RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Czas
odcinka
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO51071:52:24.047d 02:38:3502:34:15.002 603,60,0001:3936,2
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:1302:35:43.003 333,0729,3611:3836,6
3BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 650107:13:02.049d 01:12:4302:39:45.003 333,0729,3611:5531,1
4KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:3503:04:23.002 578,3-25,3292:2724,5
5BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:3403:09:36.003 333,0729,3612:1027,6
6ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 563062:08:29.060d 02:00:0903:12:44.001 826,9-776,7072:0229,4
7WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:5303:17:51.002 319,3-284,3871:4733,4
8FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:4903:22:32.001 992,0-611,6732:1726,1
9KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:4803:23:39.001 534,6-1 069,0782:2924,0
10GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 262143:40:04.061d 02:00:3303:31:38.003 333,0729,3612:3523,2
11KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 3049069:22:55.044d 04:02:4103:36:23.001 568,1-1 035,5672:3922,6
12RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M9M 2014082:53:42.013d 04:01:3003:42:35.001 865,8-737,8512:3922,5
13REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:3803:42:48.002 201,3-402,3432:1227,1
14KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M14M 3158064:53:51.056d 02:46:2203:53:06.001 536,7-1 066,9172:3223,7
15LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:1903:58:50.001 688,4-915,2762:4122,4
16POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M11M 2758072:54:59.056d 05:13:1404:03:14.001 647,3-956,3452:3922,6
17KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1157116:12:01.055d 02:42:4904:08:22.002 542,2-61,4852:4421,9
18CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M7M 1667089:50:43.045d 02:18:0104:14:40.002 111,7-491,9102:3323,5
19CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:2104:15:07.001 799,6-803,9922:2624,7
20WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1250116:23:05.048d 07:50:5904:15:56.002 403,9-199,7092:5420,7
21KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO58107:33:04.056d 00:46:0204:21:48.003 083,0479,3962:0528,7
22GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:5504:22:49.001 463,5-1 140,1343:0219,7
23KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 763151:56:01.060d 15:02:3904:26:15.002 872,1268,4123:1018,9
24GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:3604:27:07.003 333,0729,3612:5720,3
25KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:4404:27:41.001 705,1-898,5882:5520,5
26GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3542068:59:17.039d 02:36:5904:31:04.001 446,5-1 157,1592:5121,0
27FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 540159:33:03.039d 06:05:0004:32:44.003 333,0729,3612:5220,9
28TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:0604:33:18.003 333,0729,3613:0519,4
29LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M5M 866138:30:00.065d 06:53:0104:36:14.002 748,8145,1243:0119,8
30WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:5204:42:03.003 333,0729,3612:3623,0
31WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M5M 2164101:55:01.062d 12:14:0604:43:52.001 801,4-802,1923:2317,7
32BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 962115:09:03.061d 05:36:1304:44:26.002 592,3-11,2982:3922,5
33MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 660090:20:23.058d 00:46:3804:46:15.001 807,6-796,0502:5920,0
34MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961100:31:04.060d 18:36:0204:50:00.001 898,6-705,0403:1018,9
35KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 2961080:38:41.059d 00:30:3304:50:40.001 571,6-1 032,0833:0419,5
36PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M15M 3357088:55:11.056d 07:50:2604:53:33.001 517,9-1 085,7033:3017,1
37SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1862106:54:03.061d 01:44:5704:58:05.001 964,6-638,9913:1518,4
38FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K3K 1044089:22:43.041d 01:19:3105:09:23.001 477,1-1 126,5493:3716,5
39DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M10M 24Platynowi58122:14:02.056d 11:14:4205:12:28.001 727,7-875,9354:1414,1
40ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 765121:41:04.063d 00:34:1105:22:40.001 742,1-861,5294:1114,3
41JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M12M 2828097:33:48.026d 01:20:3505:33:04.001 609,9-993,7793:3816,5
42BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M6M 23BLA - WIL58109:22:02.056d 00:26:2805:36:19.001 797,6-806,0853:3916,4
43LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 958101:48:01.055d 01:55:0305:47:42.001 559,7-1 043,9793:5415,3
44WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL57112:30:04.055d 01:17:5406:46:53.001 630,3-973,2994:0814,5
45RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:4406:56:12.002 192,1-411,5353:2717,3
Znaleziono 45 wynik(ów)