Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-03-12 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 3333 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 320 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja mix (rower tradycyjny, urządzenie stacjonarne) | Klasyfikacja rower tradycyjny | Klasyfikacja urządzenie stacjonarne | Turniej Miast | Najlepsi Górale - Górska Premia Zakopanego (240km) | Odcinek 1 polsko-słowacki (0-543 km) | Odcinek 2 polsko-ukraiński (543-983 km) | Odcinek 3 polsko-białoriuski (983-1342 km) | Odcinek 4 polsko-litewski (1342-1434 km) | Odcinek 5 polsko-rosyjski (1434-1630 km) | Odcinek 6 bałtycki (1630-2351 km) | Odcinek 7 polsko-niemiecki (2351- 2720 km) | Odcinek 8 polsko-czeski (2720- 3325 km) | Odcinek 9 lotny finisz do mety (3325-3333 km) | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Czas odcinka | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKOCZEK Agnieszka | 170 | TEAM BIELSKO | CIESZYN | Masters - K | 1 | K 4 | TEAM BIELSKO | 63 | 092:17:22.0 | 62d 03:24:49 | 00:00:00.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:39 | 36.1 (100%) | |
2 | SKARUPA Roman | 292 | TURZE | Weteran 1 - M | 4 | M 10 | 50 | 113:36:03.0 | 48d 20:36:19 | 00:00:00.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:02 | 29.3 (81.2%) | |||
3 | JURECZKO Rafal | 160 | OLKUSZ | Masters - M | 24 | M 59 | 132 | 114:28:04.0 | 131d 00:30:21 | 00:12:43.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:03 | 29.1 (80.6%) | |||
4 | TYLEC Kazik | 5 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 1 | M 3 | 32 | 090:58:19.0 | 31d 06:10:13 | 00:13:06.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:38 | 36.6 (101.4%) | |||
5 | WISEŁKA Andrzej | 228 | RYBNIK | Masters - M | 22 | M 52 | 123 | 110:49:01.0 | 122d 02:34:16 | 00:13:12.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:59 | 30.1 (83.4%) | |||
6 | SIEŃKO Marek | 52 | JAS-KÓŁKA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 10 | M 88 | 187 | 107:40:05.0 | 186d 01:01:26 | 00:13:32.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:56 | 31 (85.9%) | ||
7 | REIMAN Janusz | 182 | TOMAZI BIKE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 6 | M 18 | TomaziBike Team | 70 | 125:05:05.0 | 68d 15:55:55 | 00:13:35.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:15 | 26.6 (73.7%) | |
8 | ARODŹ Andrzej | 58 | BARTOSZYCE | Weteran 1 - M | 20 | M 56 | 130 | 228:05:02.0 | 129d 01:51:32 | 00:13:48.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:06 | 14.6 (40.4%) | |||
9 | PORADA Marek | 232 | HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAM | POZNAŃ | Weteran 1 - M | 32 | M 90 | HERNIK TEAM | 189 | 126:47:04.0 | 188d 01:21:33 | 00:14:08.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:16 | 26.3 (72.9%) | |
10 | PERCHALUK Joanna | 6 | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 6 | K 19 | 158 | 112:05:02.0 | 157d 01:01:42 | 00:14:10.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:01 | 29.7 (82.3%) | ||
11 | KUBICZEK Marta | 118 | TEAM BIELSKO | PISARZOWICE | Senior 2 - K | 2 | K 2 | TEAM BIELSKO | 60 | 114:57:02.0 | 59d 00:46:02 | 00:14:26.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:04 | 29 (80.3%) | |
12 | HRYNOWIECKI Dariusz | 132 | RZĘSKOWO | Masters - M | 25 | M 63 | 136 | 137:23:03.0 | 135d 00:47:25 | 00:14:43.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:28 | 24.3 (67.3%) | |||
13 | MADZIKOWSKI Tomasz | 311 | PIASTÓW | Masters - M | 30 | M 77 | 163 | 161:06:05.0 | 162d 01:10:17 | 00:14:46.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:54 | 20.7 (57.3%) | |||
