RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
258
Ukończyło:
7
Na trasie:
258
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:523 333,00,0002:3623,0
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
3TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
4BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
5FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:003 333,00,0002:5220,9
6GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:363 333,00,0002:5720,3
7GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:333 333,00,0002:3523,2
8BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650102:23:01.047d 01:12:433 197,4-135,5991:5531,2
9KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:023 083,0-249,9652:0528,7
10KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:392 872,1-460,9493:1018,9
11LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:012 748,8-584,2373:0119,8
12SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:352 603,6-729,3611:3936,2
13BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:132 592,3-740,6592:3922,5
14KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:352 578,3-754,6902:2724,5
15KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:492 542,2-790,8462:4421,9
16WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:592 403,9-929,0702:5420,7
17WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:532 319,3-1 013,7481:4733,4
18REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:382 201,3-1 131,7042:1227,1
19RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:442 192,1-1 140,8963:2717,3
20CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:012 111,7-1 221,2712:3323,5
21FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:491 992,0-1 341,0342:1726,1
22SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:571 964,6-1 368,3523:1518,4
23MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961100:31:04.060d 18:36:021 898,6-1 434,4013:1018,9
24RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:301 865,8-1 467,2122:3922,5
25ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:091 826,9-1 506,0682:0229,4
26MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:381 807,6-1 525,4112:5920,0
27WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:061 801,4-1 531,5533:2317,7
28CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:211 799,6-1 533,3532:2624,7
29BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:281 797,6-1 535,4463:3916,4
30ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:111 742,1-1 590,8904:1114,3
31DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:421 727,7-1 605,2964:1414,1
32KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:441 705,1-1 627,9492:5520,5
33LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:191 688,4-1 644,6372:4122,4
34POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:141 647,3-1 685,7062:3922,6
35WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:541 630,3-1 702,6604:0814,5
36JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:351 609,9-1 723,1403:3816,5
37KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:331 571,6-1 761,4443:0419,5
38KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:411 568,1-1 764,9282:3922,6
39LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:031 559,7-1 773,3403:5415,3
40KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:221 536,7-1 796,2782:3223,7
41KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:481 534,6-1 798,4392:2924,0
42PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:261 517,9-1 815,0643:3017,1
43FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:311 477,1-1 855,9103:3716,5
44GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:551 463,5-1 869,4953:0219,7
45GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:591 446,5-1 886,5202:5121,0
46DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:231 398,1-1 934,9322:4921,2
47LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:391 377,3-1 955,6562:2125,5
48PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:531 375,8-1 957,2212:2724,4
49SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:021 372,0-1 961,0353:0020,0
50HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:251 340,2-1 992,7872:2924,2
51CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:121 329,3-2 003,6572:3223,6
52GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:321 287,8-2 045,2185:3210,8
53JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:211 280,3-2 052,6542:1426,8
54PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:201 268,3-2 064,7172:5021,1
55ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265083:39:44.062d 02:34:231 248,3-2 084,7254:0114,9
56GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:091 225,2-2 107,7942:4322,1
57SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:171 223,7-2 109,2602:1127,3
58GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:571 217,9-2 115,1203:2317,7
59SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:231 212,1-2 120,9474:0514,7
60FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:451 204,5-2 128,4513:3216,9
61SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:261 192,4-2 140,6191:4932,9
62KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:421 182,6-2 150,4343:3716,6
63GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:331 152,9-2 180,1502:4022,4
64ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:441 145,2-2 187,8304:3213,2
65DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:501 126,2-2 206,8163:3616,6
66KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:031 119,5-2 213,4552:5620,4
67WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:261 097,9-2 235,0622:2524,8
68PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:421 086,7-2 246,2742:1127,4
69FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:411 082,1-2 250,8813:0419,5
70CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:281 066,3-2 266,6852:5021,2
71SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:261 064,9-2 268,1323:1518,4
72KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:471 062,8-2 270,2052:0828,0
73KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:531 050,5-2 282,5013:3117,0
74WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:411 047,9-2 285,0983:1418,5
75WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:001 038,9-2 294,1063:0919,0
76SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:531 031,7-2 301,3162:0728,3
77PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:021 026,8-2 306,1814:3613,0
78GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:471 012,3-2 320,6682:4821,4
79ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:561 009,4-2 323,6204:2413,6
80KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:061 000,7-2 332,3022:3323,4
81FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:32998,5-2 334,5502:4721,5
82WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:24995,7-2 337,3302:4322,0
83ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:24970,8-2 362,2122:1027,6
84BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:50953,7-2 379,2803:2117,9
85WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 6959089:46:43.057d 10:59:35952,3-2 380,7305:3910,6
86WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:27939,8-2 393,2192:2424,9
87PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:46933,1-2 399,9123:0519,4
88NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:29900,2-2 432,7833:2917,2
89OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:41897,7-2 435,3352:3922,6
90KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:50869,1-2 463,9083:0119,9
91JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 7539049:25:43.031d 02:25:56856,1-2 476,8993:2717,3
92SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:11838,9-2 494,0822:0828,1
93JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1739049:28:53.031d 02:42:17826,9-2 506,0763:3516,7
94KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:32818,9-2 514,0666:369,1
95KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 7866079:10:01.063d 02:29:07797,9-2 535,1035:5710,1
96CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:44788,0-2 544,9844:1314,2
97BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:15780,2-2 552,8203:2117,9
98GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 8165038:33:00.055d 20:24:12777,6-2 555,3672:5820,2
99OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 8248055:54:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
100OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1848055:54:28.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
101OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1948054:53:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:1514,1
102TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:49769,4-2 563,5745:2011,2
103FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:37758,9-2 574,0712:4022,4
104BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 8516036:07:03.014d 02:35:48754,6-2 578,4322:5220,9
105MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:13739,4-2 593,5852:5320,7
106PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2046043:37:39.042d 01:23:52738,0-2 594,9913:3216,9
107ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2152045:23:49.050d 02:06:55735,8-2 597,2153:4216,2
108MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:14727,6-2 605,3924:0214,8
109KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:40721,3-2 611,7373:2517,5
110PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 8952028:01:57.049d 09:02:07721,2-2 611,8112:1925,7
111LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:45719,4-2 613,5992:1027,6
112ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 9154035:07:54.046d 23:04:15716,2-2 616,8232:5620,4
113KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:17712,4-2 620,5854:2313,7
114DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:44706,7-2 626,2803:1518,4
115ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:05703,8-2 629,1572:5820,1
116KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:28691,2-2 641,7692:4322,0
117KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
118DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:20682,1-2 650,8771:5630,8
119WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:16675,8-2 657,1672:1227,2
120SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:50673,1-2 659,9443:2717,4
121PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:33669,6-2 663,4262:2724,5
122SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:52669,1-2 663,9003:1018,9
123ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2351048:47:31.047d 01:06:32663,6-2 669,3804:2413,6
124DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:29661,7-2 671,2844:3013,3
125RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:56661,6-2 671,3883:4016,3
126MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2455037:05:09.051d 11:44:10640,9-2 692,0963:2817,3
127KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:04624,6-2 708,3642:2325,1
128WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:34615,3-2 717,7102:3822,7
129KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2557041:44:09.055d 01:44:59597,0-2 736,0004:1114,3
130GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín27030:29:17.026d 01:45:12584,6-2 748,4283:0719,2
131ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 10552027:25:36.050d 08:26:07584,3-2 748,7382:4821,3
132BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 10658040:56:02.056d 02:47:38583,6-2 749,4124:1214,3
133WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:06578,4-2 754,6274:4312,7
134KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:45565,7-2 767,3292:5920,1
135ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10949035:54:43.047d 01:51:32559,6-2 773,3603:5115,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
136STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 11062021:57:09.058d 01:00:15532,0-2 801,0102:2824,2
137FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 11132028:39:01.016d 03:12:32522,8-2 810,2113:1718,2
138MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+67031:30:07.059d 20:42:39509,3-2 823,7433:4216,2
139BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM29024:20:57.027d 00:44:38503,2-2 829,8302:5420,7
140HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO40029:22:46.038d 01:36:56494,6-2 838,3883:3316,8
141KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 11363054:41:44.061d 00:19:00494,3-2 838,7046:389,0
142GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 11458026:10:25.055d 01:14:35473,7-2 859,3263:1818,1
143GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+64023:13:09.035d 00:22:37470,9-2 862,1022:5720,3
144KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 3031038:53:44.029d 09:26:41468,9-2 864,0764:5812,1
145KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 11538025:42:32.035d 01:49:30460,4-2 872,6283:2117,9
146KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 11610019:15:54.06d 22:22:04455,4-2 877,5782:3223,6
147PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 11715017:04:36.013d 01:41:28446,8-2 886,1882:1726,2
148STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 11847030:53:23.043d 00:45:50439,3-2 893,6804:1314,2
149WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 11925024:33:16.022d 04:45:14438,7-2 894,3123:2117,9
150RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 12031016:10:20.026d 01:18:13436,2-2 896,8492:1327,0
151MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 3138028:00:56.035d 06:49:35427,9-2 905,1453:5515,3
152MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 3216014:58:59.014d 01:30:00426,8-2 906,2402:0628,5
153ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 12119022:39:57.016d 00:21:11419,8-2 913,1863:1418,5
154WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 12230030:26:07.018d 08:42:27419,6-2 913,3854:2113,8
155HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+65026:24:15.062d 01:30:20417,9-2 915,0703:4715,8
156GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 3467018:09:15.052d 00:59:51411,2-2 921,7602:3822,7
157KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 12352023:20:43.046d 01:14:17407,8-2 925,2303:2617,5
158ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 12456024:30:55.053d 00:53:26402,5-2 930,4803:3916,4
159DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO45030:27:19.038d 01:10:00401,4-2 931,6004:3313,2
160GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski66027:01:47.063d 01:53:35400,3-2 932,6824:0314,8
161WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 3732029:16:46.028d 12:08:10379,2-2 953,7924:3713,0
162BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice12032:22:50.07d 03:32:02377,6-2 955,4285:0811,7
163GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 12653032:50:18.050d 07:25:19376,5-2 956,4955:1311,5
164OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM47021:04:15.041d 00:45:20376,1-2 956,9103:2117,8
165SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 3823024:48:22.021d 00:50:42375,3-2 957,7123:5715,1
166DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 3938020:38:56.036d 12:07:18362,7-2 970,3083:2417,6
167KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 12821019:14:23.019d 02:03:49354,0-2 979,0003:1518,4
168S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 12948019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
169BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 13052019:28:57.049d 02:16:48346,3-2 986,7183:2217,8
170KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 13115014:29:39.013d 01:21:52343,4-2 989,5722:3123,7
171SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW57013:37:30.034d 02:13:09338,3-2 994,7392:2524,8
172SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 13328022:41:48.025d 01:37:00337,4-2 995,6304:0214,9
173MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 4044023:31:50.036d 01:12:18336,1-2 996,9024:1214,3
174SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 13413012:44:25.011d 02:32:52334,0-2 998,9752:1726,2
175KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 13515019:41:23.013d 01:18:51329,4-3 003,5703:3516,7
176KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 13615016:05:33.014d 03:18:18318,5-3 014,4733:0119,8
177GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 13722013:52:54.012d 01:34:20318,5-3 014,4972:3622,9
178GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 13863025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
179TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 4147023:59:23.043d 00:45:52313,6-3 019,4304:3513,1
180BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 4249017:36:32.047d 02:57:21311,8-3 021,2263:2317,7
181FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 13929024:11:42.024d 00:40:25307,2-3 025,7814:4312,7
182SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 14059020:07:56.043d 00:54:37305,8-3 027,2143:5715,2
183JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 14154015:31:21.052d 01:00:05302,3-3 030,6603:0419,5
184SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 14213013:06:59.011d 01:33:13296,3-3 036,6952:3922,6
185BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners50016:41:14.041d 17:58:36294,3-3 038,6823:2417,6
186GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM60025:44:15.054d 09:28:35286,0-3 047,0315:2411,1
187KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 14416013:36:44.013d 03:31:15277,7-3 055,2642:5620,4
188FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 14516015:50:48.013d 01:13:27272,7-3 060,2553:2917,2
189WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 14619014:47:51.018d 01:00:03270,1-3 062,9043:1718,3
190MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+67018:28:23.038d 01:48:41266,8-3 066,2404:0914,4
191ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 14715042:53:47.012d 01:18:25262,7-3 070,2609:476,1
192ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM21011:46:54.016d 22:58:19249,9-3 083,1412:4921,2
193PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 14820014:46:00.06d 01:53:00249,0-3 084,0003:3316,9
194ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 4628020:25:54.025d 01:32:00248,5-3 084,5104:5612,2
195NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 4767015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
196WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 14929012:50:55.07d 01:34:22245,9-3 087,0823:0819,1
197STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 15013009:57:28.011d 01:25:57243,4-3 089,6492:2724,4
198CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 15118011:45:08.010d 20:34:48240,6-3 092,3942:5520,5
199MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 15239030:44:26.036d 04:09:46237,3-3 095,7497:467,7
200ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+38017:20:07.035d 00:53:39237,2-3 095,8304:2313,7
201MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski55021:35:50.047d 01:20:14221,5-3 111,5505:5110,3
202PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44M 15318015:53:04.012d 04:42:16218,5-3 114,5404:2113,8
203ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 15415011:56:26.013d 00:42:40218,3-3 114,6553:1618,3
204BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 5025015:50:15.04d 05:31:37217,3-3 115,6514:2213,7
205MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 15518011:02:36.016d 00:25:03217,1-3 115,9503:0319,7
206MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 15615011:13:47.08d 02:05:52217,0-3 116,0043:0619,3
207TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 5154014:36:17.051d 03:23:38212,8-3 120,2464:0714,6
208ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 15752013:12:46.045d 22:50:29212,5-3 120,5503:4316,1
209STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 15818013:55:16.011d 07:14:08201,1-3 131,8904:0914,4
210WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 15919010:59:56.017d 00:56:59192,4-3 140,6403:2517,5
211SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team29010:07:59.023d 02:40:44191,2-3 141,7703:1018,9
212NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team31012:16:44.028d 01:53:53188,6-3 144,3813:5415,4
213KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M5M 16218008:35:47.010d 02:11:06183,6-3 149,3942:4821,4
214KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 16353007:25:05.044d 00:31:14180,5-3 152,4522:2724,3
215STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 16464009:25:05.048d 01:27:21178,8-3 154,2483:0919,0
216WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 16530006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
217WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 16631011:18:17.027d 21:45:30174,4-3 158,6073:5315,4
218WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 16760017:15:50.01d 07:19:17166,9-3 166,1466:129,7
219RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 16852017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
220NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team15006:04:33.013d 00:55:16164,1-3 168,8512:1327,0
221BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+67012:29:22.038d 02:30:54161,8-3 171,2004:3713,0
222DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 17032011:53:21.010d 02:22:47156,3-3 176,7054:3313,1
223KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 5318010:34:48.014d 02:32:12152,6-3 180,4304:0914,4
224STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M1M 17110007:59:59.07d 04:00:26149,1-3 183,8613:1318,6
225PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M32M 172Lubelacy9012:16:38.05d 04:54:56146,5-3 186,4975:0111,9
226BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 17349011:08:33.044d 22:50:45145,8-3 187,2424:3513,1
227KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 17415049:45:43.012d 09:55:00142,5-3 190,47620:562,9
228SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils24007:34:49.017d 08:53:15142,5-3 190,5263:1118,8
229JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M65M 1768012:01:00.01d 02:45:00137,9-3 195,1005:1311,5
230SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 17758010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
231TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+52012:29:06.036d 05:45:38130,7-3 202,3025:4310,5
232DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team15006:50:25.07d 01:19:56129,8-3 203,2403:0919,0
233STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M68M 1798007:07:42.05d 01:30:30129,1-3 203,8803:1818,1
234OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+52007:25:55.027d 01:57:53123,4-3 209,5703:3616,6
235GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M34M 1803007:22:23.02d 08:04:13123,0-3 210,0333:3516,7
236GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 5661017:46:39.060d 05:49:47118,8-3 214,2248:586,7
237JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 18115028:24:30.012d 00:25:43110,6-3 222,40015:243,9
238WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K21K 5720008:39:23.010d 01:59:29107,1-3 225,9104:5012,4
239MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 18260009:23:41.056d 00:57:55105,0-3 227,9745:2211,2
240MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+59006:51:03.040d 00:41:09100,4-3 232,6504:0514,6
241KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 5956007:08:59.052d 00:53:1598,2-3 234,7904:2213,7
242NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 6049006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
243POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 18345004:31:26.034d 10:37:2286,7-3 246,3173:0719,2
244ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 18460005:20:58.041d 01:21:5180,7-3 252,3163:5815,1
245SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K23K 6110004:03:19.02d 01:49:1080,3-3 252,7203:0119,8
246BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 18530004:36:14.010d 01:09:3873,6-3 259,3713:4516,0
247POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M71M 18610005:25:12.02d 01:42:0071,1-3 261,9004:3413,1
248TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 18748003:08:11.045d 01:04:2567,3-3 265,7502:4721,4
249KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K22K 6210006:11:53.08d 02:08:1864,7-3 268,3205:4410,4
250ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 6318003:31:57.010d 01:34:2554,1-3 278,9303:5515,3
251BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K6K 642005:58:20.01d 02:06:5248,8-3 284,1737:208,2
252PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K25K 658002:43:24.06d 00:10:3747,5-3 285,5003:2617,4
253MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 18854003:45:01.029d 00:57:1746,1-3 286,8744:5212,3
254KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K2K 6610003:29:53.06d 04:52:1545,2-3 287,7794:3812,9
255BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M19M 189BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane7002:59:44.03d 01:18:0639,6-3 293,4104:3213,2
256SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 6753002:56:46.043d 06:27:1639,2-3 293,8154:3013,3
257MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 6846001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
258SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 19056001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
259MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM41002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
260GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K26K 692001:09:08.01d 00:15:0326,8-3 306,2432:3523,2
261MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 7065001:08:17.00d 00:36:3822,2-3 310,8403:0419,5
262SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K8K 712001:44:00.00d 01:44:0020,6-3 312,3705:0211,9
263KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 19227001:07:50.00d 01:07:5014,3-3 318,6694:4312,7
264OLECH Bogusław 307SIMP O/SZCZECINPRZECŁAWWeteran 2 - M20M 1932000:25:53.00d 00:25:5310,6-3 322,4102:2624,5
265PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 19454000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 265 wynik(ów)