RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO5802:21:541200:46:022 690,00,0000:031 137,4
2GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 26202:27:161200:41:402 549,1-140,9340:031 038,6
3KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 76301:37:571167:02:392 380,7-309,3190:021 458,3
4KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 115702:40:521202:42:492 368,4-321,6320:04883,4
5KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team6103:31:381202:57:542 296,0-393,9940:05650,9
6CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 166702:43:551082:18:012 111,7-578,3060:04773,0
7WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 135901:06:491200:51:531 988,5-701,5830:021 785,6
8LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 86605:58:451206:53:011 956,4-733,5860:11327,2
9BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 96201:35:091181:36:131 929,0-760,9860:021 216,4
10BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL5803:44:321200:26:281 705,0-985,0150:07455,6
11SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 186202:33:531177:44:571 632,3-1 057,7380:05636,4
12FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 176101:47:081201:11:541 591,2-1 098,8010:04891,2
13CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 226300:58:261201:00:211 583,6-1 106,4210:021 626,1
14MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 66002:32:221200:46:381 572,4-1 117,5960:05619,2
15ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 56300:57:111202:00:091 544,3-1 145,7050:021 620,4
16MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 196102:55:591146:36:021 523,9-1 166,0950:06519,6
17DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi5802:54:031213:53:241 517,4-1 172,6370:06523,1
18WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL5700:30:301201:17:541 489,1-1 200,9710:012 929,3
19LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 266601:47:481159:13:541 387,6-1 302,4560:04772,3
20LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 115501:26:171153:39:391 377,3-1 312,6910:03957,8
21POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 275802:55:251212:05:531 373,7-1 316,3770:07469,8
22LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 95801:14:241201:55:031 370,3-1 319,7850:031 105,0
23PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 335701:42:361207:50:261 355,6-1 334,4430:04792,7
24KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 326702:24:071156:23:481 346,5-1 343,5130:06560,6
25KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 315802:21:391193:55:161 336,1-1 353,9670:06565,9
26GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 346601:14:491205:30:551 311,7-1 378,3610:031 051,9
27KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 256202:46:551193:52:321 287,1-1 402,9230:07462,7
28WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 216406:17:491212:14:061 236,6-1 453,4470:18196,4
29KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 296102:08:041200:30:331 215,3-1 474,7750:06569,4
30PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 135601:21:011180:40:551 207,8-1 482,2850:04894,4
31FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 465501:19:451145:20:451 204,5-1 485,4860:03906,2
32HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 395901:28:271170:53:001 175,0-1 515,0580:04797,0
33KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane5402:56:591205:39:421 171,4-1 518,6330:09397,1
34ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 76507:37:561176:34:111 145,5-1 544,4950:23150,1
35GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 456600:53:451080:50:571 142,3-1 547,7850:021 275,1
36KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 526003:10:211201:15:031 119,5-1 570,4900:10352,9
37PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 155602:16:191105:01:421 086,7-1 603,3090:07478,3
38PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 376701:15:441178:04:531 082,6-1 607,4040:04857,7
39SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 386101:04:271196:34:431 070,7-1 619,3150:03996,8
40ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 426501:03:001202:34:231 066,4-1 623,6450:031 015,6
41FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 546300:54:21913:15:411 021,1-1 668,9200:031 127,3
42SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 145900:58:381202:43:231 019,4-1 670,6460:031 043,1
43ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM6407:29:461161:41:561 009,4-1 680,6550:26134,7
44SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM6101:34:451204:47:57968,5-1 721,4930:05613,3
45GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"5708:09:501147:43:34949,6-1 740,4170:30116,3
46JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 416201:08:001200:30:21932,8-1 757,2690:04823,0
47SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec6301:24:461202:16:17915,0-1 775,0750:05647,6
48NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 725701:57:151206:05:29900,2-1 789,8180:07460,7
49DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 516701:58:381177:12:50895,1-1 794,9020:07452,7
50WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 166300:50:311201:00:00874,3-1 815,7080:031 038,5
51KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki6603:00:291201:53:53863,7-1 826,3360:12287,1
52BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 685800:50:341209:20:50859,9-1 830,1110:031 020,3
53WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 595900:44:511208:44:41858,0-1 832,0280:031 147,8
54WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 665801:43:101201:18:24848,5-1 841,5570:07493,5
55SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 476301:04:541177:01:26830,7-1 859,3710:04767,9
56PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 716005:33:311199:06:15797,9-1 892,1510:25143,5
57FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 656501:09:331057:22:32794,2-1 895,8850:05685,1
58WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 536201:43:111199:19:46756,1-1 933,9260:08439,7
59GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 816501:11:121104:18:38753,4-1 936,6750:05634,9
60OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 735801:01:221177:11:41750,9-1 939,1280:04734,2
61ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 215201:40:281202:06:55735,8-1 954,2500:08439,4
62MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 875204:41:001009:00:14727,6-1 962,4270:23155,4
63PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 895201:31:291185:02:07721,2-1 968,8460:07473,0
64ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 915401:36:471127:04:15716,2-1 973,8580:08444,0
65WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 706201:53:241104:50:27714,5-1 975,5040:09378,1
66WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 695902:38:521210:59:35709,9-1 980,0950:13268,1
67KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 226000:27:551129:17:28691,2-1 998,8040:021 485,6
68DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 935501:03:261201:02:44688,8-2 001,2150:05651,5
69KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 955601:04:50889:04:53683,5-2 006,5650:05632,5
70KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice5806:40:511154:14:40680,2-2 009,8550:35101,8
71FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 846501:39:201188:47:37667,9-2 022,1680:08403,4
72BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 806602:01:151157:30:15596,3-2 093,7850:12295,1
73ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 1055200:31:471208:26:07584,3-2 105,7730:031 103,0
74MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 245500:49:581080:54:58579,9-2 110,1310:05696,3
75KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 1085702:59:48942:43:45565,7-2 124,3640:19188,8
76CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 796701:53:491144:53:20560,5-2 129,5840:12295,4
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
77KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 786608:12:481202:02:42530,0-2 160,0220:5564,5
78TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 836400:37:461199:51:25525,3-2 164,7010:04834,6
79KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 255701:23:071201:44:59520,0-2 170,0350:09375,4
80RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 1026005:52:561142:35:56499,5-2 190,5700:4284,9
81GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+6401:18:36840:22:37470,9-2 219,1370:10359,5
82MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+6700:49:521162:46:56462,2-2 227,8030:06556,2
83BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 1065800:39:18888:39:56458,1-2 231,9340:05699,4
84WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 1076002:10:161204:54:19449,3-2 240,7490:17206,9
85STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 1106200:51:211177:00:15444,4-2 245,5950:06519,3
86KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 1235201:32:591105:14:17407,8-2 282,2650:13263,1
87GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 1145801:41:551201:14:35406,7-2 283,3360:15239,4
88GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 346700:50:211104:59:51380,8-2 309,1950:07453,8
89HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+6502:06:091177:30:20377,6-2 312,4350:20179,6
90GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 1265300:58:491207:25:19376,5-2 313,5300:09384,1
91BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M35M 1315201:25:141178:16:48346,3-2 343,7530:14243,8
92SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 133WSKND GŁOGÓW5701:07:22818:13:09338,3-2 351,7740:11301,3
93ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 1245601:51:561152:53:26336,0-2 354,0250:19180,1
94GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 1386301:58:57433:06:47314,1-2 375,8960:22158,5
95SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 1405901:09:211032:54:37305,8-2 384,2490:13264,6
96KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 1136301:03:291200:19:00303,8-2 386,2760:12287,1
97JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 1415401:33:481201:00:05270,3-2 419,7850:20172,9
98MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+6701:33:55913:48:41266,8-2 423,2750:21170,4
99GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski6602:08:031153:53:35255,6-2 434,4320:30119,8
100NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 476701:06:32409:11:43247,0-2 443,0090:16222,8
101MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski5502:13:341129:20:14221,5-2 468,5850:3699,5
102GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM6004:20:501209:06:43219,9-2 470,0951:1150,6
103ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 1575201:57:301102:50:29212,5-2 477,5850:33108,5
104TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 515400:34:091083:33:27185,1-2 504,9370:11325,2
105KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 1635300:50:591056:31:14180,5-2 509,4870:16212,5
106STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 1646401:52:371153:27:21178,8-2 511,2830:3795,2
107WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 1676013:20:1631:19:17166,9-2 523,1814:4712,5
108BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+6701:56:49914:30:54161,8-2 528,2350:4383,1
109SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 1775804:27:41481:05:42136,4-2 553,5901:5730,6
110TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+5205:34:05869:45:38130,7-2 559,3372:3323,5
111OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+5201:12:00649:57:53123,4-2 566,6050:34102,9
112MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+5900:49:19960:41:09100,4-2 589,6850:29122,1
113RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 1685204:00:09341:55:2998,6-2 591,4452:2624,6
114MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 1826002:33:071200:57:5585,5-2 604,5211:4733,5
115ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 1846001:03:41985:21:5180,7-2 609,3510:4776,0
116GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 566101:00:52747:17:5467,9-2 622,1730:5366,9
117KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 595600:39:05912:53:1565,2-2 624,8650:35100,0
118MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 1885400:56:47696:57:1746,1-2 643,9091:1348,7
119SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 675301:54:261038:27:1639,2-2 650,8502:5520,5
120SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 1905600:38:0024:53:1936,2-2 653,8321:0257,2
121MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 706501:08:1700:36:3822,2-2 667,8753:0419,5
122PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 1945400:33:3800:33:382,3-2 687,69114:204,2
Znaleziono 122 wynik(ów)