14 | GOCEJNA Beata | 53 | PŁOŃSK | Weteran 1 - K | 1 | K 3 | 62 | 143:40:04.0 | 61d 02:00:33 | 00:14:52.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:35 | 23.2 (64.3%) | |||
15 | KWIATOŃ Tomasz | 29 | PAWŁOWICE | Senior 2 - M | 2 | M 49 | 116 | 134:26:03.0 | 115d 04:23:48 | 00:15:30.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:25 | 24.8 (68.7%) | |||
16 | KUKLINSKI Maciej | 143 | MIROSZEWO | Masters - M | 17 | M 43 | 107 | 135:50:03.0 | 105d 18:28:23 | 00:15:35.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:26 | 24.5 (67.9%) | |||
17 | BLIDA Jarosław | 83 | BRAK | GŁOGÓW | Masters - M | 2 | M 5 | WSKND GŁOGÓW | 37 | 120:37:05.0 | 36d 01:22:34 | 00:15:44.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:10 | 27.6 (76.5%) | |
18 | WOŁYNIEC Jarosław | 233 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 30 | M 81 | 172 | 118:50:02.0 | 171d 02:05:13 | 00:15:49.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:08 | 28 (77.6%) | |||
19 | ORZYSZEK Roksana | 86 | RYDUŁTOWY | Senior 2 - K | 3 | K 12 | 112 | 120:49:05.0 | 111d 02:00:09 | 00:15:59.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:10 | 27.6 (76.5%) | |||
20 | CHMURA Ewa | 209 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 2 | K 5 | 74 | 147:07:01.0 | 73d 12:11:12 | 00:16:08.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:38 | 22.7 (62.9%) | |||
21 | BEUKMAN Timothy | 178 | CIOVITA | CAPE TOWN | Masters - M | 5 | M 11 | 50 | 107:13:02.0 | 49d 01:12:43 | 00:16:25.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:55 | 31.1 (86.1%) | ||
22 | OLESZCZUK Andrzej | 310 | SAMOTNY JEŹDZIĆ 🚴🚴🚴 | CHOJNICE | Weteran 1 - M | 7 | M 20 | 70 | 170:41:04.0 | 69d 02:38:17 | 00:16:27.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:04 | 19.5 (54.0%) | ||
23 | KOSIDOWSKI Stanisław | 290 | CHTMR CHOJNICE | CHOJNICE | Weteran 1 - M | 12 | M 30 | 84 | 149:04:01.0 | 82d 19:25:21 | 00:16:37.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:41 | 22.4 (62.0%) | ||
24 | LACH Tomasz | 185 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 23 | M 61 | 134 | 127:14:05.0 | 133d 00:36:45 | 00:17:05.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:17 | 26.2 (72.6%) | |||
25 | SOBOLEWSKI Krzysztof | 264 | KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKA | WARSZAWA | Masters - M | 8 | M 14 | 61 | 112:38:03.0 | 60d 01:36:53 | 00:17:13.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:01 | 29.6 (82.0%) | ||
26 | KUBIN Ireneusz | 164 | KS SNPTT 1907 ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | 38 | M 97 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 212 | 199:22:01.0 | 210d 22:07:23 | 00:17:20.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:35 | 16.7 (46.3%) | |
27 | PAROT Marcin | 34 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 33 | M 84 | 181 | 134:23:01.0 | 180d 02:04:53 | 00:17:29.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:25 | 24.8 (68.7%) | |||
28 | MILEJSKA Anna | 286 | BRAK | OPOLE | Masters - K | 9 | K 27 | 229 | 120:25:02.0 | 228d 01:30:00 | 00:17:31.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:10 | 27.7 (76.7%) | ||
29 | GORYCKI Dariusz | 229 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - M | 8 | M 23 | SPK Český Těšín | 72 | 145:52:02.0 | 71d 08:41:09 | 00:17:33.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:37 | 22.8 (63.2%) | |
30 | WOŹNY Paweł | 103 | PABIANICE | Masters - M | 21 | M 51 | 123 | 129:16:04.0 | 121d 15:26:40 | 00:17:56.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:19 | 25.8 (71.5%) | |||
31 | KRUPA Andrzej | 190 | MORAWCZYNA | Senior 2 - M | 5 | M 65 | 140 | 141:19:00.0 | 139d 01:28:06 | 00:18:08.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:32 | 23.6 (65.4%) | |||
