RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 65001:41:16961:12:432 662,40,0000:021 577,5
2GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 14803:13:37964:03:362 633,1-29,3320:04816,0
3SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO5101:46:26964:11:312 280,2-382,1930:021 285,4
4RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 154410:32:00961:20:442 169,8-492,5820:17206,0
5GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26201:19:41958:52:542 050,9-611,4850:021 544,3
6REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team4802:46:09957:13:502 015,2-647,2620:04727,7
7WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 125004:47:13967:50:591 990,8-671,6420:08415,9
8KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5802:59:06960:46:021 990,0-672,3770:05666,7
9KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76307:15:03975:02:391 990,0-672,4330:13274,4
10KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115700:27:56962:42:491 927,1-735,3580:004 139,3
11KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6103:54:12967:57:141 843,6-818,8260:07472,3
12CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166704:11:45962:18:011 768,7-893,6910:08421,5
13WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135901:01:02960:51:531 673,8-988,6400:021 645,4
14BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96202:45:16965:36:131 534,4-1 127,9670:06557,1
15KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 304901:31:13916:02:411 490,2-1 172,2130:03980,2
16SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186203:35:00961:44:571 465,7-1 196,6780:08409,0
17FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 104410:29:00961:19:311 453,0-1 209,4320:25138,6
18GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 354202:36:58938:36:591 446,5-1 215,9320:06552,9
19BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5800:34:08936:26:281 407,1-1 255,2690:012 473,5
20LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86605:23:13966:53:011 402,8-1 259,6300:13260,4
21FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176101:29:15961:25:391 321,0-1 341,4170:04888,1
22CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226303:04:21937:00:211 318,1-1 344,3160:08429,0
23ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56301:50:13890:00:091 305,5-1 356,9340:05710,7
24MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:31:29978:36:021 301,4-1 361,0620:06515,4
25LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115504:30:29793:39:391 248,1-1 414,3020:13276,9
26GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346601:34:17965:30:551 233,9-1 428,4990:04785,2
27POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275801:25:58895:41:041 207,3-1 455,0830:04842,6
28WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5704:10:23889:17:541 207,1-1 455,3270:12289,3
29DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5802:36:18969:10:441 174,6-1 487,7830:07450,9
30MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66001:01:22960:46:381 173,2-1 489,2430:031 147,0
31LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95801:36:31961:55:031 153,2-1 509,2420:05716,9
32LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266600:48:52969:29:061 150,0-1 512,3690:021 412,1
33KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315802:52:54962:32:381 145,0-1 517,4040:09397,3
34GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456601:42:27912:50:571 106,9-1 555,4820:05648,3
35PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335701:09:57967:50:261 069,5-1 592,9300:03917,4
36KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256203:06:20905:42:311 059,3-1 603,1200:10341,1
37FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546300:54:21913:15:411 021,1-1 641,2970:031 127,3
38PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155604:49:34879:42:131 003,4-1 659,0190:17207,9
39KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 644700:55:55961:28:061 000,7-1 661,7140:031 073,8
40KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326701:25:48724:23:48982,2-1 680,2170:05686,8
41KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296104:08:10960:30:33937,9-1 724,4690:15226,8
42ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 674301:35:34961:36:24916,8-1 745,5710:06575,6
43KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526001:32:49966:55:04912,6-1 749,8240:06589,9
44KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5404:05:28864:37:59907,9-1 754,5030:16221,9
45FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465501:17:35960:58:39890,9-1 771,5350:05689,0
46PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135601:01:13968:34:20875,8-1 786,6550:04858,4
47HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395901:08:05960:47:25856,0-1 806,3970:04754,4
48PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376700:58:08938:04:53839,0-1 823,3850:04866,0
49SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 764401:00:46813:20:11838,9-1 823,4940:04828,3
50ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6402:15:14968:21:51829,9-1 832,5480:09368,2
51SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386100:30:36943:29:36811,1-1 851,3180:021 590,4
52WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665801:47:26937:18:24766,1-1 896,3620:08427,8
53BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685801:16:10971:11:24743,9-1 918,5340:06586,0
54ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426501:33:47962:34:23742,6-1 919,7840:07475,1
55DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516703:28:11961:12:50721,6-1 940,7820:17208,0
56NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725702:23:09966:05:29714,6-1 947,7900:12299,5
57SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6101:28:08969:08:49710,6-1 951,8100:07483,8
58WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216401:36:45924:14:06707,5-1 954,8960:08438,8
59SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6303:49:58914:16:17695,7-1 966,7120:19181,5
60PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716007:27:32963:20:24690,5-1 971,8820:3892,6
61OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:14:19937:11:41690,0-1 972,4360:06557,1
62WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166302:54:02937:00:00685,4-1 977,0150:15236,3
63JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416201:19:18960:30:21683,6-1 978,7830:06517,2
64KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955601:04:50889:04:53683,5-1 978,9420:05632,5
65SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145901:00:48938:43:23682,3-1 980,0650:05673,4
66FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656501:57:45961:22:32674,1-1 988,3520:10343,5
67OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 194800:37:54961:10:00657,4-2 004,9720:031 040,8
68OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 184800:37:54961:10:00657,4-2 004,9720:031 040,8
69OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 824800:37:54961:10:00657,4-2 004,9720:031 040,8
70ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76509:59:11960:34:11648,6-2 013,8620:5564,9
71MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875200:52:32834:25:07643,7-2 018,7240:04735,2
72KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226002:10:43913:17:28636,9-2 025,5180:12292,3
73LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 904702:52:08936:36:45635,1-2 027,3210:16221,4
74GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816501:04:46928:31:02626,6-2 035,8380:06580,5
75KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 924703:33:45960:42:17618,9-2 043,4750:20173,7
76PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 204604:01:23817:23:52615,2-2 047,2160:23152,9
77KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 1034803:34:03912:03:04592,0-2 070,3760:21166,0
78SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476302:30:41937:01:26590,3-2 072,1160:15235,0
79ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915401:38:28959:28:42584,4-2 078,0620:10356,1
80WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595900:51:22968:44:41576,8-2 085,6450:05673,7
81KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085702:59:48942:43:45565,7-2 096,7410:19188,8
82WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706201:00:23912:50:27555,4-2 107,0340:06551,9
83ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215201:41:10964:51:52545,2-2 117,1680:11323,4
84KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6600:58:00937:53:53545,1-2 117,2630:06563,9
85PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895201:25:10921:02:07543,0-2 119,3930:09382,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
86GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5700:37:14842:31:57526,2-2 136,2050:04848,0
87WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536201:45:48960:01:47526,1-2 136,2770:12298,4
88MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245503:32:41899:44:10519,3-2 143,1190:24146,5
89KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255701:49:20865:44:59498,0-2 164,4120:13273,3
90ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055200:22:33897:48:30495,8-2 166,6230:021 319,2
91DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935501:24:35889:02:44493,4-2 168,9920:10350,0
92FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846500:06:35530:06:31491,4-2 170,9850:004 478,8
93KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5807:31:24962:14:40488,9-2 173,5030:5565,0
94CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796701:42:52952:52:37472,2-2 190,2580:13275,4
95GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6401:18:36840:22:37470,9-2 191,5140:10359,5
96ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 235107:31:07841:06:32462,8-2 199,6120:5861,6
97BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065800:39:18888:39:56458,1-2 204,3110:05699,4
98BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806601:15:47965:30:15432,3-2 230,0820:10342,3
99WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695905:33:36850:59:35424,8-2 237,6220:4776,4
100MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6700:20:49970:46:56401,7-2 260,7600:031 157,7
101DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO4500:15:36913:10:00401,4-2 261,0120:021 543,8
102STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106200:35:13865:00:15399,8-2 262,6220:05681,1
103STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 1184700:56:52960:45:50394,6-2 267,8620:08416,3
104TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836400:26:54962:24:12363,4-2 299,0180:04810,5
105GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346700:30:00960:59:51353,5-2 308,8720:05707,1
106S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 1294801:09:38500:18:58352,0-2 310,3930:11303,3
107OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM4702:08:35960:45:20347,4-2 315,0220:22162,1
108ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 1094901:19:40961:51:32344,1-2 318,3020:13259,2
109SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW5701:07:22818:13:09338,3-2 324,1510:11301,3
110MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 404402:25:48865:12:18336,1-2 326,3140:26138,3
111GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145802:02:56889:14:35321,7-2 340,7400:22157,0
112GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386301:58:57433:06:47314,1-2 348,2730:22158,5
113KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:17:03745:14:17307,7-2 354,7520:15239,6
114WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076006:43:10846:17:35299,2-2 363,1631:2044,5
115TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 414703:23:51888:45:52271,0-2 391,4620:4579,7
116MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6701:33:55913:48:41266,8-2 395,6520:21170,4
117HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6502:14:27889:30:20262,2-2 400,2620:30117,0
118BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 424900:15:28735:06:27252,8-2 409,6460:03980,6
119GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265301:40:58915:58:10250,6-2 411,8480:24148,9
120NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476701:06:32409:11:43247,0-2 415,3860:16222,8
121RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026003:43:40534:42:51246,6-2 415,8000:5466,2
122BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners5003:46:01957:34:17241,8-2 420,6400:5664,2
123SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405900:35:01912:54:37237,6-2 424,7810:08407,2
124KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786604:56:51817:25:43235,6-2 426,7821:1547,6
125BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 1305204:02:54856:37:07216,9-2 445,4691:0753,6
126ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245602:29:18912:53:26208,5-2 453,8720:4283,8
127KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136301:05:19960:19:00192,4-2 470,0260:20176,7
128GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6001:34:24941:36:33171,6-2 490,8450:33109,0
129WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676013:20:1631:19:17166,9-2 495,5584:4712,5
130BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6701:56:49914:30:54161,8-2 500,6120:4383,1
131JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:22:04961:00:05158,9-2 503,5520:30116,1
132TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515403:38:25361:22:16158,0-2 504,4131:2243,4
133KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635301:11:45768:31:14157,3-2 505,0700:27131,6
134STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646402:24:45361:27:21157,1-2 505,2670:5565,1
135ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575202:57:23602:31:28154,3-2 508,1201:0852,2
136MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5502:27:53937:20:14137,9-2 524,5321:0455,9
137SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775804:27:41481:05:42136,4-2 525,9671:5730,6
138TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5205:34:05869:45:38130,7-2 531,7142:3323,5
139OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:12:00649:57:53123,4-2 538,9820:34102,9
140GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6601:04:13889:53:35121,9-2 540,5260:31113,9
141MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5900:49:19960:41:09100,4-2 562,0620:29122,1
142RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685204:00:09341:55:2998,6-2 563,8222:2624,6
143NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 604902:19:58276:15:2289,5-2 572,9241:3338,4
144POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 1834500:31:53826:37:2286,7-2 575,7290:22163,1
145BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 1734901:54:15457:42:4179,8-2 582,6231:2541,9
146GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566101:00:52747:17:5467,9-2 594,5500:5366,9
147ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:09:00889:21:5166,5-2 595,9291:0257,8
148KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595600:39:05912:53:1565,2-2 597,2420:35100,0
149MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885400:56:47696:57:1746,1-2 616,2861:1348,7
150TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 1874800:59:46697:04:2543,7-2 618,7031:2243,9
151MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 684600:37:5548:35:2939,0-2 623,4120:5861,7
152MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826002:36:14528:57:5538,5-2 623,8834:0314,8
153SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:38:0024:53:1936,2-2 626,2091:0257,2
154MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-2 640,2523:0419,5
155SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:02:2001:02:2013,1-2 649,3344:4512,6
156PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-2 660,06814:204,2
Znaleziono 156 wynik(ów)