RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:2606:32:15.001 192,40,0001:4932,9
2BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:4306:47:10.003 333,02 140,6191:5531,1
3TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:1307:13:31.003 333,02 140,6191:3836,6
4WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:0007:15:31.001 038,9-153,4873:0919,0
5CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:2107:15:45.001 799,6607,2662:2624,7
6DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:2007:24:19.00682,1-510,2581:5630,8
7KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:4707:34:50.001 062,8-129,5862:0828,0
8ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:0907:46:20.001 826,9634,5512:0229,4
9PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:4207:59:05.001 086,7-105,6552:1127,4
10SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:1107:59:14.00838,9-353,4632:0828,1
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
11MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K14K 3216014:58:59.014d 01:30:0008:19:37.00426,8-765,6212:0628,5
12KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:0208:20:59.003 083,01 890,6542:0528,7
13WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:1608:26:05.00675,8-516,5482:1227,2
14SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:3508:32:24.002 603,61 411,2581:3936,2
15GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K10K 3467018:09:15.052d 00:59:5108:36:11.00411,2-781,1412:3822,7
16FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:4908:43:28.001 992,0799,5852:1726,1
17KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:5308:46:58.00683,5-508,9112:3423,3
18LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:3908:56:25.001 377,3184,9632:2125,5
19ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:2408:58:14.00970,8-221,5932:1027,6
20RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M50M 12031016:10:20.026d 01:18:1308:58:41.00436,2-756,2302:1327,0
21WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:5309:00:47.002 319,31 126,8711:4733,4
22LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:4509:01:21.00719,4-472,9802:1027,6
23HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:2509:01:25.001 340,2147,8322:2924,2
24JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:2109:06:02.001 280,387,9652:1426,8
25BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:3409:07:43.003 333,02 140,6192:1027,6
26SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:1709:09:07.001 223,731,3592:1127,3
27SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:5309:18:34.001 031,7-160,6972:0728,3
28PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 11715017:04:36.013d 01:41:2809:19:14.00446,8-745,5692:1726,2
29BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:1309:25:00.002 592,31 399,9602:3922,5
30KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:2209:27:48.001 536,7344,3412:3223,7
31KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:4809:43:06.001 534,6342,1802:2924,0
32WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:2709:44:31.00939,8-252,6002:2424,9
33WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:5209:48:23.003 333,02 140,6192:3623,0
34STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 15013009:57:28.011d 01:25:5709:49:59.00243,4-949,0302:2724,4
35STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 11062021:57:09.058d 01:00:1509:50:14.00532,0-660,3912:2824,2
36SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M53M 132WSKND GŁOGÓW57013:37:30.034d 02:13:0909:50:47.00338,3-854,1202:2524,8
37PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:3309:50:50.00669,6-522,8072:2724,5
38PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 8952028:01:57.049d 09:02:0709:54:03.00721,2-471,1922:1925,7
39SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 13413012:44:25.011d 02:32:5209:56:56.00334,0-858,3562:1726,2
40WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:2610:01:42.001 097,9-94,4432:2524,8
41KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:3510:03:36.002 578,31 385,9292:2724,5
42CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:0110:04:26.002 111,7919,3482:3323,5
43WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:3410:11:00.00615,3-577,0912:3822,7
44REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:3810:16:30.002 201,31 008,9152:1227,1
45KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 11610019:15:54.06d 22:22:0410:20:15.00455,4-736,9592:3223,6
46KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M52M 13115014:29:39.013d 01:21:5210:20:18.00343,4-848,9532:3123,7
47SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M3M 14213013:06:59.011d 01:33:1310:28:11.00296,3-896,0762:3922,6
48KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:4110:28:42.001 568,1375,6912:3922,6
49PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:4610:29:37.00933,1-259,2933:0519,4
50MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:3810:30:58.001 807,6615,2082:5920,0
51GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:3310:32:56.001 152,9-39,5312:4022,4
52GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 13722013:52:54.012d 01:34:2010:33:31.00318,5-873,8782:3622,9
53OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:4110:35:05.00897,7-294,7162:3922,6
54KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:0610:46:38.001 000,7-191,6832:3323,4
55KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:4910:47:16.002 542,21 349,7732:4421,9
56PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:5310:53:18.001 375,8183,3982:2724,4
57KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:4210:54:34.001 182,6-9,8153:3716,6
58KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:0410:56:27.00624,6-567,7452:2325,1
59CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:2811:02:14.001 066,3-126,0662:5021,2
60GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 29Kobiety na 5+64023:13:09.035d 00:22:3711:11:07.00470,9-721,4832:5720,3
61FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:3711:12:01.00758,9-433,4522:4022,4
62LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:1911:14:32.001 688,4495,9822:4122,4
63KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:2811:15:22.00691,2-501,1502:4322,0
64GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 8165038:33:00.055d 20:24:1211:15:43.00777,6-414,7482:5820,2
65ADAMSKA Ewa 224HERNIK TEAMKOMORNIKISenior 2 - K16K 45HERNIK TEAM21011:46:54.016d 22:58:1911:17:03.00249,9-942,5222:4921,2
66GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:5911:17:44.001 446,5254,0992:5121,0
67FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:0011:18:08.003 333,02 140,6192:5220,9
68FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:3211:19:45.00998,5-193,9312:4721,5
69KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:0311:26:20.001 119,5-72,8362:5620,4
70POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:1411:33:04.001 647,3454,9132:3922,6
71KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:4411:33:43.001 705,1512,6702:5520,5
72GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:4711:33:43.001 012,3-180,0492:4821,4
73KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:4511:34:48.00565,7-626,7102:5920,1
74PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:2011:35:04.001 268,375,9022:5021,1
75GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:0911:36:19.001 225,232,8252:4322,1
76DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:2311:39:46.001 398,1205,6872:4921,2
77BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M48M 112HERNIK TEAM29024:20:57.027d 00:44:3811:39:54.00503,2-689,2112:5420,7
78ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 9154035:07:54.046d 23:04:1511:41:16.00716,2-476,2042:5620,4
79CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 15118011:45:08.010d 20:34:4811:43:00.00240,6-951,7752:5520,5
80BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 8516036:07:03.014d 02:35:4811:45:53.00754,6-437,8132:5220,9
81MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:1311:46:14.00739,4-452,9662:5320,7
82KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 13615016:05:33.014d 03:18:1811:47:55.00318,5-873,8543:0119,8
83WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:2411:51:24.00995,7-196,7112:4322,0
84SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:2611:53:51.001 064,9-127,5133:1518,4
85KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 14416013:36:44.013d 03:31:1512:02:59.00277,7-914,6452:5620,4
86DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:4412:08:18.00706,7-485,6613:1518,4
87ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 12119022:39:57.016d 00:21:1112:20:03.00419,8-772,5673:1418,5
88GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:3212:21:13.001 287,895,4015:3210,8
89ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 10552027:25:36.050d 08:26:0712:21:13.00584,3-608,1192:4821,3
90KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:5012:25:19.00869,1-323,2893:0119,9
91KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:3312:25:27.001 571,6379,1753:0419,5
92FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:4112:25:51.001 082,1-110,2623:0419,5
93GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:3312:32:49.003 333,02 140,6192:3523,2
94ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:0512:36:32.00703,8-488,5382:5820,1
95WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 14929012:50:55.07d 01:34:2212:37:40.00245,9-946,4633:0819,1
96CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:1212:39:28.001 329,3136,9622:3223,6
97WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 11925024:33:16.022d 04:45:1412:44:20.00438,7-753,6933:2117,9
98GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:3612:44:44.003 333,02 140,6192:5720,3
99GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:5512:48:56.001 463,5271,1243:0219,7
100KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 12821019:14:23.019d 02:03:4912:48:57.00354,0-838,3813:1518,4
101KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:4012:49:07.00721,3-471,1183:2517,5
102JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 14154015:31:21.052d 01:00:0512:52:41.00302,3-890,0413:0419,5
103GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín27030:29:17.026d 01:45:1212:52:52.00584,6-607,8093:0719,2
104KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 11538025:42:32.035d 01:49:3012:54:46.00460,4-732,0093:2117,9
105MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:1412:58:53.00727,6-464,7734:0214,8
106SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:5213:02:47.00669,1-523,2813:1018,9
107WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:4113:03:44.001 047,9-144,4793:1418,5
108BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:5013:07:15.00953,7-238,6613:2117,9
109BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:1513:08:17.00780,2-412,2013:2117,9
110ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10949035:54:43.047d 01:51:3213:10:12.00559,6-632,7413:5115,6
111FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 11132028:39:01.016d 03:12:3213:10:38.00522,8-669,5923:1718,2
112WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M4M 14619014:47:51.018d 01:00:0313:11:56.00270,1-922,2853:1718,3
113SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:0213:14:35.001 372,0179,5843:0020,0
114TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0613:14:46.003 333,02 140,6193:0519,4
115BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 13052019:28:57.049d 02:16:4813:15:50.00346,3-846,0993:2217,8
116BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 4249017:36:32.047d 02:57:2113:16:21.00311,8-880,6073:2317,7
117DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:5013:16:59.001 126,2-66,1973:3616,6
118SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:5713:20:13.001 964,6772,2673:1518,4
119LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:0113:25:54.002 748,81 556,3823:0119,8
120MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961100:31:04.060d 18:36:0213:28:15.001 898,6706,2183:1018,9
121GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:5713:30:00.001 217,925,4993:2317,7
122RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:4413:33:33.002 192,1999,7233:2717,3
123WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:5913:35:48.002 403,91 211,5492:5420,7
124PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M58M 14820014:46:00.06d 01:53:0013:44:10.00249,0-943,3813:3316,9
125SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:5013:48:31.00673,1-519,3253:2717,4
126GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M49M 11458026:10:25.055d 01:14:3513:48:53.00473,7-718,7073:1818,1
127RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:3013:50:31.001 865,8673,4072:3922,5
128FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:4513:51:27.001 204,512,1683:3216,9
129KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 12352023:20:43.046d 01:14:1713:52:11.00407,8-784,6113:2617,5
130S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 12948019:47:47.020d 20:18:5813:55:34.00352,0-840,3623:2217,8
131DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K13K 3938020:38:56.036d 12:07:1813:56:50.00362,7-829,6893:2417,6
132BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 10658040:56:02.056d 02:47:3813:57:12.00583,6-608,7934:1214,3
133NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:2914:01:48.00900,2-292,1643:2917,2
134MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2455037:05:09.051d 11:44:1014:02:18.00640,9-551,4773:2817,3
135OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM47021:04:15.041d 00:45:2014:12:58.00376,1-816,2913:2117,8
136MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 27Kobiety na 5+67031:30:07.059d 20:42:3914:15:36.00509,3-683,1243:4216,2
137FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 14516015:50:48.013d 01:13:2714:16:05.00272,7-919,6363:2917,2
138PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2046043:37:39.042d 01:23:5214:24:15.00738,0-454,3723:3216,9
139BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M56M 143Rebellion Of Free Runners50016:41:14.041d 17:58:3614:31:05.00294,3-898,0633:2417,6
140JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 7539049:25:43.031d 02:25:5614:31:28.00856,1-336,2803:2717,3
141KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 13515019:41:23.013d 01:18:5114:34:13.00329,4-862,9513:3516,7
142KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:5314:37:54.001 050,5-141,8823:3117,0
143JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1739049:28:53.031d 02:42:1714:47:32.00826,9-365,4573:3516,7
144WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:0614:49:22.001 801,4609,0663:2317,7
145WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:5414:50:55.001 630,3437,9594:0814,5
146HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K8K 28TEAM BIELSKO40029:22:46.038d 01:36:5614:58:34.00494,6-697,7693:3316,8
147HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 33Kobiety na 5+65026:24:15.062d 01:30:2015:03:27.00417,9-774,4513:4715,8
148ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 12456024:30:55.053d 00:53:2615:03:27.00402,5-789,8613:3916,4
149NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K18K 4767015:35:37.017d 01:11:4315:07:24.00247,0-945,3553:4715,8
150ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2152045:23:49.050d 02:06:5515:11:32.00735,8-456,5963:4216,2
151PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:0215:13:08.001 026,8-165,5624:3613,0
152BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:2815:14:13.001 797,6605,1733:3916,4
153KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:3915:21:38.002 872,11 679,6703:1018,9
154SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K12K 3823024:48:22.021d 00:50:4215:58:38.00375,3-817,0933:5715,1
155SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M54M 13328022:41:48.025d 01:37:0016:06:47.00337,4-855,0114:0214,9
156FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:3116:08:52.001 477,1284,7093:3716,5
157JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:3516:10:05.001 609,9417,4793:3816,5
158MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K13K 3138028:00:56.035d 06:49:3516:14:27.00427,9-764,5263:5515,3
159ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265083:39:44.062d 02:34:2316:16:35.001 248,355,8944:0114,9
160WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:0616:24:44.00578,4-614,0084:4312,7
161ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:1116:32:11.001 742,1549,7294:1114,3
162KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2557041:44:09.055d 01:44:5916:35:54.00597,0-595,3814:1114,3
163STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 11847030:53:23.043d 00:45:5016:35:54.00439,3-753,0614:1314,2
164MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 44Kobiety na 5+67018:28:23.038d 01:48:4116:37:14.00266,8-925,6214:0914,4
165ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2351048:47:31.047d 01:06:3216:47:35.00663,6-528,7614:2413,6
166PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:2617:00:50.001 517,9325,5553:3017,1
167SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 14059020:07:56.043d 00:54:3717:06:02.00305,8-886,5953:5715,2
168GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K15K 36Aktywni Lyski66027:01:47.063d 01:53:3517:08:09.00400,3-792,0634:0314,8
169WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 12230030:26:07.018d 08:42:2717:08:43.00419,6-772,7664:2113,8
170OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1848054:53:29.046d 01:10:0017:08:52.00772,6-419,7614:1514,1
171OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 8248055:54:29.046d 01:10:0017:08:52.00772,6-419,7614:2013,8
172OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1948055:54:28.046d 01:10:0017:09:50.00772,6-419,7614:2013,8
173DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K11K 35TEAM BIELSKO45030:27:19.038d 01:10:0017:13:39.00401,4-790,9814:3313,2
174DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:4217:17:52.001 727,7535,3234:1414,1
175CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:4417:21:05.00788,0-404,3654:1314,2
176SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:2317:25:02.001 212,119,6724:0514,7
177RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:5617:31:31.00661,6-530,7693:4016,3
178TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K15K 4147023:59:23.043d 00:45:5217:54:15.00313,6-878,8114:3513,1
179ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:5618:08:07.001 009,4-183,0014:2413,6
180KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:3218:17:38.00818,9-373,4476:369,1
181FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M55M 13929024:11:42.024d 00:40:2518:33:51.00307,2-885,1624:4312,7
182LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:0318:48:27.001 559,7367,2793:5415,3
183MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K14K 4044023:31:50.036d 01:12:1819:17:09.00336,1-856,2834:1214,3
184KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:1719:41:30.00712,4-479,9664:2313,7
185ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 4628020:25:54.025d 01:32:0019:43:29.00248,5-943,8914:5612,2
186GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 13863025:35:03.018d 01:06:4720:23:16.00314,1-878,2424:5312,3
187DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:2920:35:17.00661,7-530,6654:3013,3
188WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K16K 3732029:16:46.028d 12:08:1021:12:51.00379,2-813,1734:3713,0
189GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 43B4TEAM60025:44:15.054d 09:28:3521:31:06.00286,0-906,4125:2411,1
190GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 12653032:50:18.050d 07:25:1921:38:50.00376,5-815,8765:1311,5
191KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K12K 3031038:53:44.029d 09:26:4121:53:11.00468,9-723,4574:5812,1
192BEGER Andrzej 296CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICEWeteran 2 - M16M 125ChTMR Cyklista Chojnice12032:22:50.07d 03:32:0222:09:21.00377,6-814,8095:0811,7
193ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:4423:02:44.001 145,2-47,2114:3213,2
194TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:4923:50:58.00769,4-422,9555:2011,2
195WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 6959089:46:43.057d 10:59:3525:53:44.00952,3-240,1115:3910,6
196KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 7866079:10:01.063d 02:29:0726:05:55.00797,9-394,4845:5710,1
197KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 11363054:41:44.061d 00:19:0030:38:42.00494,3-698,0856:389,0
198ŚWIERCZ Jakub 278ELEKTRON ESBEŁCHATÓWJunior 1 - M2M 14715042:53:47.012d 01:18:2541:34:57.00262,7-929,6419:476,1
Znaleziono 198 wynik(ów)