32 | FRĄCZEK Piotr | 62 | MYSŁOWICE NA KOLE | SOSNOWIEC | Weteran 1 - M | 29 | M 78 | 163 | 198:06:04.0 | 162d 07:53:37 | 00:18:39.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:33 | 16.8 (46.5%) | ||
33 | FRYDRYCH Bogusław | 70 | KGHM ZG RUN | LUBIN | Weteran 1 - M | 19 | M 55 | 129 | 170:03:01.0 | 128d 01:15:41 | 00:18:46.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:03 | 19.6 (54.3%) | ||
34 | SOBCZYK Marcin | 85 | CYKLOZA SOSNOWIEC | BIELSKO-BIAŁA | Masters - M | 34 | M 87 | Cykloza Sosnowiec | 184 | 129:16:03.0 | 183d 02:16:17 | 00:18:47.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:19 | 25.8 (71.5%) | |
35 | DOMINOWSKI Arkadiusz | 279 | SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS | PRZECŁAW | Weteran 1 - M | 22 | M 60 | 132 | 186:25:00.0 | 131d 01:45:20 | 00:18:56.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:21 | 17.9 (49.6%) | ||
36 | MUSIAŁ Krzysztof | 222 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 6 | M 70 | 151 | 196:59:02.0 | 150d 00:34:13 | 00:19:15.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:32 | 16.9 (46.8%) | |||
37 | FILIPIAK Zbigniew | 104 | SYCÓW | Weteran 1 - M | 16 | M 42 | 107 | 132:26:02.0 | 105d 16:42:16 | 00:19:19.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:23 | 25.2 (69.8%) | |||
38 | WIĄCEK Ryszard | 165 | BRZEG DOLNY | Weteran 2 - M | 1 | M 1 | 28 | 144:37:05.0 | 27d 04:04:52 | 00:19:27.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:36 | 23 (63.7%) | |||
39 | ZIEMNICZAK Marcin | 188 | GOLINA | Masters - M | 39 | M 99 | 224 | 121:51:03.0 | 223d 01:36:24 | 00:19:30.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:11 | 27.4 (75.9%) | |||
40 | KRUPA Paweł | 155 | NOWY TARG | Masters - M | 41 | M 101 | 228 | 123:11:03.0 | 227d 00:03:04 | 00:20:01.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:13 | 27.1 (75.1%) | |||
41 | KIJEWSKI Mirosław | 77 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 35 | M 105 | 239 | 169:18:03.0 | 238d 03:55:44 | 00:20:08.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:02 | 19.7 (54.6%) | |||
42 | KISIELEWSKI Adam | 285 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 21 | M 58 | 131 | 163:56:03.0 | 130d 01:34:07 | 00:20:11.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:57 | 20.3 (56.2%) | |||
43 | JESIONEK Bogumiła | 204 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 4 | K 18 | 145 | 210:15:01.0 | 144d 05:58:21 | 00:20:21.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:47 | 15.9 (44.0%) | |||
44 | BARANOWSKI Waldemar | 72 | KRYNICZNO 48A | Weteran 2 - M | 5 | M 28 | 76 | 144:16:00.0 | 75d 05:36:13 | 00:20:26.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:35 | 23.1 (64.0%) | |||
45 | BRYCHCZYŃSKI Krystian | 230 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | 35 | M 92 | HERNIK TEAM | 192 | 149:43:05.0 | 191d 00:44:38 | 00:20:27.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:41 | 22.3 (61.8%) | |
46 | KANIA Slawomir | 115 | TOMAZIBIKE TEAM | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 9 | M 26 | TomaziBike Team | 74 | 132:47:01.0 | 73d 05:07:32 | 00:20:32.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:23 | 25.1 (69.5%) | |
47 | LEPCZYŃSKI Mariusz | 44 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 33 | M 91 | 190 | 145:00:01.0 | 189d 08:37:57 | 00:20:36.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:36 | 23 (63.7%) | ||
48 | GORYCKA Katarzyna | 243 | SPK ČESKÝ TĚŠÍN | POGWIZDÓW | Weteran 1 - K | 3 | K 8 | SPK Český Těšín | 99 | 164:01:00.0 | 98d 01:45:12 | 00:20:40.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:57 | 20.3 (56.2%) | |
