RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
2FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:003 333,00,0002:5220,9
3BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:433 333,00,0001:5531,1
4KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:392 872,1-460,9493:1018,9
5LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:012 748,8-584,2373:0119,8
6KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:492 542,2-790,8462:4421,9
7CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:012 111,7-1 221,2712:3323,5
8SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:571 964,6-1 368,3523:1518,4
9RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:301 865,8-1 467,2122:3922,5
10DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:421 727,7-1 605,2964:1414,1
11POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:141 647,3-1 685,7062:3922,6
12JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:351 609,9-1 723,1403:3816,5
13KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:331 571,6-1 761,4443:0419,5
14KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:221 536,7-1 796,2782:3223,7
15PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:261 517,9-1 815,0643:3017,1
16DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:231 398,1-1 934,9322:4921,2
17PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:531 375,8-1 957,2212:2724,4
18HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:251 340,2-1 992,7872:2924,2
19GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:321 287,8-2 045,2185:3210,8
20JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:211 280,3-2 052,6542:1426,8
21ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265083:39:44.062d 02:34:231 248,3-2 084,7254:0114,9
22SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:171 223,7-2 109,2602:1127,3
23GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:571 217,9-2 115,1203:2317,7
24KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:421 182,6-2 150,4343:3716,6
25GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:331 152,9-2 180,1502:4022,4
26WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:261 097,9-2 235,0622:2524,8
27KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:471 062,8-2 270,2052:0828,0
28WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:411 047,9-2 285,0983:1418,5
29SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:531 031,7-2 301,3162:0728,3
30FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:32998,5-2 334,5502:4721,5
31WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:24995,7-2 337,3302:4322,0
32ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:24970,8-2 362,2122:1027,6
33NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:29900,2-2 432,7833:2917,2
34OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:41897,7-2 435,3352:3922,6
35KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:50869,1-2 463,9083:0119,9
36SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:11838,9-2 494,0822:0828,1
37CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:44788,0-2 544,9844:1314,2
38DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:44706,7-2 626,2803:1518,4
39ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:05703,8-2 629,1572:5820,1
40KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
41WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:16675,8-2 657,1672:1227,2
42SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:52669,1-2 663,9003:1018,9
43DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:29661,7-2 671,2844:3013,3
44KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:04624,6-2 708,3642:2325,1
45WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:34615,3-2 717,7102:3822,7
46ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 10552027:25:36.050d 08:26:07584,3-2 748,7382:4821,3
47WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:06578,4-2 754,6274:4312,7
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
48BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM29024:20:57.027d 00:44:38503,2-2 829,8302:5420,7
49GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 11458026:10:25.055d 01:14:35473,7-2 859,3263:1818,1
50RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 12031016:10:20.026d 01:18:13436,2-2 896,8492:1327,0
51OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM47021:04:15.041d 00:45:20376,1-2 956,9103:2117,8
52KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 13115014:29:39.013d 01:21:52343,4-2 989,5722:3123,7
53SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW57013:37:30.034d 02:13:09338,3-2 994,7392:2524,8
54SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 13328022:41:48.025d 01:37:00337,4-2 995,6304:0214,9
55FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 13929024:11:42.024d 00:40:25307,2-3 025,7814:4312,7
56BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners50016:41:14.041d 17:58:36294,3-3 038,6823:2417,6
57KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 14416013:36:44.013d 03:31:15277,7-3 055,2642:5620,4
58PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 14820014:46:00.06d 01:53:00249,0-3 084,0003:3316,9
59ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M59M 15415011:56:26.013d 00:42:40218,3-3 114,6553:1618,3
60MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M60M 15518011:02:36.016d 00:25:03217,1-3 115,9503:0319,7
61MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M61M 15615011:13:47.08d 02:05:52217,0-3 116,0043:0619,3
62WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M62M 15919010:59:56.017d 00:56:59192,4-3 140,6403:2517,5
63NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M63M 161Hernik Team31012:16:44.028d 01:53:53188,6-3 144,3813:5415,4
64KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M64M 16353007:25:05.044d 00:31:14180,5-3 152,4522:2724,3
65JÓŹWIK Cezary 260NIE NALEŻĘRADZANOWOMasters - M65M 1768012:01:00.01d 02:45:00137,9-3 195,1005:1311,5
66SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M66M 17758010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
67DEMBIŃSKI Marek 281WÓJTOWICZ TRI TREM / ATIMEXROKIETNICAMasters - M67M 178Wójtowicz Tri Team15006:50:25.07d 01:19:56129,8-3 203,2403:0919,0
68STRZĘPEK Michał 288BYDGOSZCZMasters - M68M 1798007:07:42.05d 01:30:30129,1-3 203,8803:1818,1
69POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M69M 18345004:31:26.034d 10:37:2286,7-3 246,3173:0719,2
70ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M70M 18460005:20:58.041d 01:21:5180,7-3 252,3163:5815,1
71POROCHOŃSKI Tomasz 298MSZANAMasters - M71M 18610005:25:12.02d 01:42:0071,1-3 261,9004:3413,1
72KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M72M 19227001:07:50.00d 01:07:5014,3-3 318,6694:4312,7
73PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M73M 19454000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 73 wynik(ów)