Organiser : | Igrzyska Bohaterów |
Date : | 2021-03-12 |
Place : | Polska |
Distance : | 3333 km |
Map : | Show |
Registered : | 357 |
Started : | 320 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 320 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja mix (rower tradycyjny, urządzenie stacjonarne) | Klasyfikacja rower tradycyjny | Klasyfikacja urządzenie stacjonarne | Turniej Miast | Najlepsi Górale - Górska Premia Zakopanego (240km) | Odcinek 1 polsko-słowacki (0-543 km) | Odcinek 2 polsko-ukraiński (543-983 km) | Odcinek 3 polsko-białoriuski (983-1342 km) | Odcinek 4 polsko-litewski (1342-1434 km) | Odcinek 5 polsko-rosyjski (1434-1630 km) | Odcinek 6 bałtycki (1630-2351 km) | Odcinek 7 polsko-niemiecki (2351- 2720 km) | Odcinek 8 polsko-czeski (2720- 3325 km) | Odcinek 9 lotny finisz do mety (3325-3333 km) | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Classification by day:
Day 1 | Day 11 | Day 21 | Day 31 | Day 41 | Day 51 | Day 61 | Day 71 | Day 81 | Day 91 | Day 101 | Day 111 | Day 121 | Day 131 | Day 141 | Day 151 | Day 161 | Day 171 | Day 181 | Day 191 | Day 201 | Day 211 | Day 221 | Day 231 | Day 241 | Day 251 | Day 261 | Day 271 | Day 281 | Day 291 | Day 301 | Day 311 | Day 321 | Day 331 | Day 341 | Day 351 | Day 361 | Day 365
Classification by
distance,
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Team 1 | Days | Net time | Clock time | Dist. km | Lap | Gap | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GŁĄB Magdalena | 42 | TYCHY | Senior 2 - K | 1 | K 1 | 48 | 164:31:02.0 | 47d 04:03:36 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:57 | 20.3 (100%) | |||
2 | KUBICZEK Marta | 118 | TEAM BIELSKO | PISARZOWICE | Senior 2 - K | 2 | K 2 | TEAM BIELSKO | 60 | 114:57:02.0 | 59d 00:46:02 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:04 | 29 (142.9%) | |
3 | ORZYSZEK Roksana | 86 | RYDUŁTOWY | Senior 2 - K | 3 | K 12 | 112 | 120:49:05.0 | 111d 02:00:09 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:10 | 27.6 (136.0%) | |||
4 | NOWIK Monika | 297 | ŁAZISKA | Senior 2 - K | 4 | K 16 | 131 | 205:48:04.0 | 130d 09:37:18 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:42 | 16.2 (79.8%) | |||
5 | LEŚKO Małgorzata | 125 | SWIDNIK | Senior 2 - K | 5 | K 17 | 143 | 152:02:01.0 | 142d 01:39:39 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:44 | 21.9 (107.9%) | |||
6 | PERCHALUK Joanna | 6 | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 6 | K 19 | 158 | 112:05:02.0 | 157d 01:01:42 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 2:01 | 29.7 (146.3%) | ||
7 | NOWAK Agata | 21 | KOLARSTWO ROMANTYCZNE | KOSZYCE | Senior 2 - K | 7 | K 20 | 160 | 210:12:00.0 | 159d 01:11:43 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 3:47 | 15.9 (78.3%) | ||
8 | SNARSKA Magdalena | 248 | POLSKA RUNNING TEAM | RIDGEWOOD | Senior 2 - K | 8 | K 26 | 205 | 223:52:02.0 | 204d 00:50:42 | 3 333,0 | 3333000 | 0,000 | 4:01 | 14.9 (73.4%) | ||
9 | PALMER Aneta | 192 | SUNNYSIDE, NY | Senior 2 - K | 9 | K 28 | 268 | 197:14:02.0 | 262d 01:23:52 | 3 200,1 | 3200078 | -132,922 | 3:41 | 16.2 (79.8%) | |||
10 | SAWONIEWSKA Joanna | 348 | ŁÓDŹ | Senior 2 - K | 10 | K 32 | 144 | 284:21:04.0 | 129d 07:46:40 | 3 095,6 | 3095632 | -237,368 | 5:30 | 10.9 (53.7%) | |||
11 | PRANGA Karol | 123 | PUŁAVELO | PUŁAWY | Senior 2 - K | 11 | K 33 | 221 | 120:20:02.0 | 67d 00:16:38 | 2 815,9 | 2815945 | -517,055 | 2:33 | 23.4 (115.3%) | ||