49 | KOLANOWSKI Marek | 152 | WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters - M | 10 | M 22 | 72 | 150:03:04.0 | 71d 02:42:49 | 00:20:41.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:42 | 22.2 (61.5%) | ||
50 | LEŚKO Małgorzata | 125 | SWIDNIK | Senior 2 - K | 5 | K 17 | 143 | 152:02:01.0 | 142d 01:39:39 | 00:20:41.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:44 | 21.9 (60.7%) | |||
51 | FIEDOSIUK Adam | 55 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 26 | M 69 | 150 | 172:14:02.0 | 149d 08:24:06 | 00:20:43.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:06 | 19.4 (53.7%) | |||
52 | BISKUPSKI Ireneusz | 272 | KOŃSKIE | Weteran 2 - M | 3 | M 16 | 62 | 163:31:01.0 | 61d 02:35:48 | 00:21:23.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:56 | 20.4 (56.5%) | |||
53 | WONIAKOWSKI Czeslaw | 74 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 4 | M 17 | 66 | 157:09:02.0 | 65d 07:50:59 | 00:21:28.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:49 | 21.2 (58.7%) | |||
54 | CZERWIŃSKI Adam | 7 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 13 | M 31 | 84 | 148:18:01.0 | 83d 02:18:01 | 00:21:29.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:40 | 22.5 (62.3%) | |||
55 | GONIA Bernard | 198 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 12 | M 73 | 155 | 156:58:02.0 | 154d 02:36:59 | 00:21:42.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:49 | 21.2 (58.7%) | |||
56 | PLICHTA Daniel | 22 | SZCZECIN | Senior 2 - M | 4 | M 54 | 126 | 160:49:03.0 | 125d 09:02:07 | 00:22:11.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:53 | 20.7 (57.3%) | |||
57 | ŚCIPIEŃ Piotr | 100 | PORĄBKA IWKOWSKA | Weteran 2 - M | 15 | M 102 | 231 | 165:34:05.0 | 230d 01:47:34 | 00:22:18.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:58 | 20.1 (55.7%) | |||
58 | NARUSZEWICZ Mariusz | 158 | MTB OLECKO | OLECKO | Masters - M | 40 | M 100 | 224 | 203:09:00.0 | 223d 06:05:29 | 00:22:21.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:39 | 16.4 (45.4%) | ||
59 | WARCHOŁ Kamil | 257 | TRZEBINIA | Senior 1 - M | 1 | M 96 | 210 | 173:35:02.0 | 209d 01:00:03 | 00:22:29.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:07 | 19.2 (53.2%) | |||
60 | KAWUCHA Mirosław | 99 | KRS FORMOZA | GDYNIA | Weteran 1 - M | 17 | M 45 | 110 | 160:44:02.0 | 108d 19:21:32 | 00:22:39.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:53 | 20.7 (57.3%) | ||
61 | MAZURKIEWICZ Robert | 340 | POLSKA TEAM | ŚWIEBODZICE | Weteran 1 - M | 11 | M 29 | 79 | 149:04:05.0 | 78d 02:21:18 | 00:22:41.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:41 | 22.4 (62.0%) | ||
62 | FILIPEK Mariusz | 184 | BIKEROOM TEAM | NIEDRZWICA DUŻA | Masters - M | 3 | M 6 | 40 | 159:33:03.0 | 39d 06:05:00 | 00:22:45.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:52 | 20.9 (57.9%) | ||
63 | GŁĄB Magdalena | 42 | TYCHY | Senior 2 - K | 1 | K 1 | 48 | 164:31:02.0 | 47d 04:03:36 | 00:22:59.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:57 | 20.3 (56.2%) | |||
64 | CHOLEWA Jerzy | 330 | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 10 | M 57 | 130 | 164:00:00.0 | 129d 02:40:41 | 00:23:06.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:57 | 20.3 (56.2%) | |||
65 | RAKOWSKI Andrzej | 175 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 5 | M 15 | 62 | 183:57:02.0 | 61d 01:20:44 | 00:23:21.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:18 | 18.1 (50.1%) | |||
66 | TORBIŃSKI Wiesław | 18 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | 2 | M 4 | BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane | 35 | 171:35:01.0 | 34d 01:11:06 | 00:23:36.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:05 | 19.4 (53.7%) | |
