RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
258
Ukończyło:
7
Na trasie:
258
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:523 333,00,0002:3623,0
2TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
3FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:003 333,00,0002:5220,9
4GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:363 333,00,0002:5720,3
5GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:333 333,00,0002:3523,2
6KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:392 872,1-460,9493:1018,9
7LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:012 748,8-584,2373:0119,8
8KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:492 542,2-790,8462:4421,9
9WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:592 403,9-929,0702:5420,7
10RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:442 192,1-1 140,8963:2717,3
11SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:571 964,6-1 368,3523:1518,4
12WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:061 801,4-1 531,5533:2317,7
13BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:281 797,6-1 535,4463:3916,4
14DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:421 727,7-1 605,2964:1414,1
15KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:441 705,1-1 627,9492:5520,5
16LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:191 688,4-1 644,6372:4122,4
17POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:141 647,3-1 685,7062:3922,6
18WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:541 630,3-1 702,6604:0814,5
19JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:351 609,9-1 723,1403:3816,5
20KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:331 571,6-1 761,4443:0419,5
21LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:031 559,7-1 773,3403:5415,3
22KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:221 536,7-1 796,2782:3223,7
23KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:481 534,6-1 798,4392:2924,0
24PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:261 517,9-1 815,0643:3017,1
25FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:311 477,1-1 855,9103:3716,5
26GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:551 463,5-1 869,4953:0219,7
27GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:591 446,5-1 886,5202:5121,0
28DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:231 398,1-1 934,9322:4921,2
29LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:391 377,3-1 955,6562:2125,5
30PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:531 375,8-1 957,2212:2724,4
31SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:021 372,0-1 961,0353:0020,0
32GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:321 287,8-2 045,2185:3210,8
33GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:091 225,2-2 107,7942:4322,1
34SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:171 223,7-2 109,2602:1127,3
35GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:571 217,9-2 115,1203:2317,7
36GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:331 152,9-2 180,1502:4022,4
37ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:441 145,2-2 187,8304:3213,2
38DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:501 126,2-2 206,8163:3616,6
39KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:031 119,5-2 213,4552:5620,4
40FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:411 082,1-2 250,8813:0419,5
41SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:261 064,9-2 268,1323:1518,4
42KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:531 050,5-2 282,5013:3117,0
43SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:531 031,7-2 301,3162:0728,3
44GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:471 012,3-2 320,6682:4821,4
45ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:561 009,4-2 323,6204:2413,6
46KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:061 000,7-2 332,3022:3323,4
47ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:24970,8-2 362,2122:1027,6
48BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:50953,7-2 379,2803:2117,9
49WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 6959089:46:43.057d 10:59:35952,3-2 380,7305:3910,6
50NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:29900,2-2 432,7833:2917,2
51OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:41897,7-2 435,3352:3922,6
52KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:50869,1-2 463,9083:0119,9
53KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:32818,9-2 514,0666:369,1
54CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:44788,0-2 544,9844:1314,2
55OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 8248055:54:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
56OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1848055:54:28.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
57OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1948054:53:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:1514,1
58TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:49769,4-2 563,5745:2011,2
59FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:37758,9-2 574,0712:4022,4
60BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 8516036:07:03.014d 02:35:48754,6-2 578,4322:5220,9
61MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:13739,4-2 593,5852:5320,7
62PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2046043:37:39.042d 01:23:52738,0-2 594,9913:3216,9
63ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2152045:23:49.050d 02:06:55735,8-2 597,2153:4216,2
64KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:40721,3-2 611,7373:2517,5
65LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:45719,4-2 613,5992:1027,6
66ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 9154035:07:54.046d 23:04:15716,2-2 616,8232:5620,4
67KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:17712,4-2 620,5854:2313,7
68DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:44706,7-2 626,2803:1518,4
69KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:28691,2-2 641,7692:4322,0
70WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:16675,8-2 657,1672:1227,2
71SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:50673,1-2 659,9443:2717,4
72SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:52669,1-2 663,9003:1018,9
73ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2351048:47:31.047d 01:06:32663,6-2 669,3804:2413,6
74DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:29661,7-2 671,2844:3013,3
75RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:56661,6-2 671,3883:4016,3
76KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:04624,6-2 708,3642:2325,1
77WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:34615,3-2 717,7102:3822,7
78GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín27030:29:17.026d 01:45:12584,6-2 748,4283:0719,2
79WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:06578,4-2 754,6274:4312,7
80KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:45565,7-2 767,3292:5920,1
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
81FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 11132028:39:01.016d 03:12:32522,8-2 810,2113:1718,2
82MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+67031:30:07.059d 20:42:39509,3-2 823,7433:4216,2
83BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM29024:20:57.027d 00:44:38503,2-2 829,8302:5420,7
84HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO40029:22:46.038d 01:36:56494,6-2 838,3883:3316,8
85KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 3031038:53:44.029d 09:26:41468,9-2 864,0764:5812,1
86KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 11538025:42:32.035d 01:49:30460,4-2 872,6283:2117,9
87PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 11715017:04:36.013d 01:41:28446,8-2 886,1882:1726,2
88STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 11847030:53:23.043d 00:45:50439,3-2 893,6804:1314,2
89WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 11925024:33:16.022d 04:45:14438,7-2 894,3123:2117,9
90ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 12119022:39:57.016d 00:21:11419,8-2 913,1863:1418,5
91WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 12230030:26:07.018d 08:42:27419,6-2 913,3854:2113,8
92KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 12352023:20:43.046d 01:14:17407,8-2 925,2303:2617,5
93ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 12456024:30:55.053d 00:53:26402,5-2 930,4803:3916,4
94DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO45030:27:19.038d 01:10:00401,4-2 931,6004:3313,2
95GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski66027:01:47.063d 01:53:35400,3-2 932,6824:0314,8
96WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 3732029:16:46.028d 12:08:10379,2-2 953,7924:3713,0
97BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice12032:22:50.07d 03:32:02377,6-2 955,4285:0811,7
98OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM47021:04:15.041d 00:45:20376,1-2 956,9103:2117,8
99SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 3823024:48:22.021d 00:50:42375,3-2 957,7123:5715,1
100DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 3938020:38:56.036d 12:07:18362,7-2 970,3083:2417,6
101KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 12821019:14:23.019d 02:03:49354,0-2 979,0003:1518,4
102S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 12948019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
103BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 13052019:28:57.049d 02:16:48346,3-2 986,7183:2217,8
104KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 13115014:29:39.013d 01:21:52343,4-2 989,5722:3123,7
105SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW57013:37:30.034d 02:13:09338,3-2 994,7392:2524,8
106SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 13328022:41:48.025d 01:37:00337,4-2 995,6304:0214,9
107MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 4044023:31:50.036d 01:12:18336,1-2 996,9024:1214,3
108SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 13413012:44:25.011d 02:32:52334,0-2 998,9752:1726,2
109KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 13515019:41:23.013d 01:18:51329,4-3 003,5703:3516,7
110KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 13615016:05:33.014d 03:18:18318,5-3 014,4733:0119,8
111GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 13722013:52:54.012d 01:34:20318,5-3 014,4972:3622,9
112TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 4147023:59:23.043d 00:45:52313,6-3 019,4304:3513,1
113BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 4249017:36:32.047d 02:57:21311,8-3 021,2263:2317,7
114FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 13929024:11:42.024d 00:40:25307,2-3 025,7814:4312,7
115SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 14213013:06:59.011d 01:33:13296,3-3 036,6952:3922,6
116GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM60025:44:15.054d 09:28:35286,0-3 047,0315:2411,1
117FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 14516015:50:48.013d 01:13:27272,7-3 060,2553:2917,2
118WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 14619014:47:51.018d 01:00:03270,1-3 062,9043:1718,3
119ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 14715042:53:47.012d 01:18:25262,7-3 070,2609:476,1
120ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM21011:46:54.016d 22:58:19249,9-3 083,1412:4921,2
121PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 14820014:46:00.06d 01:53:00249,0-3 084,0003:3316,9
122ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 4628020:25:54.025d 01:32:00248,5-3 084,5104:5612,2
123NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 4767015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
124WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 14929012:50:55.07d 01:34:22245,9-3 087,0823:0819,1
125STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 15013009:57:28.011d 01:25:57243,4-3 089,6492:2724,4
126CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 15118011:45:08.010d 20:34:48240,6-3 092,3942:5520,5
127MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 15239030:44:26.036d 04:09:46237,3-3 095,7497:467,7
128ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 48Kobiety na 5+38017:20:07.035d 00:53:39237,2-3 095,8304:2313,7
129ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 15415011:56:26.013d 00:42:40218,3-3 114,6553:1618,3
130MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 15518011:02:36.016d 00:25:03217,1-3 115,9503:0319,7
131MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 15615011:13:47.08d 02:05:52217,0-3 116,0043:0619,3
132TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 5154014:36:17.051d 03:23:38212,8-3 120,2464:0714,6
133STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 15818013:55:16.011d 07:14:08201,1-3 131,8904:0914,4
134WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 15919010:59:56.017d 00:56:59192,4-3 140,6403:2517,5
135SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team29010:07:59.023d 02:40:44191,2-3 141,7703:1018,9
136NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team31012:16:44.028d 01:53:53188,6-3 144,3813:5415,4
137KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M5M 16218008:35:47.010d 02:11:06183,6-3 149,3942:4821,4
138KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 16353007:25:05.044d 00:31:14180,5-3 152,4522:2724,3
139WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 16530006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
140RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 16852017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
141NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team15006:04:33.013d 00:55:16164,1-3 168,8512:1327,0
142BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 52Kobiety na 5+67012:29:22.038d 02:30:54161,8-3 171,2004:3713,0
143DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 17032011:53:21.010d 02:22:47156,3-3 176,7054:3313,1
144KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 5318010:34:48.014d 02:32:12152,6-3 180,4304:0914,4
145STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M1M 17110007:59:59.07d 04:00:26149,1-3 183,8613:1318,6
146PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M32M 172Lubelacy9012:16:38.05d 04:54:56146,5-3 186,4975:0111,9
147BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 17349011:08:33.044d 22:50:45145,8-3 187,2424:3513,1
148KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 17415049:45:43.012d 09:55:00142,5-3 190,47620:562,9
149JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M65M 1768012:01:00.01d 02:45:00137,9-3 195,1005:1311,5
150STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M68M 1798007:07:42.05d 01:30:30129,1-3 203,8803:1818,1
151GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M34M 1803007:22:23.02d 08:04:13123,0-3 210,0333:3516,7
152GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 5661017:46:39.060d 05:49:47118,8-3 214,2248:586,7
153JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 18115028:24:30.012d 00:25:43110,6-3 222,40015:243,9
154WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K21K 5720008:39:23.010d 01:59:29107,1-3 225,9104:5012,4
155MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 18260009:23:41.056d 00:57:55105,0-3 227,9745:2211,2
156KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 5956007:08:59.052d 00:53:1598,2-3 234,7904:2213,7
157NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 6049006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
158ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 18460005:20:58.041d 01:21:5180,7-3 252,3163:5815,1
159SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K23K 6110004:03:19.02d 01:49:1080,3-3 252,7203:0119,8
160BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 18530004:36:14.010d 01:09:3873,6-3 259,3713:4516,0
161POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M71M 18610005:25:12.02d 01:42:0071,1-3 261,9004:3413,1
162KUCHARSKA Katarzyna 284WARSZAWASenior 2 - K22K 6210006:11:53.08d 02:08:1864,7-3 268,3205:4410,4
163BUGAJEWSKA Jadwiga 308PŁOŃSKWeteran 2 - K6K 642005:58:20.01d 02:06:5248,8-3 284,1737:208,2
164KUCHARSKA Luiza 252WARSZAWAJunior 1 - K2K 6610003:29:53.06d 04:52:1545,2-3 287,7794:3812,9
165MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM41002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
166GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K26K 692001:09:08.01d 00:15:0326,8-3 306,2432:3523,2
167SZTELIGA Alicja 253KRAKÓWWeteran 1 - K8K 712001:44:00.00d 01:44:0020,6-3 312,3705:0211,9
168KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 19227001:07:50.00d 01:07:5014,3-3 318,6694:4312,7
169PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 19454000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 169 wynik(ów)