RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
2BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:433 333,00,0001:5531,1
3KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:023 083,0-249,9652:0528,7
4SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:352 603,6-729,3611:3936,2
5BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:132 592,3-740,6592:3922,5
6KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:352 578,3-754,6902:2724,5
7WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:532 319,3-1 013,7481:4733,4
8REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:382 201,3-1 131,7042:1227,1
9CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:012 111,7-1 221,2712:3323,5
10FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:491 992,0-1 341,0342:1726,1
11RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:301 865,8-1 467,2122:3922,5
12ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:091 826,9-1 506,0682:0229,4
13MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:381 807,6-1 525,4112:5920,0
14CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:211 799,6-1 533,3532:2624,7
15ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:111 742,1-1 590,8904:1114,3
16CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:121 329,3-2 003,6572:3223,6
17ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265084:40:44.064d 02:34:231 272,3-2 060,7253:5915,0
18PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:201 268,3-2 064,7172:5021,1
19SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:261 192,4-2 140,6191:4932,9
20KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:421 182,6-2 150,4343:3716,6
21PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:421 086,7-2 246,2742:1127,4
22CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:281 066,3-2 266,6852:5021,2
23KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:471 062,8-2 270,2052:0828,0
24WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:001 038,9-2 294,1063:0919,0
25PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:021 026,8-2 306,1814:3613,0
26WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:24995,7-2 337,3302:4322,0
27WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:27939,8-2 393,2192:2424,9
28PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:46933,1-2 399,9123:0519,4
29JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 7539049:25:43.031d 02:25:56856,1-2 476,8993:2717,3
30SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:11838,9-2 494,0822:0828,1
31JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1739049:28:53.031d 02:42:17826,9-2 506,0763:3516,7
32BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:15780,2-2 552,8203:2117,9
33MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:14727,6-2 605,3924:0214,8
34ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:05703,8-2 629,1572:5820,1
35KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
36DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:20682,1-2 650,8771:5630,8
37PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:33669,6-2 663,4262:2724,5
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
38GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 11458026:10:25.055d 01:14:35473,7-2 859,3263:1818,1
39KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 11610019:15:54.06d 22:22:04455,4-2 877,5782:3223,6
40RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 12031016:10:20.026d 01:18:13436,2-2 896,8492:1327,0
41MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 3216014:58:59.014d 01:30:00426,8-2 906,2402:0628,5
42GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 3467018:09:15.052d 00:59:51411,2-2 921,7602:3822,7
43GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 13863025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
44JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 14154015:31:21.052d 01:00:05302,3-3 030,6603:0419,5
45KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 14416013:36:44.013d 03:31:15277,7-3 055,2642:5620,4
46DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team15006:50:25.07d 01:19:56129,8-3 203,2403:0919,0
47POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 18345004:31:26.034d 10:37:2286,7-3 246,3173:0719,2
48TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 18748003:08:11.045d 01:04:2567,3-3 265,7502:4721,4
49ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 6318003:31:57.010d 01:34:2554,1-3 278,9303:5515,3
50PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K25K 658002:43:24.06d 00:10:3747,5-3 285,5003:2617,4
51BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M19M 189BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane7002:59:44.03d 01:18:0639,6-3 293,4104:3213,2
52MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K24K 6846001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
Znaleziono 52 wynik(ów)