67 | JAKUBOWSKI Dariusz | 240 | JAKUBSTEAM | TYCHY | Masters - M | 4 | M 9 | 48 | 194:55:04.0 | 47d 13:21:25 | 00:23:38.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:30 | 17.1 (47.4%) | ||
68 | MALCZYK Mariusz | 273 | REGULICE 7 | REGULICE | Masters - M | 32 | M 82 | 178 | 167:39:03.0 | 177d 02:05:52 | 00:23:39.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:01 | 19.9 (55.1%) | ||
69 | GOŁATTA Tomasz | 151 | BYDGOSZCZ | Masters - M | 16 | M 39 | Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" | 96 | 272:59:05.0 | 94d 12:35:49 | 00:23:48.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:54 | 12.2 (33.8%) | ||
70 | NOWIK Monika | 297 | ŁAZISKA | Senior 2 - K | 4 | K 16 | 131 | 205:48:04.0 | 130d 09:37:18 | 00:23:50.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:42 | 16.2 (44.9%) | |||
71 | JÓŹWIK Cezary | 260 | NIE NALEŻĘ | RADZANOWO | Masters - M | 12 | M 25 | 74 | 233:22:00.0 | 73d 02:45:00 | 00:23:51.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:12 | 14.3 (39.6%) | ||
72 | LAUBE Mirosław | 10 | WODZISŁAW ŚL | Masters - M | 9 | M 21 | 71 | 168:59:02.0 | 70d 06:53:01 | 00:23:52.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:02 | 19.7 (54.6%) | |||
73 | POLKOWSKA Katarzyna | 319 | BKTR GRYF BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 4 | K 14 | 119 | 193:30:02.0 | 118d 06:24:55 | 00:24:04.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:29 | 17.2 (47.6%) | ||
74 | JESIONEK Bogusław | 203 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | 11 | M 66 | 145 | 194:48:00.0 | 144d 05:59:18 | 00:24:12.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:30 | 17.1 (47.4%) | |||
75 | WINIARSKI Dariusz | 130 | BOGATYNIA | Weteran 1 - M | 10 | M 27 | 75 | 103:50:02.0 | 73d 17:52:08 | 00:24:37.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 1:52 | 32.1 (88.9%) | |||
76 | KLUKACZ Tomasz | 79 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | Masters - M | 11 | M 24 | 72 | 175:01:00.0 | 71d 15:02:39 | 00:25:17.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:09 | 19 (52.6%) | ||
77 | STELMASZYŃSKI Piotr | 295 | BRODY | Weteran 1 - M | 18 | M 46 | 110 | 155:47:05.0 | 109d 01:25:57 | 00:25:33.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:48 | 21.4 (59.3%) | |||
78 | RAKOWSKI Andrzej | 329 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 3 | M 8 | 43 | 185:44:00.0 | 42d 01:27:13 | 00:25:38.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:20 | 17.9 (49.6%) | |||
79 | WALCZAK Włodzimierz | 245 | LKK LESZNO | LESZNO | Weteran 2 - M | 16 | M 104 | 239 | 185:59:00.0 | 236d 23:13:04 | 00:25:40.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:20 | 17.9 (49.6%) | ||
80 | SZYMKOWIAK Paweł | 194 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 11 | M 106 | 250 | 207:43:02.0 | 249d 02:06:50 | 00:25:53.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:44 | 16 (44.3%) | |||
81 | CHMURA Krzysztof | 208 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 24 | M 62 | 135 | 197:58:04.0 | 134d 01:48:05 | 00:25:59.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:33 | 16.8 (46.5%) | |||
82 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 8 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 28 | M 76 | 161 | 181:10:05.0 | 160d 05:30:55 | 00:26:09.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:15 | 18.4 (51.0%) | |||
83 | PUZYREWSKI Kacper | 146 | BIŁGORAJ | Masters - M | 18 | M 44 | 108 | 188:47:05.0 | 107d 07:50:26 | 00:26:18.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:23 | 17.7 (49.0%) | |||
