07:45395,1-2 129,4880:21168,7
81SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6100:51:49492:38:54392,8-2 131,7720:07454,8
82WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665800:58:49481:18:24390,7-2 133,7990:09398,6
83SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476301:09:00481:01:26388,6-2 135,9040:10337,9
84SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386101:36:28479:30:38381,6-2 142,9140:15237,4
85OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:11:23481:11:41373,6-2 150,8960:11314,1
86FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656501:10:51481:22:32373,3-2 151,2300:11316,1
87BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM2901:24:08480:44:38370,8-2 153,7000:13264,5
88MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875204:11:22337:00:14366,8-2 157,7010:4187,6
89KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226001:17:08481:17:28366,5-2 158,0500:12285,1
90DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516701:24:28457:12:50358,4-2 166,1420:14254,6
91KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255701:25:31409:44:59358,0-2 166,5400:14251,2
92DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935501:04:33457:02:44356,3-2 168,2200:10331,2
93KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085701:56:15313:55:07350,7-2 173,8770:19181,0
94SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 382300:45:03480:50:42348,8-2 175,7840:07464,5
95GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816501:03:11432:14:58343,6-2 180,9360:11326,3
96OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 184801:20:00481:10:00335,0-2 189,5200:14251,3
97OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 194801:20:00481:10:00335,0-2 189,5200:14251,3
98OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 824801:20:00481:10:00335,0-2 189,5200:14251,3
99LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95803:38:10481:55:03332,4-2 192,1000:3991,4
100S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 1294801:08:49490:34:55329,0-2 195,5430:12286,8
101ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915405:15:38410:01:15328,7-2 195,8520:5762,5
102WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536201:08:30405:05:35319,1-2 205,4100:12279,5
103MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245503:05:26410:59:58318,7-2 205,8130:34103,1
104GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 1372203:50:24289:34:20318,5-2 206,0370:4382,9
105GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386301:58:57433:06:47314,1-2 210,4010:22158,5
106GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6400:55:26456:22:37308,9-2 215,6790:10334,3
107WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695908:28:06490:59:35308,3-2 216,2701:3836,4
108SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 983801:27:19410:06:50306,7-2 217,8140:17210,8
109HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO4000:14:58337:36:56306,1-2 218,4320:021 227,2
110WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216401:21:21420:14:06303,9-2 220,6240:16224,2
111KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 924700:38:17480:42:17303,0-2 221,5480:07474,9
112WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 1192501:18:23409:55:21297,3-2 227,2080:15227,6
113GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145804:58:24481:14:35296,1-2 228,4441:0059,5
114PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716002:12:12482:10:34296,0-2 228,5530:26134,3
115PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 204600:30:35457:23:52294,7-2 229,8600:06578,1
116DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO4508:09:00481:10:00292,0-2 232,5401:4035,8
117WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166301:05:32346:26:48291,0-2 233,5580:13266,4
118NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725702:09:37462:05:29288,7-2 235,8020:26133,7
119PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895203:17:01489:02:07285,9-2 238,6610:4187,1
120KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6600:57:03457:53:53278,3-2 246,2210:12292,7
121SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6301:10:47434:16:17273,0-2 251,5500:15231,4
122GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346701:01:55480:59:51269,5-2 255,0900:13261,1
123SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW5702:48:26434:13:09264,4-2 260,0980:3894,2
124KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 1153800:19:37409:49:30256,7-2 267,7910:04785,3
125FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 104403:20:33481:19:31252,5-2 272,0000:4775,6
126GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5701:06:56290:15:03252,3-2 272,2900:15226,1
127RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 1203101:20:20265:18:13250,5-2 274,0560:19187,1
128NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476701:06:32409:11:43247,0-2 277,5140:16222,8
129WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 1492901:16:49169:34:22245,9-2 278,6220:18192,1
130CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796701:39:08448:47:32242,8-2 281,7040:24147,0
131JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416200:45:09480:30:21237,8-2 286,7180:11316,0
132WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 373209:27:42342:48:22237,8-2 286,7622:2325,1
133SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 1332805:05:45433:37:00237,7-2 286,8801:1746,6
134KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296100:35:41480:30:33235,1-2 289,3950:09395,4
135KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 1034801:31:23480:03:04229,4-2 295,1810:23150,6
136LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 904700:38:04456:36:45220,8-2 303,7230:10348,0
137BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 502506:17:56101:31:37217,3-2 307,1911:4434,5
138KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5801:47:39482:14:40216,1-2 308,4650:29120,4
139WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706201:01:25432:50:27211,4-2 313,1820:17206,5
140KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:37:34409:14:17209,5-2 315,0700:27128,8
141KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 303104:32:00465:26:41208,5-2 316,0461:1846,0
142KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786602:00:10389:09:07200,6-2 323,9250:35100,2
143ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+3801:48:04432:53:39195,2-2 329,3200:33108,4
144RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026001:31:13374:35:56194,5-2 330,0620:28127,9
145MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 313802:27:52439:06:28193,0-2 331,5280:4578,3
146FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 1392902:20:38480:40:25191,7-2 332,8570:4481,8
147STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 1184700:26:09480:45:50188,2-2 336,3200:08431,9
148WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595901:10:32464:44:41187,4-2 337,1820:22159,4
149ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215201:14:24339:50:06186,3-2 338,2490:23150,2
150ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 462805:05:45433:32:00182,3-2 342,2201:4035,8
151BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806600:57:45389:30:15180,7-2 343,8300:19187,8
152WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 1653003:25:0350:05:13176,3-2 348,1911:0951,6
153MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 404401:40:05481:12:18176,3-2 348,2190:34105,7
154DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 393803:02:08485:43:23173,8-2 350,7611:0257,2
155WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676013:20:1631:19:17166,9-2 357,6864:4712,5
156STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106201:03:36481:00:15165,8-2 358,7700:23156,4
157MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6701:32:23490:46:56164,6-2 359,9580:33106,9
158ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 1094901:45:27481:51:32163,8-2 360,7000:3893,2
159SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team2903:10:25458:40:44161,0-2 363,5301:1050,7
160BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners5002:36:10282:50:03160,4-2 364,1720:5861,6
161TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 414700:50:39456:45:52159,5-2 365,0300:19189,0
162TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515403:38:25361:22:16158,0-2 366,5411:2243,4
163STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646402:24:45361:27:21157,1-2 367,3950:5565,1
164SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405902:31:15456:54:37156,5-2 368,0130:5762,1
165DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 1703202:22:15242:22:47156,3-2 368,2450:5465,9
166OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM4702:32:58384:45:20152,4-2 372,1101:0059,8
167ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 235102:20:51481:06:32152,0-2 372,5700:5564,7
168MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6701:30:00481:48:41144,9-2 379,6800:3796,6
169SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils2401:34:31416:53:15142,5-2 382,0660:3990,4
170SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775804:27:41481:05:42136,4-2 388,0951:5730,6
171BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 424901:05:28478:39:06131,4-2 393,1510:29120,4
172GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265301:44:43339:58:43129,9-2 394,6350:4874,4
173KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136300:20:56408:19:00111,9-2 412,6380:11320,7
174KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635301:54:55336:31:14106,8-2 417,7801:0455,7
175OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:24:00313:57:53104,7-2 419,8200:4874,8
176GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6002:34:26272:49:24104,0-2 420,5891:2940,4
177ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575202:54:2597:23:08103,5-2 420,9921:4135,6
178ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245603:11:53432:53:26103,5-2 421,0301:5132,4
179RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685204:00:09341:55:2998,6-2 425,9502:2624,6
180NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team3101:20:08304:08:2197,4-2 427,1490:4972,9
181TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836400:29:31435:37:3094,2-2 430,3800:18191,4
182NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 604902:19:58276:15:2289,5-2 435,0521:3338,4
183ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055200:37:58492:51:4988,9-2 435,6880:25140,4
184HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6501:21:34385:30:2088,3-2 436,2600:5564,9
185BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6702:36:30458:30:5481,4-2 443,1501:5531,2
186BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 1734901:54:15457:42:4179,8-2 444,7511:2541,9
187GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6602:36:08337:53:3574,9-2 449,6632:0528,8
188BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 1853002:40:54241:09:3873,6-2 450,9112:1127,5
189POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 1834500:45:00120:45:0059,5-2 465,0400:4579,3
190JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:20:14385:00:0556,0-2 468,5001:2541,9
191KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595603:09:41432:53:1554,6-2 469,9103:2817,3
192WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 1663101:26:59168:16:3054,3-2 470,2361:3637,5
193ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:46:2625:21:5152,6-2 471,9332:0129,7
194MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5901:06:47168:41:0950,4-2 474,1201:1945,3
195MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 1523901:58:5522:37:2847,5-2 477,0232:3024,0
196WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076002:53:2702:53:2746,2-2 478,3173:4516,0
197ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76500:30:01432:34:1144,6-2 479,9700:4089,1
198TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5203:06:2403:06:2441,1-2 483,4384:3213,2
199MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 684600:37:5548:35:2939,0-2 485,5400:5861,7
200BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 1305202:07:3302:07:3336,9-2 487,6413:2717,4
201SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:38:0024:53:1936,2-2 488,3371:0257,2
202MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885401:05:4748:57:1736,0-2 488,5341:4932,8
203MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM4102:06:5102:06:5135,9-2 488,6503:3217,0
204GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566100:33:36265:19:0525,8-2 498,7671:1846,0
205TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 1874801:04:2501:04:2523,7-2 500,8522:4322,1
206MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-2 502,3803:0419,5
207KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 1922701:07:5001:07:5014,3-2 510,2094:4312,7
208SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:02:2001:02:2013,1-2 511,4624:4512,6
209MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5500:17:2225:20:1410,4-2 514,1601:4035,9
210MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826001:16:3100:57:556,0-2 518,51012:414,7
211PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-2 522,19614:204,2
Znaleziono 211 wynik(ów)