12 | ZIĘBA Anna | 122 | PIASECZNO | Senior 2 - K | 12 | K 34 | 272 | 166:30:05.0 | 189d 00:21:54 | 2 721,3 | 2721340 | -611,660 | 3:40 | 16.3 (80.3%) | |||
13 | HAJOST Marlena | 206 | TEAM BIELSKO | WARSZAWA | Senior 2 - K | 13 | K 36 | TEAM BIELSKO | 260 | 182:33:03.0 | 188d 01:36:56 | 2 624,1 | 2624106 | -708,894 | 4:10 | 14.4 (70.9%) | |
14 | RZENNO Agnieszka | 346 | BYTOM | Senior 2 - K | 14 | K 40 | 149 | 116:08:05.0 | 82d 05:04:44 | 1 541,0 | 1541020 | -1 791,980 | 4:31 | 13.3 (65.5%) | |||
15 | ROSTALSKA Martyna | 214 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior 2 - K | 15 | K 42 | 248 | 124:10:05.0 | 187d 01:32:00 | 1 383,3 | 1383320 | -1 949,680 | 5:23 | 11.1 (54.7%) | |||
16 | DREWS Karolina | 89 | CELIRONMAN | WĄGROWIEC | Senior 2 - K | 16 | K 44 | 258 | 059:02:32.0 | 201d 12:07:18 | 1 133,6 | 1133614 | -2 199,386 | 3:07 | 19.2 (94.6%) | ||
17 | HUBA Agnieszka | 35 | KOBIETY 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 17 | K 49 | Kobiety na 5+ | 285 | 073:02:41.0 | 165d 01:30:20 | 1 021,5 | 1021460 | -2 311,540 | 4:17 | 14 (69.0%) | |
18 | ADAMSKA Ewa | 224 | HERNIK TEAM | KOMORNIKI | Senior 2 - K | 18 | K 55 | HERNIK TEAM | 241 | 035:37:30.0 | 126d 00:22:26 | 756,1 | 756137 | -2 576,863 | 2:49 | 21.2 (104.4%) | |
19 | GRADOWSKA Sylwia | 39 | ŁOMŻA | Senior 2 - K | 19 | K 57 | 287 | 038:54:15.0 | 109d 00:59:51 | 707,3 | 707290 | -2 625,710 | 3:18 | 18.2 (89.7%) | |||
20 | MUCHA Joanna | 196 | MORAWCZYNA | Senior 2 - K | 20 | K 60 | 264 | 036:33:20.0 | 84d 01:12:18 | 640,3 | 640295 | -2 692,705 | 3:25 | 17.5 (86.2%) | |||
21 | TRZCIŃSKA Joanna | 27 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Senior 2 - K | 21 | K 61 | Kobiety na 5+ | 272 | 062:48:25.0 | 128d 05:22:59 | 639,5 | 639453 | -2 693,547 | 5:53 | 10.2 (50.2%) | ||
22 | TRZASKA Anna | 186 | SOSNOWIEC | Senior 2 - K | 22 | K 62 | 267 | 046:50:10.0 | 190d 00:45:52 | 609,4 | 609420 | -2 723,580 | 4:36 | 13 (64.0%) | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km | |||||||||||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | DURLAK Marta | 120 | PISARZOWICE | Senior 2 - K | TEAM BIELSKO | 265 | 030:27:19.0 | 38d 01:10:00 | 401,4 | 401400 | -2 931,600 | 4:33 | 13.2 (65.0%) | ||||
DNC | SZCZEPAŃSKA Joanna | 318 | JODŁÓWKA | Senior 2 - K | 202 | 020:08:43.0 | 136d 01:58:30 | 387,2 | 387200 | -2 945,800 | 3:07 | 19.2 (94.6%) | |||||
DNC | KUCHARSKA Katarzyna | 284 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 230 | 023:35:42.0 | 90d 02:08:18 | 275,9 | 275857 | -3 057,143 | 5:07 | 11.7 (57.6%) | |||||
DNC | WIECZOREK Agnieszka | 244 | CZELADŹ | Senior 2 - K | 240 | 016:20:23.0 | 84d 01:59:29 | 227,6 | 227570 | -3 105,430 | 4:18 | 13.9 (68.5%) | |||||
DNC | BĄKOWSKA Anna | 48 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 245 | 015:50:15.0 | 4d 05:31:37 | 217,3 | 217349 | -3 115,651 | 4:22 | 13.7 (67.5%) | |||||
DNC | MAJCHERSKA Marcelina | 38 | ZEBRZYDOWICE | Senior 2 - K | 285 | 007:20:43.0 | 85d 00:36:38 | 131,6 | 131598 | -3 201,402 | 3:20 | 17.9 (88.2%) | |||||
DNC | SITKO Dagmara | 168 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 273 | 002:56:46.0 | 43d 06:27:16 | 39,2 | 39185 | -3 293,815 | 4:30 | 13.3 (65.5%) | |||||
DNC | MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta | 191 | TURZA ŚLĄSKA | Senior 2 - K | 266 | 001:47:34.0 | 2d 00:35:29 | 39,0 | 39000 | -3 294,000 | 2:45 | 21.8 (107.4%) |
Total 30 results.