RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:5311:59:09.002 319,30,0001:4733,4
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:1312:16:45.003 333,01 013,7481:3836,6
3SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:3512:28:34.002 603,6284,3871:3936,2
4KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:0214:09:22.003 083,0763,7832:0528,7
5BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:4314:19:49.003 333,01 013,7481:5531,1
6SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:2614:52:03.001 192,4-1 126,8711:4932,9
7ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:0915:05:10.001 826,9-492,3202:0229,4
8SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M29M 6018036:30:14.016d 01:36:5315:26:11.001 031,7-1 287,5682:0728,3
9REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:3815:36:13.002 201,3-117,9562:1227,1
10JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M20M 4162047:50:22.061d 00:30:2116:12:16.001 280,3-1 038,9062:1426,8
11BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:3416:13:17.003 333,01 013,7482:1027,6
12RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:3016:21:56.001 865,8-453,4642:3922,5
13PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1556039:38:18.046d 01:01:4216:23:24.001 086,7-1 232,5262:1127,4
14KISZKA Zbigniew 238PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27M 57Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team29037:55:29.025d 03:29:4716:32:05.001 062,8-1 256,4572:0828,0
15SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M22M 44Cykloza Sosnowiec63044:46:10.060d 02:16:1716:34:42.001 223,7-1 095,5122:1127,3
16CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:2116:40:05.001 799,6-519,6052:2624,7
17PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:5316:43:09.001 375,8-943,4732:2724,4
18FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:4917:15:40.001 992,0-327,2862:1726,1
19CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K4K 1239056:24:52.037d 12:11:1217:19:17.001 329,3-989,9092:3223,6
20LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:3917:23:04.001 377,3-941,9082:2125,5
21WOŹNY Paweł 103PABIANICEMasters - M26M 5362044:20:26.060d 04:54:2617:30:22.001 097,9-1 221,3142:2524,8
22WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:5217:59:16.003 333,01 013,7482:3623,0
23KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:0618:24:12.001 000,7-1 318,5542:3323,4
24BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:1318:44:59.002 592,3273,0892:3922,5
25CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:0118:45:01.002 111,7-207,5232:3323,5
26HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M18M 3959055:28:50.058d 00:47:2518:50:56.001 340,2-979,0392:2924,2
27POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:1418:54:50.001 647,3-671,9582:3922,6
28KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:2219:07:03.001 536,7-782,5302:3223,7
29KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:4819:13:06.001 534,6-784,6912:2924,0
30GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M25M 49HERNIK TEAM30051:28:59.027d 00:23:3319:16:14.001 152,9-1 166,4022:4022,4
31GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:0919:17:23.001 225,2-1 094,0462:4322,1
32PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K5K 1356060:01:11.052d 08:34:2019:17:45.001 268,3-1 050,9692:5021,1
33WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31M 6658045:16:13.056d 01:18:2419:37:38.00995,7-1 323,5822:4322,0
34GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:3319:49:33.003 333,01 013,7482:3523,2
35LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:1919:57:05.001 688,4-630,8892:4122,4
36KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:3520:03:47.002 578,3259,0582:2724,5
37KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:4120:11:38.001 568,1-751,1802:3922,6
38DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:2320:12:45.001 398,1-921,1842:4921,2
39GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:4720:16:56.001 012,3-1 306,9202:4821,4
40FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:0020:30:13.003 333,01 013,7482:5220,9
41MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:3820:38:33.001 807,6-511,6632:5920,0
42KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:4920:39:28.002 542,2222,9022:4421,9
43CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:2820:42:25.001 066,3-1 252,9372:5021,2
44FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30M 6565046:26:17.058d 01:22:3220:44:07.00998,5-1 320,8022:4721,5
45GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:5920:48:37.001 446,5-872,7722:5121,0
46KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:4421:07:27.001 705,1-614,2012:5520,5
47WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:5921:23:40.002 403,984,6782:5420,7
48KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:0321:30:20.001 119,5-1 199,7072:5620,4
49SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:0221:34:21.001 372,0-947,2873:0020,0
50GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:3622:02:27.003 333,01 013,7482:5720,3
51LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:0122:39:17.002 748,8429,5113:0119,8
52KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:3323:00:42.001 571,6-747,6963:0419,5
53RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:4423:02:54.002 192,1-127,1483:2717,3
54FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:4123:05:41.001 082,1-1 237,1333:0419,5
55MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961100:31:04.060d 18:36:0223:12:30.001 898,6-420,6533:1018,9
56GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:5523:13:19.001 463,5-855,7473:0219,7
57WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M28M 5959056:40:04.057d 08:44:4123:23:21.001 047,9-1 271,3503:1418,5
58TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0623:31:37.003 333,01 013,7483:0519,4
59SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:5723:42:07.001 964,6-354,6043:1518,4
60GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23M 4566068:51:14.062d 00:50:5723:46:44.001 217,9-1 101,3723:2317,7
61KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:3924:01:50.002 872,1552,7993:1018,9
62SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:2624:16:38.001 064,9-1 254,3843:1518,4
63WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:0624:18:58.001 801,4-517,8053:2317,7
64FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:4524:49:41.001 204,5-1 114,7033:3216,9
65BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:2825:07:59.001 797,6-521,6983:3916,4
66PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:2625:27:45.001 517,9-801,3163:3017,1
67LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:0325:46:34.001 559,7-759,5923:5415,3
68JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:3526:25:14.001 609,9-709,3923:3816,5
69KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 58Galopujące Ślimaki66061:37:28.061d 01:53:5326:26:43.001 050,5-1 268,7533:3117,0
70DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:5026:29:12.001 126,2-1 193,0683:3616,6
71ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:4427:09:34.001 145,2-1 174,0824:3213,2
72WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K7K 1663054:37:45.056d 01:00:0027:49:30.001 038,9-1 280,3583:0919,0
73FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:3128:39:46.001 477,1-842,1623:3716,5
74SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K6K 1459082:35:57.057d 02:43:2328:43:31.001 212,1-1 107,1994:0514,7
75ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M21M 4265083:39:44.062d 02:34:2328:46:31.001 248,3-1 070,9774:0114,9
76WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:5431:00:26.001 630,3-688,9124:0814,5
77DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:4231:44:43.001 727,7-591,5484:1414,1
78KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M24M 48KS SNPTT 1907 Zakopane54071:25:08.051d 07:12:4233:01:02.001 182,6-1 136,6863:3716,6
79ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 63B4TEAM64074:12:09.048d 09:41:5633:09:58.001 009,4-1 309,8724:2413,6
80PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M10M 6138078:56:16.037d 03:21:0233:43:36.001 026,8-1 292,4334:3613,0
81ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:1134:59:36.001 742,1-577,1424:1114,3
82GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M19M 40Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"57118:56:01.053d 19:40:3244:27:45.001 287,8-1 031,4705:3210,8
Znaleziono 82 wynik(ów)