84 | ŚWIĄDER Artur | 61 | RBL TEAM | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Masters - M | 31 | M 79 | 167 | 209:38:01.0 | 166d 02:34:23 | 00:26:23.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:46 | 15.9 (44.0%) | ||
85 | FLAK Wojciech | 26 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 28 | M 71 | 152 | 180:45:02.0 | 151d 01:22:32 | 00:26:35.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:15 | 18.4 (51.0%) | |||
86 | LIPIEC Ula | 84 | ŻYRARDÓW | Masters - K | 6 | K 21 | 162 | 212:46:04.0 | 161d 01:55:03 | 00:27:01.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:49 | 15.7 (43.5%) | |||
87 | FRAJHOFER Ewa | 56 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Masters - K | 3 | K 6 | 77 | 199:05:00.0 | 76d 01:19:31 | 00:27:11.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:35 | 16.7 (46.3%) | |||
88 | WILK Bogumiła | 133 | BLA - WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - K | 2 | K 10 | BLA - WIL | 102 | 220:32:02.0 | 101d 01:17:54 | 00:27:28.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:58 | 15.1 (41.8%) | |
89 | KOSIŃSKI Szymon | 106 | ŁÓDŹ | Masters - M | 26 | M 64 | 138 | 168:28:05.0 | 137d 00:30:33 | 00:27:48.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:01 | 19.8 (54.8%) | |||
90 | BLASZKA Jarosław | 134 | BLA-WIL | BĘDZIN | Weteran 2 - M | 8 | M 40 | BLA - WIL | 100 | 206:14:05.0 | 99d 00:26:28 | 00:28:16.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:42 | 16.2 (44.9%) | |
91 | GRYGIEL Michał | 305 | SZPRYCHA TEAM POZNAŃ | POZNAŃ | Senior 2 - M | 1 | M 19 | 70 | 174:53:05.0 | 69d 02:37:10 | 00:28:41.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:08 | 19.1 (52.9%) | ||
92 | DUŃSKI Karol | 211 | K&K | WARSZAWA | Masters - M | 14 | M 32 | 85 | 162:23:03.0 | 84d 01:59:23 | 00:28:46.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:55 | 20.5 (56.8%) | ||
93 | KACZMAREK Grzegorz | 276 | SZCZECIN | Masters - M | 29 | M 72 | 154 | 162:51:02.0 | 153d 03:31:15 | 00:28:55.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:55 | 20.5 (56.8%) | |||
94 | KOBYŁECKI Tomasz | 239 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 15 | M 38 | 92 | 271:33:00.0 | 90d 13:23:17 | 00:29:17.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:53 | 12.3 (34.1%) | |||
95 | GOLASIK Barbara | 15 | AKTYWNI LYSKI | LYSKI | Masters - K | 8 | K 25 | Aktywni Lyski | 204 | 199:48:03.0 | 203d 01:53:35 | 00:30:00.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:35 | 16.7 (46.3%) | |
96 | WIŚNIEWSKI Roman | 54 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weteran 2 - M | 9 | M 41 | 104 | 192:17:03.0 | 103d 12:14:06 | 00:30:07.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:27 | 17.3 (47.9%) | ||
97 | ŁUCZAK Marlena | 25 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 2 | K 7 | 95 | 220:55:04.0 | 94d 00:34:11 | 00:30:19.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:58 | 15.1 (41.8%) | ||
98 | NOWAK Agata | 21 | KOLARSTWO ROMANTYCZNE | KOSZYCE | Senior 2 - K | 7 | K 20 | 160 | 210:12:00.0 | 159d 01:11:43 | 00:31:01.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:47 | 15.9 (44.0%) | ||
99 | SZOTA Anna | 50 | BYDGOSZCZ | Masters - K | 5 | K 15 | 126 | 230:33:01.0 | 125d 02:43:23 | 00:31:44.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:09 | 14.5 (40.2%) | |||
100 | TOKARSKI Władysław | 65 | BIAŁYSTOK | Weteran 1 - M | 36 | M 107 | 252 | 288:45:01.0 | 251d 01:23:54 | 00:31:51.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 5:11 | 11.5 (31.9%) | |||
101 | MIKOŁAJEC Bernadeta | 113 | BRENNA | Weteran 2 - K | 1 | K 9 | 102 | 176:26:03.0 | 101d 00:46:38 | 00:31:52.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:10 | 18.9 (52.4%) | |||
