RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:352 603,60,0001:3936,2
2LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:031 559,7-1 043,9793:5415,3
3FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:311 477,1-1 126,5493:3716,5
4CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:121 329,3-1 274,2962:3223,6
5PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:201 268,3-1 335,3562:5021,1
6SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:231 212,1-1 391,5864:0514,7
7WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:001 038,9-1 564,7453:0919,0
8OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1848054:53:29.046d 01:10:00772,6-1 831,0194:1514,1
9KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:28691,2-1 912,4082:4322,0
10MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2455037:05:09.051d 11:44:10640,9-1 962,7353:2817,3
11KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2557041:44:09.055d 01:44:59597,0-2 006,6394:1114,3
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
12KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 3031038:53:44.029d 09:26:41468,9-2 134,7154:5812,1
13MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 3138028:00:56.035d 06:49:35427,9-2 175,7843:5515,3
14MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 3216014:58:59.014d 01:30:00426,8-2 176,8792:0628,5
15GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski66027:01:47.063d 01:53:35400,3-2 203,3214:0314,8
16WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 3732029:16:46.028d 12:08:10379,2-2 224,4314:3713,0
17MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+67018:28:23.038d 01:48:41266,8-2 336,8794:0914,4
18MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 49Aktywni Lyski55021:35:50.047d 01:20:14221,5-2 382,1895:5110,3
19TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K19K 5154014:36:17.051d 03:23:38212,8-2 390,8854:0714,6
20KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K20K 5318010:34:48.014d 02:32:12152,6-2 451,0694:0914,4
21GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 5661017:46:39.060d 05:49:47118,8-2 484,8638:586,7
22NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K22K 6049006:01:23.011d 12:15:2289,5-2 514,1514:0214,9
23SADOWSKA Agnieszka 256STOLNOMasters - K23K 6110004:03:19.02d 01:49:1080,3-2 523,3593:0119,8
24ABRAHAMOWICZ Sabina 268JEGŁOWAMasters - K24K 6318003:31:57.010d 01:34:2554,1-2 549,5693:5515,3
25PORĘBA Edyta 301TRZEBINIAMasters - K25K 658002:43:24.06d 00:10:3747,5-2 556,1393:2617,4
26GOSPODAREK Agnieszka 304TYCHYMasters - K26K 692001:09:08.01d 00:15:0326,8-2 576,8822:3523,2
Znaleziono 26 wynik(ów)