RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:523 333,00,0002:3623,0
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
3TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
4BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
5FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:003 333,00,0002:5220,9
6BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:433 333,00,0001:5531,1
7KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:392 872,1-460,9493:1018,9
8LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:012 748,8-584,2373:0119,8
9BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:132 592,3-740,6592:3922,5
10KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:352 578,3-754,6902:2724,5
11KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:492 542,2-790,8462:4421,9
12WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:592 403,9-929,0702:5420,7
13WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:532 319,3-1 013,7481:4733,4
14REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:382 201,3-1 131,7042:1227,1
15RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:442 192,1-1 140,8963:2717,3
16CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:012 111,7-1 221,2712:3323,5
17FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:491 992,0-1 341,0342:1726,1
18SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:571 964,6-1 368,3523:1518,4
19MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961102:38:01.060d 18:36:021 938,9-1 394,1503:1018,9
20RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:301 865,8-1 467,2122:3922,5
21WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:061 801,4-1 531,5533:2317,7
22CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:211 799,6-1 533,3532:2624,7
23BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:281 797,6-1 535,4463:3916,4
24DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:421 727,7-1 605,2964:1414,1
25KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:441 705,1-1 627,9492:5520,5
26LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:191 688,4-1 644,6372:4122,4
27POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:141 647,3-1 685,7062:3922,6
28JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:351 609,9-1 723,1403:3816,5
29KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:331 571,6-1 761,4443:0419,5
30KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:411 568,1-1 764,9282:3922,6
31KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:221 536,7-1 796,2782:3223,7
32KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:481 534,6-1 798,4392:2924,0
33PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:261 517,9-1 815,0643:3017,1
34GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:551 463,5-1 869,4953:0219,7
35GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:591 446,5-1 886,5202:5121,0
36DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:231 398,1-1 934,9322:4921,2
37PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:531 375,8-1 957,2212:2724,4
38SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:021 372,0-1 961,0353:0020,0
39HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:251 340,2-1 992,7872:2924,2
40GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:321 287,8-2 045,2185:3210,8
41JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:211 280,3-2 052,6542:1426,8
42ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265084:40:44.064d 02:34:231 272,3-2 060,7253:5915,0
43GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:091 225,2-2 107,7942:4322,1
44SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:171 223,7-2 109,2602:1127,3
45GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:571 217,9-2 115,1203:2317,7
46FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:451 204,5-2 128,4513:3216,9
47SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:261 192,4-2 140,6191:4932,9
48KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:421 182,6-2 150,4343:3716,6
49GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:331 152,9-2 180,1502:4022,4
50ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:441 145,2-2 187,8304:3213,2
51DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:501 126,2-2 206,8163:3616,6
52KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:031 119,5-2 213,4552:5620,4
53WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:261 097,9-2 235,0622:2524,8
54FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:411 082,1-2 250,8813:0419,5
55CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:281 066,3-2 266,6852:5021,2
56SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:261 064,9-2 268,1323:1518,4
57KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:471 062,8-2 270,2052:0828,0
58KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:531 050,5-2 282,5013:3117,0
59WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:411 047,9-2 285,0983:1418,5
60SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:531 031,7-2 301,3162:0728,3
61PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:021 026,8-2 306,1814:3613,0
62GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:471 012,3-2 320,6682:4821,4
63ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:561 009,4-2 323,6204:2413,6
64KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:061 000,7-2 332,3022:3323,4
65FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:32998,5-2 334,5502:4721,5
66WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:24995,7-2 337,3302:4322,0
67ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:24970,8-2 362,2122:1027,6
68BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:50953,7-2 379,2803:2117,9
69WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 6959089:46:43.057d 10:59:35952,3-2 380,7305:3910,6
70WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:27939,8-2 393,2192:2424,9
71PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:46933,1-2 399,9123:0519,4
72NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:29900,2-2 432,7833:2917,2
73OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:41897,7-2 435,3352:3922,6
74KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:50869,1-2 463,9083:0119,9
75JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 7539049:25:43.031d 02:25:56856,1-2 476,8993:2717,3
76SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:11838,9-2 494,0822:0828,1
77KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:32818,9-2 514,0666:369,1
78KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 7866079:10:01.063d 02:29:07797,9-2 535,1035:5710,1
79CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:44788,0-2 544,9844:1314,2
80BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:15780,2-2 552,8203:2117,9
81GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 8165038:33:00.055d 20:24:12777,6-2 555,3672:5820,2
82OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 8248055:54:29.046d 01:10:00772,6-2 560,3804:2013,8
83TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:49769,4-2 563,5745:2011,2
84FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:37758,9-2 574,0712:4022,4
85BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 8516036:07:03.014d 02:35:48754,6-2 578,4322:5220,9
86MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:13739,4-2 593,5852:5320,7
87MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:14727,6-2 605,3924:0214,8
88KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:40721,3-2 611,7373:2517,5
89PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 8952028:01:57.049d 09:02:07721,2-2 611,8112:1925,7
90LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:45719,4-2 613,5992:1027,6
91ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 9154035:07:54.046d 23:04:15716,2-2 616,8232:5620,4
92KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:17712,4-2 620,5854:2313,7
93DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:44706,7-2 626,2803:1518,4
94ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:05703,8-2 629,1572:5820,1
95KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
96DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:20682,1-2 650,8771:5630,8
97WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:16675,8-2 657,1672:1227,2
98SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:50673,1-2 659,9443:2717,4
99PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:33669,6-2 663,4262:2724,5
100SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:52669,1-2 663,9003:1018,9
101DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:29661,7-2 671,2844:3013,3
102RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:56661,6-2 671,3883:4016,3
103KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:04624,6-2 708,3642:2325,1
104WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:34615,3-2 717,7102:3822,7
105ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 10552027:25:36.050d 08:26:07584,3-2 748,7382:4821,3
106BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 10658040:56:02.056d 02:47:38583,6-2 749,4124:1214,3
107WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:06578,4-2 754,6274:4312,7
108KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:45565,7-2 767,3292:5920,1
109ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10949035:54:43.047d 01:51:32559,6-2 773,3603:5115,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
110STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 11062021:57:09.058d 01:00:15532,0-2 801,0102:2824,2
111FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 11132028:39:01.016d 03:12:32522,8-2 810,2113:1718,2
112BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM29024:20:57.027d 00:44:38503,2-2 829,8302:5420,7
113KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 11363054:41:44.061d 00:19:00494,3-2 838,7046:389,0
114GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 11458026:10:25.055d 01:14:35473,7-2 859,3263:1818,1
115KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 11538025:42:32.035d 01:49:30460,4-2 872,6283:2117,9
116KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 11610019:15:54.06d 22:22:04455,4-2 877,5782:3223,6
117PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 11715017:04:36.013d 01:41:28446,8-2 886,1882:1726,2
118STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 11847030:53:23.043d 00:45:50439,3-2 893,6804:1314,2
119WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 11925024:33:16.022d 04:45:14438,7-2 894,3123:2117,9
120RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 12031016:10:20.026d 01:18:13436,2-2 896,8492:1327,0
121ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 12119023:18:07.018d 00:21:11431,5-2 901,5253:1418,5
122WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 12230030:26:07.018d 08:42:27419,6-2 913,3854:2113,8
123KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 12352023:20:43.046d 01:14:17407,8-2 925,2303:2617,5
124ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 12456024:30:55.053d 00:53:26402,5-2 930,4803:3916,4
125BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice12032:22:50.07d 03:32:02377,6-2 955,4285:0811,7
126GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 12653032:50:18.050d 07:25:19376,5-2 956,4955:1311,5
127OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM47021:04:15.041d 00:45:20376,1-2 956,9103:2117,8
128SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M34M 12813013:43:02.012d 04:34:39364,2-2 968,7752:1526,6
129KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 12921019:14:23.019d 02:03:49354,0-2 979,0003:1518,4
130S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 13048019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
131BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M35M 13152019:28:57.049d 02:16:48346,3-2 986,7183:2217,8
132KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 13215014:29:39.013d 01:21:52343,4-2 989,5722:3123,7
133SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 133WSKND GŁOGÓW57013:37:30.034d 02:13:09338,3-2 994,7392:2524,8
134SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 13428022:41:48.025d 01:37:00337,4-2 995,6304:0214,9
135KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 13515019:41:23.013d 01:18:51329,4-3 003,5703:3516,7
136KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 13615016:05:33.014d 03:18:18318,5-3 014,4733:0119,8
137GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 13722013:52:54.012d 01:34:20318,5-3 014,4972:3622,9
138GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 13863025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
139FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 13929024:11:42.024d 00:40:25307,2-3 025,7814:4312,7
140SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 14059020:07:56.043d 00:54:37305,8-3 027,2143:5715,2
141JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 14154015:31:21.052d 01:00:05302,3-3 030,6603:0419,5
142SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 14213013:06:59.011d 01:33:13296,3-3 036,6952:3922,6
143BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners50016:41:14.041d 17:58:36294,3-3 038,6823:2417,6
144KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 14416013:36:44.013d 03:31:15277,7-3 055,2642:5620,4
145FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 14516015:50:48.013d 01:13:27272,7-3 060,2553:2917,2
146WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 14619014:47:51.018d 01:00:03270,1-3 062,9043:1718,3
147ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 14715042:53:47.012d 01:18:25262,7-3 070,2609:476,1
148PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 14820014:46:00.06d 01:53:00249,0-3 084,0003:3316,9
149WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 14929012:50:55.07d 01:34:22245,9-3 087,0823:0819,1
150STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 15013009:57:28.011d 01:25:57243,4-3 089,6492:2724,4
151CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 15118011:45:08.010d 20:34:48240,6-3 092,3942:5520,5
152MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 15239030:44:26.036d 04:09:46237,3-3 095,7497:467,7
153PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44M 15318015:53:04.012d 04:42:16218,5-3 114,5404:2113,8
154ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 15415011:56:26.013d 00:42:40218,3-3 114,6553:1618,3
155MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 15518011:02:36.016d 00:25:03217,1-3 115,9503:0319,7
156MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 15615011:13:47.08d 02:05:52217,0-3 116,0043:0619,3
157ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 15752013:12:46.045d 22:50:29212,5-3 120,5503:4316,1
158STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 15818013:55:16.011d 07:14:08201,1-3 131,8904:0914,4
159WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 15919010:59:56.017d 00:56:59192,4-3 140,6403:2517,5
160SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team29010:07:59.023d 02:40:44191,2-3 141,7703:1018,9
161NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team31012:16:44.028d 01:53:53188,6-3 144,3813:5415,4
162KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M5M 16218008:35:47.010d 02:11:06183,6-3 149,3942:4821,4
163KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 16353007:25:05.044d 00:31:14180,5-3 152,4522:2724,3
164STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 16464009:25:05.048d 01:27:21178,8-3 154,2483:0919,0
165WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 16530006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
166WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 16631011:18:17.027d 21:45:30174,4-3 158,6073:5315,4
167WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M18M 16760017:15:50.01d 07:19:17166,9-3 166,1466:129,7
168RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 16852017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
169NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team15006:04:33.013d 00:55:16164,1-3 168,8512:1327,0
170DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 17032011:53:21.010d 02:22:47156,3-3 176,7054:3313,1
171STARZYCZNY Marcin 294ŁAZISKA GÓRNEJunior 2 - M1M 17110007:59:59.07d 04:00:26149,1-3 183,8613:1318,6
172PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M32M 172Lubelacy9012:16:38.05d 04:54:56146,5-3 186,4975:0111,9
173BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 17349011:08:33.044d 22:50:45145,8-3 187,2424:3513,1
174KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 17415049:45:43.012d 09:55:00142,5-3 190,47620:562,9
175SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils24007:34:49.017d 08:53:15142,5-3 190,5263:1118,8
176JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M65M 1768012:01:00.01d 02:45:00137,9-3 195,1005:1311,5
177SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 17758010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
178DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team15006:50:25.07d 01:19:56129,8-3 203,2403:0919,0
179STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M68M 1798007:07:42.05d 01:30:30129,1-3 203,8803:1818,1
180GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M34M 1803007:22:23.02d 08:04:13123,0-3 210,0333:3516,7
181JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 18115028:24:30.012d 00:25:43110,6-3 222,40015:243,9
182MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 18260009:23:41.056d 00:57:55105,0-3 227,9745:2211,2
183POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 18345004:31:26.034d 10:37:2286,7-3 246,3173:0719,2
184ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 18460005:20:58.041d 01:21:5180,7-3 252,3163:5815,1
185BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 18530004:36:14.010d 01:09:3873,6-3 259,3713:4516,0
186POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M71M 18610005:25:12.02d 01:42:0071,1-3 261,9004:3413,1
187TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 18748003:08:11.045d 01:04:2567,3-3 265,7502:4721,4
188MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 18854003:45:01.029d 00:57:1746,1-3 286,8744:5212,3
189BEHOUNEK Leszek 302TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M19M 189BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane7002:59:44.03d 01:18:0639,6-3 293,4104:3213,2
190SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 19056001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
191MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM41002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
192KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 19227001:07:50.00d 01:07:5014,3-3 318,6694:4312,7
193OLECH Bogusław 307SIMP O/SZCZECINPRZECŁAWWeteran 2 - M20M 1932000:25:53.00d 00:25:5310,6-3 322,4102:2624,5
194PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 19454000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 194 wynik(ów)