102 | PRZYBYLSKI Zbigniew | 210 | AMATOR | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 7 | M 36 | 88 | 277:43:01.0 | 87d 03:21:02 | 00:31:58.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:59 | 12 (33.2%) | ||
103 | WARZEWSKI Grzegorz | 138 | KRAJENKA | Masters - M | 42 | M 103 | 236 | 175:01:03.0 | 235d 08:44:41 | 00:32:14.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:09 | 19 (52.6%) | |||
104 | BEGER Andrzej | 296 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Weteran 2 - M | 6 | M 35 | ChTMR Cyklista Chojnice | 87 | 267:42:00.0 | 86d 02:28:03 | 00:32:24.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:49 | 12.5 (34.6%) | |
105 | BARNAK Paweł | 145 | WROCŁAW | Weteran 1 - M | 34 | M 98 | 219 | 201:47:02.0 | 218d 09:17:54 | 00:34:03.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:37 | 16.5 (45.7%) | |||
106 | GOSPODAREK Agnieszka | 304 | TYCHY | Masters - K | 4 | K 11 | 112 | 229:14:02.0 | 111d 00:15:03 | 00:35:23.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:07 | 14.5 (40.2%) | |||
107 | SNARSKA Magdalena | 248 | POLSKA RUNNING TEAM | RIDGEWOOD | Senior 2 - K | 8 | K 26 | 205 | 223:52:02.0 | 204d 00:50:42 | 00:35:24.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:01 | 14.9 (41.3%) | ||
108 | SPYCHAŁA Adam | 95 | WATAHA TEAM | CHORZÓW | Senior 2 - M | 9 | M 83 | WATAHA TEAM | 180 | 186:51:03.0 | 178d 23:21:46 | 00:35:43.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:21 | 17.8 (49.3%) | |
109 | OSTAPCZUK Marzena | 177 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Masters - K | 7 | K 23 | 192 | 251:38:00.0 | 191d 01:10:00 | 00:36:57.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:31 | 13.2 (36.6%) | ||
110 | OSTAPCZUK Piotr | 180 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWYTARG | Junior 1 - M | 1 | M 93 | 192 | 258:55:02.0 | 191d 01:10:00 | 00:36:57.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:39 | 12.9 (35.7%) | ||
111 | OSTAPCZUK Anna | 181 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - K | 1 | K 22 | 192 | 275:14:02.0 | 191d 01:10:00 | 00:36:57.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:57 | 12.1 (33.5%) | ||
112 | PACHOWICZ Maciej | 321 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 36 | M 94 | 192 | 234:35:00.0 | 191d 04:14:57 | 00:38:09.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:13 | 14.2 (39.3%) | |||
113 | ŁUCZAK Artur | 2 | BKT ROWEROWE BŁONIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 14 | M 37 | 91 | 265:53:02.0 | 90d 04:40:44 | 00:39:04.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:47 | 12.5 (34.6%) | ||
114 | KOSIEDOWSKI Maciek | 142 | CHTMR CYKLISTA CHOJNICE | CHOJNICE | Senior 2 - M | 12 | M 108 | ChTMR Cyklista Chojnice | 275 | 229:21:02.0 | 273d 21:17:52 | 00:40:42.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:07 | 14.5 (40.2%) | |
115 | GRZESIEK Piotr | 90 | RACIBÓRZ | Weteran 1 - M | 31 | M 85 | 182 | 244:55:01.0 | 181d 01:06:47 | 00:42:18.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:24 | 13.6 (37.7%) | |||
116 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 13 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 5 | K 24 | 197 | 272:07:00.0 | 196d 01:06:32 | 00:43:30.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:53 | 12.2 (33.8%) | ||
117 | WITKOWSKI Dariusz | 12 | KTR MASA TURYSTYCZZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - M | 13 | M 86 | 182 | 333:16:02.0 | 181d 10:59:35 | 00:44:04.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 5:59 | 10 (27.7%) | ||
