RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 23204:58:07726:10:133 225,80,0000:05649,2
2TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane3508:16:08721:11:062 805,3-420,5890:10339,3
3BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW3706:44:31721:22:342 486,0-739,7970:09368,7
4FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 54001:58:35726:05:002 417,0-808,8880:021 222,9
5BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 65005:12:12721:12:431 940,4-1 285,4200:09372,9
6GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 14805:37:52724:03:361 792,1-1 433,7290:11318,3
7GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26202:50:54721:07:161 745,9-1 479,9620:05612,9
8SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO5100:54:50721:12:261 619,4-1 606,4000:021 772,0
9KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115702:22:20698:42:491 568,9-1 656,9420:05661,4
10REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team4801:07:11724:06:381 537,7-1 688,1360:021 373,3
11KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 304900:27:02484:02:411 449,7-1 776,1770:013 217,5
12WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 125002:30:34727:50:591 436,3-1 789,5290:06572,4
13KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6103:07:29733:06:331 410,3-1 815,5010:07451,3
14WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135901:15:09720:51:531 287,6-1 938,1970:031 028,1
15KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5801:19:11720:46:021 283,0-1 942,8340:03972,2
16RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 154404:53:57721:20:441 277,7-1 948,1100:13260,8
17KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76306:38:36615:02:391 208,4-2 017,4130:19181,9
18CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166705:27:10722:18:011 191,3-2 034,5740:16218,5
19ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56301:47:54722:00:091 187,0-2 038,8080:05660,1
20DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 363902:39:52721:59:231 159,4-2 066,4830:08435,1
21BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5803:45:06720:26:281 123,4-2 102,4760:12299,4
22BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96201:45:11722:02:081 093,4-2 132,4740:05623,7
23LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86602:54:28726:53:011 093,0-2 132,7930:09375,9
24GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 354203:02:58698:36:591 062,8-2 163,0890:10348,5
25FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176102:25:14720:22:481 057,1-2 168,7570:08436,7
26CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226301:00:20697:00:211 017,8-2 208,0490:031 012,2
27GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346601:50:27701:30:551 008,5-2 217,2920:06547,9
28SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186201:00:26721:44:57985,6-2 240,2280:03978,5
29KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326701:25:48724:23:48982,2-2 243,6440:05686,8
30LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115501:25:41721:39:39974,9-2 250,9690:05682,7
31POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275802:27:53731:05:59968,4-2 257,4280:09392,9
32GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456600:53:15720:50:57962,6-2 263,1990:031 084,7
33KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315802:31:27721:26:04946,1-2 279,7660:09374,8
34CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 123901:17:43732:11:12933,4-2 292,4720:04720,6
35WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5702:55:44721:17:54899,5-2 326,3480:11307,1
36MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:14:20690:36:02895,4-2 330,4320:09399,9
37MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66001:35:26720:46:38875,6-2 350,1900:06550,5
38GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 623902:59:36723:20:47870,8-2 355,0670:12290,9
39KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 743303:33:57721:18:50869,1-2 356,7470:14243,7
40LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266601:46:05723:41:34866,3-2 359,5870:07489,9
41DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5804:22:52732:28:35858,2-2 367,6760:18195,9
42ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 503903:57:19724:40:44853,2-2 372,6490:16215,7
43LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95801:50:31721:55:03832,1-2 393,6990:07451,8
44CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 553901:59:18727:11:34803,9-2 421,9600:08404,3
45FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546300:39:43721:15:41781,4-2 444,4820:031 180,4
46PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155600:31:04721:01:42780,3-2 445,5140:021 507,1
47JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 753904:05:32722:00:03772,0-2 453,8110:19188,7
48SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 764403:20:03722:01:49766,9-2 458,9390:15230,0
49JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 173904:29:07722:23:23741,3-2 484,5310:21165,3
50ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 674301:43:48697:36:24731,6-2 494,2650:08422,9
51KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256200:56:57706:41:55730,7-2 495,1390:04769,8
52PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 613801:31:57723:21:02726,4-2 499,4100:07474,0
53KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 644701:44:14697:28:06708,8-2 517,0100:08408,0
54ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 943201:46:58674:22:05686,7-2 539,1680:09385,2
55FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465501:09:41664:50:01686,1-2 539,7260:06590,8
56ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6400:57:55705:07:50682,4-2 543,4530:05706,9
57PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376701:37:54698:04:53675,1-2 550,7710:08413,7
58KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5402:51:57696:11:34674,5-2 551,3520:15235,4
59PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335700:30:48727:50:26648,3-2 577,5700:021 262,9
60PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135601:41:07668:51:35624,7-2 601,1000:09370,7
61ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426501:56:36698:34:23623,7-2 602,1550:11320,9
62KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526002:23:25695:47:46616,4-2 609,4310:13257,9
63SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386101:40:39715:18:12600,1-2 625,7200:10357,7
64HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395900:50:09720:47:25594,6-2 631,2560:05711,4
65WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665801:02:52721:18:24589,2-2 636,6560:06562,3
66FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656503:00:54649:22:32576,0-2 649,8790:18191,0
67DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516702:50:37697:12:50568,9-2 656,9870:17200,0
68MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875202:07:35673:00:14560,7-2 665,1400:13263,7
69FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 104405:56:11673:19:31559,1-2 666,6990:3894,2
70SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145900:53:55722:43:23550,5-2 675,3020:05612,7
71PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 204601:27:22721:23:52547,0-2 678,8700:09375,6
72KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296100:30:15696:30:33546,3-2 679,4970:031 083,7
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
73BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685802:36:01731:05:35541,5-2 684,3510:17208,2
74SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 983801:38:44722:06:50529,7-2 696,1130:11321,9
75GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816501:03:30696:21:28526,8-2 699,0400:07497,8
76OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:14:46697:11:41523,3-2 702,5850:08419,9
77FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 1113202:34:25387:12:32522,8-2 703,0500:17203,1
78PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716003:12:48697:48:49519,9-2 705,9720:22161,8
79OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 194800:48:42721:10:00500,4-2 725,3990:05616,6
80OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 184800:48:42721:10:00500,4-2 725,3990:05616,6
81OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 824800:48:42721:10:00500,4-2 725,3990:05616,6
82NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725701:49:25702:05:29493,2-2 732,6150:13270,5
83FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846500:06:35530:06:31491,4-2 734,4120:004 478,8
84SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6100:55:17585:07:20489,5-2 736,3040:06531,3
85KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955601:15:57721:04:53483,4-2 742,3990:09381,9
86KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085700:47:56704:57:17480,5-2 745,3670:05601,4
87KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255701:23:21649:44:59478,0-2 747,8390:10344,1
88GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5701:53:41698:15:03473,8-2 752,0020:14250,1
89KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 1034802:17:39720:03:04455,4-2 770,4010:18198,5
90WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166301:55:44721:00:00449,8-2 776,0320:15233,2
91KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6601:23:13721:53:53449,5-2 776,3400:11324,1
92KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226001:16:34697:17:28449,3-2 776,5550:10352,1
93WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216401:58:20660:14:06447,1-2 778,7880:15226,7
94SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6301:28:24626:16:17427,5-2 798,3590:12290,1
95SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476300:46:54553:01:26417,3-2 808,5550:06533,8
96BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065800:20:05674:53:46409,6-2 816,2140:021 223,8
97DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935501:24:11601:02:44406,0-2 819,8190:12289,4
98JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416200:25:56696:30:21395,7-2 830,1380:03915,5
99PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895200:40:37729:02:07386,1-2 839,7300:06570,4
100HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO4000:50:00721:36:56385,8-2 840,0780:07462,9
101MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245504:01:43731:44:10385,4-2 840,4560:3795,7
102WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595900:51:16704:44:41382,8-2 843,0550:08448,0
103WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706200:52:45696:50:27380,7-2 845,1560:08433,0
104LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 904700:35:39648:36:45380,5-2 845,2990:05640,5
105WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 373208:11:38684:08:10379,2-2 846,6311:1746,3
106KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 924701:25:07576:42:17376,7-2 849,1070:13265,6
107KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 1153800:36:58721:49:30371,7-2 854,1240:05603,3
108GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6401:23:08600:22:37370,0-2 855,8710:13267,0
109WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536200:13:27685:43:15369,1-2 856,7890:021 646,3
110DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO4505:45:55505:10:00352,2-2 873,6390:5861,1
111S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 1304801:09:38500:18:58352,0-2 873,8200:11303,3
112ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915400:53:23557:26:52346,7-2 879,1380:09389,7
113CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796701:42:03712:55:56345,3-2 880,5750:17203,0
114WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695902:31:59682:59:35340,2-2 885,6290:26134,3
115MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 313801:21:51703:03:37327,5-2 898,3000:14240,1
116MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6702:30:40730:46:56324,3-2 901,5470:27129,1
117ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215201:26:05672:30:13321,8-2 904,0870:16224,3
118KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5802:49:58674:14:40317,5-2 908,3510:32112,1
119GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386301:58:57433:06:47314,1-2 911,7000:22158,5
120STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 1184700:45:14720:45:50311,0-2 914,8290:08412,5
121SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 133WSKND GŁOGÓW5701:40:48674:13:09308,1-2 917,7520:19183,4
122STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106200:45:23673:00:15307,6-2 918,2390:08406,7
123ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055201:21:38727:49:15306,7-2 919,1400:15225,4
124GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346701:18:50696:59:51304,4-2 921,3990:15231,7
125BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806601:53:18677:30:15303,7-2 922,1090:22160,8
126GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145804:58:24481:14:35296,1-2 929,7431:0059,5
127KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:16:58697:14:17285,2-2 940,6890:16222,3
128DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 393801:57:35732:07:18284,9-2 940,9850:24145,4
129ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 235101:01:27697:06:32281,9-2 943,9890:13275,2
130ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76501:06:39720:34:11272,6-2 953,2090:14245,4
131BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 424901:18:11717:55:05247,4-2 978,4430:18189,9
132NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476701:06:32409:11:43247,0-2 978,8130:16222,8
133RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026003:43:40534:42:51246,6-2 979,2270:5466,2
134MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6701:46:18697:48:41243,7-2 982,0990:26137,6
135TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 414700:54:40648:45:52228,4-2 997,4090:14250,7
136ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+3800:52:01696:53:39219,9-3 005,9190:14253,7
137SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405900:42:01696:54:37211,8-3 014,0490:11302,4
138ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 1094902:35:56697:51:32209,3-3 016,5590:4480,5
139BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners5002:00:25503:38:55203,5-3 022,3160:35101,4
140KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786602:00:10389:09:07200,6-3 025,2240:35100,2
141OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM4700:29:57648:45:20193,6-3 032,1990:09387,9
142MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 404401:23:53505:12:18185,7-3 040,1880:27132,8
143GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265301:19:54702:16:49182,2-3 043,6390:26136,8
144WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076001:16:08729:35:06174,7-3 051,1410:26137,7
145WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676013:20:1631:19:17166,9-3 058,9854:4712,5
146HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6502:06:10673:30:20161,5-3 064,3090:4676,8
147TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515403:38:25361:22:16158,0-3 067,8401:2243,4
148STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646402:24:45361:27:21157,1-3 068,6940:5565,1
149DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 1703202:22:15242:22:47156,3-3 069,5440:5465,9
150ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575202:57:23602:31:28154,3-3 071,5471:0852,2
151GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6004:33:19533:13:57149,9-3 075,9511:4932,9
152TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836400:18:56719:48:14141,4-3 084,4100:08448,2
153BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6702:01:58578:30:54136,6-3 089,2290:5367,2
154SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775804:27:41481:05:42136,4-3 089,3941:5730,6
155KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136300:14:55720:19:00135,9-3 089,9000:06546,8
156MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 1523906:25:29698:46:16132,2-3 093,6622:5420,6
157KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635300:27:48720:31:14126,3-3 099,5760:13272,5
158OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:12:00649:57:53123,4-3 102,4090:34102,9
159BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M35M 1315201:45:14673:38:17114,3-3 111,5480:5565,2
160ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245603:11:53432:53:26103,5-3 122,3291:5132,4
161GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6601:54:26649:53:35101,5-3 124,3171:0753,2
162RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685204:00:09341:55:2998,6-3 127,2492:2624,6
163TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5202:07:37699:38:5897,1-3 128,7211:1845,7
164NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 604902:19:58276:15:2289,5-3 136,3511:3338,4
165BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 1734901:54:15457:42:4179,8-3 146,0501:2541,9
166JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:14:46577:00:0577,7-3 148,1890:5762,3
167POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 1834501:00:24639:49:3877,2-3 148,6020:4676,7
168MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5900:16:01696:41:0967,9-3 157,9190:14254,4
169GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566102:16:14650:21:5164,0-3 161,8132:0728,2
170MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5505:25:31721:20:1460,8-3 165,0295:2111,2
171KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595603:09:41432:53:1554,6-3 171,2093:2817,3
172ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:46:2625:21:5152,6-3 173,2322:0129,7
173MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885400:56:47696:57:1746,1-3 179,7131:1348,7
174TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 1874800:59:46697:04:2543,7-3 182,1301:2243,9
175MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 684600:37:5548:35:2939,0-3 186,8390:5861,7
176MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826002:36:14528:57:5538,5-3 187,3104:0314,8
177SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:38:0024:53:1936,2-3 189,6361:0257,2
178MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM4102:06:5102:06:5135,9-3 189,9493:3217,0
179MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-3 203,6793:0419,5
180SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:02:2001:02:2013,1-3 212,7614:4512,6
181PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-3 223,49514:204,2
Znaleziono 181 wynik(ów)