RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:3509:01:05.002 603,60,0001:3936,2
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:1309:40:08.003 333,0729,3611:3836,6
3ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:0910:43:00.001 826,9-776,7072:0229,4
4WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:5310:51:17.002 319,3-284,3871:4733,4
5BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:4311:05:20.003 333,0729,3611:5531,1
6KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:0211:17:57.003 083,0479,3962:0528,7
7KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:3511:36:26.002 578,3-25,3292:2724,5
8BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:3412:55:03.003 333,0729,3612:1027,6
9REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:3813:06:07.002 201,3-402,3432:1227,1
10FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:4913:31:06.001 992,0-611,6732:1726,1
11LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 1155054:02:47.048d 01:39:3913:40:28.001 377,3-1 226,2952:2125,5
12BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:1313:42:40.002 592,3-11,2982:3922,5
13KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:2214:59:37.001 536,7-1 066,9172:3223,7
14RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:3015:02:29.001 865,8-737,8512:3922,5
15CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:0115:19:17.002 111,7-491,9102:3323,5
16LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:1915:29:17.001 688,4-915,2762:4122,4
17PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 3767056:23:27.060d 02:04:5315:31:09.001 375,8-1 227,8602:2724,4
18WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:5215:31:42.003 333,0729,3612:3623,0
19KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:4815:52:56.001 534,6-1 069,0782:2924,0
20GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:3315:57:20.003 333,0729,3612:3523,2
21CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:2115:59:47.001 799,6-803,9922:2624,7
22KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:4916:10:22.002 542,2-61,4852:4421,9
23KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:4116:23:05.001 568,1-1 035,5672:3922,6
24POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:1416:32:52.001 647,3-956,3452:3922,6
25DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M16M 3639065:56:34.037d 01:59:2316:37:23.001 398,1-1 205,5712:4921,2
26LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:0116:48:57.002 748,8145,1243:0119,8
27WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:5916:57:34.002 403,9-199,7092:5420,7
28SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3861068:44:56.059d 07:27:0217:01:22.001 372,0-1 231,6743:0020,0
29GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:5917:04:33.001 446,5-1 157,1592:5121,0
30FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:0017:25:20.003 333,0729,3612:5220,9
31GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:5517:33:12.001 463,5-1 140,1343:0219,7
32KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:4417:33:41.001 705,1-898,5882:5520,5
33KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:3917:41:41.002 872,1268,4123:1018,9
34GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:3617:52:48.003 333,0729,3612:5720,3
35MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:3818:09:38.001 807,6-796,0502:5920,0
36KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:3318:48:35.001 571,6-1 032,0833:0419,5
37TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0618:48:55.003 333,0729,3613:0519,4
38MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961102:38:01.060d 18:36:0218:51:23.001 938,9-664,7893:1018,9
39PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:2619:14:41.001 517,9-1 085,7033:3017,1
40JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:3520:08:26.001 609,9-993,7793:3816,5
41SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:5720:17:43.001 964,6-638,9913:1518,4
42FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:3120:20:22.001 477,1-1 126,5493:3716,5
43WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:0620:52:20.001 801,4-802,1923:2317,7
44RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:4421:59:15.002 192,1-411,5353:2717,3
45BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:2823:12:13.001 797,6-806,0853:3916,4
46LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:0323:34:27.001 559,7-1 043,9793:5415,3
47ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:1123:47:14.001 742,1-861,5294:1114,3
48DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:4224:40:30.001 727,7-875,9354:1414,1
49WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:5425:43:52.001 630,3-973,2994:0814,5
Znaleziono 49 wynik(ów)