118 | KOCIK Dariusz | 51 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 27 | M 75 | 161 | 303:25:05.0 | 159d 19:09:30 | 00:45:40.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 5:27 | 11 (30.5%) | ||
119 | SZCZYGIEŁ Sławomir | 108 | PŁOŃSK | Weteran 2 - M | 14 | M 89 | 189 | 168:59:02.0 | 187d 15:20:49 | 00:48:33.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:02 | 19.7 (54.6%) | |||
120 | RATAJCZYK Jacek | 293 | ADIENT | OLSZANKA | Masters - M | 1 | M 2 | 28 | 157:18:02.0 | 27d 10:45:21 | 00:49:12.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:49 | 21.2 (58.7%) | ||
121 | BUGAJEWSKA Jadwiga | 308 | PŁOŃSK | Weteran 2 - K | 3 | K 13 | 115 | 384:36:02.0 | 114d 01:28:13 | 00:50:05.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 6:55 | 8.7 (24.1%) | |||
122 | WASIELEWSKI Przemysław | 32 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Masters - M | 37 | M 95 | 197 | 239:36:00.0 | 195d 21:05:55 | 00:58:07.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:18 | 13.9 (38.5%) | ||
123 | CHROMIK Szymon | 57 | SPORTS COACHING | RADLIN | Senior 2 - M | 3 | M 50 | 120 | 148:09:04.0 | 119d 01:00:21 | 01:06:06.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:40 | 22.5 (62.3%) | ||
124 | DROBISZEWSKI Jacek | 137 | PLATYNOWI | BYDGOSZCZ | Masters - M | 19 | M 47 | Platynowi | 111 | 239:00:01.0 | 110d 06:28:45 | 01:14:33.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:18 | 13.9 (38.5%) | |
125 | KOWALCZUK Dariusz | 189 | LUBLIN | Senior 2 - M | 8 | M 80 | 171 | 331:47:03.0 | 170d 00:42:17 | 01:17:26.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 5:58 | 10 (27.7%) | |||
126 | DĄBROWSKI Andrzej | 291 | AUGUSTÓW | Masters - M | 6 | M 12 | 51 | 265:24:04.0 | 50d 05:43:30 | 01:31:29.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:46 | 12.6 (34.9%) | |||
127 | KISZKA Zbigniew | 238 | PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 23 | M 53 | Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team | 125 | 166:10:05.0 | 124d 03:29:47 | 01:34:17.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:59 | 20.1 (55.7%) | |
128 | MOCARSKI Stanisław | 109 | GLOGÓW | Weteran 1 - M | 13 | M 33 | 85 | 173:00:05.0 | 84d 18:36:02 | 01:45:31.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:06 | 19.3 (53.5%) | |||
129 | SKOCZYLAS Sylwester | 80 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters - M | 20 | M 48 | 114 | 175:16:00.0 | 113d 01:44:57 | 02:08:59.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:09 | 19 (52.6%) | |||
130 | GALAS Dominik | 234 | HERNIK TEAM | POZNAŃ | Masters - M | 15 | M 34 | HERNIK TEAM | 86 | 150:59:03.0 | 85d 00:23:33 | 02:23:15.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:43 | 22.1 (61.2%) | |
131 | ZAMIAR Adam | 220 | MALERZÓW | Masters - M | 27 | M 67 | 149 | 193:47:05.0 | 148d 02:22:05 | 02:33:47.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:29 | 17.2 (47.6%) | |||
132 | SNUSZKA Dariusz | 280 | AMATOR | GDYNIA | Masters - M | 7 | M 13 | 57 | 172:30:04.0 | 56d 05:30:52 | 03:56:35.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:06 | 19.3 (53.5%) | ||
133 | GAWLINA Leszek | 154 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 25 | M 68 | 150 | 160:26:05.0 | 149d 03:20:47 | 04:07:11.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:53 | 20.8 (57.6%) | |||
134 | WIKA-CZARNOWSKI Ryszard | 92 | GDYNIS | Weteran 1 - M | 2 | M 7 | 42 | 211:15:05.0 | 41d 01:15:28 | 06:37:40.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:48 | 15.8 (43.8%) | |||
135 | DEPTA Bartłomiej | 36 | KOSZYCE | Senior 2 - M | 7 | M 74 | 156 | 206:42:00.0 | 155d 01:12:50 | 07:04:59.00 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:43 | 16.1 (44.6%) |
Znaleziono 135 wynik(ów)