RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:2615:19:14.001 192,40,0001:4932,9
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:1315:31:50.003 333,02 140,6191:3836,6
3BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:4316:40:07.003 333,02 140,6191:5531,1
4SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:3516:50:13.002 603,61 411,2581:3936,2
5WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:5316:55:07.002 319,31 126,8711:4733,4
6KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:4717:58:19.001 062,8-129,5862:0828,0
7DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:2018:00:24.00682,1-510,2581:5630,8
8ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:0918:44:13.001 826,9634,5512:0229,4
9SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M36M 7644029:51:16.033d 21:20:1118:57:57.00838,9-353,4632:0828,1
10PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:4219:14:41.001 086,7-105,6552:1127,4
11FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:4919:23:28.001 992,0799,5852:1726,1
12SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:5319:32:44.001 031,7-160,6972:0728,3
13BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:3419:33:15.003 333,02 140,6192:1027,6
14LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:4519:47:57.00719,4-472,9802:1027,6
15SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:1719:52:11.001 223,731,3592:1127,3
16CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:2120:06:07.001 799,6607,2662:2624,7
17ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M32M 6743035:07:39.041d 01:36:2420:14:52.00970,8-221,5932:1027,6
18LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:3920:24:56.001 377,3184,9632:2125,5
19HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:2520:29:16.001 340,2147,8322:2924,2
20WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M41M 9731024:48:33.027d 02:34:1620:34:37.00675,8-516,5482:1227,2
21PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 8952028:01:57.049d 09:02:0720:36:59.00721,2-471,1922:1925,7
22JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:2120:48:08.001 280,387,9652:1426,8
23PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:3320:49:36.00669,6-522,8072:2724,5
24KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:0220:53:35.003 083,01 890,6542:0528,7
25REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:3821:02:01.002 201,31 008,9152:1227,1
26KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:4821:40:31.001 534,6342,1802:2924,0
27WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:2721:52:44.00939,8-252,6002:2424,9
28WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:5221:59:07.003 333,02 140,6192:3623,0
29KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:2222:05:25.001 536,7344,3412:3223,7
30KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M44M 10348024:54:01.042d 00:03:0422:08:47.00624,6-567,7452:2325,1
31KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M40M 9556029:16:20.037d 01:04:5322:11:50.00683,5-508,9112:3423,3
32WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:2622:16:50.001 097,9-94,4432:2524,8
33CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:0122:47:46.002 111,7919,3482:3323,5
34KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:3522:51:28.002 578,31 385,9292:2724,5
35PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:5322:53:15.001 375,8183,3982:2724,4
36WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M45M 10422027:07:50.018d 22:55:3423:27:04.00615,3-577,0912:3822,7
37KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:0623:37:01.001 000,7-191,6832:3323,4
38WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:0023:44:41.001 038,9-153,4873:0919,0
39KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:4124:05:08.001 568,1375,6912:3922,6
40FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:3724:15:12.00758,9-433,4522:4022,4
41GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:3324:20:45.001 152,9-39,5312:4022,4
42OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M34M 7358039:46:21.056d 01:11:4124:27:27.00897,7-294,7162:3922,6
43POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:1424:29:54.001 647,3454,9132:3922,6
44KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K9K 2260031:22:10.047d 01:17:2824:35:54.00691,2-501,1502:4322,0
45KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:4924:37:00.002 542,21 349,7732:4421,9
46FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:3224:58:27.00998,5-193,9312:4721,5
47WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:2425:08:24.00995,7-196,7112:4322,0
48CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:2825:13:04.001 066,3-126,0662:5021,2
49LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:1925:17:01.001 688,4495,9822:4122,4
50PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:4625:20:46.00933,1-259,2933:0519,4
51GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:0925:21:06.001 225,232,8252:4322,1
52BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:1325:26:51.002 592,31 399,9602:3922,5
53ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M46M 10552027:25:36.050d 08:26:0725:29:46.00584,3-608,1192:4821,3
54RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:3025:30:34.001 865,8673,4072:3922,5
55GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:3325:40:06.003 333,02 140,6192:3523,2
56GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:4725:40:23.001 012,3-180,0492:4821,4
57GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:5925:58:52.001 446,5254,0992:5121,0
58MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:3826:13:30.001 807,6615,2082:5920,0
59FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:0026:16:26.003 333,02 140,6192:5220,9
60CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:1226:20:36.001 329,3136,9622:3223,6
61DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:2326:29:11.001 398,1205,6872:4921,2
62KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:4426:34:02.001 705,1512,6702:5520,5
63BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M13M 8516036:07:03.014d 02:35:4826:34:35.00754,6-437,8132:5220,9
64ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M14M 9154035:07:54.046d 23:04:1526:40:30.00716,2-476,2042:5620,4
65PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:2026:43:30.001 268,375,9022:5021,1
66MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:1326:46:08.00739,4-452,9662:5320,7
67KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:0326:47:50.001 119,5-72,8362:5620,4
68FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:4126:55:59.001 082,1-110,2623:0419,5
69KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:4227:00:35.001 182,6-9,8153:3716,6
70KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:4527:04:32.00565,7-626,7102:5920,1
71ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9432034:56:42.031d 02:22:0527:05:12.00703,8-488,5382:5820,1
72KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:3327:25:09.001 571,6379,1753:0419,5
73GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 8165038:33:00.055d 20:24:1227:25:56.00777,6-414,7482:5820,2
74GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:5527:38:15.001 463,5271,1243:0219,7
75KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M35M 7433043:46:54.030d 01:18:5027:39:17.00869,1-323,2893:0119,9
76GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:3628:01:42.003 333,02 140,6192:5720,3
77GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 26SPK Český Těšín27030:29:17.026d 01:45:1228:20:10.00584,6-607,8093:0719,2
78SNUSZKA Dariusz 280AMATORGDYNIAMasters - M42M 10015035:26:53.09d 05:30:5228:26:38.00669,1-523,2813:1018,9
79WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:5928:36:47.002 403,91 211,5492:5420,7
80SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:0228:38:17.001 372,0179,5843:0020,0
81DORAU Adam 153TORUŃMasters - M38M 9355038:27:12.053d 01:02:4428:57:54.00706,7-485,6613:1518,4
82WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:4129:01:30.001 047,9-144,4793:1418,5
83SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:2629:24:48.001 064,9-127,5133:1518,4
84SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:5729:31:03.001 964,6772,2673:1518,4
85LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:0129:37:15.002 748,81 556,3823:0119,8
86BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:1529:40:29.00780,2-412,2013:2117,9
87MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961102:38:01.060d 18:36:0229:45:29.001 938,9746,4693:1018,9
88TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0630:01:11.003 333,02 140,6193:0519,4
89KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:4030:28:37.00721,3-471,1183:2517,5
90BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:5030:48:25.00953,7-238,6613:2117,9
91RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:4431:01:22.002 192,1999,7233:2717,3
92JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M12M 7539049:25:43.031d 02:25:5631:19:06.00856,1-336,2803:2717,3
93KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:5331:19:50.001 050,5-141,8823:3117,0
94DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:5031:24:22.001 126,2-66,1973:3616,6
95GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:5731:25:52.001 217,925,4993:2317,7
96SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:5031:45:41.00673,1-519,3253:2717,4
97MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2455037:05:09.051d 11:44:1031:48:23.00640,9-551,4773:2817,3
98PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2046043:37:39.042d 01:23:5231:50:25.00738,0-454,3723:3216,9
99NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M33M 7257052:16:59.050d 06:05:2932:09:03.00900,2-292,1643:2917,2
100FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:3132:14:56.001 477,1284,7093:3716,5
101FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:4532:17:13.001 204,512,1683:3216,9
102JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1739049:28:53.031d 02:42:1732:17:36.00826,9-365,4573:3516,7
103KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:3932:37:12.002 872,11 679,6703:1018,9
104BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:2832:44:40.001 797,6605,1733:3916,4
105WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:0632:49:26.001 801,4609,0663:2317,7
106ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2152045:23:49.050d 02:06:5533:19:51.00735,8-456,5963:4216,2
107MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:1433:43:06.00727,6-464,7734:0214,8
108RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:5634:07:28.00661,6-530,7693:4016,3
109ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10949035:54:43.047d 01:51:3234:30:58.00559,6-632,7413:5115,6
110GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:3234:32:57.001 287,895,4015:3210,8
111PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:2634:45:03.001 517,9325,5553:3017,1
112BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 10658040:56:02.056d 02:47:3836:19:10.00583,6-608,7934:1214,3
113JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:3536:39:49.001 609,9417,4793:3816,5
114WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:5437:01:12.001 630,3437,9594:0814,5
115ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265084:40:44.064d 02:34:2338:08:32.001 272,379,8943:5915,0
116KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2557041:44:09.055d 01:44:5938:08:45.00597,0-595,3814:1114,3
117KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:1738:13:25.00712,4-479,9664:2313,7
118OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1848054:53:29.046d 01:10:0038:26:24.00772,6-419,7614:1514,1
119OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1948055:54:28.046d 01:10:0038:26:47.00772,6-419,7614:2013,8
120OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 8248055:54:29.046d 01:10:0038:26:47.00772,6-419,7614:2013,8
121CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M37M 7967055:31:52.061d 16:43:4438:30:21.00788,0-404,3654:1314,2
122SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:2338:42:38.001 212,119,6724:0514,7
123ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:5639:03:24.001 009,4-183,0014:2413,6
124LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:0339:26:42.001 559,7367,2793:5415,3
125ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:1139:43:28.001 742,1549,7294:1114,3
126DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:4239:44:15.001 727,7535,3234:1414,1
127DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M43M 10114049:48:28.013d 07:31:2940:43:26.00661,7-530,6654:3013,3
128PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:0241:31:53.001 026,8-165,5624:3613,0
129ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2351048:47:31.047d 01:06:3241:54:23.00663,6-528,7614:2413,6
130WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M47M 10760045:32:47.056d 07:39:0643:00:04.00578,4-614,0084:4312,7
131ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:4448:35:58.001 145,2-47,2114:3213,2
132TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:4949:17:39.00769,4-422,9555:2011,2
133KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:3250:02:34.00818,9-373,4476:369,1
134WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 6959089:46:43.057d 10:59:3554:04:26.00952,3-240,1115:3910,6
135KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 7866079:10:01.063d 02:29:0755:31:52.00797,9-394,4845:5710,1
Znaleziono 135 wynik(ów)