RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:363 333,00,0002:5720,3
2GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:333 333,00,0002:3523,2
3KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:023 083,0-249,9652:0528,7
4SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:352 603,6-729,3611:3936,2
5ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:091 826,9-1 506,0682:0229,4
6MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:381 807,6-1 525,4112:5920,0
7ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:111 742,1-1 590,8904:1114,3
8WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:541 630,3-1 702,6604:0814,5
9LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:031 559,7-1 773,3403:5415,3
10FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:311 477,1-1 855,9103:3716,5
11LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:391 377,3-1 955,6562:2125,5
12CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:121 329,3-2 003,6572:3223,6
13PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:201 268,3-2 064,7172:5021,1
14SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:231 212,1-2 120,9474:0514,7
15PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:421 086,7-2 246,2742:1127,4
16WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:001 038,9-2 294,1063:0919,0
17JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1739049:28:53.031d 02:42:17826,9-2 506,0763:3516,7
18OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1848055:54:28.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
19OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1948054:53:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:1514,1
20PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2046043:37:39.042d 01:23:52738,0-2 594,9913:3216,9
21ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2152045:23:49.050d 02:06:55735,8-2 597,2153:4216,2
22KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:28691,2-2 641,7692:4322,0
23ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2351048:47:31.047d 01:06:32663,6-2 669,3804:2413,6
24MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2455037:05:09.051d 11:44:10640,9-2 692,0963:2817,3
25KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2557041:44:09.055d 01:44:59597,0-2 736,0004:1114,3
26GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín27030:29:17.026d 01:45:12584,6-2 748,4283:0719,2
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
27MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+67031:30:07.059d 20:42:39509,3-2 823,7433:4216,2
28HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO40029:22:46.038d 01:36:56494,6-2 838,3883:3316,8
29GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+64023:13:09.035d 00:22:37470,9-2 862,1022:5720,3
30KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 3031038:53:44.029d 09:26:41468,9-2 864,0764:5812,1
31MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 3138028:00:56.035d 06:49:35427,9-2 905,1453:5515,3
32MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 3216014:58:59.014d 01:30:00426,8-2 906,2402:0628,5
33HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+65026:24:15.062d 01:30:20417,9-2 915,0703:4715,8
34GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 3467018:09:15.052d 00:59:51411,2-2 921,7602:3822,7
35DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO45030:27:19.038d 01:10:00401,4-2 931,6004:3313,2
36GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski66027:01:47.063d 01:53:35400,3-2 932,6824:0314,8
37WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 3732029:16:46.028d 12:08:10379,2-2 953,7924:3713,0
38SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 3823024:48:22.021d 00:50:42375,3-2 957,7123:5715,1
39DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 3938020:38:56.036d 12:07:18362,7-2 970,3083:2417,6
40MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 4044023:31:50.036d 01:12:18336,1-2 996,9024:1214,3
41TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 4147023:59:23.043d 00:45:52313,6-3 019,4304:3513,1
42BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 4249017:36:32.047d 02:57:21311,8-3 021,2263:2317,7
43GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM60025:44:15.054d 09:28:35286,0-3 047,0315:2411,1
44MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+67018:28:23.038d 01:48:41266,8-3 066,2404:0914,4
45ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM21011:46:54.016d 22:58:19249,9-3 083,1412:4921,2
46ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 4628020:25:54.025d 01:32:00248,5-3 084,5104:5612,2
47NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 4767015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
48ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+38017:20:07.035d 00:53:39237,2-3 095,8304:2313,7
49MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski55021:35:50.047d 01:20:14221,5-3 111,5505:5110,3
50BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 5025015:50:15.04d 05:31:37217,3-3 115,6514:2213,7
51TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 5154014:36:17.051d 03:23:38212,8-3 120,2464:0714,6
52BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+67012:29:22.038d 02:30:54161,8-3 171,2004:3713,0
53KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 5318010:34:48.014d 02:32:12152,6-3 180,4304:0914,4
54TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 54Kobiety na 5+52012:29:06.036d 05:45:38130,7-3 202,3025:4310,5
55OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 55Kobiety na 5+52007:25:55.027d 01:57:53123,4-3 209,5703:3616,6
56GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 5661017:46:39.060d 05:49:47118,8-3 214,2248:586,7
57WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K21K 5720008:39:23.010d 01:59:29107,1-3 225,9104:5012,4
58MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 58Kobiety na 5+59006:51:03.040d 00:41:09100,4-3 232,6504:0514,6
59KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 5956007:08:59.052d 00:53:1598,2-3 234,7904:2213,7
60NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 6049006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
61SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K23K 6110004:03:19.02d 01:49:1080,3-3 252,7203:0119,8
62KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K22K 6210006:11:53.08d 02:08:1864,7-3 268,3205:4410,4
63ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 6318003:31:57.010d 01:34:2554,1-3 278,9303:5515,3
64BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K6K 642007:46:36.01d 09:26:0552,3-3 280,7208:556,7
65PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K25K 658002:43:24.06d 00:10:3747,5-3 285,5003:2617,4
66KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K2K 6610003:29:53.06d 04:52:1545,2-3 287,7794:3812,9
67SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 6753002:56:46.043d 06:27:1639,2-3 293,8154:3013,3
68MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 6846001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
69GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K26K 692001:09:08.01d 00:15:0326,8-3 306,2432:3523,2
70MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K25K 7065001:08:17.00d 00:36:3822,2-3 310,8403:0419,5
71SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K8K 712001:44:00.00d 01:44:0020,6-3 312,3705:0211,9
Znaleziono 71 wynik(ów)