RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji
  
1ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4TEAM64
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
2GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M63
3ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M39
4MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+67
5MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+59
6PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K56
7GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - KAktywni Lyski66
8PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M52
9WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M60
10BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+67
11BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K25
12KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M66
13KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M52
14KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K60
15KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M60
16MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M60
17GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M66
18BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M66
19GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K62
20SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K59
21FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M65
22MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K55
23WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K63
24DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K38
25ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M54
26WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M64
27SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - MWSKND GŁOGÓW57
28STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M62
29WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M62
30MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M39
31PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18
32CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M63
33FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K44
34SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M63
35GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M66
36KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M63
37GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M65
38WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M31
39TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35
40KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MGalopujące Ślimaki66
41KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTomaziBike Team61
42RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M60
43POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M58
44LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K55
45WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M60
46SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M56
47WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M59
48SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M59
49CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M67
50WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M62
51ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M60
52FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M55
53MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K38
54BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M52
55PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M54
56KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M57
57KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - MChTMR Cyklista Chojnice58
58OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M58
59DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - MPlatynowi58
60ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K52
61PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M60
62DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - KTEAM BIELSKO45
63CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M67
64PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M67
65TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32
66GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M39
67KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M57
68KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M48
69KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K56
70ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M52
71KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M49
72S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M48
73MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+67
74KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MKS SNPTT 1907 Zakopane54
75WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M28
76SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K53
77GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M53
78SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - KTEAM BIELSKO51
79OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - MWATAHA TEAM47
80RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44
81OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+52
82MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M52
83WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K32
84RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M52
85BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K49
86NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K49
87LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M47
88FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M40
89TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K47
90STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M47
91SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M38
92MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M54
93GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K67
94GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K48
95POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M45
96SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M44
97GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M42
98MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - MB4TEAM41
99JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M39
100JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K39
101DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M39
102SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M28
103FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M32
104KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M33
105DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M32
106BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M30
107RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M31
108MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M31
109WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M31
110SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - MHernik Team29
111NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - MHernik Team31
112PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - MHERNIK TEAM27
113WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M30
114GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - MHERNIK TEAM30
115HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - KTEAM BIELSKO40
116ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M43
117NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K67
118KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M15
119BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M58
120LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K58
121SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - MCykloza Sosnowiec63
122SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - MRed Devils24
123ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M52
124KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M53
125STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M64
126BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners50
127WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M29
128FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M29
129WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M30
130JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M28
131KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M27
132KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M18
133WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M25
134KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K18
135SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K23
136KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M21
137KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K10
138PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M20
139SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K10
140STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M18
141JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M8
142FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M65
143LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M66
144SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M18
145KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M15
146ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K18
147HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+65
148DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M67
149ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K51
150PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K56
151BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M49
152ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K63
153ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M15
154ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M15
155DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M16
156SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M15
157FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M16
158DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - MWójtowicz Tri Team15
159NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - MSkarszewy Cycle Team15
160MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M15
161BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M16
162GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - KKobiety na 5+64
163TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+52
164ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M56
165TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K54
166GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M58
167NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M57
168ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - KHERNIK TEAM21
169TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M48
170GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM60
171KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M10
172STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M10
173STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M13
174BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - MChTMR Cyklista Chojnice12
175POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M10
176PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - MLubelacy9
177KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M67
178MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K44
179STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M8
180JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M15
181MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - KAktywni Lyski55
182MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M18
183KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M16
184GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - MBydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57
185KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M58
186SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M58
187KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M56
188KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M47
189KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M47
190MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K46
191PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K46
192ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+38
193KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M38
194KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MPressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29
195CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M18
196SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M13
197BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - MWSKND GŁOGÓW37
198BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MBiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane7
199GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M22
200WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K20
201WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M19
202MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K65
203KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M63
204FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M63
205WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M58
206OLECH Bogusław 307SIMP O/SZCZECINPRZECŁAWWeteran 2 - M2
207PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K8
208MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K16
209KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M15
210MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K60
211OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K48
212OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K48
213REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTomaziBike Team48
214OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M48
215DORAU Adam 153TORUŃMasters - M55
216WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M50
217WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M59
218KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K10
219ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K28
220SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K2
221BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - MHERNIK TEAM29
222KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K57
223WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M59
224JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M54
225ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K65
226KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - KTEAM BIELSKO58
227KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K31
228KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M62
229WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - KBLA - WIL57
230BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - MBLA - WIL58
231CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K39
232ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M49
233GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - KSPK Český Těšín27
234ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M32
235RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M14
236SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M61
237PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M38
238KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M15
239SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - MWATAHA TEAM61
240PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M57
241TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M64
242KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M61
243DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M14
244WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M19
245KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M29
246GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K2
247GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - MSPK Český Těšín30
248LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M66
249GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K61
250CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M39
251JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M62
252SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M62
253PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M15
254BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M62
255WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M22
256BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M58
257GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M3
258FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M61
259HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M59
260BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M50
261BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K2
262MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M61
263ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M19
264SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M13
265ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M65
Znaleziono 265 wynik(ów)